Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tutvumisportaalidest pole mõtet sõbrannat otsida?
 
m50 06. juuni 2016, kl 00.49
mul on tunne et tutvumisportaalidest pole mõtet sõbrannat otsida, kui sa just mingi peletise või endast vähemalt 10a vanema naisega nõus ei ole. vbl ei ole ma õiges kohas, olen rates siiani üleval rippunud. hindeid 5 laovad mulle nüri järjekindlusega minust 5...10 aastat vanemad vanamutid, kelle peale mul ihukarvad püsti tõusevad. nad justkui eeldavad et rates ongi kõik mehed a la kerge vaimse puudega, ja seetõttu on mistahes vanamuttidega nõus, peaasi et ainult saaks. kusjuures ongi jube palju mehi seal sellised, kes ajavad keelt kõrva endast oluliselt vanematele tädidele - kerge saak ju. tulemuseks on see, et kui tädi on natukenegi ilusam, siis on tal endast kümme-viisteist aastat nooremaid nikkareid parves ümber nii et sumiseb, ja loomulikult tädi peab ennast seetõttu planeetidevaheliseks printsessiks, ja kui sa temast kasvõi 5 aastatki vanem oled, siis vaatab ta sinust läbi nagu õhust )) ühesõnaga praktiliselt lootusetu värk mu arust, või mis ?
 
m50-le 06. juuni 2016, kl 01.08
Kuidas küla koerale, nõnda koer külale.
 
aga kas siis ei olegi puudega? 06. juuni 2016, kl 01.11
eelkirjutaja ju just tõestas, et seal rates ongi ajupuudega koomikud koos.
mida sa siis nagu arvad ise? et kes sa niisugune siis nagu oled? midagi nagu väärt kah?
ja kui siis mida sa nagu väärt oleksidki?
 
aga sa ei vastanud nagu ikkagi 06. juuni 2016, kl 01.24
sa tegelt ikkagi ei vastanud, mida sa nagu väärt oled.

kas see 50 su nime juures näitab si IQ-d nagu või?
muud nagu ei tulegi meelde.
 
m50 06. juuni 2016, kl 01.35
nonäedsa, juba parem, isegi sinusugune loll saab aru kui 2 korda järjest öelda ;)
 
et suuremaks ei saa? 06. juuni 2016, kl 01.40
et lauseehitus ei tee sinu tilli suuremaks. ma ütleisn ka nüüd kaks korda, et sa teaksid.
 
m50 06. juuni 2016, kl 01.47
räägi debiilik, kuidas koera ja küla vanasõna tõestab et rates on ajupuudega koomikud koos ? ;)) millega mõtled muidu, oma pisitillukese ajuga ilmselt mitte ?
 
m50nele n52lt 06. juuni 2016, kl 02.19
no tegelikult on sul õigus ja ei ole ka. õige on see, et need vanad mutid :) on endast heal arvamusel. ei tea jah, miks nad noori mehi jahivad, kui ise vanemaks saavad. selle üle olen ma ise ka mõelnud, aga aru pole saanud ... , noh tegelikult ikka saan aru küll, aga las ta olla.
nüüd siis see, miks sul õigus pole, et tutvusportaalidest pole normaalset sõbrannat saada. on ikka küll, aga pidavat päris palju vaeva nägema ja ise aktiivne olema. kirjutan seda, mida kuulnud olen. näitena võin tuua, et ise olen leidnud omale väga toreda sõbrakese. just nimelt ratest. pilt siiani seal olemas, pole lihtsalt viitsinud ära kustutada ja vahest päris vahva vaadata, kes kirjutanud. ja tõesõna kirjutavad mingid jobukesed, minust 5-10 aastat nooremad. mõned ehk rohkemgi, kes kõlbaks pojaks mulle. sõbrakesega ehk kaaslasega oleme üle kümne aasta juba koos, vahel. päriselt koos elamine mulle ei sobi, sest mul oma elamine ja ei tahagi päris ühiselu nüüd ka, aga aega veedame kindlasti koos.tea nüüd, kas me ka nii jobud paistame, kui rates olijatest arvatakse. endaarust oleme normaalsed saledad, enda vanuse ja ajakohaselt sobivas riietuses. ei käi ma maani pikas seelikus ja ka minis, samuti ka mitte kübar peas. mees suviti heletates toonides, mitte T-särgiga vaid võimalusel sobivate nn. triiksärkidega. ja nii me oleme ja meil on väga tore koos olla.mainiks veel, et mu kaaslane on pea 10 aastat vanem ja mina küll ei kujuta ette, et mul oleks endavanune või appi! veel noorem.
niiet, kui on kannatust, siis sõelu ja küll leiad ka sobiva, kui just ideaalset ei otsi. siis küll jah...
 
