Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Roosad prillid e. valetamine tutvumissaidil ...
 
Mees 27. august 2014, kl 07.28
Miks panna saidile üles pildid, millel naine 7-10a tagasi, miks valetada oma vanus 5-8a nooremaks? Minu 3 viimast kohtumist tutvutud naistega on kõik nagu copy paste, loodad kohtuda omavanustega aga võta näpust ..... kokku saama tuleb jumala südamerahuga hoopis vanem naisterahvas. Mida nad küll oma peakestes mõtlevad, peeglisse vaadates peaks ju reaalsus vastu vaatama? Või arvavad nad, et meestel on ees roosad prillid???
 
mehele 27. august 2014, kl 07.44
Aga need nn. noorusliku hingega naised, kes peavad sisi välimusest tähtsamaks
 
Naine45 27. august 2014, kl 07.48
Mees, tule, kohtu kohe täna minuga. Anna oma e-posti aadress, lepime detailides kokku.
 
Naine 27. august 2014, kl 07.51
Mul samasugune kogemus mehega, kuid hoopis karmin. Kohtingusaidil märkis mees oma vanuseks 48. No arvestasin sellega,et inimene võib "eksida" 5-aastaga ja no äärmisel juhul 8-aastaga. Tõesti, see oleks veel talutav. Kohtuma tuli ...... no ma ei tea, kas ta 84 oli, äkki oli 74 ja võib-olla ka 72. Igal juhul ei olnud see inimene ei 48 ega ka 58 aastat vana. Vaat selline kogemus sis mehega.Nii, et ei saa öelda, et vaid naised valetavad oma vanust. Mehed ka. Ja mõned neist õige rängalt. Muidu olen tähele pannud, et selline 5-6 aastane vanuse valetamine on tavaline. Sellega tuleb lihtsalt arvestada. Olen niimõnegi mehega seda kogenud. Suhtest pole asja saanud muudel põhjustel.
 
naisinime 27. august 2014, kl 07.55
mina olen kohtunud 2 x ja mõlemal korral on olnud kõik õige, esimesel korral oli tegemist diplomaadiga ja teisel korral asekantsleriga.
 
Mees 27. august 2014, kl 08.00
Sisemine ilu on täiesti teretulnud... Küsimus, miks valetada? Võiks ju kohe öelda, et näed ma olin selline 10a tagasi aga nüüd olen vaid sisemiselt ilus inimene:-)
 
Naine45 27. august 2014, kl 08.01
Mees, kui vana sa oled, anna mingi kontakt kui tahad kohtuda sisemise iluga:)
 
Venivillem 27. august 2014, kl 08.09
Loen siin, et valetamine on täitsa tavaline asi. Müstika, mis toimub? Täna on valetamine tavaline asi, homme varastamine, ülehomme tapmine! Eks iga pott leiab oma kaane, kellele sobib tavaline(valetav) kaaslane, kes eeldab aga ausat partnelussuhet!
 
Mees 27. august 2014, kl 08.13
Naine45, ütlen ausalt, enam ei taha kohtuda mitte ühegi naisega netist ja ei kohtu ka, põhimõtttttttttttttttteliselt!
 
Hurmur Urmas 27. august 2014, kl 08.54
Kunagi ammu sai ka netis tutvumist proovitud, aga kogemused olid vaid negatiivsed. Naised topivad endast saitidele üles pilte, mis küll võivad mõnel juhul tegelikkusele vastata, aga enamasti ei kajasta tegelikku olukorda vähemalgi määral. Pildi järgi läksin kohtama "märilin monrooga", kohale ilmus seevastu väljakasvanud blondeeritud juustega ülekaaluline mammi. Üldse tundub seal tutvumissaitidel selline meeleheitlik seltskond pesitsevat. Reaalis ma selliseid kohe kindlasti ei vaata, seepärast ma loobusingi netis tutvumisest.
 
jahh 27. august 2014, kl 09.14
Eks need toredamad ja ilusamad leiavad endale kedagi ja kaovad saidilt....need räsitumad...nii mehed kui naised on edasi...lootuses kedagi leida.
 
Mees 27. august 2014, kl 09.39
Naine 45,kirjuta palun mulle järgmisel aadressil:kogemus@gmail.com.Ootan kirja.
 
