Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
eesti esimene haarem
 
Dändi 13. mai 2014, kl 10.46
Otsin vallatuid ilusaid naisi Eesti esimesse haaremisse. Saate seksida minuga ja omavahel, kõik on õnnelikud meie haaremis.
 
irwiknuss 13. mai 2014, kl 10.53
Ma ei saagi enam aru, kumb on parem või halvem - foorumi püsikate lõpmatu plära või igatsugu pooletoobiste ja pooletoobalite kuulutused.
 
Dändi 13. mai 2014, kl 11.11
Ja juba üks pooletoobine püsikast vingats kirjas...

Aga kuulutus on endiselt jõus. Oman korralikku maamaja millese mahub kuskil 10 inimest vabalt elama ja oma teema populaarsust ennustades tuleb ilmselt üle 10 naise, nemad paneme abihoonesse.Kui abihoone naistest täitub paneme ülejäänud heinaküüni:) Miks mitte saada osa Eesti esimesest haaremist? Seksida vabalt ja ohtralt.
 
Kallis Dändi 13. mai 2014, kl 11.13
Palun otsi abi Psühhiaatriakliinikust :S Sellised ebareaalsed unistused ei ole normaalne.
 
Dändi 13. mai 2014, kl 11.20
Minu meelest on see just normaalne:) Haaremid on mujal maailmas väga populaarsed miks mitte ka siin. Mis on ses halba või imelikku? Sa oled liiga konservatiivne.
 
kit 13. mai 2014, kl 11.27
Hea küll, alumine pea mõtles sul plaani välja. Nüüd oleks vaja kasutada seda pead, mis kaela otsas asub. Nimelt selleks, et välja mõelda ka see mis moodi sa neid naisi kavatsed ülal pidada.
 
Helje 13. mai 2014, kl 11.27
Sa unustad fakti, et mujal maailmas, kus eksisteerib veel haaremabielu on meheks reeglina püstirikas mees, kes jaksab ka kogu seda naistekarja üle kullata ja üleval pidada. Usud tõesti naiivselt, et Eesti naised, kes tahavad ühe-mehe-kooselu tulevad sulle sinna heinaküüni? TULE MAAPEALE kulla mees :)
 
nõuanne 13. mai 2014, kl 11.39
tüüpiline eesti mees, kes kujutab ette elu haaremis niimoodi, et suurem koorem naisinimesi on kuhugi peldikusse kinni pandud, lihtsalt temale tarvitamiseks :)
 
nõuanne 13. mai 2014, kl 11.43
teemaalgatajale,
sa tee endale selgeks, mis on haarem ja milliste reeglite järgi seal elatakse ja siis võib see ka õnnestuda, kuigi sa ei oleks Eestis esimene, meil on haaremeid olnud ja olemas tänagi.

Põhimõtteliselt mina isegi toetaks seda ideed, eriti veel, kui teete avalikult ja nõuate kohe ka sellekohast seadusemuudatust, sest kooseluseaduse arutelu on ees ja vastav parandus võiks läbi minna.
 
to teemaalgataja 13. mai 2014, kl 12.14
oota politsei koputust uksele.
 
näkkDonalds 13. mai 2014, kl 12.17
Arvad, et politseinikud tahad kohe esimesena haaremisse elama minna?
 
ikka tahaks 13. mai 2014, kl 12.18
1,2,3 või 4naiseks saada tahaks lapsi sinuga ja tahaks väärikat kohtlemist,muidugi rikkuses suplemist.
 
Mari 13. mai 2014, kl 12.50
siit on ilmekalt näha mis on meie naistele kõige tähtsam, loomulikult RAHA.
Ei tähenda haarem, et mees peab naisi ülal, on piisavalt haaremeid, kus naised teevad palehigis tööd ja on sealjuures õnnelikud.
Raha aga enamasti õnne ei too,
raha võimaldab mugavamat elu.
Muidugi on luksusautos mugavad nukrutseda kui vanas vaz-is, aga???

Ja kui nüüd aus olla, siis meil on juba mõned haaremid ja ei ütleks, et sealsed naised õnnetud oleksid.
Ja keegi ei ole teinud seadust, et haaremis peab ainult üks mees olema,
mõelge loovalt.
 
öö 13. mai 2014, kl 12.57
a mari, vabatahtlik see tulemine on siiski, et no naine ise valib, tuleb/ei tule, või peaks naised tegelt hakkama juba tulema, käginata? sest et sina oled heinaküünis ja õnnelik?
 
Tahaks 13. mai 2014, kl 13.00
ka tulla.Kas mehi vaja?Võiksin tulla valvuriks,või on laka peal veidi ruumi.
 
juhmakale 13. mai 2014, kl 13.48
No selleks, et end võrrelda kusagil mujal olevate rikkurite kultuuriga ja nende haaremitega võin sulle öelda, et su majaköks on sinule paras aga seal on igale naisele maja või vähemalt 10 tuba ühes majas, mida rikkur on haaremile ehitanud. Rumal õnnetu teemategija.
 
