Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvujatele. Mittepüsikatele.
 
.. 24. juuni 2014, kl 09.00
ma ei mäleta millise nimega ma viimati siin käisin
23. juuni 2014, kl 17.47

Pole nagu pikalt saanud aega siia vaadata. Aga tundub, et maakera on endiselt ümmargune ja püsikad lagastavad ära iga teema kuhu tuleb rohkem kui 10 postitust.

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kallid püsikad, olge kenad ja palun ärge siia teemasse kirjutage, ka sel juhul mitte, kui te pole sisse loginud:)
Kallid mittepüsikad, see teema on teile, ainult teile, tutvuge, kirjutage, tundke ennast hästi:)

Logimata püsikas.
 
Respect 24. juuni 2014, kl 09.45
Head Jaanipäeva!
 
Valküür 24. juuni 2014, kl 11.18
See on Sinust kena, Püsikas!

Soovin tutvuda normaalse või ebanormaalse mehega,

kes on lugenud Antoine de Saint-Exupéry, Coelho, Dumas`,OSHO, Petrone või ükskõik millise kirjaniku romaane, mis talle meeldib;

kes kavatseb osaleda Tartu Poppkooride kontserdil või Haapsalu Augustibluusil või Pärnu Fringefestivali üritustel või ükskõik millisel talle meeldival suveüritusel;

kellel on väljakujunenud väärtushinnangud ja ta teab, mida ta oma ülejäänud eluga teha tahab;

kes on keskealine;

kes on partnerlussuhetest vaba nii juriidiliselt, kui emotsionaalselt;

kellel on lapsed ja kes on oma lastele hooliv ja armastav isa;

kes on mat.iseseisev;

kes soovib leida omale suhteliselt sarnaste väärtushinnangutega kaaslast.


Olen ennast põhjalikult avanud teemas "Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega" (alates 6.lk) ja suhtleksin edaspidi meeleldi privaatsemas keskkonnas

walkyyr@gmail.com

Parimate Jaanipäevatervitustega

Valküür
 
Peeter 24. juuni 2014, kl 11.22
Mina see mees olen.Mõned kriteeriumid on jamad aga olen valmis suhtluseks.Peeter.
 
nutimees 24. juuni 2014, kl 11.26
valküür, sulle ilmselt kirjutab üsna pea isik, kelle pärisnime osalised initsiaalid on O H . suhtle siis ettevaatusega.
 
Valküür 24. juuni 2014, kl 13.07
Kõigile, kes tunnevad ennast aeg-ajalt ebanormaalsetena või siis justkui valel ajal vales kohas olevatena.

Sulle, nutimees, erilise tänuga :-)


http://www.youtube.com/watch?v=PPtSKimbjOU&list=RDPPtSKimbjOU

Võimaluse korral kuula korraliku sobwoofriga .-)
 
Peeter 24. juuni 2014, kl 15.00
Valküür,kui tihti sina tunned ennast ebanormaalsena?Minul on ebanormaalne olukord siis kui on raske pohmell aga seda on ainult paar korda nädalas.
 
Valküür 24. juuni 2014, kl 15.15
Ma tunnen, et siin, praegu, Jaanipäeval Delfi tutvumiskeskkonnas olles olen ma totaalselt valel ajal vales kohas ( ebaloomulikus situatsioonis) aga loodan siiralt (loodetavasti mitte naiivselt), et see nõme olukord on mööduv. Ja ma teen kõik, mis minu võimuses, et see nii saaks ka olema.
 
ebanorm.mees 24. juuni 2014, kl 15.24
Peale keskiga ei eksisteeri enam midagi.
 
naissoost tutvuja 24. juuni 2014, kl 16.41
Tutvun 38-45 aastase mehega, kes Sa:
ei suitseta ja pole alkoholisõltlane,
suudad end väljendada rohkem kui lihtlausetega nii kõnes kui kirjas,
oled pigem optimistlik ja lahendustele orienteeritud,
mõistad ennast ja seeläbi oled suuteline mõistma ka teisi,
oled arenguvõimeline ja hooliv,
vastutad oma tunnete eest,
pead kõike eelnevat ka ise oluliseks ja tunned, et Sul on, mida jagada sarnaste väärtustega naisega.

Teemast "Tahtsin tutvuda normaalse (!!!) mehega" leiad lisainfot.

Kirjuta: naissoost.tutvuja@hot.ee
 
Valküür 24. juuni 2014, kl 16.57
Eksid, ebanorm.mees. Keskeas on paljugi huvitavat, kuid see on teismoodi, kui noorukieas, tõsi.
 
viimasele 24. juuni 2014, kl 16.58
Sellist meest ei ole.
 