Täitsa Bond 27. august 2014, kl 10.09
Et mida sellised naised mõtlevad-lihtne ju-amida neil kaotada on, heal juhul näkkab mõne vennikesega, kes neile ilusaid sõnu nooremaks paistmisest rääkima hakkab:-)
 
teine mees 27. august 2014, kl 10.26
naiste puhul võiks siiski vanuse ja kaalu luiskamise andestada, aga meeste tuhul teine lugu.
mehed äge olge sellised nõrgukesed ja vinguge iga asja peale.
 
naine 27. august 2014, kl 10.52
Meestele tahaks südamele panna tõsiasja, et see naine, kes mingeid lembesõnu ja igatepidi ihu imelikuks teeb sõnades, see naine on kõike muud kui sõnade vääriline , tema vabameelsus on andnud hinnagu tema paregusele välimusele ( ülitüse, tüse, lohaka litsaka välimusega), siis miks te lähete sõnade õnge. Võin vabalt öelda, et ise teie ju selle naise omale kohtamiseks valisite, naine käis ka peale ja ega mehed ei oska vanust määrata numbri järgi, sellekohane silm neil puudub täielikult. Kas naine siis kohtudes tunnistas, et on tegelikult 8-10 aastat tõesti kirjapandust vanem, kuna teie ,mees nägite temas enda arust niipalju vanemat naist. Naine seda ju ei tunnistanud ja see,keda teie nägite aga teile ei meeldinud. Mehed,saladuskatte all ütlen, et need ärajoodud ja litsaka välimusega lohakad naised ONGI välimuselt 10-15 aastat enda vanusest vanemad. Ja siinkohal proovin rõhutada, kui naine on juba 40 tuleb ettevaatlikult suhtuda sellesse vanusenumbrisse, 50+ naised kirjutavad end nooremaks aga 40 + naised on juba sel juhul,kui on olnud elupõletajad, palju vanema välimusega. Ja miks läheb mees kohtama naisega,kes on enda kirjutatud tegelikust vanusest vanema välimsuega, see kohting sai alguse ka mõnes seksiteemalises portaalis või labases vestluses.Mees mõtleb, et saab mingi lipakaga kes veel Monroe välimusega veididkene vallatleda aga selline naine on vaid esiemsed viis aastat kui ta tegeleb sellega, enam vähem kena, siis aga algab välimuse allakäik... Normaalne mees läheb kohtama inimesega, kes talle meeldib juba enne kohtamist.Et luua suhe. Kui aga mees läheb kohtama omal eesmärgil, et tuleb mingi linnukene, kelle 47 aastane vanus veel ikka elades kergemeelse linnuna on alles nagu 22 aastasel linnul, no siis peabki mees pettuma, kõik oleneb ,mis eesmärgil mees läheb kohtama.Mis eesmärgil otsib naist. Normaalsed naised, kes elavad normaalset elu, ei lenda mehe voodist mehe voodisse ega ole kerged saagid, ei ole lasknud end lörtsida, hoolitsevad enda eest ja loodavad leida ka hea mehe, nemad ei lähe linnuotsijaga kohtama, nad ei anna põhjust ennast leida ja nii jäävadki lantijatele lantijad aga lantijad mehed on ise ka enda elu elanud lodevate kommetega ja see on ka välimuses kinni. Viisakas mees 50 on super aga litsakas mees 50 näeb välja kui 70-ne ätt.Kui vana oled sina, teemategija ja kui vana naist sina otsid ja millist suhet soovid vastastikusel meeldivusel, armumisel arendada?
 
naine 27. august 2014, kl 10.57
Mees, kogemus@gmail......sina oled otsimas abieluvälist naist. Täpselt selline, et tahab monroed aga tulevad need,kes on nõus olema ehk monroed kuid elu ja eluviisid on jätnud naisele oma jälje ja mehele ei meeldi see. Milline ta ise seda võite vaid ette kujutada, kui isegi oma naine ei taha...
 
as 27. august 2014, kl 10.58
pede oled w ?
 
naine 27. august 2014, kl 10.59
Naine

Aga ta võis tollel Otsimsisaidil ollagi juba 25 aastat ja selle aja jooksul paljudega elumehena elanud olla.Profiilis aga ei mäletanud igal aastal vanust lisada.:)))
 
to naine 27. august 2014, kl 10.59 27. august 2014, kl 11.01
tahaks sind perze panna
 
meec 27. august 2014, kl 11.06
Tunnustus eelnevale kommenteerijale,naisele, põhjaliku ja objektiivse kommentaari eest.
 
teine mees 27. august 2014, kl 11.12
to meec
see, et sinu nägemus ja arusaamad kattuvad ei tee sellest veel absoluutse tõe:)

mina olen avastanud Tallinas mõned kohad, kus leidub nägusaid ja haritud naisi vanuses 30-50 igaks elujuhtumiks.
 
kuskis 27. august 2014, kl 11.21
teine mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to meec
> see, et sinu nägemus ja arusaamad kattu
> vad ei tee sellest veel absoluutse tõe:)
>
> mi
> na olen avastanud Tallinas mõned kohad, kus leidub
> nägusaid ja haritud naisi vanuses 30-50 igaks elu
> juhtumiks.