m50 06. juuni 2016, kl 02.46
n52 - suur tänu ülimalt normaalse vastuse eest, hea et Sind see räuskamine ei kohutanud mis siin toimus ;) seda tahtsingi öelda et paljud 45-50 kandis naised on endast väga heal arvamusel seetõttu et neist 10-15 aastat nooremad jobukesed neid parvedena piiravad, seda on ainuüksi ju piltide kommentaaridest juba selgelt näha, ja Sinu jutt kinnitab seda 100%.
selles on Sul paraku ka õigus, et ega ma siiani ei ole viitsinud eriti sõeluda ega kirjutada, mitu aastat kestis selline ülimalt pingeline periood mu elus et ei tulnud mõttessegi mingit tõsisemat suhet üritada.
tänan heade soovide eest, eks ma üritan siis. ideaalset ma ei otsi, nii loll ma pole, ideaalse otsimise iga on mul ammu ületatud juba ;)
 
ohhoo 06. juuni 2016, kl 06.32
Vaat siis kuidas lood on....need on lausa "jobukesed", kes endast 10–15 aastat vanemat "vanamutti" parvedena piiravad.
Sellise väljendusviisiga sa endale ühtegi normaalset naisterahvast ei leia, see on 100% kindel.
 
ma tean 06. juuni 2016, kl 10.07
Just nii, naised hindavad mehi, kes oskavad kirjutada, mitte laisku mehi, kes ainult nõuavad, ise viitsimata lause alguses suurt kirjatähte tippida.Nii et 50 aastane vanamees võiks rohkem vaeva näha ja kindlasti on probleem välimuses ka. Kuid viimase osas on nagu loodus on suvatsenud voolida.
 
sobimatus eas naine 06. juuni 2016, kl 10.26
Mind piiravad ka 10-15 a nooremad mehed, sest minuealised mehed piiravad 10-15 a nooremaid naisi. Miks teemaalgataja arvab, et endavanuse leiab, kui neisse mõnitavalt suhtub?
 
m50 06. juuni 2016, kl 10.27
Kuule, Afanasjev, ikka jäävad mehed süüdi kuigi vahel ei tõuse naise peale, sest naine on vaal. Aga see ei keela meid teistele naistele siktimmi teha.
 
jah 06. juuni 2016, kl 10.32
..teised naised ei anna aga kätte. Miks? Ehk vaataks peeglisse?
 
m50-le 06. juuni 2016, kl 10.36
Räägin ühe loo. Olin 32, tutvusportaalis ujus mingi naine külje alla. Minuvanune kusjuures. Saatis pildigi, välimus suht ok. Saime kokku ja selgus, et pilt oma 7-8 a tagasi tehtud. Reaalsus oli väga amortiseerunud, mina nägin 32 välja nagu noor jumal. See selleks. Kukkus patrama, et teeb doktoritööd, tunneb professoreid ja ministreid ja keda kõike veel. Rooma paavst, Dalai-laama, Elvis Presley ja John Lennon jäid vaid loetelust välja. Kuulasin viisakalt tunnikese, maksin ta kohvid-koogid kinni ja lahkusin viisakalt. Edasi oli košmaar - vihased sõnumid, kurjad kirjad, ähvardused. Ei mahtunud tema hingekesse, et mingi tühisus niivõrd siniverelise daami peale silda ei visanud. Igasugu hulle on ja haridus matsi ei riku!
 
