Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
uitas ringi
 
mõte 10. märts 2016, kl 21.28
Ja nii oligi: mõte uitas ammustesse aegadesse, kui ka siin kolasin. Nüüd juba ammu mitte, aga oleks päris huvitav teada, kas on mõni, kes 8-9 aastat tagasi siin pikki vahvaid tunde veetis, ka praegu neisse ruutudesse kribab?
 
Alu 10. märts 2016, kl 21.38
Mina uitasin aga kribamisega pole kunagi tegelenud, see vist rohkem vanemate inimeste viis ennast väljendada. Kui vana ise oled?
 
jubilei kümnes 10. märts 2016, kl 21.46
nii sina, mina kui tema, keegi ei lahku niisama siit, kui siis ainult jalad ees...
 
mõte 10. märts 2016, kl 21.51
Naine olen, edasi mõtle ise.. :)
Tundud tähenärijana, tõepoolest kõlab klõbistamisena! (iseasi, kas tähed just kõige tervislikumad on.. :D
 
Alu 10. märts 2016, kl 21.58
Seda oli aru saada kyll, et naine olid:)
 
enemini 10. märts 2016, kl 22.02
naised ei võta neid mehi eriti tõsiselt, kes siin või kuskil mujal, flirticus vmt kohas tutvuvad ja see on omamoodi kummaline sündroom. tegelikult ongi see siin või karjamaa talu taga üks ja seesama maailm..

mõte, kas said lõpuks tanu alla ja kas see õnnelik/õnnetu oli leitud netist või reaalist?
 
mõte 10. märts 2016, kl 22.12
Tanu all olin siis ja olen ikka veel.. :) Käisin siin niisama aega surnuks löömas ja mu meelest oli minusuguseid veel. Lihtsalt mõnus seltskond, näod oli ainult endal vaja juurde mõelda.
Aga ühel päeval enam ei viitsinud. Pealegi on nüüd ju FB!
 
enemini 10. märts 2016, kl 22.21
me kõik käime siin aega surnuks löömas. käime homme ja käisime eile ja käisime ka 10 aastat tagasi, pean silmas neid, kes käisid.
ära vaeva pead, minuga on suhelnud paljud aga mul ei olnud siis püsivat nime ja pole ka nüüd. ma pole homme see, kes olen täna ja polnud eile see, kes olen ülehomme:)
 
vaatleja 10. märts 2016, kl 22.22
Alu tahtis öelda, et ta tegeleb ainult krabamisega, mitte kribamisega 10 aastat. Nagu näha, siis tulemusi ei ole.
 
kuldkass (vahetasin nime:D) 10. märts 2016, kl 22.23
ja mis nüüd tagasi tõi?
olin 8 a tagasi siin ja olen vahelduva eduga ikka ja jälle, niisama ajaviiteks. hea kirjutada oma kreisisid mõtteid:D mõtet mäletan ka - selline rahulik ja sõbralik:)
 
mõte 10. märts 2016, kl 22.33
Eks oli mulgi mitu nime - vastavalt tujule ja teemale! Fuuria olin ka.. :)
Täna lihtsalt meenus mulle mõni helge hetk siin (ja selliseid oli ka! :) )
 
ammusel ajal 10. märts 2016, kl 22.37
oli siin toredat rahvast ja siis ei olnud põhieesmärgiks
üksteise mõnitamine vaid huvitavalt aega veeta.
 
onu Heinu Mustamäält 10. märts 2016, kl 22.39
Võiks ju kinnu minna. Piletid maksame fifti-fifti
 
mõte 10. märts 2016, kl 22.48
Muidugi mine kinusse, onu Heino. Homme, täna enam ei jõua.
Või tee ise.. :D
 
Jag 10. märts 2016, kl 23.15
10 aastat tagasi, issandale tänu, ma siin ei kondanud. Aga tuleb siis välja, et toona ka siin keegi ei tutvunud, ei no see seletab juba nii mõndagi.
 
Nonii 10. märts 2016, kl 23.20
Mina isiklikult ei soovinud üldse 10 aastat tagasi tutvuda, alles nüüd tekkis see soov olude sunnil;) Seega 10 aastat staaži aga ikkagi roheline tutvuja, vot selline eriolukord:)
 
cv keskus 10. märts 2016, kl 23.20
näha jah, et vaala püügi laeva kapteni koht on vakantne, rsk ja soovijaid pole
 
Aino 11. märts 2016, kl 00.49
Olen siin väga palju huvitavaid suhteid saanud kogeda.
 
mõte 11. märts 2016, kl 13.05
Veidi meenutamist veel:
Öösorr
Ööliine
Priscilla
Sacrebleu
Kylts
Aivar
Volli
juta
...
Aitate ehk täiendada nimekirja tolleaegsest
seltskonnast!
 
kas mäletate 11. märts 2016, kl 13.23
yksikmees, alati kindla naise otsingul.
Ja otsing kandis vilja, aga mitte siit foorumist.
 
Alu 11. märts 2016, kl 14.09
olid ajad. olid Irma, Piloot, Lendur, Feliks, Sinilind ja veel paljud teised.
 
:D... 11. märts 2016, kl 14.19
kohtunik
monster
manka
sofi
naine3
sale
kopraonu
kakk
gedru
gita
 
see 11. märts 2016, kl 14.28
eelpool loetletud kaader käib raudselt tänaseni, nii kaua kuni lusikas püsti seisab peos tullakse siiagi.
 
ammusel ajal 11. märts 2016, kl 14.29
ja kujutage ette, huvitavad õhtud olid, ilma kaklusteta.
niigi oli huvitav, milleks veel mudamaadlus.
 
mõte 11. märts 2016, kl 14.35
Jah, tulevad tuttavad ette.
Ja siis oli veel üks Lepatriinu (vist kasutas ka mingit muukeelset varianti), igavene ninatark ja õiendaja.
Kaklema vist küll keegi ei kippunud, aga juta pani ikka kõiki paika, mõnikord üsna krõbedat sõnavara kasutades.
 
Alu 11. märts 2016, kl 14.37
mis te nyyd. Irma ja ilma kakluseta?:DD Kaklus käis maas ja õhus, Irma oli konkreetne ja armuta igasugu liiderdamise ja mitmenaise pidamiste suhtes.
 
neiu 11. märts 2016, kl 14.37
Mina olen noor aga ega te olite ka siis noored 8-10 aastat tagasi, ihu ja keha ka nooremad. Eks ju, Alu.
 
Alu 11. märts 2016, kl 14.38
siis oli veel yks tegelane-L. keegi mäletab?:)
 
:D... 11. märts 2016, kl 14.43
boamadu
meelo
vana juut
lsd
 
punapea 11. märts 2016, kl 14.46
.... ja mina olin ka 10 aastat tagasi olemas ja olen ka veel elus ja terve.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!