ehk mainid mone koha nime, ettetänades yks mees
 
übernaine 27. august 2014, kl 11.22
No kui tegelase nimi kusagil portaalis on Vello48 või Tiiu45 siis ma kohe eeldan, et see number tema nime järel on ta sünniaasta, sest ta või selle nime endale võtta ka juba kolm aastat tagasi...;)
 
Hurmur Urmas 27. august 2014, kl 11.26
naine 27. august 2014, kl 10.52
- Viisakas mees 50 on super aga litsakas mees 50 näeb välja kui 70-ne ätt.-

Kus ulmades sina elad, naine?
Mul on sõber, minust vanem, aasta-paar üle 50, aga välimuse järgi palju üle 40 ei pakuks. Kui mina olen vaid hobi korras hurmur, siis tema on sõna otseses mõttes elukutseline. Ta vaid naiste arvelt elabki ja sugugi mitte halvasti. Ma isegi ei tea, mis tööd ta teeb, kui teeb, aga pidevalt on tal erinevad kenad naised käevangus. Ta ei tee ka naiste ees mingit saladust oma naisterohkusest, aga see pigem meelitabki neid ligi. Sina naine 47, aga ei tea tegelikust elust suurt midagi ja elad oma unustatud müürilille elu, aegajalt siin kõva häälega karjudes, kui halvad on litsakad mehed. Ei ole halvad, pigem vastupidi, aga need mehed ei hooli sinust ja see solvab sind millegipärast. Sulle peaks aga siinsed mehed sobima, üks on 46 ja unistab vaid sellest, kuidas saaks sulle tagumisse auku toppida ja teine on 52 aastane gigolo, kes arvab, et on iga naise unistus. Suhtle nendega, saad seksi ja kui veab, siis enamgi.
 
Hülgehall kuub 27. august 2014, kl 11.28
Ütleme nii, et välimus moodustab partneri üldmuljest ca 10 %, ülejäänud 90 % tuleb ise juurde mõelda, aga kui isegi see 10 % enam kriitikat ei kannata, siis on asi enam kui pekkis, loodetavasti said aru ka need, kel hommikused rohud veel võtmata...
 
n, 48 27. august 2014, kl 11.43
Mul on jälle meestega see kogemus, isegi 10 aastat nooremaks valetatakse end...et lähen ka kohtuma nö omavanusega ja siis leian sealt mingi 60 papi, kes vahetpidamata tänitab, et no naine peab ikka mehest noorem olema. Ja kirjutades on inimene endast täiesti normaalse mulje jätnud. Eks tutvumissaitidelt olen ka naiste pilte vaadanud ja tuleb tunnistada, et kriitikameel on mõnel olematu, valetatakse jah end ikka tublisti nooremaks. Aga pole ime, siin ka ju muudkui kelgitakse, et nähakse nooremad välja.
Kuigi ka on ka enesehinnag jube kõrge, hiljuti nägin ajakirjas pilti 60 aastasest mehest, kes ajakirjanikule seletas, et no ma näen ju hulga noorem välja, 10 aastat lausa, minu silmale oli see mees ilusti 60.
Nii et "iginoori" on mõlema sugupoole seas.
 
n, 48 vigade parandus 27. august 2014, kl 11.45
Kuigi ka on ka enesehinnag = loe: Kuigi ka meeste enesehinnang
 
missakostad 27. august 2014, kl 11.46
n, 48 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul on jälle meestega see kogemus, isegi 10 aastat
> nooremaks valetatakse end...et lähen ka kohtuma n
> ö omavanusega ja siis leian sealt mingi 60 papi, k
> es vahetpidamata tänitab, et no naine peab ikka me
> hest noorem olema. Ja kirjutades on inimene endast
> täiesti normaalse mulje jätnud. Eks tutvumissaiti
> delt olen ka naiste pilte vaadanud ja tuleb tunnis
> tada, et kriitikameel on mõnel olematu, valetataks
> e jah end ikka tublisti nooremaks. Aga pole ime, s
> iin ka ju muudkui kelgitakse, et nähakse nooremad
> välja.
> Kuigi ka on ka enesehinnag jube kõrge, h
> iljuti nägin ajakirjas pilti 60 aastasest mehest,
> kes ajakirjanikule seletas, et no ma näen ju hulga
> noorem välja, 10 aastat lausa, minu silmale oli s
> ee mees ilusti 60.
> Nii et "iginoori" on mõlema
> sugupoole seas.

Teeks yhe voodiralli
 
tibin 27. august 2014, kl 11.47
Kuule setu, sa oled jälle eetrit manustanud.
 
keegi naine siit 27. august 2014, kl 11.48
lopuks kätte ka annab vai niisama ajate iba?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!