Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alukesele :)
 
koristajamutt 26. detsember 2013, kl 12.18
ma leidsin! lõpuks ometi!
ja küsin meestelt: kas nüüd mõistate, miks naised, need vanemad (loe - samaealised) sihivad nooremaid mehi?

jään arvamust ja rünnakuid ootama, et oleks pärast, mida koristada.

http://date.delfi.ee/310350?f=_tpl
 
Kuulge 26. detsember 2013, kl 12.30
Mis te toppite oma nina võõrastesse asjadesse, vaadake, et teid ei ära ei koristata.
 
** 26. detsember 2013, kl 12.47
Lollus ja labasus on ikka hirmsal kombel nakkavad...
 
Naine 26. detsember 2013, kl 12.58
Just - enne olen üksinda, kui mingi kulunud ja väsinud igava keskealise tropi võtan!!
 
mhmh 26. detsember 2013, kl 13.38
No aga vähemalt on SALE mees...
 
mees 51 26. detsember 2013, kl 13.57
Mulle ütlevad naised:noormees. Saaksin ka sellised elujooned, oleksin ikka mees.
 
mees aafrikas 26. detsember 2013, kl 14.05
Soomes on omapärane kirjastiil:)
 
koristajamutt 26. detsember 2013, kl 14.12
nii ongi! pall õhku visatud ja ............
nii kui puudutad teemat - meeste välimus, nii ilmub igasuguseid kirjatsurasid, kes midagi konstruktiivset ritta panna ei oska. vaja on vaid lahmida.

eriti sina - Kuulge! kui ei meeldi, pole vaja ähvardada, astu lihtsalt edasi.
 
jah 26. detsember 2013, kl 14.44
selliseid äraväsinuid mehi liigub palju ringi ja need lähevad hästi kokku alu pakutud variantidega. ma ei mõista, miks alu üldse siia selliseid postitusi tegi, sest mehi leidub sama tasemega. täitsa blondist ja punapeast pole siin teemas haisugi, aga naistele hinnanguid andmas olid esimesed.
pean tunnistama, et pakkusin alu-le välja päris ilusaid ingleid, aga ikka leidis ta mingi vea, kui mitte välimuses, siis olemuses.
"kaunite" staarmuttide arust ühes teemas: " halvem pool meelitatakse sult välja niikuinii."
tühjast kohast pole võtta midagi juu...:D
 
täitsa blond 26. detsember 2013, kl 20.59
Ära hüüa hunti...:)
Mida ma nüüd siis ütlema peaksin, jah kell 14:44?

Las ta tutvub omasugusega... tuulest, päiksest, raskest lapsepõlvest, -elus, ja -maatööst räsitud naisega.
Õnne valem on samasugune sotsiaalne staatus ja ühised huvid ning maailmavaade.
Naiste ja meeste puhul kehtib sama reegel, et reeglit pole. Pane kaks ühevanust inimest kõrvuti ja nende visuaalne vanusevahe võib olla 20 aastat.
 
aga... 26. detsember 2013, kl 21.06
"ma leidsin! lõpuks ometi!"

Need viimased sõnad teemaalgatuses ytlevad mida? :) Alu näidetele vastu yks kauaotsitud "kaunikene"..
 
täitsa blond 26. detsember 2013, kl 21.11
Olen kohanud ühel üritusel 60+ meest, kellele ei pakkunud rohkem, kui 40. Kõikide naiste tähelepanu oli suunatud vaid sellele mehele, vanusest olenemata.
Kohtasin mõni aeg tagasi 50+ meest, kellele oleksin max-lt pakkunud 40.
 
to täitsa blond 26. detsember 2013, kl 21.25
ja sina nägid visuaalselt nendest lihtsalt vanem välja?
 
täitsa blond 26. detsember 2013, kl 21.29
Kui see sulle rõõmu teeb, siis arva nii.
 
punapea 26. detsember 2013, kl 21.32
mehe välimus on küll viimane asi, mille kallal nokkida. mehe puhul pole välimus nii oluline kui naise puhul. mees on mees, nagu ta loodud on. naine aga, eriti vananev naine, võib igasuguseid imenippe ja trikke kasutada, aga vanadus paistab nii ehk naa välja. mehe puhul aga on soliidsus välja löömas alles 40+. muidugi on mehi, kes end joomise-söömisega käest lasknud, ja ega sstressis inimesega tahagi keegi lähemaid suhteid luua. see pilt ei öelnud mulle midagi, täitsa tavaline kusti, eesti keskmiste mimmide visiitsuhtlane:D välimus mittemidagiütlev. miks selline teema üldse? mida siin nüüd arvama peab? et mehed on koledad, pahad, vanad? igav:P
 
üks paharetist naine 26. detsember 2013, kl 22.02
Suvalise naise kui mehe välimus, mitte foto( töötlus) annab otsustajale eelkõige informatsiooni, näiteks kas inimene on vitaalne või hädine, igav või põnev, mühakalik või seltskondlik.

