Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
korralik neju
 
korralik m tallinnast 09. juuli 2014, kl 19.48
Kas mõni korralik sale neju või naine Tallinnast soovib tutvuda?
 
õpetaja 09. juuli 2014, kl 20.01
Su ortograafia vajab täiendkoolitust. Hahaaa.
 
korralik m tallinnast 09. juuli 2014, kl 20.05
Tead ka üldse, kes klassi parim oli?
 
hehh 09. juuli 2014, kl 20.09
Klassi parim viilimises?
 
herkki 09. juuli 2014, kl 20.12
ma panen kleidi selga ja hakkan tulema.
 
korralik m tallinnast 09. juuli 2014, kl 20.13
Viilisime tööõpetuse tunnis, tööõpetus oli 5.
Järelikult ka viilimises hiilgasin saavutustega juba siis.
 
õpetaja 09. juuli 2014, kl 20.18
Sellist M-i küll ei tahaks, kes kirjutada ei oska.
Aga samas- äkki on suur M sul :)
 
hehh 09. juuli 2014, kl 20.23
Viilimisoskustega pole tänapäeval sul suurt midagi peale hakata. Eriti selles portaalis ja neiuotsinguil.:)
 
korralik m tallinnast 09. juuli 2014, kl 20.32
Planeetide degeneratiivne konjunktsioon on genereerinud liigset volatiilsust mu mõtete edastamisel.
Aga see ei tohiks kuidagi limiteerida uute suhete loomist.
 
hehh 09. juuli 2014, kl 21.29
Ah et planeetide degeneratiivsest konjunktsioonist tingitud liigsest volatiilsusest tekkinud segadus mõtete edastamisel ei tohiks kuidagi limiteerida uute suhete loomist?

Antud juhul on tegemist kompleksse kommunikatsioonilise väitega.

Kaaludes nii pro kui contra argumente, see tähendab, nähes väidet mitte ainult ühest küljest, vaid ka täie tõsidusega vaagides seda teisest küljest, tuleb arvestada väga mitme erineva paradigmaga, mis võivad, kuid ei pruugi kujundada selle teema tunnetusvälja ning diskursuse.

Kuid eelkõige peaks küsima, kas sellise väite püstitamine on konversatsiooniliselt ja märgitähenduslikult üldse kompetentne. Alles selle vastuse leides saame hakata otsima vastuseid muudele küsimustele, kuid ikkagi arvestades eelpool mainitud erinevate tunnetusväljadega.
 
korralik m tallinnast 09. juuli 2014, kl 21.53
Kule, mitä sa nyd ütlesid?
Mis kommunikatsiooni kompleks? Meil pole siin mingeid komplekse, need mis kunagi olid pandi juba ammu pihta.
 
hehh 09. juuli 2014, kl 21.57
Sellisel juhul on tegemist intellektuaalse vara ärastamisega. Politsei poole oled juba pöördunud ja avalduse kirjutanud?
 
korralik m tallinnast 09. juuli 2014, kl 22.00
Ei hakka neid häirima, las magavad parem oma putkades.
 
hehh 09. juuli 2014, kl 22.07
Järelikult pole tegemist tüüpilise eestlasega, kes kaebab politseisse iga pisemagi ebakõla korral naabri või lihase sugulase. Kui politsei ei aita, tuleb ette võtta korralik kohtutee, mis ei rohtu ka aastate möödudes. Pigem rajatakse korralik maantee kohtuni ja panustatakse viimane veering protsessimisele. Selline on üks korralik eestlane. Aga sa oled ju kõigest korralik m Tallinnast ja naabreid on sul magalas liiga palju, et oma raha nendega protsessimisele raisata.:)
 
korralik m tallinnas 09. juuli 2014, kl 22.08
Kle mida sa soiud siin?! Ma proovin siin tutvuda!
 
hehh 09. juuli 2014, kl 22.10
Tutvu aga, ma vaatan pealt.:)
 
hehh 09. juuli 2014, kl 22.13
Ae, nejud, korralik mees talinast on hädas, tulge nüüd kõik seie kaema, saate peatselt tanu alla, uhked pulmad ja jeepi pepu alla.:)
 
korralik m tallinnast 09. juuli 2014, kl 22.24
Jeepi ei saa, see on jama, plastmassi on palju aga mersu saab ikka. Kui poest muidugi otsa pole saanud.
 
hehh 09. juuli 2014, kl 22.32
Jah, mersusid ostetakse nagu sooja saia.:) Kindlasti sel päeval kui sina lähed oma väljavalitule seda kurbade silmadega iludust ostma, on nad poest otsa lõppenud.:)

-------------------------------------------
Konstateerin omaette vaatlejana fakti.:)
 
korralik m tallinnast 09. juuli 2014, kl 22.37
Eile küll poes oli mustasid mersusid.
Võtsin omale kohe kaks tükki ära, sest eelmine kord musta värvi ei olnud ja pidin ootama nädal aega.
 
Daam 50+ 10. juuli 2014, kl 09.34
Ma tavaliselt ei ropenda. Eriti veel mõnes avalikus meedias.
AGA NÜÜD MA KÜLL EI SAA VAIKI OLLA.
Mida perset, mees, õpi ära ükskord, et ei ole mingi NEJU, meil EESTIS on NEIUD!!!

Krdi Orfograffilis-Perverssne Koletis....
 
korralik m tallinnast 10. juuli 2014, kl 13.33
to Daam 50+
kle, mis sa arvad, et ma ei oska õigekirja vä?
kirjutatud ju oli, et ma otsin ,, nejut ,,, mitte neiut, suur vahe on sees, püüa oma rosinasuuruse ajuga aru saada sellest, vahe on sama nagu kenal malbel naturaalblondiinil ja pidevalt rahuldamata, kriiskaval kunstblondiinil ehk sterval, umbes nagu sina. kas jõudis lõpuks kohale, ortograafilis-perverssne rahuldamata kriiskav sterva?
 
hehh 10. juuli 2014, kl 15.43
Ostsid mudelautod ja panid need kenasti tasku? Eks ta ole jah, vaesel ajal käivad küll.:)
 
düs 10. juuli 2014, kl 15.45
perverSSne? kontrolli õigekirja!!!
 
lollimast lollim 11. juuli 2014, kl 21.56
Pe.rse, valgustage mind. Mis tähendab "neju"?
 
korralik m tallinnast 12. juuli 2014, kl 19.45
Mina olen aus mees talinast, pole veel kunagi valetamise ega varastamisega vahele jäänud ja tutvun korraliku naisega talinast, kuid võib olla ka sale blondiin.
 
tean 12. juuli 2014, kl 20.07
Naistele ei tule kahjuks ka teadmised Singeri massinaga ümberkäimise kohta ning lühikursus psihhiaatria üldteadmiste kohta.:)
 
korralik m tallinnast 12. juuli 2014, kl 20.18
Ega sa juhuslikult mingi Nõia-Ella pole või ennustaja?
Või oled sale blondiin ja maalt?
 
tean 12. juuli 2014, kl 20.21
Selgeltnägija (vahetevahel). Brünett (suurema osa ajast). Ella pole minu ristinimi. Kunagi lapsepõlves elasin maal.:)
 
tean 12. juuli 2014, kl 20.23
lollimast lollim Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pe.rse, valgustage mind. Mis tähendab "neju"?

Valgustan sind suure taskulambiga.:) "Neju" on murdesõna. Oled ilmselt mitmendat põlve tallinlane ega oma ühtki maal elutsevat sugulast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!