Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tunnen huvi
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 18.59
Kas teie tunnete mõnd sellist vaba ja vallalist meest, kel oleks järgmised omadused olemas:

Esmalt viitsiks ta tihedamini pesemas käia kui kord nädalas ja viiks oma mustaks saanud pesu pesukorvi, mitte ei jätaks sokke-särke jms riidekraami kõikjale laokile.

Kui midagi on lubatud ära teha, siis tehtaks see lähima ööpäeva jooksul.

Ei klammerduks telekapuldi külge ja ei muutuks igal vabal hetkel ja öötundidel helendava ekraani vangiks.

Arvutimängud ei segaks normaalset elu, st et 24 tunni jooksul leitakse ka vaba hetk süüa toitu, mille ma olen armastusega valmistanud ja öelda paar lauset, mis meenutaks artikuleeritud kõnet.

Ei suruks oma arusaamu asjadest ja olukordadest väevõimuga ja karjudes peale.

Ei paugutaks ustega, kui miski pole meeltmööda.

Ja intiimseid hetki võiks olla rohkem kui kord poolaasta jooksul.



Öelge mulle foorumlased, kas sellised mehed on lootusetult välja surnud, parimatest parimate naiste poolt ära võetud või eksisteerivad vaid muinasjuttudes.
 
Vastaja 10. mai 2014, kl 19.08
Selliseid mehi on rohkem kui Sa arvata oskad. Kindlasti leiad Sa sellise, tuleb lihtsalt meeled avatuna hoida ja püüda oma hirmudest ja kahtlustest üle olla.
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 19.11
Hirmudest ja kahtlustest? Pigem reaalsusest.
 
mees 10. mai 2014, kl 19.14
Hei! Vaatasin just peeglisse ja täitsa 1 selline olemas. Kus kandis ise ja mis vanuses jne. Kirjuta kui huvi äkki?
 
õde 10. mai 2014, kl 19.14
Selliseid mehi on, aga kahjuks on neil juba boyfriendid olemas :(
 
piripiiga 10. mai 2014, kl 19.14
mul on vist elus ikka hästi läinud! pole kunagi näinud ühtegi meest, kes väljatoodu all kannataks.
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 19.19
Õde on tabanud vist naelapea pihta.

Piripiiga ongi see õnnesärgis sündinu, kes üksteise järel neid megamehi nopib ja teistele tühjad pihud jätab.
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 19.19
Mees, kui vana sa ise oled?
 
omg 10. mai 2014, kl 19.21
Palju selliseid mehi su elust siis läbi on käinud, et teha üldistusi reaalsuse kohta? :) Ma vastupidi ei tunne ühtki sellisele kirjeldusele vastavat meest, tunduvalt normaalsemad ja huvitavamad isiksused on, mõned vabad, teised suhtes.

ok v.a see "Kui midagi on lubatud ära teha, siis tehtaks see lähima ööpäeva jooksul." Mees on ka ainult inimene, mitte mingi kiirreageerimisüksus.
 
õde 10. mai 2014, kl 19.27
Nõuka ajal oli selle kohta mingi anekdoot, umbes selline, et mees ütleb naisele: "Mis sa näägutad mu kallal, et vii kuusk välja, vii kuusk välja, ei lase rahus maiparaadi vaadata."
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 19.29
omg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Palju selliseid mehi su elust siis läbi on käinud,
> et teha üldistusi reaalsuse kohta? :)

Ei pea olema palju, aga piisab kui kõik mu 3 suhet on sellised olnud. Tunnen lihtsalt huvi, kas on üldse mõtet 40-selt enam midagi enamat otsida või nautida kogu ülejäänud elu üksinda olemist.



> ok v.a
> see "Kui midagi on lubatud ära teha, siis tehtaks
> see lähima ööpäeva jooksul." Mees on ka ainult ini
> mene, mitte mingi kiirreageerimisüksus.

Arusaadav, et ma ei pea silmas mingeid suuri plaane nagu remont vms. Lihtsalt kui näiteks soovisin ise prügi välja viia, rabati mul kott välisuksel käest ja öeldi, et küll ma ise pärast viin. See "pärast" kippus pahatihti venima näiteks kolmeks päevaks.
 
ohhh 10. mai 2014, kl 19.33
Sinu mainitud omadustega mehi on küll ja küll ja veel korralikumaidki aga nad ei istu siin, nende laiskvorstidest naistega suhet otsides, vaid tegutsevad reaalses elus.
 
