Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumissaidid on mõttetud
 
Tavaline mees 13. detsember 2015, kl 14.07
... meeste jaoks. Miks ma nii arvan? Sest neil ei saa tutvuda. Miks ei saa? Sest seal on.. esiteks vähe naisi kellega tahaks tutvuda, st. haritud ja lasteta. Ning neile siis jooksevad kõik mehed tormi. Siis juhtub 2 asja, esiteks arvab sait (flirtic näiteks), et naine on populaarne ja talle kirjutamiseks peaks saidile maksma. Teiseks.. saavad naised siis vist nii palju kirju, et kõigile ei viitsi vastata. Ja noh.. miks peakski, kui on palju asjalikke mehi kes kirjutavad neile, siis ei peagi kõigile vastama, kui mõne meeldiva mehega juba jutt käib.

Ehk, olen veidi frustreerunud sellest, ei süüdista naisi vaid.. noh, tegelt ei süüdista mitte midagi. Olen muidu täitsa normaalne mees, kole pole, saan eluga hästi hakkama, ülikoolis käinud ja oman mõnd hobi ka, tahaks leida sarnast naist, aga jama lugu, kui selleks võimalustki ei teki (netis tutvudes). Vaja jätta endast võimalikult hea ja huvitav mulje paari lausega, aga see on keeruline. Eriti kui naised ise enda kohta tihti midagi ei kirjutagi, et millega nad tegelevad või mida otsivad.
 
Sid. 13. detsember 2015, kl 14.23
Flirticust ei tea midagi, seepärast ei oska kommenteerida, aga mina leidsin oma õnne love.mail.ru-st (mamba süsteemi sait tegelikult). Seal on küll põhiliselt venekeelsed naised, aga tänapäeval räägivad nad enamasti ka üsna head eesti keelt. Pealegi on vene naiste seas levinud müüt, et eesti mehed on palju truumad ja kindlamad abikaasad, kui vene mehed ja seepärast tutvutakse üsna eelarvamuste vabalt ka eesti meestega. Teine müüt on see, et vene naistelt saab kergemini seksi. Tegelikult ei saa, aga kui juba saad, siis kahetsemiseks reeglina põhjust ei ole.
 
Tavaline mees 13. detsember 2015, kl 14.32
Kui siin juba juttu on tutvumissaitidest, siis mõni naine võiks öelda.. milline on siis üks normaalne kiri, mille peale tekib tahtmine sellele vastata? Nagu ütlesin.. siis raske on midagi huvitavat ja originaalset öelda, kui naisel on üleval ainult paar pilti endast ja muud ei midagi, muidu kommenteeriks või küsiks midagi muude huvide kohta.
 
naine 13. detsember 2015, kl 14.45
Kunagi 10a tagasi leidus läbi neti tutvusi,mis pidama jäid. Aeg on edasi läinud ja väga kiiresti, internet ongi rohkem niisama aja viitmiseks, kui tõsist suhet ,kellega tulevikus ka abielluda, läbi neti otsida, siis see on võimatu. Kindlam on reaalses elus lävida läbi hobide , töö või ettevõtmiste ühiskondlikel alustel, kus igasugu rahvast käib, kel pole kinnihoidvat ja vabatahtlikku kohustuslikku peresuhet.Siis nagu õigetel alustel lävivad et suhelda.

Milleks kritiseerida teisi ku ise olete samasugune, tahad tutvuda- aga reaalselt välja minna tõelisse ellu, seda ei julge. Kui ka tutvuda, siis jälle ei võeta oma otsivat profiili maha, mis kogub kuulsust ja tähelepanu kui vaba otsingul olev isik.
 
naine 13. detsember 2015, kl 14.47
to tavaline mees

Kuidas saab anda nõu kui ei tea küsija vanustki... Kui noor, siis saab soovitada anna aega küll jõuad, enne käi koolis kogu tarkust leia töö ja loo alus kodule. Kui aga vana mees, siis on imelik vanale inimesele õpetada enda tutvustamist kirja teel.
 
