Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kokkutulekut orgunnima
 
tants&trall 21. juuli 2014, kl 07.25
siinne olukord kipub juba demograafilist katastroofi meenutama, st vend ei tunne venda, õde ei tunne naabrimeest ja ema ei tunne ei isa ega naabrimeest, heal juhul tunneb veel originaal liba. seega vaja ilusate ilmade püsides üks kena kokkutulek organiseerida, kus kehtivad mollid üle vaadata, omavahel juttu aada ja ühtlasi libale kõik tema poolt põõna pandud nimesildid kaela riputada. saab pidu, selgust majja ja talve tulekul palju meeldivam siin suhtlemas käia. kõik ettepanekud oodatud.
 
valdo 21. juuli 2014, kl 08.09
Mina olen bro. Kahtlustan, et enamik siinseist põhja poolt, siis kuidas oleks kusagil Harjumaal kokku saada?
 
veiniõhtu 21. juuli 2014, kl 08.31
Kuuldavasti siin juba saadakse kokku. Ja pidavat olema kõikpanevadkõiki stiilis.
Kui nii on, siis hakkavad nn püsikad kohe vastupidist väitma:D
 
elsa, hobusenägu 21. juuli 2014, kl 08.33
mehed vaataks üle küll. muidu kipuvad, raiped, ennast nii ilusaks nii ilusaks kirjeldama.
 
Tom 21. juuli 2014, kl 08.54
mul sellise kokkutuleku orgunnimine täitsa tehtud :)
siinsed mehed on sellise kokkusaamise jaoks liiga arad, 5-6 naist siiski leiavad endas selle julguse, et kohale tulla. libad ja muud tegelased õnneks indavad oma väljanägemist ja -olemist adekvaatselt ning kohale ei tule.

sellise kokkusaamise pluss on see, et need kes tulevad, on reeglina ka kenad inimesed, kel midagi äbeneda on, jäävad jätkuvalt ekraani taha peitu.
 
to Tom 21. juuli 2014, kl 09.08
Et Sa omaarust oled nagu kena inimene, nii välimuselt kui sisemuselt?
 
Tom 21. juuli 2014, kl 09.10
to Tom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et Sa omaarust oled nagu kena inimene, nii välimus
> elt kui sisemuselt?

miks see SIND uvitab? kohale sai tuld ja nüüd arva, mis tahad :D
 
Miss Piggy 21. juuli 2014, kl 09.23
toto Tom, kas sina siis ei olegi ilus inimene või? Nüüd valmistasid mulle küll suure pettumuse.
 
konn kermit 21. juuli 2014, kl 09.46
ega kokkutulekut barbiede ja kenida jaoks korraldata. mida siia üldse välimus puutub? kui inimesel on aega, sisu ja tahtmist siin suhelda, siis elementaarne, et saab sama suhtlusega ka kusagil kämpingus või turismitalus hakkama.
no kuulge, libad, nii vedelaks ei maksa ikka ka minna, et üldse kohale ei tule. kas tõesti peale kõike seda aega ja energiat, mida siia matnud olete, lööte lihtsalt põnnama?
 
aju_keenius 21. juuli 2014, kl 09.50
Mina tulen mul uut tuttvusrindkonda vaja.
 
aferist 21. juuli 2014, kl 09.59
ma tulen kohale, pange mu nimi osalejate nimekirja, mulle afäärid meeldivad.
 
alu 21. juuli 2014, kl 10.01
Mina tulen kaaa:)
 
Pert Vere. 21. juuli 2014, kl 10.13
Pange mind ka kirja,tulen naisi reelingu külge kinni siduma!
 
:) 21. juuli 2014, kl 10.19
Oleks sa punktiga täi olnud tegelikult hr. Pert Vere, siis oleks olnud hoopis teine tekst :)
 
:) 21. juuli 2014, kl 10.24
jah, mina tulen ka oma kriipssuud kõverdama:)pange kirja!
 
