Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvun härrasmehega
 
Helen 31. august 2014, kl 18.22
Mees olgu hea välimusega, majanduslikult kindlustatud, heatahtlik ja huumorimeelega, sõbralik ja usaldusväärne, laia silmaringiga ja seiklushimuline, härrasmehelike kommetega, vanus kuni 30.
 
Mees 31. august 2014, kl 18.27
Haha, ja endast mitte sõnagi. Einoh edu otsingutel.
 
Helen 31. august 2014, kl 18.29
Mina dikteerin tingimused.
Kui meestele ei sobi, siis on see nende probleem.
 
Eh 31. august 2014, kl 18.33
Milline on hea välimusega mees?
 
kandideerin 31. august 2014, kl 18.35
dikteeri mail ka ;)
 
ohoo 31. august 2014, kl 18.45
Päris ülbe fuuria näib olevat.
 
noojah 31. august 2014, kl 18.47
aga just hiljuti siin väideti, et meestele pidavat sellised naised peale minema ja nagu näha siis juba huvilisi on:)
 
Helen 31. august 2014, kl 18.47
Veel, et mees jättis mind kahe lapsega maha. Seega majanduslik kindlustatus on väga tähtis. Ka elukoht majas või suuremas korteris.
Jätke ise aadressid.
 
Helen 31. august 2014, kl 18.50
Kell 18.47 liba.
Õelad mutid juba platsis.
Mehed jätke mail ise. Mu vanuse esimene number on 2.
 
mina-mina-mina 31. august 2014, kl 18.52
sinusugune kommeteta ja arrogantne vuhva ei dikteeri midagi
 
Helen(õige) 31. august 2014, kl 18.55
Tegelikult on 18.50 liba. Palun minu teemat mitte solkida. Vanus on mul 34.
 
Hurmur Urmas 31. august 2014, kl 18.57
Ilmselt mõni suurushullustuses delfi vaal otsib noort poissi fuckbuddyks. Aga milleks eesti mehele delfi vaal? Kool hakkab ju pihta ja üliõpilased on linna jõudnud! Miniatuurne, piltilus taivanlanna, 23. a., ülimalt seksimaias - selline ilmutis võttis mult terve eilse päeva ära. Praegugi annab veel tunda see maraton, mis enne kooli algust sai maha peetud. Kellele aga vene rulett ja hirmutavad kohtumised reaalis meeldivad, tutvugu edasi. Soovitan aga siiski linnas liikuda ja natuke inimestega tutvuda, üllatusi võib vägagi meeldivaid olla. Täna aga puhkan, isegi mina pole rauast.
 
Õigele Helenile 31. august 2014, kl 19.00
Kas see tähendab, et lisaks neljakümne poole liikumisele on Sul ka kaks last pagasiks ja otsid härrasmeest (tõlgenduses lolli meest), kes nende peale usaldusväärselt ja heatahtlikult oma pappi kulutaks?
 
Helen 31. august 2014, kl 19.02
Ma ei otsi lolli meest! Loe minu kuulutust hoolega, kui oskad.
 
Janek 31. august 2014, kl 19.05
Hurmur Urmas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ilmselt mõni suurushullustuses delfi vaal otsib no
> ort poissi fuckbuddyks. Aga milleks eesti mehele d
> elfi vaal? Kool hakkab ju pihta ja üliõpilased on
> linna jõudnud! Miniatuurne, piltilus taivanlanna,
> 23. a., ülimalt seksimaias - selline ilmutis võtti
> s mult terve eilse päeva ära. Praegugi annab veel
> tunda see maraton, mis enne kooli algust sai maha
> peetud. Kellele aga vene rulett ja hirmutavad koht
> umised reaalis meeldivad, tutvugu edasi. Soovitan
> aga siiski linnas liikuda ja natuke inimestega tut
> vuda, üllatusi võib vägagi meeldivaid olla. Täna a
> ga puhkan, isegi mina pole rauast.

