Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ja ikkagi tahaks leida usaldusväärset armastust
 
ikka soe 07. juuli 2014, kl 20.15
Millegipärast on elu mulle jaganud mõne hea ja toreda kaaslase. Võiks ju õnnelik olla...aga ühelt poolt liigne akohol ja teiselt üli suur armukadedus tappis need suhted. Olen alati hinnanud ennast ja teisi inimesi nende heade omaduste poolest, kuid nähtavasti see liigne tolerantsus polegi alati õigustatud. Ja siin ma siis olen nö teelahkmel - tahaks ikkagi jagada end usaldusväärse, ausa inteligentse inimesega, kuna ma ei näe välja ja ei ole sugugi meeleheitel ja ennast lõdvakslasknud naisena, vastupidi - ei tehaks muutuda ja matta ennast maha. Või siis leppida sellega, mis on, ei tea, kas suudan, vist ikka ei suuda, rutiin on see, mis tapab...ka suhtes peab elu olema ja naine peab mehele olema nii see kui teine :)
 
' 07. juuli 2014, kl 20.20
Mis keelt ma õppima pean et ma sellest monoloogist aru saaksin?
 
magic+ 07. juuli 2014, kl 20.24
>Kuhu ma pea pean ära lööma ,et sinuga vegeteerida?
 
novot 07. juuli 2014, kl 20.24
armastuse keelt
 
njaahh 07. juuli 2014, kl 20.29
Kui saatus tahab, leiad selle, kui ei, siis ei. Aeg teeb omad korrektuurid. Muutud sina, muutuvad ka ümberolevad endavanuselised inimesed. Olin ka üks otsija, kuid tundus, nagu satun selliste omamoodi tegelaste otsa. Üks lämmatas oma "armastusega", teine oli üleolev egoist, kes ainult solvas, jne. Kuid lõpuks, lihtsalt, sattusin ühe, esmamulje põhjal, samuti omamoodi tegelase otsa, kuid mida aeg edasi temaga lihtsalt suheldes sõprus tasandil, seda enam hakkas tunduma asi õige. Eks meil kõigil ole omamoodi kiiksud küljes, kuid paratamatult ei sobi mõned neist omavahel kokku.
 
tore kaaslane 07. juuli 2014, kl 21.32
ja mis edasi? see kes tõsiselt tutvuda tahab võiks ikka paar sõna rohkem enda kohta öelda. tahad et tore kaaslane oleks lisaks kõigele muule ka selgeltnägija ?
 
* 07. juuli 2014, kl 21.45
Ja miks sa siis ei küsi, kui teada tahad? milleks niisama piriseda, kui on huvi, siis küsidki ju.
 
ikka soe 07. juuli 2014, kl 22.31
Tänan vestluste eest! Muide, ma ei pirise ja ma pole sugugi negatiivne inimene. Elu on ju tore ja tahaks oma aega siin ilmas kasulikult ja võimalikult positiivselt mööda saata. Ega siis elu tagasilöögid pea pidurid peale panema :) Sorry, kui mõnele vestluskaaslasele minu nö monoloog piduri peale pani, pole hullu.
Kui ma viriseksin, siis ainult omaette, ei hakkaks sellega teisi kurnama. Lihtsalt nii hea oleks leida see õige ja jagada seda mida on ja juurde õppida... ja mitte konutada nurgas ja lihtsalt haliseda, mitte iialgi! Siiski olen optimist ja minu positiivsus pole murtav.
 
ikka soe 07. juuli 2014, kl 22.40
muide, mul oli ka selline hea tutvus, kellega sai ükskõik millest rääkida, ja muideks aastaid, ja kui tuli aeg, et jäin üksi, sai temast uskumatult armukade kaaslane, keda siiani meenutades võiks armukadeduse klassika raamatu välja anda. Paratamatult teeb selline kogemus ettevaatlikuks, kuid enesekindlus ja usk endasse on üks väike päästerõngas. Tean, et armastus ja kaotus on suur valu, kuid ei tahaks tuima lihana ka eksisteerida, sest elu on ju ilus!
 
tutvuja 10. juuli 2014, kl 00.54
Nii-nii, huvitav algatus, aga paariks tunniks seda teemat siis jätkuski...
On see nüüd siis tutvumiskuulutus...?
Tundub et tegu naisolevusega, kel puberteet juba seljataha jäänud, aga ega päris hästi aru ei saa, hakkab Sul alles kolmas kümme täis saama või oled nooruslik vanaema...
 
mõttetu värk 10. juuli 2014, kl 02.00
ükski normaalne mees ei viitsi hakata siin elu eest pinnima teemaalgatajat et kus kandis elad või kuhu vanusevahemikku jääd jne jne. ime et ta üldse seda ütles et naine on ;))) ühelegi mehele ei meeldi mingisugused mõistatamise ja äraarvamise mängud, kui nii alustatakse tutvumisteemat siis midagi head sealt oodata ei ole. selles asi ongi, et ei teki vähimatki huvi üldse midagi täpsemalt küsida.
 
nonooo 10. juuli 2014, kl 06.25
Kui oleksid 25 aastane ja ilus ka, siis poleks ju probleeme aga sa oled juba 60 ja nii hilja veel mitte teada elust ja armastusest...on suisa imelik.Misk ta seda elukohta kirja panema peaks , tema ei tutvu enam, ta on viimased 15 aastat siin tutvunud juba.
 
printsess hernestega 10. juuli 2014, kl 07.13
"...naine peab mehele olema nii see kui teine ..."

Vot niisuguse allaheitlikusega mina küll ei lepiks.
Naine PEAB... Midagi ta ei pea! Naine on isiksus ja võrdne mehega, mitte mingi lammas, kes meest peab imetlema.

Ime ka, et niisuguse suhtumisega sulle saba peale ei astuta.

* loobib herned mööda põrandat laiali..
 
?? 10. juuli 2014, kl 07.35
nonooo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tema ei
> tutvu enam, ta on viimased 15 aastat siin tutvunud
> juba.

eee... teema pealkiri on 'ja ikkagi tahaks leida usaldusväärset armastust', nii et omast arust ta ju ikkagi tahab vist tutvuda? kahjuks ainult kuidagi ümbertnurga soigudes üritab ta seda teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!