Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, mis vanuses teie sekselu ära vajus ja mees noorema leidis?
 
Elukogemus 06. august 2014, kl 20.47
Lugedes foorumit olen aru saanud, et 40sed ja vanemad on massiliselt üksikud.

Mis juhtus, miks?
 
kass-jänes 06. august 2014, kl 21.02
51 olen.
sekx toimis, toimib praegugi, kuid olen üksik.
lahkumineku põhjus ei pea olema alati voodielu sobimatus.Noorema leidmine ei olnud ka põhjus.
Siit teemaalgatajale mõtteainet.
 
N50 06. august 2014, kl 22.20
mina 50 ja aina paremaks läheb. olen täitsa hull oma mehe järele, kellega on seksitud üle 30 aasta. siiani pole mees nooremat tahtnud.
 
n40++ 06. august 2014, kl 22.24
mees leidis endst 10 ja minust 15 a vanema naise.
 
Pert Vere. 06. august 2014, kl 22.36
Jooma hakkasin...
 
peaaegu 06. august 2014, kl 23.04
no mina olen vist üks neist naistest, kellele sex ei paku mingit rahuldust, aga tean, et kui mees on kõrval, siis hoolin mehest... olen kah lahutatud, kuid sex polnud lahkumineku põhjuseks. elaks hea meelega mehega koos, kui ta pea igal õhtul sexi ei sooviks. kust leida selliseid mehi, ei tea. Siit portaalidest olen lugenud, et enamus naisi on just "näljas"(sexi puudusel), vist need naised, kes aastaid koos elavad...
 
vanamees viiendalt. 06. august 2014, kl 23.12
Korra kuus võiks teha aga naisi ei ole.
 
elulugu 06. august 2014, kl 23.38
Mees leidis endale vanema ja siis mina otsisin noorema ;)
 
sõna sekka 06. august 2014, kl 23.57
Leidsin endast noorema. Mehel pole kedagi ja ei tahagi. Olen talle sõbraks :)
 
veel üks 07. august 2014, kl 09.29
23 olin siis kui abikaasa otsustas ringi tõmbama hakata kuna olin kahe väikelapse pärast väsimusest kokku kukkumas. Mina jäin lapsi kasvatama, tema naisi nooremate vastu vahetama. Nüüd kui aastad on läinud, on tal meie lastega enamvähem ühevanune naine. Mina aga olen selles vanuses kus delfi järgi enam ühtegi meest ei ole võimalik leida. Ise olen muide päris rahul :D
 
to N50 07. august 2014, kl 09.30
Kullake, aga kust sa tead, et su mehel armukest ei ole?;)
Mulle just üks 50ne mees hiljuti kurtis, et ta naine muudkui tahab ja tahab aga tema eriti ei viitsi OMA naisega, kuid kohusetundest teeb siiski ära. Kuigi väga korralikult;)
Et kas seda saab siis ka defineerida, et järjest paremaks läheb?
 
kenake 07. august 2014, kl 12.17
lahkuminek oli üldse muul põhjusel, aga seksuaalselt elama hakkasin pärast lahutust. Nüüd 30+ on sekselu ikka väga korras, tean mida tahan ja oskan seda küsida ning nautida :)
 
korralik abielumees 07. august 2014, kl 13.11
...hmmm.... minu naisel kah vist ära vajunud ,
Kas noorema otsimine/leidmine on lahendus ?
Või väärtustada rohkem hoolivust, kogemust, hellust...jne.
Igatahes, lähen mere äärde, keeran kõhu päikese poole ja olen saadaval(leitav)
Kui ei aita, keeran kanni päikese poole ja ikka olen saadaval.
 
to korralik abielumees 07. august 2014, kl 13.31
Kui vana su naisuke on? Mitu aastat nooremat otsid?
 
Teadja 07. august 2014, kl 18.18
Mu naisel vajus 33-selt seks soiku, no ei taha enam ja fsjooo. Ma siin kuivan, ja otsin lahendust, kaua ma ikka pihku taon.
 
mees jah 07. august 2014, kl 20.55
minu teisel naisel vajus 30selt ära, esimesega läks paremini, aga nagu ütlesin tuli mul teine naine peale.
peale teise äravajumist leidsin armukese, tema vanus läheneb 30nele, ei tea kas vajub ka varsti ära.
 
40+++ 07. august 2014, kl 21.05
Miks see sekselu ära pidi vajuma ja kuhu? Mehel vajus seksuaalelu ära peale lapse sündi, minul ei ole siiani kusagile kadunud, paus oli jah päris kaua, kuni koos elasime ja siis veel 2,5 aastat, kuni teiste meeste vastu hakkasin huvi tundma.
Praegu on suhe palju noorema mehega, ma olen väga õnnelik, et jõudsin temaga kohtumise ära oodata :)

Endise mehe uus naine on minust noorem küll, aga vaevalt neil mingit sekselu olla saab, pigem lubatakse mujalt võtta, nagu mullegi pakuti, aga minust ei olnud kõrvalt võtjat.
 
viimasele 07. august 2014, kl 21.22
Jälle üks naine kes mehe elu tuksi keeras.
 
