Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suur vanusevahe
 
noor naine 27. aprill 2016, kl 15.53
Palun rääkige kogemustest suhetest suure vanusevahega.
Hetkel olen mina 26 ja tema 42. Suhe on alles alguses ja tundub, et meil on samad eesmärgid ja sihid, kuid tema põeb rohkem vanuse pärast kui mina. See häirib aga mind.
 
Alu 27. aprill 2016, kl 16.04
Mida ta siis põeb, on toss nii väljas juba nyyd, et ei saa noore naisega hakkama?
 
zowie 27. aprill 2016, kl 16.05
Olin 22 kui tutvusin mehega vanuses 44.Kõik oli hea ja ilus,ka tema põdes vanusevahe pärast.Abiellusime,elu läx edasi,mingi hetkeni oli kõik korras aga 6 aasta pärast heideti mutte ette,et ma pole enam see kellega ta abiellus.Mees oli rohkem kodune,mina elavam.Ei meeldinud mu töökaaslased ega sõbrad.Ei tahetud aru saada,et kõik arenevad edasi,me ei jää ühte punkti kinni.Loomulik lõpp-lahutus.
Jh,algus oli ilus,elu hea aga lõpp kole.Kõigil ei pea muidugi nii minema -seega soovin edu ;)
 
üle 7-10 aasta vanusevahe on perversne 27. aprill 2016, kl 16.08
täiesti erinevad põlvkonnad, vaated elule jne jm
endast palju vanema mehe kõrval muutub naine kiiresti vanaks ja tädistub täiega
 
Alu 27. aprill 2016, kl 16.15
Eelmisele, oled tädistunud ilma selletagi.

Kogemusi on siin aga keeruline jagada, sest kóik on individuaalne. Midagi ei annaks kellelegi nt minu kogemus-10a koos ligi 20a noorema naisega. Mingil ajal saab kõik otsa ja soovida muidugi võib, et igavesti kokku jäämise plaanid täituks. Sama hästi võib kaasa tunda.
 
vaata 27. aprill 2016, kl 16.15
asi polegi tädistumises, vaid mees annab endale aru, kas ikka 10 aasta pärast see 36a, kui tema 52 kah kõrval püsib. vist mitte. lapsed olemas ja järjekordne lõhkiläinud pere, selleks ajaks.
Vanuse vahe võib olla kuni 10 aastat, nii mitmedki kel sellise vanusevahega suhe ütlevad, et mees vananeb ees täiega ja kahju küll aga vaatavad kõrvalt nooremaid, mida me siis räägime veel suuremast vahest.
 
noor naine 27. aprill 2016, kl 16.17
Ma ei tea, mis ta põeb. Nagu ma ütlesin, on suhe alles alguses ja me pole veel seksinud. Väga kahtlen, et toss väljas... ta elab väga tervislikult, teeb kõvasti trenni ja näeb minu meelest tunduvalt noorem välja.
 
njahh 27. aprill 2016, kl 16.18
viimane võttis mult sõnad suust: vana mehe kõrval jääb ka naine ruttu vanaks, sest paratamatult peab ta leppima mehe soovide, arusaamade ja nõudmistega, veetma aega mehe sõpradega ja elama mehe vanainimese elu koos tema harjumustega.
Kas sa oleksid nõus elama oma isa soovide järgi? Kui otsid mehes isakuju, siis palun väga, las ta juhib sinu elu ja dikteerib, kuidas sa elama peaksid. Vbl sulle meeldibki olla selline saamatuke, kes ise midagi ei soovi ega otsusta.

Kui aga selline variant sulle ei meeldi ja eelistad olla ka ise keegi, siis otsi omavanune. Siis on sul loota, et te suudate üksteisega kohaneda ja teineteise soovidega arvestada ning olla elus võrdsed partnerid.
 
