Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
endast vanemat naist 35 -50a :)
 
noormees28 28. august 2014, kl 18.51
Vaba 28a noormees tutvuks endast vanema naisega (kuni 50a) pikemaajalise seksisuhte eesmärgil. Ootan, et oleksid puhas ja diskreetne. Kogemused olemas, seega seksiõpetajat ei vaja. Liigun Eestis ringi, seega asukoht väga oluline ei ole ent põhiaja veedan siiski Harjumaal (sh Tallinn) ja Lõuna-Eestis. Mu skype ja email on: xd101@windowslive.com
 
kullatud või vajab kuldamist? 28. august 2014, kl 19.21
sul see riist siis nagu kullast või ootad, et puhtad vanainimesed selle ära kuldaks? see koht jäi arusaamatuks su pakkumises.
 
oehh 28. august 2014, kl 20.30
Hullumaja
 
mida ohkimist 28. august 2014, kl 22.35
noormees vajab kedagi, kes varsti kõrvad pea alla paneb ja varanduse talle pärandab.

või on välimus selline, et noored soovivad teda vaid niisama seltsis itsitamiseks.
tuleviku kaasaks tahavad noored neiud alati nägusaid poisse/mehi.
 
Heleen 29. august 2014, kl 00.44
pole ju midagi imestada, miks keegi ei ärritu, kui naised endast põlvkonna jagu vanemaid mehi vaatavad? ega noor mees ju perekonda planeeri.
 
hõbehall hunt 29. august 2014, kl 06.31
Kui olin noorem mulle ka milfid väga meeldisid. Oli selline fetiš . Nagu naiselikud kehad jmk sest omavanused tüdrukud olid suht kriipsujukud ikkagi veel:D Meeldisid 40-s õpetajad kes olid tegelt kenad väljanägemiselt aga olin ju noor poiss. Hiljem peale koolilõppu sai mõnda milfi põrutatud ka ja oli väga tore. Selles eas naised on kogenumad ja suht vabameelsed. Nüüd juba vanemana on asi pigem nii et vaatad kuskil 20-te aastate alguse olevaid naisi.
 
Hurmur Urmas 29. august 2014, kl 13.00
Tõsi ta on, ka mina ole nooremas eas endast tublisti vanemate naistega müranud, aga see aeg läheb ruttu üle. Lihtsalt väga vähe on naisi, kes peale neljakümmet veel siledad ja pringid välja näevad. Minu kogemused piirduvad endiste sportlastega, kes aktiivselt ka edasi on sportinud ja seepärast üle keskmise head välja on näinud. Sellised naised on erandid, sest ilma passi vaatamata kuidagi vanust ei ole võimalik öelda. Reegel on aga see, et kuskil 35-st alates vajub tagumik lõnti ja rasvarullid punnitavad üle püksivärvli. Mõnda aega saab veel "naiselikkuse" ja kleitide varju pugeda, aga üldiselt on naistega siis lõpp, kui liibuvad teksad enam kui valatult jalga ei istu.
 
Vastupidi 29. august 2014, kl 15.05
Liiga vähe on mehi, kes peale 50 näevad normaalsed välja, seega seksiks sobivad vaid endast nooremad sportlikku tüüpi mehed. Mul õnneks on ja super.
 
n46 30. august 2014, kl 11.10
Saatsin skype kutse.
 
tulipunane rebane 30. august 2014, kl 13.09
kui riist enam ei seisa, eks siis ikka vaja järjest nooremaid vaadata. mõni känd vaatab lausa alaealisi ja kurdab, et omavanused naised "liiga vanad". kogu probleem on meeste kahanevas libiidos. omavanuseid naisi ei jaksa enam rahuldada ja tütreks kõlbavad plikad loovad hetkeks justkui illusiooni, et närtsinud noku polegi nii närtsinud:D

hõbehall hunt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Hiljem
> peale koolilõppu sai mõnda milfi põrutatud ka ja
> oli väga tore. Selles eas naised on kogenumad ja
> suht vabameelsed. Nüüd juba vanemana on asi pige
> m nii et vaatad kuskil 20-te aastate alguse olevai
> d naisi.
 
n40 01. september 2014, kl 09.18
Mul oli ka vahepeal endast 15a noorem armuke. Mõlemad leppisime kokku, mida ootame ja toimis üsna hästi.
 
LiisiN 13. september 2014, kl 16.42
mul sõbrannad on ka seda praktiseerinud või praktiseerimas. Endal pole veel julgust olnud, kuigi vajadus oleks.
 
vapsik 14. september 2014, kl 14.50
hahaa, noormees vajab tasuta öömaja. 50-aastased võiksid (veel) osata ridade vahelt kah lugeda. :P
 
kimalane 14. september 2014, kl 16.20
See veel puudus,et oma koju kutsuda.See ikka noormehe mure ja niisama lihtsalt see ei käi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!