Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Lahutatud - mida tegite oma abielusõrmusega?
 
Nõutu 24. august 2014, kl 00.06
Lahutusest mitu aastat möödas, sõrmus seisab tööriistaruumis kõige ülemisel riiulil karbi sees, mehe oma ka seal (eksmees uuesti abielus). Koristades jäi ükspäev näppu. Kuidagi imelik, ei teagi, mida nendega teha. Prügikasti visata oleks imelik, üles sulatada või kellelegi kinkida ka pole nagu paslik- ei toonud meile õnne, ei taha, et ka teistele õnnetust tooks.

Kui oleks tegemist nt. abielu lõppemisega kaasa surma läbi, siis oleks ilus mälestusese, aga polnud just õnnelik ja mõistev abielu.
 
ka lahus 24. august 2014, kl 00.25
rahaks tegin ja kulutasin laste peale, vastik oli neid sõrmuseid kodus näha.
 
arvaja 24. august 2014, kl 00.38
Võiksid ära kinkida küll, ma laseks ümber sulatada. hädasti oleks vaja kallimale kingitus teha.
 
sohvi2 24. august 2014, kl 00.38
Mina andsin oma abielusõrmuse mehele n.ö tagasi.
Prügikasti küll ära viska. Seegi tõsi, et kunagist abielusõrmust kellelegi teisele kinkida ei ole hea tunne. Ehk nagu isegi ütlesid, et ei toonud need sõrmused õnne teile, ei taha ka teistele õnnetust.
Üles sulatada aga - miks mitte? Kuld on ju kuld. Lase teha endale kas uus sõrmus või mõni muu ehteasi. Kui on uueks asjaks tehtud, siis ei näe küll mingit takistust, et seda uut ehteasja kanda. Ja kui energiatest rääkida, siis asjal ju uuel kujul ka teine energia.
 
valulla 24. august 2014, kl 02.27
Mina andsin enda oma vanemale tütrele just selle mõttega, et ta sellest endale mõne ehte teeks. Eks jättis enda oma mälestuseks.
 
üksik mees 24. august 2014, kl 08.30
KUULE NÕUTU,,???
KAS OLED VEEL VABA--NAINE?
 
ka lahutatu 24. august 2014, kl 10.26
Lasin mõlemad sõrmused üles sulatada ja teha ilusa filigraansõrmuse.
 
mees 24. august 2014, kl 10.35
Vedeleb kusagil karbis.
 
mina 24. august 2014, kl 11.53
abiellusin uuesti ja panin juurde uue nime
 
Mees 24. august 2014, kl 11.58
südametäiega viskasin kusagile, enam ei mäleta kuhu ja otsima ka ei hakka.
 
mina 24. august 2014, kl 12.01
mehe oma, kes selle põrandale lennutas, viskasin jõkke, enda oma vedeleb karbis- tahaks seisvatest kuldasjadest mingi hte teha, aga pole viitsinud sellega tegeleda:)
 
naine 24. august 2014, kl 12.06
Siin alles tutvutakse, mitte ei lahutata.:)))) Midagi ei teinud, panin ta sõrme, mis näitab, et oled lahus, st vasaku käe sõrmusesõrme.Eestlase kui abielluvad panevad abielu sõrmuse ju parema käe sõrmusesõrme, see näitab et oled abielus...Vasakus käes samas sõrmes näitab, et oled lahus. Ehkki praegune mood teeb vastupidi ettekirjutisi ja noored panevad sõrmuse juba abielludes lahutatud inimese sõrmuse sõrme, ongi see, et minnakse kiirelt lahku.Ärge vahtige, kuidas teistes riikides tehakse, pnagu nemad om sõrmuseid või varvastesse aga meie laiuskraadil tuleb abielludes teha õigesti, siis ei lähe nii kiiresti lahku.
 
kenake 24. august 2014, kl 13.29
seisab ehtekarbis...
 
Nōutu 24. august 2014, kl 14.54
Üksik mees - olen vaba selles mōttes, et kaaslaseta ja suhtes pole, kuid kasvatada lapsed, kes vajavad veel hoolitsust
 
2x 24. august 2014, kl 18.07
Mõlemad sõrmused kenasti alles, nimed sisse graveeritud ja puha :)
Las seisavad, milleks ära visata - abielud olid pikad ja palju ilusaid mälestusi - läks siis lõpuks
nagu läks...
 
lesk 25. august 2014, kl 10.21
minu mehel oli selline töö, et sõrmust ta ei kandnudki, mina ise kandsin sõrmust vaid "enesekaitseks" et poleks ligitikkujaid. Kui mees suri, kandsin oma sõrmust veel mõnda aega, kuni asendasin selle sümboolse "in memoriam" sõrmusega.
Olen mõelnud, et peaks mõlemad sõrmused millekski ühiseks kokku sulatama, aga nii õnnelik see 25 aastane abielu meil nüüd ka ei olnud, et seda sellise sümbolina edasi kanda, kuigi jah- omal ajal maksin ju sõrmuste eest mina, seega ongi mõlemad sõrmused minu omad
 
tõeliste probleemidaga inimene 25. august 2014, kl 10.56
Oleks mul teie probleemid.
 
nii 25. august 2014, kl 11.04
Ja millised on tõelised probleemid?
 
pakun 25. august 2014, kl 11.55
... et olulised probleemid on näiteks: enda ja lähedaste tervis, isiklikud arenemisvõimalused, igapäevased olmemured.
Võibolla tuleb veel midagi pärast meelde. Äkki tõeliste muredega kommentaator midagi nendest mõtles.
 
liina 25. august 2014, kl 20.47
Panin vasakusse kätte.
 
arooniapõõsas 25. august 2014, kl 22.36
torkasin omale peppu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!