Tom 21. juuli 2014, kl 11.03
see liba, kes siin mitmete nimede alt suure suuga kohale lubab tulla, ei julge kindlasti oma nägu näidata. hääl juhul tuleb kuskilt eemalt piiluma, aa oma nägu ta küll ei juljage näidata. ja hää ongi, pole vaja teistele inimestele traumasi põhjustada :D
 
Täitsa Bond 21. juuli 2014, kl 11.31
Siis asi lihtne. Kokku saavad ainult õiged ja julged, ilusad inimesed, ülejäänud ja mitte kohale ilmujad sõltumata põhjusest või oma eelistustest kvalifitseeruvad lihtsalt jobudeks.

Enda äratõestamine on seega tehtud imelihtsaks. Mine kohale Tomi kokkutulekule ja oledki naisteka tutvumisnurgakese superstaar:DD
 
liba 21. juuli 2014, kl 11.33
mina tulen ainult siis kui Tom ei tule, ma tahan teda kokkutulekul ka libada.
 
punapea 21. juuli 2014, kl 11.35
läheks küll, aga... :D
 
punapea 21. juuli 2014, kl 11.37
aga puusaliigese opp tulemas.
 
eeva81 21. juuli 2014, kl 11.38
kusagilt jäi meelde, et Tom pole tutvuja, kuid nüüd on nii agaralt kokkutuleku poolt? oled siis otsija või mitte? kokkutulek kujuneb siis mingiks paaritamisorgiaks vä, et kõik valivad kõikide hulgast ja peale esimesi ebameeldivuste avastamisi võetakse järgmine tutvuja letti, nii vä? või kuidas see massitutvumine võiks välja nähagi?
 
kokkutulija 21. juuli 2014, kl 11.40
paneme oma kasutajanimed ka rinda, eks, kellel on muidugi :)
 
liba 21. juuli 2014, kl 11.43
Mu rind jääb ilmselt väikseks:D
 
Tom 21. juuli 2014, kl 11.44
TB, iroonia on suht asjatu. kui asi on pikalt ette planeeritud, siis selle tunnikese ikka leiab, et läbi astuda. põhjusi mittetulemiseks leiab alati, aga fakt on see, et need, kes kohale tulevad, on keskmisest uudishimulikumad ja keskmisest ettevõtlikumad. välimust keegi endale muidugi valida ei saa, on nagu on, aga eks elustiil paistab säälgi silma.

mis aga sellistesse kohtumistesse puutub, siis mingit suurt tutvumist ei maksa oodata, pigem siiski selline alternatiivne (netiga võrreldes) suhtlemisvorm. pärisinimestega pärisjuttu ajada on ka ju mõnus ja pääle selle võid alati kindel olla, et vastab ikka õige inime, mitte liba :D
 
kepijuku 21. juuli 2014, kl 11.45
...ja keppi saab ka:D
 
IT-mees 21. juuli 2014, kl 11.46
libamist vähendab sisse logimine - imestan, miks seda ei harrastata.
 
punapea 21. juuli 2014, kl 11.48
liba vaataks üüle küll... (huvitav, kas ta värviks oma pea seks puhuks punaseks:D) aga mõne tegelase pärast jätaks küll tulemata:D
 
aju_keenius 21. juuli 2014, kl 12.12
Ausalt öeldes ei tule ükski kasutaja meelde
 
Täitsa Bond 21. juuli 2014, kl 12.32
Tom kirjutas:..aga fakt on see, et need, kes kohale tulevad, on keskmisest uudishimulikumad ja keskmisest ettevõtlikumad.

See fakt lõi tummaks ettevõtlikuse kohalt. Ja ma kahtlen, kas minu uudishimust piisaks, et ettevõtlikuse nimel omale jalad alla teha ja taolisele haibitud kokkusaamisele ilmuda. Parem vedelen kodus diivanil, kommenteerin ja olen vähemalt poole maailma arvajate arust jobu:D
 
teine punapea 21. juuli 2014, kl 13.05
miks punapea pert veret nii hirmsasti vihkab, saadeti pikalt?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!