Agnes 13. mai 2014, kl 13.52
Võib olla saab teil sellest haaremiasjast isegi asja..kui mõni minusugune meeltesegaduses sinna ära ei eksi.
Minu teada on ühes korralikus haaremis ka eunuhhid :)
Aga delfist neid küll ei leia..ja kes neid kastreerima hakkab?! :)
 
Hülgehall kuub 13. mai 2014, kl 14.05
Mõni mees on oma magamistoast vist naftat leidnud..
 
punapea 13. mai 2014, kl 14.09
irwiknuss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei saagi enam aru, kumb on parem või halvem - f
> oorumi püsikate lõpmatu plära või igatsugu pooleto
> obiste ja pooletoobalite kuulutused.
---------------------------------------

mõlemad on ju pooletoobised ja pooletoobalised:D
 
minu isa oli kuldi muna lõikaja 13. mai 2014, kl 14.14
Olen eluaeg tahtnud seda tööd teha. Kahjuks on põllumajandus välja surnud Kuid tundub, et haaremimajandus alustab oma õitsenguaega. Prooviks esialgu kätt teemaalgataja peal. Kui ikka nafta puurtorne ette näidata pole läheb ise sellesse haaremisse eunuhhiks.,
 
kalvik 13. mai 2014, kl 16.32
Mina võin ka valvuriks tulla!
Olen lapsest saati tahtnud haaremi valvur olla.
 
Agnes 13. mai 2014, kl 19.31
Mõtlen veel ja homme saad lõpliku vastuse kas tulen haaremisse.
 
Agnes 13. mai 2014, kl 19.35
Kirjutasin ju:
"Võib olla saab teil sellest haaremiasjast isegi asja..kui mõni minusugune meeltesegaduses sinna ära ei eksi"

Minus sellist tolerantsust ei ole, on liiga palju armukadedust..nii et - ei sobi :)
 
odav kepipidu 14. mai 2014, kl 00.41
no see millest see tobu siin räägib on ju odav kepipidu..
haaremis peab mees kõiki naisi üleval, kohtleb neid võrdselt, sul pole nii palju raha, et ühtegi naist saada, rääkimata haaremist. ( Haaremis: luxauto igale naisele, rõivad, ehted, eluruumid ja eluruumide abiruumid igale naisele pluss soliidne taskuraha)
Kust tulevad küll sellised väärakad eesti mehed?
kalvikule: haaremi valvur oli enuhh, st mehel kepivõime oli eemaldatud. Niisugust saatust tahadki?
 
kalvik 14. mai 2014, kl 06.21
Äh, näppe ja keelt ikka maha ei lõigata:)
 
no seximaiad isasloomad 14. mai 2014, kl 17.42
http://forte.delfi.ee/news/maa/ohjeldamatu-seksimaraton-kuni-isasloom-jaab-pimedaks-ja-kukub-surnult-kokku.d?id=68608683
 
Tom 14. mai 2014, kl 18.01
see kukkurroti moodi panemine võib ju lühiajaliselt vahva olla, aa nagu sest loostki lähtub, pikka pidu sel juhul ei ole :)
tark isane jätab ikka vähemalt ühe paugu tagavaraks ja mitut sihtmärki korraga ei püüa ;)
 
taunitom 14. mai 2014, kl 18.43
no tom teab ise omast KÄEST, et ega tal pikka pidu pole..ja sihtmärke rohkem kui üks ja paremate valikute puudumise tõttu tal nagu silmapiiril polegi, põlnd valikut, nagu öeldakse.
 
Ardi Soovik 16. mai 2014, kl 07.13
Tead, ma arvan et asjal on jumet vaid sellisel moel.
Müüd oma maja ja ostad maapiirkonnas tühja korter-elamu. Vahepeal ju üht müüdi, korterite hinnad olid 1 euro vist. Renoveerid maja koos korteritega täielikult, ehitad maja ümber korraliku laste mänguväljaku ja keskendud üksikemadele.
Pakud neile korralikku elamist näites 300eur+ kommunaalid, selle hinna sees oleks igapäevane transport nii hommikul kui õhtul tõmbekeskusesse (juhul kui keegi sooviks tööl käia), lisaks keldrisse ehitad laste mängu- ja magamisruumid,söögisaali majaelanikele, koos kööginurgaga, milles on alati lai valik igasugu toiuduaineid. Ehk siis mitte tööl käivad naised siis kordamööda kokkavad kõigile.
Raha mis saadakse töölkäimisega on töölkäija isiklik, samuti on isiklilk ka koduse naise sotstoetus.
Sina pead ära majandama nii transpordi kui toitlustuse kui ka laste mänguvajaduse( mänguasjad alates jalgratastes, lastemööblini) just selle 18(eeldsel, et tegu 18 korteriga majaga)x 300 euriga ja maja kütte- vee-,korrashoiu- jms kulud kommunaalide arvelt.
Lepinguvälise tingimusena siis oleks iga korteriüürniku kohustus sinuga seksida min 2 korda kuus. Samas poleks neil keelatud kohtuda mujal ja seksida niipalju kui soov ja kellega soov on.
Aga mehi majja tuua ei tohi.
Kui leitakse omale armastus, siis kolitakse välja.
Ma arvan, et kui selline plaan on teostatud ja suudad hästi promoda, siis ehk leiaksid paljulapselisi üksikemasid, kel on hakkamasaamisega raskusi, või kes elavad vägivaldses suhtes ja oleksid korraliku elu- ja olmekeskonna nimel vabatahtlikult sinu haaremisse kolima. Ja sina saaksid siis min 2x 18`= 36 korda kuus seksida.
 
Hülgehall kuub 16. mai 2014, kl 08.10
Eelneva postituse kohta ütleksid mu briti poissmeestest sõbrad lühidalt - overf.cked and underworked..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!