Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kuidas ülbeks saada?
 
põlgus 18. oktoober 2016, kl 17.58
see on see valetamise eest ja naiste mõnitamise eest. põlgus kahe vana tohlakana eest siis esinemas.
 
heh. 19. oktoober 2016, kl 18.24
kas pärakasilm arvab, et ta on naine? irw
 
põlgus 19. oktoober 2016, kl 18.28
olen naine, 36 aastane, ilus sale ja kena. alu kirjutab jälle hehi tekste ja junnab foorumit, nõme tohikas.
 
heh. 19. oktoober 2016, kl 18.44
heh.i tekste kirjutab heh. ei mingit alu. muidugi tore, et sa oma nime - pärakasilm - peale nii kenasti reageerid. irw
 
Alu 19. oktoober 2016, kl 21.38
mina kui pär.akamakaak silmadega, reageerin toredast ka nimele Alu ja alujun.n.

siis kui vana mehena väga häbi hakkab, olen heh. ( punktiga)
 
Sidil oli pärakasilm 19. oktoober 2016, kl 21.40
alu, ära valeta, sidi ju hellitas oma pärakasilmast venelast siin. kirjeldas siin vana naise orgasme ja puha.
kas alu ka asjaline oli, ei teagi.
 
Sid. 19. oktoober 2016, kl 22.42
Hehil on õigus, pärakasilm teab alati täpselt, millal ta poole pöördutakse ja vastab iga kord mitme postituega eri nimede alt, justkui oleks teda palju. Ilmselt on tal hääled peas, mis tekitavad tunde, et teda on palju, aga "käekiri" on neil kõigil ju üks ja seepärast on pärakasilm alati ja eksimatult äratuntav.

Aga nagu sa tead, ei ole mina sinuga kohtunud ja seepärast ei ole mul mingit pärakasilma kunagi olnud. See on puhtalt su soovmõtlemine, et saaks minu või alu vaikselt hoovi tõmmata. Õnneks oleme me mõlemad elus karastunud mehed ja mingi pärakasilma paanilised püüdlused hea elu peale trügida ei kanna vilja. Sa katsu parem see äbarik siin hoovi tõmmata, teil palju ühiseid jooni ja seepärast peaks te sobima küll. ;)
 
Alu 19. oktoober 2016, kl 23.07
Teiste nimede alt mitme postitusega reageerimine on ju veenav, et on palju noori naiisi, kes ei taha kedagi alu või sidi või yldse mehi. Need noored naised tahavad pärakasilma(junniga). Tahavad saada sama hirmsaks ja kõikvõimsaks, et aastakymneid laamendada foorumis, kui kotiga tänaval hästi nagu ei julge. Võidakse ju mingi loomaaiast põgenenu pähe kinni võtta ja kahesaja ruudusse puuri pista. Kus pole internetti ega võrdseid õigusi. Irw
 
jah 19. oktoober 2016, kl 23.10
heh on punktiga ja silm on junniga. Ja koti ja lotiga. Irw
 
eelmisel õigus 20. oktoober 2016, kl 02.11
vana Alujun.n on nyyd Sidi vanst lõdvast tagumiskust väljutatud vä?
uh rõvedad vanamehed.
 
Sidile 20. oktoober 2016, kl 02.13
no oma vana naise pärakasilma orgasme sa kirjeldasid ju ise.
ja hellitusnime panid naisele pärakasilm, see oli siin ju kirjas.
 
Sid. 20. oktoober 2016, kl 07.23
Sidile Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ja hellitusnime panid naisele päraka
> silm, see oli siin ju kirjas.

Vaata, pärakasilm, see nimi on sinu poolt välja mõeldud ja sa oled ka ainuke, kes selle nime alt postitanud siin on. Seega, ei ole ilmas teist pärakasilma peale sinu. Mina sinuga tegemist ei taha mingil juhul teha ja seepärast ei ole mõtet ennast minu kaela määrida ning minu nimega end siduda. Ei ole sul vähimatki võimalust ennast hea elu ja suure kinnisvara peale nihverdada. :D
 
heh. 20. oktoober 2016, kl 08.24
Sid junnab vene pärakasilma, aga venelasel p u t s mäda ja pärakast voolab niilus... irw
 
Alu 20. oktoober 2016, kl 11.10
heh. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid junnab vene pärakasilma, aga venelasel p u t s
> mäda ja pärakast voolab niilus... irw

Nyyd kõik loevad ja arvavad, et postituse tegi heh ja mitte pärakasilm. Imelihtne. Irw.
 
heh. 20. oktoober 2016, kl 11.17
libahehil on jälle tervisega probleeme?
millal sa jälle omi pikki tekste kopeerima hakkad? järgmise täiskuu ajal? irw
 
Alu heh. 11.17 20. oktoober 2016, kl 18.44
ma tegelt ootan oma vana homosõpra Sidi siia kohe. me käime ju paaris.
 
Sid 20. oktoober 2016, kl 18.46
mina ei paku naistele head elu, ainult sõrmega orgasme, kuna siin on räägitud, et minul on homosõber Alu ju.
ärge ajage asju segamini, kodanikud!
 
hahahahaha 20. oktoober 2016, kl 18.58
makaak on öösel eriti hulluks läinud

foorumis teemades kakal käinud

päeval magab ja 16:30 hakkab sitta tootma siin
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!