Tavaline mees 13. detsember 2015, kl 14.49
Vanuseks on 30, selline keskmine, pole vana ega noor ka mitte enam. Pole lihtsalt varem käinud sellistel lehtedel tutvusi otsimas.
 
pauka 13. detsember 2015, kl 16.00
Kuule ega jah, 30 aastase tavalise välimusega mehega naised eriti tutvuda ei viitsi flirticus. Valik on nii suur lihtsalt.
Aga kui mõni noor ja silmapaistvalt hea välimusega poiss konto teeb (mul on mõned tuttavad huvi pärast proovinud), siis tütarlapsed kirjutavad ise.
 
välipreester 13. detsember 2015, kl 16.22
Ma olen ka mõnikord õngitsenud. Üleüldine reegel, mitte ainult Eestis, tundub olema, et kui kirjutada naisele, siis s...tta ta vastab. Kui ise konto teha, siis naised kirjutavad nii, et hea kui kõigile vastata jõuaks.

Vist sellepärast, et konto tegemine ja eriti oma pildi väljapanemine nõuab natuke julgust. Kirjutavad omakorda need, kellel kontot ei ole ja väga huvitavaid naisi/mehi võib niimoodi leida. Enamasti pole nad huvitatud enda avalikust eksponeerimisest.

See jutt on niisuguste saitide kohta, kus kontaktandmed on kõigile avalikud ja kirjutamiseks ei pea mingit eraldi kontot tegema. Flirticut ei tea - kui seal ainult registreeritud suhelda saavad ning veel hullem, selle eest raha küsitakse, on see surnult sündinud urgas. Suurt kala sellise äriskeemiga nagunii ei püüa.
 
Mis jutt see on 13. detsember 2015, kl 16.30
...et ei saa tutvuda saitidel. Tutvujate skaala on mitmekesine. Noortel igasugused võimalused.
Ärge mängige rumalaid siin.
 
Tavaline mees 13. detsember 2015, kl 16.34
Nojah, ma arvan, et olen lihtsalt saamatu :P
 
näkiline 13. detsember 2015, kl 16.46
mulle on mulje jäänud, et tutvumissaitidel joostakse kõigile pandavatele naistele tormi. ilus keha ja kena naeratus on primaarne. laste arvu ja diplomeid tule keegi küsima.
saamatutel meestel jääb mõnigi hea asi saamata- loodusliku valiku printsiip.

kas preestrihärra on ka iha.ee-s pihilesoovijaid õngitsemas käinud?
 
kadakajupp 13. detsember 2015, kl 16.53
Saab ikka tutvumissaitidel tutvuda, nagu ka kinos, poes või spordirajal. Mõni ei tutvu ei siin ega seal, teine leiab uusi tutvusi ilma igasuguse pingutuseta.

Isiklikud kogemused on küll paljulubavalt meeldivad olnud :).
 
* 13. detsember 2015, kl 17.04
Siinsed tegelased tutvuvad siin ja seal ja millegipärast istuvad ikka foorumis, nagu millestki puudu oleks.
 
välipreester 13. detsember 2015, kl 17.12
iha.ee lehel küll ei ole. Ükskord üritasin sinna süüvida, kuid seal taheti juba piltide vaatamise jaoks kontot ning lõin käega. Lisaks on kohalikud ässad siin ikka toonitanud, et iha.ee külastamisest järgmine samm allapoole on pudel peediveini näpus, poe taga palgijupi otsas istumine.

Sellised lehed tuleb otsida, kus pildid on vabad. Kontingendist mingigi ülevaate saamiseks. Ise ilusatele naistele kirjutamine on juba seepärast kahtlane, et eriti venekeelsetel lehtedel on esimesed sada nägu proffesionaalsed modellid.
Ilusad ja veatud kuid nad ei otsi tutvust vaid on lepinguga klikimagnetid (tean natuke seda äri) Siis hakkavad näod koledamaks minema kui pilte hinnata saab ja järjekord reitinguga paigas on. Enne lõppu on ikka väga jube ja paljud ei kannatagi viimaste lehekülgedeni välja.
Selline kannatamatus maksab kurjalt kätte, sest päris viimased pildid on uuetulnukad, kellel polegi veel reitingut kuid ise nagu kompvekid. Sinna tasuks mõnikord umbropsu ahinguga virutada, vast satub keegi otsa. Kui pikalt uimerdama jääda, siis on parimad neist varsti kuskil eespool, kirjadega üleujutatud ning ei sealt tule mingit vastust.