Hülgehall kuub 24. juuni 2014, kl 17.02
Aga ega põhimõtteliselt olen ka mina tutvumas, suhtes mehena eelistan pigem salasuhteid ja lihtsalt pean vajalikuks seda rõhutada, et ühendust võtaksid vaid need, kellele see tõesti ka sobib..
 
naissoost tutvuja 24. juuni 2014, kl 17.31
viimasele,
on selliseid, ma tean mitut, aga nad kõik on juba toimivas püsisuhtes. Selliseid vabu mehi on ka - pärast eelmise suhte lõpetamist ja uue suhte alustamist. Sest selles vanuses (38-45) oleks väga imelik, kui poleks mitte ainsatki eelmist või käsilolevat suhet.
Unustasingi lisada, et vaba (pole abielus ega suhtes) peaks mu otsitav mees ka olema.
 
Kuival tropp 24. juuni 2014, kl 17.58
Siis sobin mina sulle naissoost tutvuja naine!
 
ebanorm.mees 24. juuni 2014, kl 18.27
Keskeas on sul vinguvad ex-d, toitmist vajavad lapsed, alimendid, pangalaenud jne, tõesti on teistmoodi.
 
Tom 24. juuni 2014, kl 18.49
Mismõttes ma ei või siis postitada???
 
Valküür 24. juuni 2014, kl 19.09
Exid ei vingu kõrva ääres, kui neid sinna vinguma ei lasta ja lapsed kasvavad ükskord suureks ka.Pangalaenudega on küll nii,et kui ikka väga laialt on alustatud siis võib tõesti üksi raskeks minna :-) Aga selleks puhuks on ka abi - suurele perele mõeldud elamine väiksema ja sobivama vastu vahetada.
 
Püsikas 24. juuni 2014, kl 22.31
teema sureb ju välja, kui püsikaid ligi ei lubata :-(
Pole siin peale kahe julge naise rohkem ühtegi tõsist tutvujat. Bazooooor...
 
poolpüsikas 25. juuni 2014, kl 13.04
sellest peab vist järeldama, et tutvumine ei olegi selles foorumis esmane?
 
viimasele 25. juuni 2014, kl 13.54
järeldama, et tehtud teema oli kuratlik- mittepüsikaid tutvujaid on paar inimest, püsikad saavad kohe pilgu peale, kes on uued ja ilma kõrvaliste komentaarideta vajub teema ruttu ära.
 
VIP :) 25. juuni 2014, kl 14.31
"püsikad saavad kohe pilgu peale, kes on uued"

Keda huvitab, kes siin on uus.
Püsikad üldjuhul ju ei tutvugi ja uute kallal hambaid ka ei terita, sest neil nutuvõru kohe musi ümber, sellistega pole isegi mitte lõbus.
Või siis vahel haruharva tutvuvad ja pigem omavahel, kes on sama närvikava ja lõbus-iroonilise suhtumisega :)
Aga eks te katsetage, peaasi, et ei vingu :)
 
ehh 25. juuni 2014, kl 15.32
Kes püsikatest siis veel saadaval on?
 
VIP :) 25. juuni 2014, kl 15.44
Täitsa Blond, Hülgehall, Pert Vere, Tom, alu, kummikus, Pets, punapea, N54, pupu..
 
Tom 25. juuni 2014, kl 15.47
ehh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes püsikatest siis veel saadaval on?


piisavalt hää pakkumise korral kõik. ainuke äda on selles, et sellist pakkumist siit ei leia ;)

*minu puhul peab ikka tõsiselt naksakas missuniversum olema, et ma üldse viitsiks oma hääolumullist välja tulla :D
 
Hülgehall kuub 25. juuni 2014, kl 15.47
Sellest loetelust palju just alles pole jäänud, kes veel tutuvuda sooviksid..rohkem niisama mula ajamine, ise olen muidugi veel nö. saadaval, iseasi kauaks..niigi kõõlun ühe jalaga juba reaalsuses,
 
:) 25. juuni 2014, kl 16.19
6 meest ja 4 (kes pupu on?) naist? Miks vingutakse, et mehi vähe?
 
teine :) 25. juuni 2014, kl 16.34
Hülgehall otsib armukest, noort ja ilusat; Pert Vere on öelnud, et igasugustega ei tutvu, kui üldse; Tomil on särasilm ja on nõus ta vaid missuniversumi vastu vahetama; alu on ära kadunud ja tutvub vaid nõgusa selja ja minipepuga noorte näitsikutega; kummitus targutab niisama. Kes kurat on Pets?
 
:) 25. juuni 2014, kl 16.44
Lugedes `VIP` jõuab see ajju Pert Vere Isiklikult :)
 
Hülgehall kuub 25. juuni 2014, kl 17.09
Ei pea olema noor ja ilus, loeb sisemine sarm ja veetlus pluss veel mõned hästi hoitud pisiasjad..mul lihtsalt ei ole noorte ja ilusatega mittekuimillestki muust rääkida peale seksi..aga vana mees tahab ka hingele midagi,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!