Ei makska siiski unustada, et iga inimene on unikaalne ning sobiv teatud konteksti, seega jätaks oma arvamuse esitluse kohta endile. Isegi parima tahtmise juures ei jõua kogu valimit analüüsida :).

Pakun, et mehikest annaks fotol tuunida ja oma hariduse lahtri võiks ta jätta täitmata.
 
vaatsin ka 26. detsember 2013, kl 22.12
vidrik on täiesti tuunitav mees, heade silmadega.
alles siin kuskil oli video kus koduta joodikust mees tuuniti nii viimase peale ära, ja nägi peale habemeajamist, juustelõikust, ülikonnaga välja nagu kompu, ainult hambad olid puudu
mees sai sellest niivõrd suure adrenaliinilaksu et jättis päevapealt joomise maha. aga mehe muutus on positiivselt shokeeriv
vidrikule peab tänapäeva riided selga panema, yht teist harja ja kammiga yle käima ja ongi :)
südamlikud silmad jäävad samaks
 
jüri 26. detsember 2013, kl 22.32
Eks alati tuleb aru saada, mida saab pildil muuta ja mida mitte. Juurdekirjutatud jutt loeb ka palju.Aga eks kõik juurdevaletatud ja kirjutatud maksab pikas perspektiivis iseendale kätte
 
koristajamutt 26. detsember 2013, kl 22.40
aga'le
tabasid pointi.

ma pole väitnud, et ei leidu mehi, kes näevad oma vanusest tublisti nooremad välja (nagu paljud naisedki).
ja ma pole ka alahinnanud lingi all peituvat meest, kuna teda isiklikult ei tunne.
võiksin siia copy'da ka nooremate meeste (a'la 3-kympised) pilte, keda võiks pidada kui mitte 20, siis vähemalt 10 aastat vanemaks. ja need poosid, ja taust!!
alu väitel - roosipõõsas - kahvatub selle eputamise ees.

tahtsin vanal aastal hinge pealt ära saada, ei muud :D
 
jüri 26. detsember 2013, kl 22.51
Alati tuleb teada ,keda milleks vaja on.ilus pilt on alguseks hea.koristajamutt nimi pole alguseks hea
 
koristajamutt 26. detsember 2013, kl 22.54
kui tohib küsida - mille alguseks?
 
jüri 26. detsember 2013, kl 23.08
Ükstapuha mille alguseks. Kirjutamise,suhtlemise,tutvuse aluseks.Cv alguseks.
Kohe tekib siuke tunne, et sind võidakse prügikasti .....
 
jürile 26. detsember 2013, kl 23.15
eks ta tahtis nime valikul vaimukas olla, aga välja kukkus nagu alati
 
saritutvuja 26. detsember 2013, kl 23.15
Mulle mittestandardsed kasutajanimed meeldivad.
Koristajamutt, ära kuula teisi, kuula end, jää iseendaks :-)
 
vaimukas nimi 26. detsember 2013, kl 23.20
tublid olete, jääge sama iseendaks kui yxikmees:)
 
iseendaksjääjad 26. detsember 2013, kl 23.23
http://pontu.eenet.ee/player/siga.html
 
jüri 26. detsember 2013, kl 23.24
Aga see pole isiklikult sulle mõeldud. Proovin järsku Su nime arvata. Mmmm. Marika või
 
... 26. detsember 2013, kl 23.28
jäta lihtsalt meilikas, mis tühja keerutad, suured inimesed ikkagi...
 
täitsa blond 26. detsember 2013, kl 23.30
saritutvuja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle mittestandardsed kasutajanimed meeldivad.
>
> Koristajamutt, ära kuula teisi, kuula end, jää is
> eendaks :-)

Sa võiksid vanainimese nõu kuulda...sulle sobiks paremini privaattutvuja ...:)
 
saritutvuja 26. detsember 2013, kl 23.31
vaimukas nimi,

Kui omale uue kasutajanime võtad, siis Sa muutud automaatselt kellekski teiseks? Paremaks? Ilusamaks? Väliselt muutud kaunimaks, selg läheb sirgu, ühtäkki tekkinud sisemine ilu kiirgab silmadest?
Keegi siin soovitas peeglisse vaadata, ehk viskad ka pilgu peale, oled Sa nüüd muutunud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!