Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tantrafestival
 
Mart 16. juuli 2014, kl 18.20
kütab kirgi,
mõistmatu materdamine käib, milles küsimus?

Kas kõik nii moraalseks järsku muutunud, raske uskuda.
Arutaks teemat pingevabalt, lauskritiseerijat võiksid endale eraldi teema teha.

Sellisel kujul on tantrafestival veidi võõrastav jah, korra võib teemaga tutvumas käia, aga edasi peaks teemaga kuidagi teisiti tutvuma, arutame
 
vastus 16. juuli 2014, kl 18.29
Küsimus on vales õpetuses.

Kas sulle meeldiks, kui sind valesti õpetatakse?
Mõnele meeldib.
 
et 16. juuli 2014, kl 18.48
Kõik on rahas kinni, jee nendel korraldajatel muu eesmärk on.
 
mansion gost 16. juuli 2014, kl 20.17
Ainus pluss on et seal saab grupiseksis osaleda. Et kellel see kogemus puudu, siis kindlasti selles valguses tasuks.
 
eelmisele 17. juuli 2014, kl 11.13
mansion gost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ainus pluss on et seal saab grupiseksis osaleda. E
> t kellel see kogemus puudu, siis kindlasti selles
> valguses tasuks.


Enne peate eelsoojendust tegema ja põõsastes üksteist silitama a la minu tissid või tussu on ilusam/inetum kui sinul.
Ja siis kõik saadavad sinna kohta oma bliss-energiat.:)
Pärast saate partnerile kiidelda, et olete läbinud Orgasmide Õpetuse Kooli.
 
rp 17. juuli 2014, kl 12.00
kes tahab leiab selle õige tera ka kommertslikus festivalis üles.igal üritusel on õigus teha endale reklaami.maha teevad need,kellele teema üle mõistuse käib.
 
eelmisele 17. juuli 2014, kl 12.55
Pole mõtete aganates tuhnida ja selle eest ka raha maksta, et mingit tera üles leida. Kui reklaam on petlik, siis on tegemist tarbija lihtlabase pettusega.
 
mürakaru 17. juuli 2014, kl 20.46
kahjuks ise sel aastal tantrale ei jõudnud. muljetage kes osalesid:))))
 
irooniapõõsas. 17. juuli 2014, kl 22.54
Kahjuks selle aasta grupiseks jäi lahjaks kuna kohal oli valdavalt potentsiprobleemidega 50+ mehed. Energia ja shakrate puhastamise seisukohast oli aga väga kasulik üritus.
 
miisukiisu 18. juuli 2014, kl 08.25
50+ mehed on rõvedad perverdid. ei tea kas mõnel"pauk" vahtimisest ka lahti läks? :DDDDDD
 
Mees 40+ 18. juuli 2014, kl 10.06
Teen intensiivset Swadhisthana chakra massaasi ;)
 
mis asi see 18. juuli 2014, kl 10.43
Swadhisthana chakra on?
 
Hülgehall kuub 18. juuli 2014, kl 10.50
kahjuks ei saanud osaleda, oli suhete klaarimist, aga tantra vastu pole mul midagi kui muidugi mina ei pea osalema.. mis see tantra muidu on?
 
Mees 40+ 18. juuli 2014, kl 11.27
Tantra on seksuaalenergia vahetamine mehe ja naise vahel (huvitav on see, et homodel pole sinna asja? ;) )
Igaüks vahetab nii nagu oskab.
 
eelmisele 18. juuli 2014, kl 11.31
Hülgehall on homo?
 
Hülgehall kuub 18. juuli 2014, kl 11.32
vahetan seksuaalenergiat aktiga linade vahel, ei teadnudki et sel nii peen nimi on.. muidu oskan seda asja küll,
 
Tom 18. juuli 2014, kl 11.37
uvitav, miks peab seda energiat kuskil avalikul platsil jagama? ma eelistan küll iga kell pehmet voodit, isegi suvel metsaall on mu meelest seksiga suht jama tegeleda.

aa kas see, kui särasilm vanalinnas jalutades kää avalikult mulle püksi ajab, on ka tantra? :D
 
Mees 40+ 18. juuli 2014, kl 13.31
Kui sa dushi laulad on ka laul ja energia ;).. mine laula Lauluväljakul, kus kümned tuhanded kooris laulavad, vot siis tunned, misasi on energiavoog ;) Muidugi oleneb laujatest, mõnedega ei taha lähedal ka olla, tead ;)
 
tantrafestival on 18. juuli 2014, kl 14.39
pederastide meelispaik
 
kiljuv kana 18. juuli 2014, kl 14.40
Mitte pedede vaid pervertide tola :D :D
 
täiskuu põõsa varjus 18. juuli 2014, kl 16.17
kiljuv kana Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitte pedede vaid pervertide tola :D :D



Eks naised tegid põõsas eelsoojendust kui mehed mõnude toa ees omavahel jenkat tantsisid

to tom

>uvitav, miks peab seda energiat kuskil avalikul platsil jagama? ma eelistan küll iga kell pehmet voodit, isegi suvel metsaall on mu meelest seksiga suht jama tegeleda.>


novat, aga sul seal voodi kohal seinal ju ei ripu tagurpidi Veenus nagu neil tantrakatel.

