Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
plussid üksi elamisel
 
mees 15. august 2014, kl 22.11
Millised need on:saab oma raha raisata nagu tahan, voodis peeretada, nõud ja sokid võivad vedeleda.
 
normann 15. august 2014, kl 22.40
.. ja ona panna, millal ise tahan..
 
naine 15. august 2014, kl 22.42
keegi ei läbusta elamist ära, telekas on minu päralt, viimase õlle joon külmikust ise ära, keegi ei vingu ega tänita.
 
naine lisab 15. august 2014, kl 22.50
toad on korras, sõbrannad saavad ööseks jääda alati, keegi ei röhitse toas, keegi ei käi seksiga peale kui pea valutab, keegi ei söö külmkapist toitu viimseni ära, magades saab laiutada ja puhkab välja, telekast saab vaadata lemmiksaateid, diivanil saab laiutada, keegi ei küsi kellega ma väljas käisin
 
Naine imestab 15. august 2014, kl 23.12
Raiskad raha ja raha saab raisatud - ehk ei jäägi teda enam
Peeretad toas ja tuba haiseb
Sokid,pesemata nõud vedelevad - ja sa ei saa neid kasutada enne, kui pead neid otsima, pesema hakkama
Kas need olid sinu plussid?
 
N2 15. august 2014, kl 23.13
Ainult et pole pead kellegi sülle panna mõnikord
 
jeah 16. august 2014, kl 00.01
Ehh, plusse on. Miinuseid ka. Kõike kirja panna pole mõtet, aga tahaks vastata ühele kommile:

Naine imestab Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Raiskad raha ja raha saab raisatud - ehk ei jäägi
> teda enam
> Peeretad toas ja tuba haiseb
> Sokid
> ,pesemata nõud vedelevad - ja sa ei saa neid kasut
> ada enne, kui pead neid otsima, pesema hakkama
>
> Kas need olid sinu plussid?

Need on minu plussid küll.
Raiskan raha millele tahan. Raha saab raisatud nii, et kellelegi aru andma ei pea. Ega ma ometi lollakas ole, et kõik tobedustele ära raiskan - ainult endale meeldivatele ja vajalikele asjadele, loomulikult jääb ka järgi. Või arvad, et ainult elukaaslane tagab, et raha ka tagavaraks säiliks?

Peeretamisest tuba ju haisema ei jää, mul käivad aknad ka lahti. Värsket ja puhast õhku vajan sõltumata sellest, kas minuga elab keegi koos või mitte. Aga kui tahan, siis peeretan jah. Valjuhäälselt. Ja tuulutan täitsa ise.

Sokke otsima ei pea, olgu siis 2 paari põrandal pealegi - eks ma võtan sahtlist uued. Küllap ma nad ka põrandalt kokku korjan, umbes paari tunni pärast, aga mitte siis, kui keegi tänitamise tujus on.

Mustad nõud saavad puhtaks, kui tuju on. Või kui puhtad otsa saavad. Ise tean, millal pesen.
 
naine üksi 16. august 2014, kl 00.13
Jah, vabadus on üksi elamise suur pluss. Kui ära harjud, siis ei tahagi enam teisiti. Teed süüa siis kui tahad ja seda, mida tahad. Heidad magama siis kui tahad. Lähed poodi siis kui tahad. Lihtsalt oled, mõtled oma mõtteid või kuulad muusikat nii kõvasti ja sellist nagu tahad. Kõik on sul olemas ja kuna kellegagi kodus konflikte ei ole, siis tunned ennast hea inimesena.
 
lohe 16. august 2014, kl 00.29
Nõusid ei peagi pesema sest ostad poest valmistoidu karbis ja sealt söödki . Karbi viskad hiljem ära .
 
mees 16. august 2014, kl 08.29
 
piripiiga 16. august 2014, kl 08.43
minu jaoks on kõige suurem pluss minevikku silmaspidades see, et enam pole koduses õhustikus pidevat pinget. keegi ei vingu mu kallal. ise otsustan, kuidas soovin oma päeva veeta ja ei pea ennast halvasti tundma, kui need soovid kellelegi ei sobi.
 
Teoreetik 16. august 2014, kl 08.46
Ja ei pea kellelegi pidevalt õlut tassima...
 