õde 10. mai 2014, kl 19.38
A võibolla peaksid meest treenima? Umbes nagu Pavlovi koera. Tänapäeval nimetatakse seda positiivseks kinnistamiseks. Noh, tee talle midagi mõnusat, kui prügi kiiresti välja viib. Praegu tal seostub prügi viimine negatiivsega, sest saab sõimata nagunii. Aga kui iga kord peale prügi väljaviimist talle keppi annad, siis imestad ise kah, kuidas prügikast puhtusest särab.
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 19.40
Teen vahekokkuvõtte. Tõde on karm, aga õiglane.

Sain juba 34. siin oldud minutil tiitli "laiskvorstist naine", mis on siinse keskkonna kohta täiesti ootuspärane.

Hm, või reaalsuses. Ilmselt olen liiga hõivatud reaalsuses elades, et leida aega silmi volksutada, säärt eksponeerida või antropoloogide kokkutulekul taibusid lantida.

Siiski laekus siia teemasse ka üks tõeline mees, kes ilmselt on liiga noor, et mulle sobida.

Seni on läinud isegi hästi.
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 19.42
Õde, su plaanis on üks nõrk koht.
Kui ei soovita sellist premeerimissüsteemi, siis see ei toimi.
 
õde 10. mai 2014, kl 19.44
Njaa...
Aga mida siis sellise mehega üldse peale hakata?
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 19.45
Seda minagi endalt küsisin.
 
selline mees 10. mai 2014, kl 19.45
Mitu km "seda" imenud oled?
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 19.47
Pole mõõtnud.
 
peaks neist mõni sulle kuuluma või? 10. mai 2014, kl 19.55
 
mees maalt 10. mai 2014, kl 19.56
tule maale sauna.
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 19.59
Mitte keegi ei saa kellelegi kuuluda nagu ese või asi. Inimesed saavad teineteise kõrval elades teineteist austada ja armastada, mitte kedagi omada.
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 19.59
Kus Eesti kandis su saun asub, mees?
 
õde 10. mai 2014, kl 20.01
Leidsin siitsamast delfist sooduspakkumise:

Mees mõneks tunniks ...

"Vajate meest? Ja sellega on väga kiire, kusjuures mees peab olema kuldsete kätega?
Tahaks mööblit ümber tõsta, kuid samas mitte mööbliosi lammutada?
Riputada riiuleid, kardinapuid, vahetada seinaplaate vannitoas, olete tüdinenud lekkivast kraanist jne …?
Ühesõnaga, oleks vaja kokku lappida - parandada – putitada - passitada – kruvida, teha kõik, mis vaja, korda, et oleks tipp-topp …
Probleemile on lahendus!
“Mees üheks tunniks” - suurepärane võimalus üksikutele daamidele ja lisaks ka neile, kes vajab abi oma majapidamises, kel vaja asjalikku nõu ning tugevat ja osavat mehekätt."

Hind 40.- €

Hinna sees on:

# Meistri (ajutise mehe:)) väljakutse koju, suvilasse jne Tallinna linna piires
# Meeste kodutööde tegemine ca 3 tundi sõltuvalt tööde keerukusest
# Enne kuldsete kätega mehe kutsumist oleks hea ka oma soovidest rääkida!
# Juhul, kui selgub, et soovitud tööde maht ületab antud kinkekaardi maksumusega ettenähtud mahtu, siis hinnavahe saab kingisaaja tasuda kohapeal meistrile.

http://vaata.delfi.ee/view.php?id=8a40918f0e1464...
 
mees maalt 10. mai 2014, kl 20.04
viljandimaal
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 20.07
Jah, õde, usun, et sel kuulutuse üles riputanud isikul on käed-jalad Eesti ühest otsast teise kimamisega tööd täis ning pangakonto kosub ülikiiresti.

Paraku olen ise nii kuldsete kätega, et mööbli lammutamine ja kokkupanek ning igasugused lekkivad kraanid jms remondi ja ehitustööd on minu jaoks täiesti tavapärane eluosa, kuigi minu tegelik professioon jääb sellistest töödest valgusaastate kaugusele.

Lihtsam on kõik ise kiiresti ära teha kui jääda kellelegi teisele lootma. Elu on õpetanud.
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 20.11
Kahjuks pisut kaugele jääb su saun, mees.
 
mees maalt 10. mai 2014, kl 20.13
Kui kaugel ise asud?
 
huvitav küll 10. mai 2014, kl 20.16
Taaralinnas.
 
mees maalt 10. mai 2014, kl 20.18
kus see taaralinn asub?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!