40+++ 07. august 2014, kl 22.36
to viimasele
Osta aju ja õpi lugema. Kui aseksuaalne inimene petab ennast suhtesse siis on see partneri alatu petmine ja keegi ei pea sellist sügavalt mitterahuldavat ja õnnetut elu taluma.
 
viimasele 07. august 2014, kl 22.41
Häid naisi ei jäeta maha, kui oleksid nüüd õnnelik siis siin aega ei raiskaks.
 
korralik abielumees 08. august 2014, kl 00.08
to: to korralik abielumees
07. august 2014, kl 13.31
"Kui vana su naisuke on? Mitu aastat nooremat otsid?"
Naisukese vanusest ei räägi.
Aga olen aru saanud, et noorus+kogemus+teadlikus tulevad vast 30-ndate lõpupoole.
 
kiisu 08. august 2014, kl 08.23
25-35 oli see periood, kus minu jaoks polnudki sexi, oli vaid mehe sugutungile allumine. Nagu korralik inglise koduperenaine- pigistasin silmad kinni ja kannatasin ära, kuni ta on tuima nühkimise lõpetas, selja keeras ja magama jäid ta veel enne kui mina vannitoast voodisse tagasi jõudsin. Igasugused soojad tunded olid ammu meie vahelt kadunud ja ühes sellga kadus ka sexi soov.
Siis leidsin endale noorema sexisõbra. Just nii- sõbra. Me kohtusime mõlemale sobival ajal, enamasti keset tööpäeva neutraalsel pinnal. Vot see oli tase ja kestis selline salajane sexisuhe 15 aastat. Kindel on ka see, et see suhe aitas mul elada tuima ja morni mehega koos aastaid, mina sain oma elamuse mujalt ja tema nühkimise isu taandus, 40-lt tekkisid tal tugevad erektsioonihäired. Mees süüdistas mind, et mina pole piisavalt naine jne...
Nüüd olen mina vaba naine, 50. Mul on üks seksikas omaealine meesterahvas, kellega ma perekonda mängima ei kavatsegi hakata, aga kuna meie vahel on hea kehaline klapp, siis nagu vanasõna ütleb- tao rauda, kuni raud on veel kuum.
 
Hülgehall kuub 08. august 2014, kl 08.46
Nonäedsa, abielunaine paneb aastaid vasakule, nii et silm ka ei pilgu, ja valvekriitikud on vaid nagu kuldid kaerapõllul, selge see - ikka mees jälle süüdi, et naist ei oska/taha rahuldada...a muidu mulle küll meeldivad inimesed, kes elada oskavad, tahavad ja julgevad..:)
 
kiisukesele 08. august 2014, kl 08.59
aga kuidas teist üldse paar sai? kuidagi kummaline lugu sul.
 
kiisu 08. august 2014, kl 09.42
eks ma siis püüan seletada.
70-80-tel suurem osa noori abielluski väga lihtsal põhjusel- plika oli paksuks pistetud ja siis oli järgmine samm-pulmad. Nii abiellus vist kogu minu suur tutvusringkond tollel ajal. Kes jäi kokku kauemaks, kes läks lahku juba paaril esimesel abieluaastal. Meie elasime koos üle 20 aasta.
Eks abielus ja lastega inimesel oli sellel ajal ka lihtsam oma korterit saada jne.
Me mõlemad võtsime seda kooselu kui tööõnnetust ja rumalast peast võetud kohustust. Meie vahel ei olnud ei sooje tundeid ega sõnu. Ei lilli sünnipäevaks ega muud sellist. Mees isegi kelkis sellega, et ta pole mulle kunagi öelnud, et ta mind armastaks. Me tundsime teineteist juba kooli ajast, aga mingit armumist minu poolt ei olnud. tahtsin teada, kuidas oleks selle ilusa kutiga sexida ja saingi teada :( Me olime nagu äripartnerid, kellest kumbki ei saa ärist välja astuda, sest muidu tuleb teisele poolele tema osa välja maksta. Algul nääklesime, pärast ei tülitsenud ka enam, viimased viis aasta peaaegu ei rääkinudki omavahel kui vaid hädapärast juttu- arved, maksud tuli ju ära jagada.
Ma tean, et mees pani ka vasakule ja arvas, et ma ei saa aru. No ma siis mängisin kaasa lolli.
Aga kuna me teineteist ei armastanud, siis ei saanud need kõrvalhüpped kummalegi ka süümekaid valmistada ega teisele haiget teha.
ma tean, et seda on raske mõista, aga selline see meie elu oli.
 
kenake 08. august 2014, kl 14.01
30.ndad ju naistel parim aeg, olen nii mitmelt eakaaslaselt 30+ kuulnud, et siis parim sekselu allaes algas, nii ka minul :) Kuidas teie naistel 30.selt see just ära vajus? Viga on vb teis endis mehed :D
Ise olen väga rahul!
 
varsti 50 08. august 2014, kl 19.56
Aina paremaks läheb ja mehed nooremaks;)
 
kala mees 08. august 2014, kl 20.14
tulin just kalalt. sumpasin vees ja astusin meetrisele forellile peale, lanti ei läindki tarvis.
järjest paremaks läheb.
 
n54 08. august 2014, kl 20.19
Leiaks kuskilt ise veel täku,juba mõtlemine sellest ajab märjaks.
 
n69 08. august 2014, kl 20.35
Aga minul oot keegi kobistab ukse taga nii olen tagasi see et mul on noor härrad ukse taga reas viguri vändad küll ikka kibelevad
ma nüüd teen ukse lahti
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!