Tantrapuntrafestivalil oleks sa saanud täiskuu matsu koos kaasaskäivate "astraalsete sitikatega".
Ütles ju Liisa Vask, et nad on selle "tantra"teinud kaasaegsemaks. Nii et peakolpade ja sääreluude asemel oli neil tagurpidi Veenuse kummardamine. Tead ju küll, mis see tähendas...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=825097670836749&set=a.307415332604988.85109.245492238797298&type=1&theater
 
Kai 19. juuli 2014, kl 12.38
huvitav miks selline vaenulikus,
kui ei huvita, ok mõistetav,
aga rünnata neid kui suurt vaenlast, miks?
 
to Kai 19. juuli 2014, kl 13.32
ilmselt siin ei tolereerita vägisi võtmist
 
to Kai 19. juuli 2014, kl 21.42
Kui teile meeldib omasoolisi näperdada ja silitada, püherdada koos grupis, siis nohistage seda teha kuskilgi magamistoas. Selline aktiivne reklaam ja enda imetlemine ei erine mingilgi moel vikerkaarevärviliste omast. Pole vahet, kas keegi reklaamib meedias oma orgasmide saamist või masturbeerimist ja liputaist.
 
organ 19. juuli 2014, kl 21.56
või nii kohe, et ei tolereerita vägisi võtmist,
keda seal siis vägisi võetakse, see oleks ju lausa krim tegu ja sellise info varjamine sinu poolt
lõhnab samuti kohtumajaga, ruttu helista kuhu vaja

Ja kust selline info, et tantra on omasooliste näperdamine.
Jah, ma olen nõus, et seal festivalil on enamasti halenaljakad õpetajad,
aga kui osalised sellest rõõmu tunnevad ja mõned isegi midagi kasulikku omandavad,
ja see ei ole välistatud, sest ca 10% nende jutust on isegi asjalik,
siis ei ole sinu asi moraali lugeda.

Ja mis puutuvad siia vikerkaarevärvilised, oled vähemuste vihkaja, pisike nats,
homme ei meeldi sulle ka muusikud või haritlased, et siis saadame need ka tuleriidale,
ära ehmata, kui organid helistavad.
 
Ära sõimle. 19. juuli 2014, kl 22.43
Kes siin sinu arvates nats on? Inimesed avaldavad arvamust ja teiste arvamus ei pruugi ühtida sinu arvamusega, sest inimeste maitsed on erinevad. Kõik ei peagi kõigile meeldima ja kui mõni organ helistab, siis vastus jääb samaks.
 
Eer0 20. juuli 2014, kl 06.37
Kui argumendid otsa saavad või neid polegi, siis on kõige õigem natsi ja foobia silte kleepida.
 
organ 20. juuli 2014, kl 12.59
lausvaletamist ei maksaks arvamuseks nimetada,
ja ei kvalifitseeru ka sõnavabaduse alla,
**ei tolereerita vägisi võtmist
Kui on infot vägisi võtmise kohta siis esita need.

 Ja kl 21.42 kvalifitseerub juba rassismi alla,
see ei ole enam arvamusavaldus vaid ehtne vähemuste ahistamine, „geeniuse“ Erki Noole õpilane.

**ei erine mingilgi moel vikerkaarevärviliste omast

ole lahke, tõlgenda seda kui arvamust,
kui õnnestub siis ei koputa,
aga puhtsüdamlik vabandus kergendab su süüd esimene kord:(((
 
to organ 20. juuli 2014, kl 13.25
Ära aja mitme kommenteerija kommentaare ühe inimese kraesse.Ootan natsiks sõimamise pärast vabandust. Ja kus sa näed rassismi ning keda sa vähemuseks nimetad, konkreetselt?
Mina igatahes jätsin sealsed näod meelde ja kui mõni nendest tuleb mind kuskilgi kallistama, hoidun eemale. Võid minna nüüd koputama.
 
Täitsa Bond 20. juuli 2014, kl 14.23
Sa organ oled ju peast haige!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!