Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun normaalse naisega
 
Jüri 22. juuni 2014, kl 10.26
Soovin tutvuda normaalse naisega pere loomise eesmärgil. Ootan teie kirju, mitte lamedaid kommentaare.
 
naine 22. juuni 2014, kl 10.31
Tere,Jüri.Tee palun Sina algust ja suhtleme siis nn.Delfi väliselt-juuliaugust7@gmail.ee.Marve.
 
45/185 22. juuni 2014, kl 10.34
Edu sulle, kuigi koht on vale. Ma nokin ka siin juba pool aastat, olen kirju saanud ja helistamiseni jõudnud. Ja väljapraakimisteni. Üks annab siiski väheke lootust, eks näis.

Edu sulle Jürka!
 
45/185 22. juuni 2014, kl 10.37
Jürka, kui naine ei oska korrektselt kirjutada, siis ei maksa tema peale aega raisata. Naised on üldiselt püüdlikud oma kirja vormistamise koha pealt, kui seda ei osata, nagu Marve....
 
Jüri 22. juuni 2014, kl 10.41
Lisaks tegi see nn naine loogikavea avaldades e-maili aadressi, kuhu võib igaüks kirjutada ja öelda, et on Jüri. Nii et ma ootan ikkagi kirju enda postkasti.
 
45/185 22. juuni 2014, kl 10.43
Novot. Ahastuses naiste võte - jätta kõikjale oma mail.
 
Jüri 22. juuni 2014, kl 10.58
Ahastuses naine pigem siiski kirjutab postkasti. Pakun, et siia kirjutas mingi 13-aastane jõnglane, kes lennult olematu meiliaadressi välja mõtles ja lootis, et las see õnnetu mehike saab tünga, kui kiri tagasi põrkab.
 
Jüri 22. juuni 2014, kl 10.59
Sest ega sobiv naine ka nii kiiresti ei ilmuks.
 
vale naine 22. juuni 2014, kl 11.32
Jyri;PPP..parim nali sinult, mida ma eales oma elus kuulnud ole... on sinu komm kl.10,59
 
Jüri 22. juuni 2014, kl 11.35
See ei ole nali, sest ainult valveperverdid passivad siin ja reageerivad igale teemale viivitamatult. Häid naisi käib harva ja nad ei reageeri iialgi viivitamatult.
 
vale naine 22. juuni 2014, kl 11.58
tuppli Jyrkka ;PPP.. vähemalt eluline nali teeb sooja sel kylmal suvehommikul.
 
oige naene 22. juuni 2014, kl 12.43
Väga loogiline - kui õige naine esmakordselt, võtame näiteks, kord elus, avab Delfi ja Sa just oled oma kuulutuse postitanud ja ta Sulle kohe ka vastab, siis see EI OLE õige naine - sest vastas liiga ruttu. :))
Mina otsin õiget meest, aga ma ei teegi postitust - sest ega õiget meest ole võimalik kohe leida, seega pole mõtet postitust kohe teha.
No, Jyrka, kirjutan Sulle nädala pärast. Või kahe.
 
Aino on tublimaid tüdrukuid Narvas 22. juuni 2014, kl 12.44
Jüri, kuule... Kui pikk peaks ooteaeg olema, kui viivitamatult ei tohi reageerida? Umbes selline akadeemiline veerandtund või rohkem?
 
45/185 22. juuni 2014, kl 14.04
Juhus on pime küll, aga vaid ühest silmast.
 
Miks te mehed tahate kohe perekonda 22. juuni 2014, kl 14.04
Valest kohast aulustad. Ehk tutvus, siis sõprus, siis natukene midagi enamat ja kui asi klapib, alles siis perekond...ehk siis ennem kooselu ja tõsise sobimise puhul ka järeltulevat põlve. Mina ei julgeks võõra mehega kohe koos elama hakata. Selle taga on midagi mäda, kui mees tahab ruttu-ruttu. Räägin, sest oli kunagi üks tüütus, kes ka kohe ruttu...õnneks sain aru, milles asi ja lõpetasin temaga suhtlemise, sest midagi head sellest ei oleks minu jaoks tulnud. Ikka vast pikema ajalise suhtlemise eesmärgil...siis usuks rohkem.
 
