Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumissaidid on mõttetud
 
kahmajale 01. oktoober 2020, kl 23.21
Ma pole ei lesk ega lehm, muuseas, vaid üks Irwidest hoopis, aga sinusugust kibestunud imbetsilli on ju nii lõbus õrritada, vana rosinamehike. sinu jaoks on kõik need foorumlased nagunii lesed ja veislased, kes sulle kauni ja sinust üle 20a. noorema lese kaotust meelde tuletada julgevad..irw!!
 
hmaka 02. oktoober 2020, kl 00.01
kahma Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sumpzi..lexm mingi 12 aastat hiljem ikka veel kaun
> is ja "nooruslik"? vaata ikka peeglisse ka..Irw!!

ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks kõikjal permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
emmklise 03. september 2021, kl 18.00
Seksi tutvumissaidid - http://tonzes.com/sexdatingee.htm Soovitan.
 
Üksnaine 03. oktoober 2021, kl 23.45
Mitte ainult meeste jaoks, pole seal ka naisel midagi teha, enamus mehi ainult ühe asja peal väljas ja kui algul tundubki et on normaalne inimene, siis peale mitmendat lauset juba liigub sinnapoole, mõni ei viitsi isegi välja tulla aega veetma, proovitakse ikka kuidagi ümbernurga naine kohe endale koju kutsuda :)))) kes on sellisest huvitatud? Sinna tekialla jõuab ükskord ka, aga elu ei keerle ju ometi selle ümber, naistele meeldib ikka kui mees ka temaga muidu aega tahaks veeta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!