Tom 16. august 2014, kl 09.27
üksielamise suurim pluss on see, et ei pea teiste eest otsustama. see teiste elude elamine väsitab lõpuks ää, aa õnneks saavad lapsed lõpuks suureks ja akkavad ise elama ning naine on juba ammu puu taha saadetud, seega - vabadus ei ole kaugel :)
 
Tom 16. august 2014, kl 09.58
suur pluss on ka see,et ma saan arvutis olla ja vabalt suhelda,olla rates,Delfis jne.
 
tõde 16. august 2014, kl 18.21
no tom saadeti ikka puu taha osmikusse, tõde pole patt ju, tom.
 
siga 16. august 2014, kl 18.25
Mingi aeg on väga hea üksi elada, aga siis tekib ikka vajadus kellegi järele.
 
karu 16. august 2014, kl 18.36
Ja siis on juba hilja.
 
Roos vaasis ja alati 16. august 2014, kl 19.36
Teema räägib autorist endast juba nii mõndagi.Naisi on küll selliseid nähtud aga saab ka mehi näha.Ise ei saa enne magamagi minna,kui kõik korras ja pestud.Mõni on tõesti nagu kataloogist pärit.
 
Suitsupääsuke 16. august 2014, kl 20.29
Tekk ja voodi kuuluvad ainult mulle!
 
onu Heino Mustamäelt 16. august 2014, kl 20.35
aga pole ka kellega jooksmas käia, nüüd pean üksi jooksma Tallinnast Tartusse, igav on ju..
tutvuks isegi huvitava naisega aga ainult juhul, kui kohvikus maksame fifty-fifty..
 
seda et 17. august 2014, kl 02.39
Sellistelt onu heinodelt tahaks kysida, et ytle nyyd ausalt, kas sul kunagi pole tahtmist olnud kellelegi valja teha?
 
veel 17. august 2014, kl 07.46
Hommikul saab rahulikult toimetada.
 
onu Heino Mustamäelt 17. august 2014, kl 14.27
Mitte kunagi veel. Hoidku jumal selle eest.
Eelmine võimalik suhe ka purunes raha pärast.
No laenasin ka raha ühele tibile, kui linnapeal olime, et ta saaks meile limonaadi osta. Ma ise poleks ju niisama raha raiskama hakanud limonaadi peale. Lubas tagasi maksta aga ei maksnud.
Nägin siis millise naisega tegu ja enam teda välja ei kutsunud.
Nüüd otsingi kena naist, saledat tallinna naist kassiga, võiks olla angoora tõugu, kes oleks nõus kohvikus maksma fifty-fifty.
 
mees 17. august 2014, kl 14.34
Nagu näha, on enamus üksielamise poolt.
 
mees 17. august 2014, kl 14.38
Nagu näha, on enamus üksi elamise poolt.
 
sohvi2 17. august 2014, kl 15.57
Tahaks ikka kahekesi elada.
Aga minu üksi elamise suur pluss on, et ei pea süüa vaaritama, kui ei viitsi või tuju ei ole. Paraku, nii tundub, mehed sellise ülestunnistusega leppida ei suuda, nende jaoks peab naine ikka köögis toimetama ja kokkama. Ja nii ongi valida 1) kas üksi ja süüa ei tee, kui ei taha või 2) ennast ümber kasvatada ja usinalt kokkama hakata. Esiotsa olen läinud lihtsamat teed ja ennast ümber kasvatama ei ole vaevunud. Kokkamise osas küll mitte.
 
mees 17. august 2014, kl 16.19
Söögi valmistamine on küll viimane asi mis segaks koos elamist.
 
sohvi2 17. august 2014, kl 16.24
mees, Su märkus paneb mõtlema. Kas tõesti lihtsalt valed mehed teele jäänud? Peaks ehk teist teed kõndima hakkama?
 
Madis 17. august 2014, kl 16.52
Naist kala ja liha, eriti metslooma ligi ei lase.
Keerab veel väärt tooraine nässu:)
Suppi ja kooki las vaaritab, kui huvi ja viitsimist on.
 
onu Heino Mustamäelt 17. august 2014, kl 17.03
ei noh, kui naine oskaks häid koduseid kotlette valmistada ja sousti keedukartulitega, siis see oleks suur pluss ja sel juhul võiksin kohvikus maksta ka sixty-forthy ( juhul kui võtaksime teed ja barankasid ).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!