"Tutvus.name" 22. juuni 2014, kl 14.10
Paide Naised · Lyinyang, 54 , Eesti. Siin kirju lugeda ei saa,Kontakt on juuliaugust7@gmail.com vastan ainult pildiga kirjadele . . .
 
Jüri 22. juuni 2014, kl 14.56
Mul oli õigus.
 
tegelik naine 22. juuni 2014, kl 15.10
Mind paneb naerma juba see pull jüri aadress. Ei tea, kas mõni naine ka kirjutab pull jürile.:))))
 
45/185 22. juuni 2014, kl 15.19
Kirjuta siis mulle. No kui juhtumisi oled armastusväärne kena naine.
 
Jüri Pull 22. juuni 2014, kl 15.25
27. mai 2014, kl 00.25

Igatahes minuga tutvudes hoiate raha kokku Tea For Two pealt, sest mina olengi üks neist meestest, keda sealt saada võib. Nii et siin on kordumatu pakkumine. Selle nädala lõpuni Tea for Two mees tasuta! :) Kui kirjutad piisavalt piisavalt pika kirja, siis on kohtumine garanteeritud.

Minu arvates on väga oluline hoolida ühiskonna nõrgematest nagu loomad, lapsed ja vanurid. Samuti peab mees olema naise jaoks alati puhas ning ütlema talle ilusaid sõnu. Väga oluline on vastastikune hoolimine. Igaühe jaoks on kuskil keegi. Kui Sa seda kirja loed, siis see võibki olla Saatus!
 
jüri pull : 22. juuni 2014, kl 15.29
1781 10, 1781 Birth of Jüri . . .
 
normaalset meest otsiv naine (teisest teemast) 22. juuni 2014, kl 22.27
Oeh, millal küll saadakse aru, et enda vanus võiks vähemalt olla. Kui tõesti tahetakse tutvuda. Asukoht ei teeks ka paha. Muudest andmetest rääkimata.
 
Triin 22. juuni 2014, kl 22.47
Aga Jüri ning see Teine mees ka 45/185 ( oletan, et 45 ikka vanus, mitte jalanumber?)- järsku ikka olete olemas ka kuskil tutvumisportaalides?
Ega ikka välimus ja hobid, ellusuhtumine- portaalides ju kenasti näha ja siis saab juba otsustada, kas tutvuda või mitte?:)
 
muri 23. juuni 2014, kl 04.26
Siin polegi normaalseid naisi. Põhiline kontingent on 40 + kompleksides vanamoorid. Püsikatest ei maksa üldse rääkidagi. Virtuaaselt kõrge egoga üksikud vanad naised kes reaalis on inetud ning depileerivad seljakarvu. Kujutavad ette et nad on ikka veel 20 aastased.Lähevad hirmus elevile ning ajavad mitte kuhugile viivat "mõistukõne" "huumorit" mingisuguste Delfi püsikate lollpeadest vanamehe nässidega. Täiesti reaalsusest irdunud tädid.
 
keegi 23. juuni 2014, kl 06.47
Mis kirp sind hammutas, pool viis hommikul nii kuri ja pessimistlik? Tahad, ma sügan sind veidi kõrvatagant, patsutan turjale ja viin jalutama?
 
murile 23. juuni 2014, kl 08.30
Kuri koer on ilmselgelt vastu hommikut tänavale visatud ja nüüd uriseb siin kusagilt bensuka avalikust internetipunktist. Kõige pullim on aga see, et vale puu all haugub see kutsa. Ehk et saeb seda oksa, millel ta ise istub. Nimelt on ka TEMA ISE SIIN!!! Kiibitsemas. Ja kujutab endale ette, et ainult tema on ilus ja noor - prints, kellelt just hetk tagasi valge hobune tagumiku alt ära rööviti. Ehk siis vaene õnnetu lilleke pasameres. Isegi kui see nii on, siis hetke pärast on keeris kauni lillekese juba kaasa haaranud, algul tekivad kaunitele kroonlehtedele vaid inetud sitapritsmed. Kuni järgmisel hetkel on ilus õis uppunud lainetesse. Kurb. Aga tõsi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!