Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Toredale mehele
 
Lõbus Lesk 07. märts 2016, kl 00.57
välipreester Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seesama erektsioon-testosteroon leht on tüüpiline
> inimkatsetele suunatud propaganda ja just sel põhj
> usel peakski meedikutest kaisulindudega piiri pida
> ma.
> Ühest küljest nad muidugi oskavad - kui ku
> idagi sant tunne on või muidu natuke külmetanud, s
> iis ei hakata tablettide (või veel hullem mingi i
> ngveriteega) jamama vaid pannakse kohe kanüül ja h
> ommikul oleks nagu 10 aastat noorem.
>
> Teisa
> lt lööb proffesionaalne kretinism tihti välja ja t
> assitakse uusi rohtusid proovimiseks. Ükskord tood
> i mulle ka mingid tabletid. Ma paar tükki proovis
> in, ülejäänu viskasin WC potist alla. Pärast ajale
> hes kirjutas, et Prantsusmaal oli nendesamade roht
> ude testimisel kuus neegrit ära surnud. Nemad said
> testprogrammis osalemise eest vähemalt raha, aga
> meediku kaaslasele jääb vaid au ja kuulsus kui kee
> mik midagi jälle valesti pole arvutanud. Või tull
> akse õhtul särava näoga - mul on sulle hea ja halb
> uudis. Hea on, et see uus viirus nimetatakse sinu
> järgi...
>
> Aga muidu ma pean meedikutest lu
> gu. Saag ja nuga on mullegi tuttavad riistad.

ingveriteest tõhusam on värske ingveritüki närimine, toimib 99%. aga tänu "inimkatsetele" saab vananeva mehe testosteroonipuuduses vaevlevat masinavärki tööle utsitada. noorel mehel reeglina androloogi juurde asja pole, nagu ka põhjust viagr.at neelata. enamus keskeas mehi eelistab muidugi sellest faktist mööda vaadata.
aga huvitav, mis sul siis küljest ära saeti? ega ometi mõni elutähtis kehaosa?
 
CrackDonalds 07. märts 2016, kl 09.18
alati ilmub välja mingi tähele panija, kel teemasse midagi tarka öelda pole. selmet viisakalt vait olla, hakkab oma vana laulu laulma. kas Lesk on ex Blond või tulevane Mansion Ghost, kas Sid on Sid või pakkjala-Susan jm. põletavaid oletus. keda krdit see kottima peaks, aru mai saa. aga panija sai tähele ära panna, linnuke kirjas.
 
ajab muigama 07. märts 2016, kl 09.22
asinul on rohkem õigust siin ilmuda kui tähelepanijatel? mis sina tarka ütlesid? said ka linnu kirja.
 
ajab ruigama 07. märts 2016, kl 09.25
Tähele panijad lähevad sekundiga närvi, kui neile endale keegi peeruvahele ära paneb. irw. oink.
 
punapea 07. märts 2016, kl 09.30
soovitan ja toonitan...eirake seda kadakatuppe-netitrolli-ruigajat-sidi susan boyle-jne. kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab:D lihtsalt eirake - lihtne!:D
 
soovitan ja toonitan 07. märts 2016, kl 10.06
eirake ka punapea-reptiil-segumasina sitamaigulisi plärtsatusi. kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab:D lihtsalt eirake - lihtne!:D
 
tore mees 07. märts 2016, kl 11.20
eelmisel leheküljel jätsin meiliaadressi, aga ega teema autor ei kirjutanud küll. vbl mingi lause ei sobinud talle mille kribasin ;) no aga vähemalt kõik said lällutada 4 lehekülge täis, tõenäoliselt mõned leheküljed pannakse veel hooga edasi, asi seegi.
 
benito 07. märts 2016, kl 14.55
kuule tore mees, sa reaalselt ootasid mingit kirja? tule ikka kahe jalaga maa peale tagasi.
 
välipreester 07. märts 2016, kl 21.27
Lõbus Lesk Kirjutas:

> ingveriteest tõhusam on värske
> ingveritüki närimine, toimib 99%. aga tänu "inimk
> atsetele" saab vananeva mehe testosteroonipuuduses
> vaevlevat masinavärki tööle utsitada. noorel mehe
> l reeglina androloogi juurde asja pole, nagu ka põ
> hjust viagr.at neelata. enamus keskeas mehi eelist
> ab muidugi sellest faktist mööda vaadata.
> aga h
> uvitav, mis sul siis küljest ära saeti? ega ometi
> mõni elutähtis kehaosa?