Kuid nagu varemalt mainisin - ise profiil teha on edulisem, sest siis kirjutavad ka sellised naised kellel pole midagi viga kuid häbenevad end avalikult välja pakkuda.
 
vaimukas see tõesti pole 13. detsember 2015, kl 17.24
Kui reaalis tutvuda ei julge siis ongi tegu saamatuga!
Kas meestel tõesti raha enam kuhugi panna ei ole, kui seksi ostmiseks? Peab ikka madal enesehinnang olema?!
Seda saab ka tasuta, vajuta ainult õiget nuppu!
 
pauka 13. detsember 2015, kl 17.28
Aga mida saamatu tegema peaks siis?
Naistele meeldima õppida ei ole võimalik, see ja välimus on kaasasündinud. Kui välimust ja lantimisosavust pole, siis ei olegi midagi teha.
 
Sid. 13. detsember 2015, kl 17.38
vaimukas see tõesti pole Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui reaalis tutvuda ei julge siis ongi tegu saamat
> uga!
> Kas meestel tõesti raha enam kuhugi panna
> ei ole, kui seksi ostmiseks? Peab ikka madal enese
> hinnang olema?!
> Seda saab ka tasuta, vajuta ain
> ult õiget nuppu!

Palju sa ise reaalis tutvunud oled? Ilmselt mitte eriti, sest jätkuvalt siin. :D
Kuna ma baarides/ööklubides ei käi ja püüdsin kaine peaga tutvuda, siis võin öelda, et pole eriti selliseid kohti, kus saaks tutvuda. Pealegi, kust sa tead, kes sul tänaval/poes vaba ja tutvumissooviga inimene on? Pealegi, realis sa "tasuta" seksi ei saa kunagi, ikka on enne vaja füüri pikalt välja lasta, et voodisse sada. Samas netis on ju tutvumis-saidil kõik tutvujad. Enamasti on ka naisi, kes ise tutvuma tulevad ja kelle käest ka tõesti tasuta seksi saab. Pole vaja isegi hotelli otsima hakata, kui naisel omal häärber eliitrajoonis olemas. Seega, valikut on ja seksi ka saab, ole vaid mees ja vali!
 
nii on 13. detsember 2015, kl 17.41
Midagi erilist, kas ei oska viisakalt suhelda või käituda? Kas selleks on ka BA või MA - kraadi vaja? Mehed oskavad küll meeldivalt käituda, kui ainult soovi on?
Sellist meest muidugi tark ja tegus naine ei soovi, kes tuule käes lehvib nagu " riigilipp "
 
Sidile 13. detsember 2015, kl 17.51
Nii madalale ei lange nagu sina!
Minu 4 - 5 töövaldkonda on sellised, et on saada ikka tõelisi komme? Ütle ainult jah aga löögile pääseb vaid üks!
See, et mina siin ei tutvu? Ei keela minul siin lugeda ja kaasa rääkida!
Mida sa Sid ise siin teed? Kas särasilm ei pööra sulle tähelepanu, et siin pead passima aastaid? Või oled ainult mees palgapäevaks? Kes kord kuus k..pi saab ja siis peab ka hästi pestud ja lõhnastatud olema? Pekkis elu sinul siis? Kolista aga ämbreid edasi!
 
naine 13. detsember 2015, kl 18.10
Välja pakutakse mingeid kergeid lehekülgi,kuhu ei satu mitte kunagi inimene, kes soovib tutvuda väga tõsistel ja läbimõeldud otsusel.Jäge ikka kuhu te soovite ja pole vaja toppida neid ihasid ja flitikuid siia kui tõelise kaaslase leidmise võimalusi, ära tüüdanud need ühed ja samad ,kellega keegi ei soovi kunagi peret luua.Püsisõltlased.
 
Sid. 13. detsember 2015, kl 18.11
Sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nii madalale ei lange nagu sina!
> Minu 4 - 5 töö
> valdkonda on sellised, et on saada ikka tõelisi ko
> mme? Ütle ainult jah aga löögile pääseb vaid üks!
>
> See, et mina siin ei tutvu? Ei keela minul siin
> lugeda ja kaasa rääkida!
> Mida sa Sid ise siin
> teed? Kas särasilm ei pööra sulle tähelepanu, et s
> iin pead passima aastaid? Või oled ainult mees pal
> gapäevaks? Kes kord kuus k..pi saab ja siis peab k
> a hästi pestud ja lõhnastatud olema? Pekkis elu si
> nul siis? Kolista aga ämbreid edasi!

