Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tänanseks ööks
 
Kaido 01. juuni 2014, kl 13.57
Tere!
Soovin täna seksi eesmärgil tutvuda 45-aastase ( +/- ) lühemat kasvu naisterahvaga. Võid olla abielus, mina olen ka, veel...
Tasu ära küsi, teenuse ostmine ei ole minu põhimõtetega kooskõlas. Ilkujatel pole vaja hakata arvustama minu rahalist seisu, lillekimbu ja õhtusöögi jaoks leian ikka finantse.
Seega pakun pimekohtingut kolme võimaliku lõpuga - läheme lahku peale 10-minutilist vestlust; jõudes järeldusele edasise perspektiivituses viin Sind koju peale õhtusööki või veedame öö ühes voodis. Ahjaa, neljas võimalus on ka, nimelt ei pruugi see kohtumine viimaseks jääda. Ei me ette tea...
Kui oled Tallinnast või Harjumaalt, jäta oma meil.
 
ablas hiireke 01. juuni 2014, kl 14.06
mul on nälg.... mis õhtusöögiks on?
 
Jussike 01. juuni 2014, kl 14.50
Hiir nagunii näksib juustu . Kas ablas hiir on ka kodustatav ?
 
Kaido 01. juuni 2014, kl 15.03
Hiireke, ohjeldamatu söömine võib põhjustada kehakaalu tõusu, mis on pöördvõrdelises sõltuvuses naise (ilmselt ka mehe) atraktiivsusega.
 
n45 01. juuni 2014, kl 15.06
Palju on lühem kasv sentimeetrites? Sobivusel öö hotellivoodis?
 
väikseke 01. juuni 2014, kl 15.27
Oot-oot, ise reklaamid ennast siin õhtusöögiga (no pigem seksiga aga õhtusöök käis sinna ette) ja nüüd manitsed siin naisi atraktiivsuse huvides mitte sööma (defineeri ohjeldamatu sel juhul)... Et siis sinu unelmate naine istub restoranis eine taga pireda näoga ja manustab hädapärast natuke vett?
 
ablas hiireke 01. juuni 2014, kl 16.00
Jussike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Hiir nagunii näksib juustu . Kas ablas hiir on k
> a kodustatav ?


juustuga mind ei meelita, vähemalt täna mitte. aga lihaveisesteigiga....
 
Kaido 01. juuni 2014, kl 17.17
To: "n45". Kasv? Ei tahaks täpsemaid mõõte ette andma hakata. Ise olen 184.
Toaga natuke kehvasti jah hetkel, võimalus muidugi ka Lõuna-Eestisse sõita, aga kas natuke pikaks ei lähe...?
To: "väikseke". Tõid veidi liiga äärmusliku näite, pidasin siinkohal silmas siiski toitumisharjumusi, mis kenale figuurile hävitavalt mõjuvad.
To: "ablas hiireke". Sina valid toidu. Võin tellida nii juustuburgeri kui ka tunduvalt eksootilisema prae kui steik. Tõsi küll, kui esimese variandi kasuks otsustad, siis vaatan Sulle ikka väga pikalt otsa...
 
Kertu 01. juuni 2014, kl 17.31
Olen nõus tingimusel, et oled huvitatud anaalist !
 
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas 01. juuni 2014, kl 17.33
klaido, kuule... ära nüüd hakka ettekirjutusi tegema, mida naine endale restoranis süüa võib tellida. Sa pista oma pikk nägu siis menüü taha peitu, aga ära sedasi jõllita. Las sööb burksi, huu keers? Mina ei söö näiteks sealiha ja neid imestajaid olen liigagi palju näinud. Täitsa tülgastavad.
 
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas 01. juuni 2014, kl 17.34
Kaido... vabandust trükivea pärast!
 
Kaiduo 01. juuni 2014, kl 17.35
Ainu, sa oled mingi juut v ?
 
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas 01. juuni 2014, kl 19.07
Ei. Isegi moslem ei ole. Aga sealiha ei maitse maitse pärast. On selles midagi kahtlast?
 
Liba 01. juuni 2014, kl 19.16
Kaiduo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ainu, sa oled mingi juut v ?

Kertu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen nõus tingimusel, et oled huvitatud anaalist !

kuule poiss, aja oma pee urvi!
 
n45 01. juuni 2014, kl 19.23
Jätsin meili.
 
ablas hiireke 01. juuni 2014, kl 19.30
mul õhtusöök söödud, täna enam söögiga ei meelita...
 
nono seda peaks ikka küsima 01. juuni 2014, kl 19.35
Kui paks on kaido, paksud mehed on aseksuaalsed ja vedelad.
 
?? 01. juuni 2014, kl 19.36
Küsi, kes keelab?
 
nono seda peaks küsima 01. juuni 2014, kl 19.37
kaido vanus võiks olla 40-42aastat ja pikkus 185cm kaal 75-80kg, auto ja ilusad juuksed.lahutatud võiksid olla.
 
Kaido 01. juuni 2014, kl 21.40
n45, satsin Sulle kirja.

PS: olen pakutust mõnevõrra vanem, aga paks veel mitte :)
 
teema autorile 01. juuni 2014, kl 21.47
Kas lihtsalt pihensit ei ole kaalunud ?
 
Kaido 01. juuni 2014, kl 21.48
See juba provitud ja igavaks muutunud. Tahaks nüüd järgmist sammu teha.
 
Liba 01. juuni 2014, kl 22.16
teema autorile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas lihtsalt pihensit ei ole kaalunud ?

aga sa pedetom, paku ennast, äkki imed niisama lahti?
 
Libale 01. juuni 2014, kl 23.25
Ma mõtlen tõsiselt ja soovitan soojalt, väike rahmakas pihku rahustab närve ja annab hea une. Proovi, homme ütled aitäh.
 
Liba 01. juuni 2014, kl 23.30
võtsin sult töö ära? rahune, kasuta oma sõrmi sihipäraselt ja leia omale mõni parem töö ;) äkki rahunedki maha..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!