Kui korralikult ja puhta kraamiga koormust anda, siis hakkab inimesele teine maks kasvama. Kuskil kolme-nelja aasta pärast võib ühe maksa ära lõigata ning organikaupmehele müüa. See on suht levinud äri kuid avalikult ei reklaamita, et mitte hindu alla lüüa.

Aga sel eurorahadega püstipandud erektsioonilehel on vaid jama ruudus. Testosteroonitaset tõstab päikesevalgus. Need vanamehed võiksid tablettide õgimise asemel solaariumisse minna, kõrvetada uute lampidega ca 12 minutit nii et nahk narmendab ja õue tulles vaatavad tänaval igale tagumikule järele. See toimib samamoodi 99% ja on loodussõbralik nagu sünteetiline ingver.
 
Lõbus Lesk 09. märts 2016, kl 10.30
Välipreester,
väga põnev info. kas teist riista ei anna külge kasvatada ja hea raha eest maha ärida? :D

solaariumis praadimine aitab kindlasti kaasa nahavähi tekkele...edu! igavest erektsiooni vist ikka ei garanteeri.
miks muidu jõudsid (eurorahadega sponsoreeritud?) austraalia teadlased sarnasele järeldusele:
Testosterone levels in men are highest between the ages of 20 and 30 years. As men age there is a small, gradual drop in testosterone levels; they may drop by up to one third between 30 and 80 years of age.
https://www.andrologyaustralia.org/your-health/testosterone/

või soovitad päikesest kõrbenud austraalia vanameestele ka solaariumis lesimist? :p
 
punapea 09. märts 2016, kl 10.45
mina ei viitsi nii pikalt trükkida kui Lõbus Lesk. Tee parem omale näpukat kui tipid siin mõtetut möla.
 
punapea 09. märts 2016, kl 10.51
mhhh...vanal h..l on igav ja otsib erutust punapead libades:DDD eirake seda seksuaalhälvikust netitrolli.
arvab end punapeaga konkurendiks... :DDD oehh, haigest inimesest on mul alati kahju, aga ravi peab ta saama mujalt ja kui ravi pole, jääbki siia igaveseks püsihaigeks...hale, kahju ja nukker on vaadata seda vana h.. madallendu, kui peab foorumis oma suguelundit haipima ja võõraste meeste püksis sobrama...ju siis on asi juba nii kaugel, et lõpp on lähedal vaesekesel...
 
küsimus publikult 09. märts 2016, kl 11.53
Punapea põhimure on, kes kelle püksis sobrab. Kas seetõttu, et tema pika säärega aluspesu vahele pole ükski nukker noku viimaste aastakümnete jooksul ära eksinud, kes teab.
 
Alu 09. märts 2016, kl 12.34
küsimus publikult Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Punapea põhimure on, kes kelle püksis sobrab. Kas
> seetõttu, et tema pika säärega aluspesu vahele pol
> e ükski nukker noku viimaste aastakümnete jooksul
> ära eksinud, kes teab.

mis vahet on, mida keegi kannab või kuhu vahele tal miski satub, kui see pole teada?
kui on aga teada kellel kuhu vahele satub nagunii ja kuidas ja kui palju. sellega pole koonerdatud, see on siin marmorisse raiutud, väärib siin yle onaneerimist iga päev. las olla, netis on ju kõik võimalik.
 
punapea 09. märts 2016, kl 12.35
vastus publikule, ärge minu pärast muretsege, sest ma saan ikka regulaarselt meest ja vahel isegi nii palju, et ei jõua pesugi selga panna. pasun puhtaks ja jälle jätkan.
 
International Unintelligence Agency 09. märts 2016, kl 12.41
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> küsimus publikult Kirjutas:
> -------------------
> ------------------------------------
> > Punapea
> põhimure on, kes kelle püksis sobrab. Kas
> > se
> etõttu, et tema pika säärega aluspesu vahele pol

> > > e ükski nukker noku viimaste aastakümnete jook
> sul
> > ära eksinud, kes teab.
>
> mis vahet
> on, mida keegi kannab või kuhu vahele tal miski sa
> tub, kui see pole teada?
> kui on aga teada kell
> el kuhu vahele satub nagunii ja kuidas ja kui palj
> u. sellega pole koonerdatud, see on siin marmoriss
> e raiutud, väärib siin yle onaneerimist iga päev.
> las olla, netis on ju kõik võimalik.

vähemalt on täpselt teada, kellel paks tagumik või masajad jalad ja Alu pilt peldiku seinal. see ju sadu kordi üle korratud, järelikult tõestatud ja kontrollitud.
 