Alu 27. aprill 2016, kl 16.21
Nu, ja sellise matemaatikaga leiad endale kellegi, kellega pätsid yhes kapis pysivad? Irw. Kõik muutuvad, vananevad, kõik on individuaalne. Ka naine 30 pole enam see, kes ta oli 20. Mees 52 võib aga väga hästi olla veel see, kes ta oli 42. Kui ta pole pidanud taltsutama mingit ettearvamatut fuuriat 10a:)
 
;) 27. aprill 2016, kl 16.24
Anjakesed-njanjakesed,alukesed tegid teema :))))=:=))))
 
alu ära tunne ennast puudutatuna 27. aprill 2016, kl 16.27
kas naine võttis peale seda noorema või sinust veel vanema :D naised teatud vanusest 30 kuni...muutuvad rohkem elujanulisemaks.
 
oi 27. aprill 2016, kl 16.32
samad eesmärgid ja sihid, samas pole veel seksinudki? sa ei tea pooli asjugi võib-olla temast. vanuses 42 võib mees ju mõelda, et loob perekonna, aga näiteks 3-4 aasta pärast hakkab ikkagi keskiga peale suruma ja ta ei taha kuuldagi midagi beebist ja magamata öödest.

teiseks, isegi kui last ei plaani, siis on huvid teistsugused, ei viitsi tema hängida enam kuskil õhtud-nädalavahetused ja sina ei mõista tema koduskonutamise soovi.

igatahes soovitan sul mehe põdemist tõsisemalt võtta, sest ta ilmselt näeb võimalikke probleeme ette, mida sina hetkelises tutvuse algusjärgus üldse ei näe.

pealegi, miks peaks nii suhte alguses niipalju põdema ja ühised eesmärke ja sihte kindlalt paika panema. suhelge niisama, tundke koosolemisest rõõmu, ajapikku selgub ka see, et teil on siiski väga palju erinevat tingituna vanusest.
 
noor naine 27. aprill 2016, kl 16.44
Ootan siiski väga teiste kogemusi :)
Eesmärkidest rääkides on mõlemal soov leida endale püsiv kaaslane ja saada veel lapsi (temal juba 1 on).
Mina ei soovi enam pidutseda ja ühiseid jututeemasid on palju, seega ma tõesti ei näe probleemi. Tema muretseb vist sellepärast, et ma varsti tahan nooremat meest.
 
Alu 27. aprill 2016, kl 16.46
noor naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei tea, mis ta põeb. Nagu ma ütlesin, on suhe a
> lles alguses ja me pole veel seksinud. Väga kahtle
> n, et toss väljas... ta elab väga tervislikult, te
> eb kõvasti trenni ja näeb minu meelest tunduvalt n
> oorem välja.

Võid teda julgustada, et ärgu muretsegu pseudoprobleemide yle-mittekeegi meist ei tea ette, mis ja kas on 10a pärast. Ok, siinsed tädikesed on selle võimelised välja arvutama, aga ainult teistele:)
 
Alu 27. aprill 2016, kl 16.50
Soovid sa lapsi saada, saa neid mehega, kellele lapsed meeldivad ja on huvi nende tegemiste, arenemise vastu. Rääkida sellest oskab nii 10a vanem, kui noorem. Läheb teil koos hästi, on teil pere ja lastel isa. Kusagil pole garantiid, et mõni endavanune mees oleks rohkem või parem:)
 
noor naine 27. aprill 2016, kl 16.53
Tänud, Alu. Oleksin siiski väga tänulik, kui kirjutaksid oma kogemustest mulle meilile, kui siin ei taha rääkida. konitsiva@gmail.com
Just meeste seisukoht ja kogemused oleksid eriti hinnalised :)
 
njahh 27. aprill 2016, kl 16.54
Vaata, alu, on suur vahe, kas vananeda koos ja saada koos 50-seks või vananeda kumbki eraldi, kusjuures selliselt, kus üks paneb penikoormasammudega eest ära.
Loomulikult on vananemine individuaalne, aga ma ei saa aru meestest, kui nad arvavad, et on 50-selt veel hullult tegijad noorte naiste silmis.
Nii vanalt on noorte naiste silmis tegijad üksnes need mehed, kel priske rahakott või kõrge positsioon ette näidata on, ülejäänute poole ei vaata ükski mõistusega noor naine. Ja alati ei aita rahakottki.

