Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Miks see foorum selliseks läbustamise paigaks on tehtud?
 
vaatame fakte 06. aprill 2016, kl 19.34
kui vaadata, mida Alu- Peeee ise on enda kohta avaldanud, siis seda saabki ju kasutada. kas see just vigisemine on, teab ju vaid Alu ise.
Heh punapea mastrubeerimine märja näpuga Alu tekste jälitades, ei muuda ju asja.
 
Alul on üks kummaline kiiks 06. aprill 2016, kl 20.07
Eks meil kõigil ole oma kiiksud ja foobiad.

Minul näiteks 50-60- aastaste (isegi veidi vanemate) meeste vastu, kes muidu kõigiti normaalsed, aga mingil hetkel süttib silmis kilav helk ja hääl muutub kähisevaks. Enne seda on nad kinkinud tohutu roosikimbu, kutsunud restorani, poetanud ehteid ja komplimente.Edasi järgneb jutt, et mul on tore naine, aga tal on selline haigus, et ei saa enam seksida vms.
See on hetk, kus tuleb viisakalt lahkuda või põgeneda (ilma kingitusteta).

Vaat, sellised onud on minu foobia.
Meie vahe Alu foobiaga on ainult selles, et minul pole soovi oma foobiat võimendada, vaid pigem ruttu taanduda, kui kedagi sellist silmapiiril näen.
 
Piiks 06. aprill 2016, kl 20.35
Mitte Alul on kiiks, vaid Alu ise on üks suur kiiks.
 
Robinson 06. aprill 2016, kl 21.03
"Uudistaja" sul on täitsa õige mõte. Mind ka väga häirib see madal kultuur siin. Aga see ongi eesti rahva tase. Isegi kõrgema haridusega täiskasvanud naine võib uskumatult madalalaubalist juttu puhuda.

Aga soovitan sul lasta kirjutada pikemaid kirju e-mailile. Lärmajad seda ei tee. Siis saad lugeda ja mõelda mis tasemel see suhtleja on. Ma olen siit paar väga huvitavat vestluskaaslast saanud,kellega võib absoluutselt kõigest rääkida
 
Sina, Robinson 06. aprill 2016, kl 21.06
oled vist see 60-aastane, kes lapselapse-ealisi ihaldab?
 
Taimi Tuvi 06. aprill 2016, kl 21.11
Pikad kirjad jäägu kirjasõpradele, aga vältige siis kokkusaamist, sest illusioonid võivad puruneda ja selgub, et elumehest välipreestri asemel seisab teie ees tossike.
See siin on labane meelelahutus ja kui soov reaalselt tutvuda, siis olge reaalis avatumad, julgemad ja flirtivamad.
 
jeee 06. aprill 2016, kl 21.12
Jee ära tundsid !! Võta nüüd valuvaigistid sisse ja kobi kapi taha magama.
 
Alu 06. aprill 2016, kl 21.13
muig. aunult yks piuks kriitikat yhe nimedeta prowwa kohta-ja nimetud vastulöögid lajatavad kohe ykskõik kellele.
Seda ootab siin nii mõnigi juba vist, millal selle värdiga midagi juhtuks nii, et ta lihtsalt kaob ja poleks nagu kunagi olnudki.

Klähvi nyyd, koeramamma, ässäss:D
 
Robinson 06. aprill 2016, kl 21.14
Jah,Taimi Tuvi, seda ma mõtlengi ,et esialgu tasub üksteist läbi kirjade tundma õppida. Pildi saab igal momendil juurde küsida. Ja mis seal suhete lõpetamiselgi nii väga erilist on. Kui pilt ei sobi..siis ei sobi.
 
Robinson 06. aprill 2016, kl 21.18
<oled vist see 60-aastane, kes lapselapse-ealisi ihaldab?>
Erinevalt sinust julgen ma oma nimega esineda. Miks sa arvad, et 60-sed lavakas käivad? Sul on ikka pehmeks küpsenud ajud.
 
Alul on üks kummaline kiiks 06. aprill 2016, kl 21.30
Ma ei ole mingi noor (33).

Mind sundis kirjutama uudishimu, miks inimene (alu) vabatahtlikult oma foobiat toidab?

Aga nüüd ma põgenen, sest tõmbasin oma jutuga vist ligi oma suurima hirmu (kommentaator Robinson).
 
veel midagi alu kohta 06. aprill 2016, kl 21.34
palun, ei suuda ilma elada, appi, nii põnev!
 
kogenu 06. aprill 2016, kl 21.44
Naine ei muutu kunagi aseksuaalseks.
Ta võib seda muutuda ainult "poolpehme" eneserahuldaja peale, kes naisega ei oska enam midagi peale hakata.
 
to kogenu 06. aprill 2016, kl 22.06
väga loll jutt ja ruttu suhu tagasi.
kui miskit poolpehmet on, siis sinu aju.
enamus AD pikalt tarvitajatest muutuvad suguvõimetuteks ja seda olenemata soost.
 
kogenu 06. aprill 2016, kl 22.16
Pole kunagi tarvitanud midagi, mis võiks mu ajukeemiat muuta.

Küll aga tunnen "poolpehmet" ja ennastrahuldavat meest.
 
to kogenu 06. aprill 2016, kl 22.20
sina ei ole naised ja üldse ei saa pihta mida sa üritad tõestada.
 
kogenu 06. aprill 2016, kl 22.46
Ma ei ürita midagi tõestada.
Nii, nagu mu nimi ütleb (kogenu), ütlen lihtsalt, et naised ei muutu aseksuaalseks.

Mehed muutuvad poolpehmeks ja jõuetuks. Kahjuks.

(Pole vaja nüüd tulla jutuga, et kahekümneste peale olete kikkis).

Kui langus on alanud, siis on see pöördumatu, ja püsikaaslane silitab lihtsalt pead ja lohutab.
 
to kogenu 06. aprill 2016, kl 22.54
sa idioot ikka saad aru, et sa ei saa naiste eest rääkida. iga inimene on erinev ja sinu kogemused ja kiiksud pole mingi reegel. õudne põmmpea oled:D
 
kogenu 06. aprill 2016, kl 23.27
Veel kord: ma ei ürita midagi tõestada, räägin oma kogemusest lihtsalt.

Millega ma sind nii närvi ajasin, 22.54, et sõimlema hakkasid?
Mis juhtus?
 
irw 07. aprill 2016, kl 00.13
keegi püsikas siit on "kogenu". pole sul seda poolpehmet ega silitatavat peadki, targutaja. kirjavigade parandamisest oled loobunud vä?:D
 
väga ärrituv punapea 07. aprill 2016, kl 03.59
to kogenu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa idioot ikka saad aru, et sa ei saa naiste eest
> rääkida. iga inimene on erinev ja sinu kogemused j
> a kiiksud pole mingi reegel. õudne põmmpea oled:D

-------------
sa mine õpi vanalt leselt, kuidas mehi teenindada isegi ratastoolis.
ikka vaheldus ja toovat veel 50-selegi lisaraha sisse, nagu ta väidab.
või hakka novell kirjutama, nagu vana lehm Lõbus Lesk seda teeb. löö gfooglesse maärksõnu ja juttu saad kui palju.
 
vererõhk 10. aprill 2016, kl 17.53
tundub, et siin elavad ainult professionaalid...:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!