Alu 09. märts 2016, kl 12.47
paksud tagumikud kellelgi siin on. või kapsatynni keha masajalgade otsas. kahtlaselt palju kahinat on sellele teemale vastukajaks.
 
naabri Maie 09. märts 2016, kl 13.05
nüüd siis selge, miks alu iga kord solvunult piuksuma hakkab, kui kuskil mõni vihje miniviineritele või rippuvatele vihmaussidele. kahtlane värk ;))
 
Alu 09. märts 2016, kl 13.28
korduvalt on ka kinnitatud, et misiganes, aga delfitaridele pole ta mitte kõike sedagi, mis ette kujutatud. märksõnadeks on kätte/sisse/taha/etc saadamatu.
masturbeerige, see aitab.
 
välipreester 09. märts 2016, kl 21.05
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Välipreester,
> väga põnev info. kas teist riista
> ei anna külge kasvatada ja hea raha eest maha äri
> da? :D

> või soovitad päikesest kõrbenud austraalia v
> anameestele ka solaariumis lesimist? :p

Sulle pole vist ühtegi meedikut kaisukaruks juhtunud?
Kaks riista saab niimoodi kui hakata juba kasvueas olemasolevat lõhestama. Siis kasvab kaks paralleelset. Saksa surmalaagrites tehti selliseid katseid, kuskil eelmise sajandi 30-40-ndatel.
Kui kahe riistaga meest kogeda tahad, pead juutide või mustlaste poole piiluma ja sünniaasta vali 1930-nda kanti.

Austraalia teadlased on Austraalia ravimifirmade palgal. Ükski teadlane ei tee teadust missioonitundest. Kui makstakse, tõestatakse ära, et alates 30-ndast eluaastast hakkab libiido langema ja segatakse selle vastu aitavad tabletid ka kokku. See on kogu aeg niimoodi olnud. Tekivad suhkruga ajutised raskused, ilmub kohe teadusartikkel "valgest surmast", leiab kommivabrik sponsorraha, kirjutatakse shokolaadi kasulikkusest.

Paljulugenud inimesena peaksid ometi linnugripipaanikat mäletama. Kuskil kilide maal suri 5 inimest ära ja ülemaailmne miiting tõmmati käima. Ostke vakstiini, kohe saab otsa! Häh, arvutagu kokku, mitu inimest päevas tavalisse tuberkoloosi ära sureb ja piiraku erutust!
 
Lõbus Lesk 10. märts 2016, kl 00.17
Välipreester,
pole jah meedikutega kaisutanud. kui kirurgiaosakonna opiõest sõbranna kaisud välja arvata. tema paraku mitme vändaga imemeeste aretamisest ei poetanud sõnakestki...äkki tegemist salastatud infoga? :p tglt eelistaks pigem kaht ühe riistaga meest, mul selline vanamoeline arusaamine mõnedest asjadest.

vaktsiinipaanikad ja mehe vanusega langev libiido pole nüüd päris võrreldavad. kuigi erekahäired võivad vist paanikat tekitada küll?
saab ka ilma kinnimakstud teadlaste uuringuteta tõestada, et 2-kümbine mees jaksab voodis rohkem kui näiteks 6-kümbine. tuleb lihtsalt mõlemad ära proovida. :D
muidugi võid väita, et sina oled erand ja uskuda, et päikese käes peesitamine hoiab testosterooni laes ka 100-aastasel härrasmehel. kes saakski jaanalinnule pea liiva alla pistmist keelata. ;)
 
punapea 10. märts 2016, kl 09.46
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vastus publikule, ärge minu pärast muretsege, sest
> ma saan ikka regulaarselt meest ja vahel isegi ni
> i palju, et ei jõua pesugi selga panna. pasun puht
> aks ja jälle jätkan.

