Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Meest loomaaeda, kohvikusse ja akutrelliga puurima
 
J Naine 05. september 2014, kl 13.58
Mina:
vanus 48
pikkus pole oluline
kaal pole oluline
väljanägemine pole oluline

Sina:
vanus on oluline (minust noorem)
pikkus on oluline (alates 185 cm)
kaal on oluline (sportlik ja vormis)
väljanägemine on oluline (atraktiivne)
 
J Mees 05. september 2014, kl 14.00
trelliga on vaja sind puurida?
 
ahzooloog 05. september 2014, kl 14.05
Jeep ka olema peab v?:)
 
J Mees 05. september 2014, kl 14.08
need jeebiga puuritavad naised on tavaliselt 30+, blondid ja suurte rindadega.
 
J Naine 05. september 2014, kl 14.39
Isegi 30+ rinnakaid blonde ei puurita praegusel ajal enam trelli ja jeebiga...see on niiiiii eilne päev. Praegu on märksõnadeks naturaalsus, looduslähedus, ökoloogiline eluviis, seetõttu peaks iga endast lugupidav mees teadma millega tänapäeval naisi puuritakse.
 
hjklöä 05. september 2014, kl 14.45
Sinu jutu järgi saab aru, et elad metsas ja tubasid koristad siis kui meelde tuleb ja sodi üle pea, ennast pesed ka enne jaane ja enne jõule.
 
J Naine 05. september 2014, kl 14.57
Hiilgavad järeldusoskused hjklöa! Ma kutsuks sind loomaaeda aga ilmselgelt ei mängi me ühes liigas.
 
Täitsa Bond 05. september 2014, kl 15.07
Vaat kus kange naine. Kuidagi orbiidile lennanud oma nõudmistegaega tea enam, kuidas alla tagasi saab:-)
 
Mees 40+ 05. september 2014, kl 15.28
Kui suus*ksi lõuni teed esimesel kohtingul, siis võime rääkida
 
Mees 40+ 05. september 2014, kl 15.28
 
Ennustaja 05. september 2014, kl 15.58
J Naine on viimased 10 aastat üksi elanud, enamus neist ka kuival, sellised väljavaated kestavad edasi, lõpuni välja, või veelgi kauem.
Memmeke, tulge mõistusele ;) Teil pole enam 20 aastase raam, et pirtsakust ja ülbust lubada saate;)
 
Teine ennustaja 05. september 2014, kl 16.04
Papid, tulge mõistusele! ei saa teiegi oma lontis kottide, rippuva kõhu ja rinnalihaste, kollaste risti-rästi hammaste, jalaseene ning nigela palgaga endale noori kaanekaunitare lubada;)
 
Suht vana mees juba (45) 05. september 2014, kl 16.15
tundub et ikka jeebinaine, ei suuda muud vastet sellele jotile välja mõelda. aga püüdlused on siiski kiitust väärt, ega siis vanus enam pikalt vallaline luba olla, varsti vaja ikka tanu alla saada, maksku see mis maksab :D
 
tohohh 05. september 2014, kl 16.23
miks see jeep meestel nii hinge peal on?:D
 
J Naine 05. september 2014, kl 16.25
Blond, orbiidilt saadakse alla jeebiga, elementaarne:)

ennustaja
Kas Te pole mõelnud, et võiksite selgeltnägijate tuleproovi kandideerida? Min igatahes soovitaksin küll. Ja tänud vihjamast, et peale maise elu lõppu on meil (no või vähemalt minul) ees veel palju väljavaateid...see oli tõeliselt deep...
 
Hülgehall kuub 05. september 2014, kl 16.29
Tänase päeva moeröögatus on montaazhiliim, akutrelli kasutavad vaid pervod ja vana kooli mehed..kui vaja mannavahtu kohevaks ajada,
 
Täitsa Bond 05. september 2014, kl 16.31
Keegi nimetaks ainsamagi hea põhjuse eesti naisele jeebiga orbiidile järele minna?
 
J Naine 05. september 2014, kl 16.32
No 45 on suht vana jah. Aga ma olen selles osas tolerantne. Mis seal ikka. Nagunii näevad mehed 10 aastat nooremad välja.
Ja ka selles osas on õigus, et 50selt võiks ikka tõesti abielus olla juba. Eks siis nüüd tuleb rabeleda. Loodan selles osas meeste abile.
ps J on julge, esimest päeva siin või?
 
J Naine 05. september 2014, kl 16.34
Hülgehall, millest sul tekkis mõte, et ma sooviks akutrelli vanakooliaegset kasutust?
Ja Blond, miks peaks keegi eesti naisele jeebiga ise järle minema, anna naisele jeep ja naine tuleb ise.
 