Kle nõrguke, söö üks raudkang siis.
 
to Hurmur... 31. august 2014, kl 19.10
Vist said eile vastu pead ja siiani näed luulusid :) Uskumatu, et alati kommivad inimesed, keda ei soovita isegi foorumis tunda, aga ajavad nagu kaheksajalgsed oma kombitsaid igasse teemasse.
Kui ise ei oska õnnelik olla, lase teistel proovida!
Kena õhtut kõigile, kes ikka julgevad ja tutvuvad siin!
 
to Helen 18.50 31. august 2014, kl 19.12
Kust krt sa võtad, et mutid kommivad?!?
 
Helen 31. august 2014, kl 20.11
Siin on juba mitu liba Helenit tegutseda jõudnud.
Huvitav, mis küll inimestel viga on, et nad libavad?
Vanamuttidel on bioloogilne kell vist oma tiksumised ära tiksunud ja nüüd elavad sappi nooremate peal välja. Ainuke loogiline põhjendus tundub see, et libajad on vanamutid, sest mehed tavaliselt nii õelad pole. Ma ei usu, et ükski mees sooviks mu tutvumise ära rikkuda. Seega, vanamutid, palju õnne Teile! Seekord võitsite, ma loobun. Aga ega see ei tähenda, et mul jööb tutvumata. Lähen välja ja leian mõne toreda noormehe. Teie aga kõngete üksinduses. Ühinen selle lollide vanamuttide väljapeksmise teemaga!

Kuigi siin mitmed on juba minu eest sõna võtnud, siis täpsustan siiski, et mul pole meest ega lapsi, vanus on kahekümnendates.
 
Hülgehall kuub 31. august 2014, kl 20.15
Mina soovin ka kandideerida aga Helen,olen oma lapsed juba suureks kasvatanud ja ei taha teiste meeste toodangut realiseerida.
 
Helenile 31. august 2014, kl 20.22
Kui sa oled päriselt selline, nagu väidad, siis tegid vea sellega, et oma meili ei jätnud. Ainuke viis siin tutvuda on see, kui jätad meili ja keeldud teemas edasisi kommentaare kirjutamast, sest see (need) liba (libad) on kohe platsis ja rikub iga tutvumise ära. Ei põlga ta ka foorumi püsikate nimel esineda. Aga seda peab teadma ja sellega arvestama, tänu libadele polegi siia enam mõistlikke inimesi jäänud, jäägid vaid:(
 
eelmisele 31. august 2014, kl 20.27
Tänan,hea nõu eest.Aadress on mla7@hot.ee.Helen.Ootan kirju.
 
Helen 31. august 2014, kl 20.40
Jälle liba. JÄLLLLLLEEEEE!!!!
 
eelmisele 31. august 2014, kl 21.10
Helen,kirjuta mulle:agokruus@hot.ee.Suhtleme seal.Tsauki.
 
Mees 02. september 2014, kl 16.51
hei hopsti

mats24@hotmail.com

kirjuta
 
Lonni 08. september 2014, kl 14.16
Otsin ka härrasmeest, sellist terast ja hea huumoriga, aga võib palju vanem, kui 30 olla.
 
Andrei 08. september 2014, kl 14.40
Helen, sa oled ilmselt see, kes mäki juures töötab õhtuti :) sa vist ei suuda enam konkureerida peale kasvava põlvega ja pool linna sind juba proovinud ka. Kindlasti mõni haigus küljes ja nüüd tarvis, et keski su ullikese ära võtaks.
Maga kaineks!
 
Jupstükk 08. september 2014, kl 15.32
Nägin ühte lolli noort eite, kes muudkui nämmutas ühte ja sama - "Mina võtan selle, kes mulle meeldib!" Ogar vist peast, sihukesele kõlbavadki tuhvlialused mehed, viimane ku üks on selle türanni alt varem või hiljem lesta lasknud
 
Helen 08. september 2014, kl 18.59
Andrei ja Jupstükk on imbetsillid.
 
Andrei 08. september 2014, kl 19.17
Jiise oolet.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!