Vanade meeste eelis, mis neid kogemusteta tüdrukute juures atraktiivseks teeb, on oskus keelt kõrva ajada: vanamees oskab kenasti mesijuttu ajada, olla noore plikaga tähelepanelik ja hooliv ja sellega neid ära võluda - ikkagi tõeline härrasmees ju...
Pole midagi uut päikese all - nähtud ja kogetud omal nahal.
 
Alu 27. aprill 2016, kl 16.56
noor naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tänud, Alu. Oleksin siiski väga tänulik, kui kirju
> taksid oma kogemustest mulle meilile, kui siin ei
> taha rääkida. konitsiva@gmail.com
> Just meeste s
> eisukoht ja kogemused oleksid eriti hinnalised :)

Ok, kirjutan sulle:)
 
Alu 27. aprill 2016, kl 16.58
njahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaata, alu, on suur vahe, kas vananeda koos ja saa
> da koos 50-seks või vananeda kumbki eraldi, kusjuu
> res selliselt, kus üks paneb penikoormasammudega e
> est ära.
> Loomulikult on vananemine individuaal
> ne, aga ma ei saa aru meestest, kui nad arvavad, e
> t on 50-selt veel hullult tegijad noorte naiste si
> lmis.
> Nii vanalt on noorte naiste silmis tegija
> d üksnes need mehed, kel priske rahakott või kõrge
> positsioon ette näidata on, ülejäänute poole ei v
> aata ükski mõistusega noor naine. Ja alati ei aita
> rahakottki.
>
> Vanade meeste eelis, mis neid
> kogemusteta tüdrukute juures atraktiivseks teeb, o
> n oskus keelt kõrva ajada: vanamees oskab kenasti
> mesijuttu ajada, olla noore plikaga tähelepanelik
> ja hooliv ja sellega neid ära võluda - ikkagi tõel
> ine härrasmees ju...
> Pole midagi uut päikese al
> l - nähtud ja kogetud omal nahal.

Miks sa enese kogemusega räägid kõigi teiste eest? Omaviga siis, et lasid härrasmehel keele kõrva ajada ja nyyd vihkad kõiki:)
 
kedagi rohkem polegi 27. aprill 2016, kl 17.37
Ainult Alu foorumis. teisi polegi?
 
Ei noh 27. aprill 2016, kl 17.49
mehe ebakindlus on see, mis teie suhtele saatuslikuks võib saada mitte vanusevahe.
 
üks naine 27. aprill 2016, kl 18.02
Samamoodi saab saatuslikuks mehe põdemine, kui materiaalne ja või hariduse pool on naise kasuks. Justnimelt põdemine ja kompleksid tõmbavad suhtele vee peale. Omal nahal korduvalt kogetud.
 
lihtne elu 27. aprill 2016, kl 18.07
asjad tuleks lihtsad ja loogislsed hoida ja selge see, et 20 aasta pärast see naine , kes siis alinult 46 ja mees 62 saab kõvasti kodukoristust juurde.seesama, et voodist mees enam ei viitsi teha, oma viigipükse üles ise riputada või prahikonteinerit väljha lükata.
kuigi kõiki teemasid käisteletakse "meien" vaatab ta sinu otsa, ja sina kui ju noorem, peadki tema arust tede teenima.. muidu jääks asjad tegemata kah. nagu koerapesemine.. ja muud ebameeldivad toimingud.
välajaspool kodu võin mees veel tööd teha, üldse pole probleemi,. aga kodukoristuse saad kaela nii või naa. pluss rohkesti haiglate ootetubades veeta.
ja ühiseid sõpru ka ei tekkinud ja nüüd veel vähem.
vanaduse lõhn ja laiskus ja lohakus..
 