m50 06. juuni 2016, kl 10.49
Minul on ka analoogseid kohtumisi olnud. Netis suheldes jutt jooksis ja algul arvan ikka, et on tegemist kunagise missiga või siis missi kandidaadiga. Neil on ikka kuulsused tuttavad jne. Aga kui kutsus oma koju, siis tule taevas appi. Mööbel sama vana kui ise, aknaid ei saa avada kuna raamid olid mädanenud. Otsivad ullikesi, kes sisse keeraks ja korteris remonti teeks.
 
miks küll miks 06. juuni 2016, kl 11.04
See räägib ikka sinu enda kohta ka midagi, et sul sellised kummalised kogemused on.
 
modede teema jälle? 06. juuni 2016, kl 11.24
Miks osa kommentaare kustutatud?
 
Õde Bljäääd 06. juuni 2016, kl 11.33
Kusutatakse kommentaarid, kus makaagist juttu on. Tehke järeldused.
 
oi, kuraat 06. juuni 2016, kl 11.40
Mis siin toimub
 
normaalne naine 06. juuni 2016, kl 11.40
Mees50, räägi siis iseendast paari lausega. Kas korteris remont tehtud, kui palju hambaid suus, kui suur kõht on jne jne.
 
N52 06. juuni 2016, kl 11.57
m50, pole see ju esimene kord ega ka esimene aasta mitte, kui kurdad sõbrannade puudumise ja nende mitteleidmise üle. Milles probleem, kas nõudmiste latt liiga kõrgel või pakkumiste lett pooltühi.
Kunagi tutvusin rate-s ka ühe sellise ülinõudliku meesterahvaga, kes osutus aga tõeliseks udumäe kuningaks, nõudis naistelt vähemalt Pammy välimust ja et oleks uhke elamine ja auto. Soliidest härrasmehe reklaamist ei vastanud tõele pooltki. Mehe enda välimus oli kortsus ja kulunud, aastaid elanud juhutöödest ja taara korjamisest ja ühest ebaõnnestunud suhtest teise jooksmisest.
Taustakontroll näitas enamuse kohta, et reklaam ja tegelikkus on vastuolus.
Ka minul on konto seal veel olemas, piltki juures, aga olen loobunud leidmast üldse veel sobivas vanuses ja mõistusega meest.
Kokkuvõtteks on pettunud inimesi nii palju, kes enam ei kirjuta ei kuhugi ega kellelegi ja jäänud on suuremal määral neid õnneotsijaid, kes millegi ees tagasi ei põrka.
 
naine ratest 06. juuni 2016, kl 12.27
Kui sinu seisukoht oleks ratesse pandud, siis lihtsustaks see nii sinu, kui naiste otsinguid ja aitaks vältida tühje kirjavahetusi ja tobedaid hindamisi.
Konto mul seal on lühikest aega olnud. Login sisse, vahest vaatan ringi ja panen sama targalt kinni tagasi.
 
Õde Bljäääd 06. juuni 2016, kl 12.30
foorumis tagasilükatud naised muutuvad makaakideks, kes kõrgelt oksalt tutvujaid pähklite, oksarisu ja julkadega loobivad. mõni julgem laseb pätsi vedelatki tutvusteemasse vahele.mõni sarisittur "tutvub" kümme aastat st segab teiste tutvumist. irw.
 
ewekas 06. juuni 2016, kl 13.08
minule rate meeldib. olen seal tutvunud juba aastaid ja tutvun veel. mul sealt leitud palju sõbrannasid, kellele hakkan varsti soovima Häid Jaane ja jõulude aeg soovin neile imeilusaid helevalgeid jõule.
 
