Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tänaval/poes tutvumine
 
kiku 13. mai 2014, kl 21.21
Oletame, et teile jääb silma mees/naine tänaval või kaubanduskeskuses, kes teile kohe väga väga huvi pakub. Kas olete läinud juttu tegema? LÄhen igaõhtu Stockist toidupoolist tooma ja seal liigub nii palju kenasid härrasmehi, aga nu kuidas ma lähen rääkima :D endale ju selja peale ei saa ka kirjutada, et olen tutvusteks avatud! Kuidas käitute?
 
avalik naine 13. mai 2014, kl 21.36
no ega ikka ei lähe küll ju. ja ega ikka mehed ka üldjuhul ei tule. ei tea ju, kas teine suhtes ja ennast on ikka narr lolliks teha, teine ehk niisama oli heatujuline ja naeratas igaühele. nagu mina tihti teen. see ei tähenda, et ma sooviks temaga tutvuda. minu kogemus ütleb, et ainult natuke peetusega labased mehed, kel enesekindlus põhjendamatult laes, vot need küll astuvad ligi. endast lugupidav mees kahjuks ei astu. väga-väga kahju, aga nii on kombeks. küll oleks tore, kui astuks.

muide, just praegu meenubki, et kunagi astuski üks ligi tänaval, välimuselt väga sümpaatne ja kutsus kohvikusse juttu ajama. olin aga just minemas sõbrannaga kokku saama, jalutasime koos, igati normaalse jutuga oli. kuidagi andisin siis oma numbri. oi ja seda jama, üüsel kohe helistas, et kas võib kaissu tulla. olin hämmingus ja palusin rohkem mitte kunagi helistada, sellest sai alguse kolm kuud kestnud ahistamine, helistas sadakond korda päevas, tihti tegi vaid piiks, tõusin, et telefon võtta ja juba lõppes. käisin isegi politseis, aga midagi teha ei saanud, sest kuritegu polnud. lõpuks jättis järgi, paugust.

mitte et kuskil mujal kohtudes ei võiks samasuguse otsa kukkuda, kuid oma numbrit ma enam ei anna :D

aga muidu on jah nii, et näen, kuidas igal pool mehed vahivad, teevad silma, vaatavad varjamatult ka koos naisega olles, kuid ligi keegi ei astu.
 
Icc 13. mai 2014, kl 21.37
Mul pole küll tänaval/poes tutvumise mõtet tekkinud, aga näiteks hiljuti olin Kaubamaja toidupoes hädas ülevalt riiulilt ühe asja kätte saamisega ja siis palusin veidi eemal jalutavalt meesterahvalt abi. Peale seda veel jutustasime ka natuke maast ja ilmast. Mõtlen, et kui oleksin tahtnud temaga nö tutvuda, siis see oleks olnud igati ok variant.
 
mees41 13. mai 2014, kl 21.38
Kusjuures minuga on üritatud paar korda toidupoes tutvuda. Olen mänginud raskesti kättesaadavat;) Tagantjärgi olen mõelnud, et ehk ei oleks pidanud...;))
Käin pidevalt samas poes..pigem tekib tutvus müüjatega...
 
avalik naine to mees 41 13. mai 2014, kl 21.47
mnajh, no ma ei tahaks kuidagi seetõttu müüjaks tööle minna, et mõne kena mehega tutvuda, endal igati palju parem töö :) ei teagi nüüd siis, mis küll teha?
 
samuel 13. mai 2014, kl 23.11
käin säästus ja maximas, aga kahjuks pole ykski piiga soovinud tutvuda. stock ei mahu eelarvesse, aga muidu olen kena
 
Mees 13. mai 2014, kl 23.18
Nüüd kui tulevad soojad ilmad, minge T-särgipoodi. Laske T-särgile kirjutada midagi taolist: Olen vaba ja vallaline naine. Vist saab ka maikadele kirjutada ja mingile riideesemele veel, aga pole kindel. Ja ma tean, et selline viis juba vihjab meeleheitlikusele, aga see on ka ainuke variant avalikult anda teada, et te soovite tutvuda.
 
nujah 13. mai 2014, kl 23.30
Siis juba kohe kiri textiga,
"minuga võib tutvuda" :)
 
kiri 14. mai 2014, kl 08.47
kindlasti kasutavad neid kirju oma särgil ka ära need, kes maia näoga teatavad tutvumiskatse peale, et tüng:D
 
miks mitte 14. mai 2014, kl 08.56
Aga arvestage sellega, et välimus peaks olema nagu esikaane kaunitaril,lisaks moodne riietus, retuusides(mis on pesuriietusese,pekised kintsud ja hilp hilbu peal odav riietus on vaid koledate naiste seljas) kui seda modelli ilu pole võtta, siis ei ole ka vajalik võõrastele meestele end ligi ajada, mõni kutsub turvamehe.
 
kiri 14. mai 2014, kl 09.10
Või siis kasutavad seda kirja ja särki, kui moeasja ära tõesti hästi koledad naised abielusõrmusmusega, tehes äärmiselt vaevatu ja kannatanu nägu, et terve maailma mehed on neile tutvumissooviga peale lennanud:DD
 