njahh 27. aprill 2016, kl 18.09
ohsaissand, või kohe vihkan vanamehi? No vihkamine on nii destruktiivne nähtus, et ma ei viitsi sellega tegelda. Aga jah, eks olin noorena ise see loll plika ja olen seda korduvalt ja korduvalt pealt näinud.
Mõne aastakese pärast valutab mehekesel selg ja põlv ja on sada + 1 häda, miks midagi teha ei saa. Noor naisuke aga on tahtmist täis. Ja siis piisab vaid ühest suvalisest nooremast mehest, kes viitsib omakorda veidi mesijuttu ajada ja naine on valmis vanuri sinnapaika jätma.
 
kõrvulukustavalt kuri mees 27. aprill 2016, kl 18.27
õige, noored plikad on maksimaalselt aasta ahvatlevad, siis ei tule sel vingumisel enam otsa ega äärt. pikemalt pole viitsinud ka kedagi pidada, saavad oma cucci-muccid kätte ja olgu rahul. ega naised pole ilmast otsa saanud.
 
üks natuke üle 30 aastane naine 27. aprill 2016, kl 19.36
Üldiselt on kõik inimesed erinevad ja kahte ühesugust 40, 50 või ka 60 aastast meest ei ole, nagu ka noori naisi on igasuguseid nii välimiselt kui sisemuselt. Tean paljusid üle 40-aastaseid väga heas vormis mehi, kelle vanusest võib mitmed aastad maha arvata. Kuid ega ajas ette ei näe keegi ja keegi ei tea, mis saab sellistest suhetest nt 20 aasta pärast. Aga kas see tähendab, et ei peagi õnnele võimalust andma...minu meelest, kui teie kahe tunne on hetkel hea ja kui mõlemad tahavad koos olla ning tõsist suhet, siis võiks endale vähemalt võimaluse anda. Lahku minna jõuab alati, aga kui nüüd jätadki ennast ilma ühest heast kaaslasest, seda pärast kahetsema hakkad. Minu kogemus ütleb ka, et ei ole kõik vanemad mehed midagi need keele kõrva ajajad, neid leidub ka päris endavanuste meeste hulgas. Hoopis rohkem olen kohanud vanemaid mehi, kes juba teavad mida nad elult soovivad, tunnevad ennast paremini ja samuti seda, mida nad elus tegelikult tähtsaks peavad. Ei ole kõik inimesed pealiskaudsed, valida tuleb ikka osata lihtsalt, kellega suheldakse. Nagu Alu siin vihjas, ega 100 % kindlust pole ka endavanuse partneriga, elu ongi selline huvitav nähtus, kus garantiisid pole ;)
 
Alu 27. aprill 2016, kl 19.49
Teavad, mida elult tahavad...pigem on olemas ylevaade sellest,mis on yldse võimalik ja kuidas selle juures pysida:)
 
eelmine naine 27. aprill 2016, kl 20.14
Jah, seda teadmist, mida elult tahetakse, võib ka nii väljendada :)
 
just 27. aprill 2016, kl 21.05
kedagi rohkem polegi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ainult Alu foorumis. teisi polegi?

vestleb siin oma naisega
 
Alu 27. aprill 2016, kl 22.27
eelmine naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jah, seda teadmist, mida elult tahetakse, võib ka
> nii väljendada :)

mina ei väljendaks. See on naiselik. Kui ykspäev väidad, et tean, mida elult tahan, võib see ymber lykata eelmise päeva teada tahetu. On ju naiselik? naiselt ei saa ju tahta, et peab teadma, mida teeb või kuhu sõidab. Naine tahab naine olla ja mees peab talle seda võimaldama. Rohkema ulatuses aga ei saa, kui yldse võimalik on ja seda tuleb austada:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!