teema autor 06. juuni 2016, kl 14.51
irrw, väga häid kommentaare on siin olnud, sain naerda täie raha eest ;)
kl 11.40 ajudeta 'normaalsele' naisele - jah mul on väga ilus ilma pangalaenuta ostetud korter korralikus kivimajas, väga heas asukohas ja palju muudki, aga miks peaksin sinusugusele sellest siin aru andma? katsu oma pähklisuuruse ajuga aru saada, et teema sisuks ei olnud minu isikuomadused, vaid üldine olukord tutvumisportaalides. ja selles osas mis seal toimub oli mul 99% õigus, n52 kl 02.19 kinnitas seda täielikult. normaalne ja tark naine suutis normaalsele teemaalgatusele kenasti vastata, sinusugusel saastal on sellise arengutasemeni veel väga pikk tee käia, katsu aru saada sellest kui su konnaaju võimaldab ;)
 
Emalendur 06. juuni 2016, kl 15.32
Vabadus Emalendurile, kes teeb nii, et kõikjal valitseks kord!
See on lugu emalendurist, kes keppis surnuks palju mehi.

Ta oli üsna jäme
täitsa kalk ja räme.
Rinnad suuremad kui peaks,
sellist teist ei tea.

Tagument välja nägi
justkui suur lihamägi.
Kui ta viskus su pääle,
mattis kinni hääle.
Ja kui tõi ta käsi
ööbikuid vaid nägi.
Ta silmist kiirgus tuld
ta polnud vana ega muld.

Ma-ma-ma-ma
Emalendur, kel kohutav jõud
Ma-ma-ma-ma
Emalendur, see hirm ja õud
Ma-ma-ma-ma
Emalendur oli vahva mutt
Ma-ma-ma-ma
Emalendur, kel võõras on nutt

Tema öine hiiling
ületas kõik piirid.
Kes oli pätt ja suli,
nendega tegu tuli.
Kes ajas ausat rida,
neist lugu ta ei pidand.

Ma-ma-ma-ma
Ta emalendur, kohutav jõud
Ma-ma-ma-ma
Emalendur, see hirm ja õud
Ma-ma-ma-ma
Emalendur oli vahva mutt
Ma-ma-ma-ma
Emalendur, kel võõras on nutt

Kes oli vinge parm,
selle lõpp oli karm.
Ri tehtud mingit kära ,
ärtust tehti ära.
Ning ütle: "oh, sa häbi"
kui sured kepi läbi.

Siin Riigieriteenistus. Emalendur on eriti ohtlik retsidivist. Tema fotod on üles pandud avalikesse majadesse ja teistesse käidavatesse kohtadesse. Kui kellelgi on infot selle naise kohta, teatage lähimasse politseijaoskonda.

Aga Eesti Politsei tuli toime vaid prügikala püüdmisega.

Ja kui magati und,
saabus kesköö tund.
Õues möllas maru
ei saand miskit aru,
et viimne ohvritöö
ta armid segi lööb.

Kätte langes see,
kes oli süütu mees.
Justkui nõiavägi
muti jõud oli läbi.
Valis selle tee,
mis ta nulliks teeb.

Ma-ma-ma-ma
Emalendur, kel kohutav jõud
Ma-ma-ma-ma
Emalendur, see hirm ja õud
Ma-ma-ma-ma
Emalendur oli vahva mutt
Ma-ma-ma-ma
Emalendur, kel võõras on nutt
 
teema autorile 06. juuni 2016, kl 15.58
Põhimõtteliselt olen sinu tehtud teema pealkirjaga nõus ja sellega seoses tekkis üks mõte.Kui tahtmist on siis kirjuta.
 
õige 06. juuni 2016, kl 16.26
Korista see rippuv mees ära siit. Rippugu või rippuge siis rate..ee´s edasi.
 
ja miks sellisele naine? 06. juuni 2016, kl 16.34
arusaamatuks jäi, miks sellisele üldse naist vaja võiks olla?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!