Senza la Donna 14. mai 2014, kl 10.11
Siinsamas Delfis oli mõni aeg tagasi teema kaupluses tutvumisest. Ajendatud oli see sellest, et kuskil Soomes sai poes üksik inimene, kes soovis tutvust, omale erivärvilise käru/korvi valida. Selline lahendus võib ju mõnele kauplusele sobida oma käibe kasvatamiseks, aga üldiselt tutvumiseks see siiski ilmselt ei sobi. Eesti inimene on piisavalt umbusklik, et tänaval/poes ligitikkujale end avada. Tõsi, kenal naisterahval on natuke suurem võimalus niimoodi tutvuda, aga meeste puhul võib vaatamata välimusele tulemuse nulliks lugeda (seda näitas ka Kanal2 eksperiment).
Seega ei maksa enda enesehinnangu hoidmiseks niimoodi otse tutvumisega rünnata. Alati on aga lubatud väikesed vimkad endale tähelepanu püüdmiseks või lihtsalt abi palumiseks. Sellistest "kogemata" tutvustest võib isegi asja saada. :)
 
kah hea 14. mai 2014, kl 10.18
et meest püüda, on kõik vahendid head, võib riiulite vahele pikali visata ja jonnijoru lahti lasta nagu lapsed, kellele emad keelduvad soovitud mänguasja ostmast. tähelepanu tõmbamiseks kõlbaks ära, edasi saab juba uut strateegiat kavandada kui mõni sobiv isend silmapiiril.
 
Agnes 14. mai 2014, kl 10.33
Tänaval..alles hiljuti..kõnetas mind mees, kes ilmselt sai inspiratsiooni mu neoonkollaserohelisest jopest, et "Kas ma reguleerin siin liiklust?"
"Ei, ma olen teetööline" vastasin :)
Kui kuidagi ei oska, julge, siis siis huumor aitab :)
 
ülioluline info 14. mai 2014, kl 11.01
Kindlasti oli kõigile kasulik teada, et täiskasvanud naisel on võimalik tänaval pilku püüda ja kildu visata tänu erksas värvis jopele. Kas imesid lahti ka sel mehel?
 
Senza la Donna 14. mai 2014, kl 11.15
ülioluline info Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kindlasti oli kõigile kasulik teada, et täiskasvan
> ud naisel on võimalik tänaval pilku püüda ja kildu
> visata tänu erksas värvis jopele. Kas imesid laht
> i ka sel mehel?


Kas Sa oled päriselus ka selline idioot, või käid ainult Delfis idiooti mängimas?
Esimesel juhtumil muidugi pole ka midagi imestada, et Sul kellegagi tutvuda ei õnnestu. Teisel juhul ei õnnestu see aga siin kindlasti mitte. :)
 
no tahaks teada 14. mai 2014, kl 12.20
et kas mitte enam noorel naisel tuleks tänuks tähelepanu eest pakkuda teda märganud mehele suuseksi või mitte?
 
see 15. mai 2014, kl 00.40
Eesti naine on külm kui kala, välismaal olen ise mitme naisega juttu puhuma sattunud (olen mees). Aga siin ehmutakse ära või vaadatakse väga lolli näoga vastu. Sotsiaalselt on meie keskkond ikka kaugel-kaugel maas.

Aga naistele soovitaks lihtsalt mõnelt mehelt küsida abi või soovitust mingi asja osas. Kas või apelsinimahla ostmise osas.
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 00.59
Ei ole kala, aga oleneb mida sa ütled.
 
ka-la 15. mai 2014, kl 01.03
Tavaliselt küsin, kas neiuke teab, kus külma kala lett asub.
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 01.06
...noja edasi? Ootad, et selle peale antakse kodune aadress?:)
 
eino 15. mai 2014, kl 01.20
pole ju raske küsida, millist saia sinu sihtmärk soovitab ja pale 2 lauset võib ju muuseas oma nime mainida. Väike kompliment või kiitus hea saia soovitamise eest ja kui vastaspool pole juba oma kontakte jaganud, siis võib ju pakkuda variandi, et las annab oma numbri, et saaksid edaspidi "asjalike ostude osas nõu küsida". Ja juhul, kui sind kohe pikalt saadetakse või isegi ei vastata, siis täna juhust, et sellise ohmakaga ei pidanud pikemalt tegemist tegema.
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 01.36
eino, aga oled seda ise teooriast praktikani ka jõudnud?
 
tb 15. mai 2014, kl 01.39
 
onu eino 15. mai 2014, kl 01.40
Otseselt poes mitte, aga ma käin kord nädalas poes parimal juhul ja sedagi 20-23 paiku, siis pole noorte atraktiivsete neidude valik just väga suur.

Aga rannas, tänaval või isegi restoranis on sama asi toiminud.
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 01.43
No...kui minult küsiks keegi mees rannas tänaval vms kohas infot saiapätside kohta,...teadagi, mida saiapätside all mõeldakse:D
 
täitsa blond 15. mai 2014, kl 01.46
onu eino, miks sa ei maga? Kas sa liiga vana pole noorte tüdrukute jahtimiseks?:)
 
eints 15. mai 2014, kl 02.12
Eks tuleb teooriat-praktikat veidi kohandada, rannas võib kas või külmast veest rääkida (proovitud) või küsida kas vesi on soe (kindlasti on!). Tänaval võid vaatamisväärsuste kohta küsida, näiteks.

Kas just vana, ma pole veel 30.
 
taevasinine printsessikleit 15. mai 2014, kl 08.19
selga ja kaubanduskeskusse, peale lõunat, enne hilisõhtut. Mõni mees kindlasti märkab meie naise aukus silmadega vaevatud seksikat pilku ning tuleb midagi pakkuma, küsima halva oma hingeõhuga. Kevad ongi kohal ja võib alata.
 
mees 15. mai 2014, kl 08.52
Ma arvan, et pilgud peaks ikka kohtuma ja neist võiks välja lugeda kahepoolset huvi. Aga sel juhul räägime ju ainult välisest sobivusest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!