Nojah, kui tööks on vaid ilus välja näha, siis pole muidugi raske magnetina mehi ligi meelitada. Minu töö on suhteliselt üksluine. Tellijad on enamasti varakad mehed, kel vahest ka abikaasad kaasa räägivad, aga... tööalaselt ei aja ma kunagi mingeid liine, see lihtsalt on ebaprofessionaalne. Tutvumised jäävad mul tegelikult küll aastate taha, mis mind siin aga kinni hoiab, on veel vähesed siia jäänud vanad "tuttavad", kellega mõnus lobiseda. ;)

*Mu särasilm on minust töö tõttu tihti eemal ja seepärast on mul ka vaba aega rohkem. Ja rahalises mõttes saab ta ise suurepäraselt hakkama, ilmselt teenib ta rohkem, kui enamus siinseid "kaunitare".
 
Sidile 13. detsember 2015, kl 18.19
Tööalaselt ei ajagi keegi liini, pidasin silmas reaalis kommide vaba valikut!
Mind pole kunagi ihad ja muud taolised huvitanud!
See, et 100 tuhhi pangas on ei tee veel ka mind rikkaks? Rikkus on välimus, pikkus ja teadmised ning haridus!
 
M36 13. detsember 2015, kl 18.47
Ju oled siis mõnele naisele ohtlik? Kindlasti!
 
Vahemärkus 13. detsember 2015, kl 19.47
Mis flirticusse puutub, siis pole seal neid paljusid ilusaid olemaski. Need on peibutuspardid ja loomulikult nad ei vasta, kui neile kirjutada. Olemasolevad naised aga...neid on näha siis, kui mees ise end üles paneb. Ja vot siis pole küll suurt kedagi, kellele tahaks vastu kirjutada:)
 
märkus2 13. detsember 2015, kl 20.08
Suur hulk naisi seal flirticus on.. lapse või kahega, osadel keskharidus lõpetamata.. no mida on sellistega peale hakata?
 
to märkus2 13. detsember 2015, kl 20.16
Et mida selliste naistega peale hakata? Hoida ja armastada loomulikult! Nende hulgas võib olla väga toredaid inimesi.
 
märkus2 13. detsember 2015, kl 20.18
Aga kui tahaks luua ise pere ning kasvatada oma lapsi, koos haritud naisega. Siis need soovid ei lähe väga hästi kokku.
 
täitsa huvitab 13. detsember 2015, kl 20.26
Märkus 2?

Mitu USA MA - kraadi on sinul ette näidata? Unistad küll haritud naisest aga kui haritud sina ise oled? Peale naistekas istumise? Kust sina tead, mis põhjustel on kool pooleli jäänud? Mis arvustaja sina meil oled?

Miks sina ei kasvata siis oma lapsi? Ajaliselt võiksid hetkel lapsega mängida, midagi koos teha? Ega toit ja riietus pole veel kasvatamine!
 
Sid. 13. detsember 2015, kl 20.29
Sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tööalaselt ei ajagi keegi liini, pidasin silmas re
> aalis kommide vaba valikut!
> Mind pole kunagi ih
> ad ja muud taolised huvitanud!
> See, et 100 tuhh
> i pangas on ei tee veel ka mind rikkaks? Rikkus on
> välimus, pikkus ja teadmised ning haridus!

Mul pole reaalis tutvumise vastu midagi, aga kuna ma ise olen seotud, siis olen kõikidele katsetele viisaka jahedusega reageerinud. See, et ma mõnele kenale naisele mõne komplimendi ütlen, ei tähenda, et ma temaga tutvuda soovin, lihtsalt viisakus ju.
Mis aga rikkusesse puutub, siis sellega mind ei püüa, olen neid rikkaid ja "rikkaid" elus küll ja küll näinud ja tõepoolest see ei ole asi, mille järgi omale suhtluseks inimesi valida. Mind absoluutselt ei huvita, mis teise inimese pangaarvel on ja mina valin omale suhtluspartnereid selle järgi, kui huvitav mul nendega on.
 
sidile pläägutavale eitmehele 13. detsember 2015, kl 20.34
kas sa natuke aega ehk suudad vait olla.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!