---------------------

kle, vana h..
ära minu eest sõna võta eksole...räägi enda eest sa haisev kõnts.
 
mõtlik 10. märts 2016, kl 12.01
Punapea millal viimati vutti harisid? See kõntsa hais võib vabalt sul masajalgade vahelt roostes pasunast tulla, uuri järgi enne kui leha kätte ära lämbud, muti.
 
punapea 10. märts 2016, kl 12.50
kle, haisev liba netitroll vana h.. kadakatupp, sulle öeldi, et ära haise siin ja käi teisi täis laskmas oma jubeda lehaga "masajalgade vahelt roostes pasunast tulla, uuri järgi enne kui leha kätte ära lämbud, muti." - eks see oma libanaise hais ole kõige lähem...kle, asul masajalgu küll polnud, psäikol - su sõbrannal - väidetavalt pidid olema - kas see ongi see kogemus sul...pidi sul olema mingi naisarmuke... :D
ja ära aja pidevalt segi pead ja tuppe...kui sa väga tahad punapea tähelepanu:D
ja ma ei viitsi su robustsusega siin võistelda, nii et haise üksi edasi.
 
punapeale 10. märts 2016, kl 12.53
sa ise nagu robustsusega ei hiilga, ega?
 
punapea 10. märts 2016, kl 12.59
ei hiilga. aga miks ma robustsele vanale h..le seda selgitama peaks?! lase üksi edasi, sul seda haisu jagub nii et terve naistekas lehkab:D
ma panen nina kinni, kui lähedale tikud ja annan jalaga sinnasamusesse, kui vajalikuks pean või kui väga väljakannatamatuks hais muutub ja hetkel kohal viibin:D
 
punapea 10. märts 2016, kl 13.59
üks tähelepanek veel... olen märganud, et muidu tore mees, aga haiseb (see hais pole sõnaotsesemõttes hais vaid selline vaimne läga, spirituaalne lehk või teagi kuidas seda täpselt nimetada...) ja mis hiljem selgunud - puutus kokku robustse h..ga või suisa elab sellisega, või noh, elab h..ga aga h.. käitub nagu oleks ta maailmanaba ja raha eest kohuseid ei täida jne. - siis olen tajunud sellise mehega suheldes jubedat lehka (on siin mõni tark kes oskaks sellele mentaalsele-vaimsele-mittekehalisele haisule nime anda?)...selline tunne, et ta kokku määritud mingi ilge lägaga...
vot sellised tähelepanekud...
tea kas seksuaalhälvikutel ongi see kaasavarana kaasas, kui nad ringi "haisevad"...
teab keegi, kuidas seda "haisu" nimetada?
mentaalne okse, vaimne prügi, hingeline kalstlus, otskohmlus... variante?
 
punapea 10. märts 2016, kl 14.05
* vbndst, ikka otskohtlus...
 
eesnahahoidja 11. märts 2016, kl 00.42
Lõbus Lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Välipreester,
> pole jah meedikutega kaisutanud.
> kui kirurgiaosakonna opiõest sõbranna kaisud välja
> arvata. tema paraku mitme vändaga imemeeste areta
> misest ei poetanud sõnakestki...äkki tegemist sala
> statud infoga? :p tglt eelistaks pigem kaht ühe ri
> istaga meest, mul selline vanamoeline arusaamine m
> õnedest asjadest.
>
> vaktsiinipaanikad ja mehe
> vanusega langev libiido pole nüüd päris võrreldav
> ad. kuigi erekahäired võivad vist paanikat tekitad
> a küll?
> saab ka ilma kinnimakstud teadlaste uur
> inguteta tõestada, et 2-kümbine mees jaksab voodis
> rohkem kui näiteks 6-kümbine. tuleb lihtsalt mõle
> mad ära proovida. :D
> muidugi võid väita, et sin
> a oled erand ja uskuda, et päikese käes peesitamin
> e hoiab testosterooni laes ka 100-aastasel härrasm
> ehel. kes saakski jaanalinnule pea liiva alla pist
> mist keelata. ;)

Netis lamiseda jaksab kuuekümbine mees rohkem kui kahekümbine. Selle elavaks tõestuseks vaadake Alu postitusi.
 
Ats 11. märts 2016, kl 11.03
teab keegi, kuidas seda "haisu" nimetada?
mentaalne okse, vaimne prügi, hingeline kalstlus, otskohmlus... variante?
__________________________________________________

Vabandust, punapea, aga milleks sa oma mentaalset okset nimetad, millega sa foorumit iga päev üle valad? Meeleheitel vanapiiga eneseväljendushoogudeks?

Kolm korda oled luninud modedelt selle küsimuse kustutamist. Milles asi, kas tõde on liiga valus või hakkas lõpuks nii piinlik oma pasa pärast, et ei julge enam punapea nime alt prääksudagi, Anja-Nanja?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!