Prioriteedid Paigas 05. september 2014, kl 16.35
Iga suitsetav, õllelõhnaline,lühike ja kiilanev jorss võiks selliste nõudmiste peale teatada,et temaga küll ei maksaks arvestada.
48 aastase vanaemaga kohvikusse ja loomaaeda on igale noorele Adonise välimusega mehele kindel eluunistus,aga ainult ,siis kui tädi kõik kinni taob,auto ostab ja riietab.
Kui filipiinosid hakatakse sisse tooma,läheb teemaalgatajate poleolulise välimusega vanaemade elu pisut kergemaks,ainult pikkusega jäävad need toyboyd jänni igas mõttes.
 
Suht vana mees juba (39) 05. september 2014, kl 16.36
Bond, aga vene naisele läheksid jeebiga orbiidile järele? või läti naisele? või kas või soome naisele?
 
n55 05. september 2014, kl 16.36
kas tahate selle mehe trelliga loomaaeda saata naistele vaatamiseks.
 
Suht vana mees juba (63) 05. september 2014, kl 16.43
ahzooo, või et julge naine.
nujahh, eks see tutvumine selles eas nõuab julgust küll. mina nii vanana käisin üliõpilastega semmimas, aga siis oli väheke teine aeg ka..
 
J Naine 05. september 2014, kl 16.54
No aga ma olengi siin ju selleks, et noorte Adoniste eluunistusi ellu viia. Kuigi ma eeldan, et noored on oma vanakooli isadelt eeskuju najal õppinud, et mees maksab. Aga filipiinod ikka 185 cmseks ei kasva, nii et need jäävad kahjuks siiski valikust välja. Aga tänud vihje eest. Võib olla ma oleksin pidanud oma tutvumiskuulutuse ka ingliskeelsena postitama. Mõtlen sellele. vikingite järeltulijad sirguvad päris pikaks.
n55 see on ka muidugi väärt mõte, tõstab kindlasti kõvasti loomaaia käivet. Mõtlen ka sellele. Aga esialgu, kui keegi trelliga üle jääb, siis ma võin ta privaatselt saata. Jäta oma meil.
63
Jah olid ajad. Sul on mida meenutada. Kui ma sinu vanuseks saan, siis tutvumiskuulutust pannes nihutan meeste ülemise vanusepiiri 55le:)
 
Suht vana mees juba (27) 05. september 2014, kl 17.08
julge naine, mul neist vaestest üliõpilastest kõrini (kaua sa seda noort keha ikka keppida viitsid), lahutasin ära ja otsustasin väheke kabedamate muttidega semmida. tänaseks muidugi üks juba olemas, seega - vaatamata akutrelli olemasolule, ei kandideeri mingilgi moel kohale loomaaias ega kohvikus.
 
n55 05. september 2014, kl 17.09
mailida võib mulle tookes@hot.ee. Paraku, akutrell mul on, akud aga läbi. Uut akut pole ka saanud, sest igal pool müügil hoopis teise firma riistad.
 
hmh 05. september 2014, kl 17.31
Huvitav miks see nii utoopiline tundub? Mul kolm sõbrannat, kellel 5-10a nooremad mehed ja elavad juba mitu aastat õnnelikult koos, ja mehed on ikka need rahakamad pooled. Üks jättis koguni 46aastase naise pärast omavanuse kaasa maha :)
 
Täitsa Bond 05. september 2014, kl 17.52
Et anna aga naisele jeep ja küll ta orbiidilt ise alla tuleb. On see üleüldse vajalik või oluline, kui maa pealgi on naisi, kes ebakindla bitchimisega üritavad tähelepanu saada ja salamisi soovivad, et neid armastama hakatakse? Mõnel olla kuuldavasti õnneks läinud ja elab endast tublisti noorema mehega koos täisväärtislikku elu. Et ülejäänd samasugused ikka kadestaks ja vibraatoriga piisavat lennukõrgust jaksaks hoida:-)
 
n55 05. september 2014, kl 17.54
utoopiline oli soov teemaautori arvates... kes ilmselt vassis nii oma soo kui vanuse kohta. Reaalsus:
Aeg-ajalt olen näinud kunagist kursusekaaslannat, minust 2 a vanem ja vähemalt 12-20 aastat vanem paistev, rahuloleval ilmel käsikäes kellegi nägusa noormehega. Nüüd on noormees küll pisut vananema hakanud. Poeg see pole, sest daamil on vaid 40-le liginev tütar.
Kuidas on see võimalik? Ilmselgelt lähtus see noormees daami sisemisest, mitte väisest ilust. Küsimus on vaid selles, kuidas ta selle siseilu enda jaoks avastas.
 
Täitsa Bond 05. september 2014, kl 18.07
Teadagi,kuidas avastatakse taolisi varjatud siseilusid. Tõmmatakse mingile mökule midagi sügavalt pähe ja räägitakse ilus kuu selga:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!