Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Välismaa mees otsib naist
 
Hernando 18. september 2014, kl 07.45
Olen tõmmu, pikka kasvu mees rikkast lääne Euroopa riigist. Olen hästi tasustatud ja kõrgel ametikohal (palk kuskil 4000 EUR kuus) ning ei häbeneks öelda, et varustus on samuti väga hea.

Kirjutage siia, kui on huvi kokku saada. Olen 35 aastane.
 
hmh 18. september 2014, kl 07.54
Täpsusta parem, et oled välismaal töötav eestlane, sest vaevalt, et üks nn tõeline välismaa mees eesti keelt nii korralikult valdab.
 
Kessu Sisselasi 18. september 2014, kl 09.29
See on siis nüüd sotsiaalne eksperiment teemal kuidas kõik naised raha peal väljas on.
 
Pekka 18. september 2014, kl 10.00
Mina olen rikkast Porolandiast. Otsin samuti naist ehk täpsemalt virolaist naist.Olen 5O+ ja naise vanus võiks ka jääda sinna kanti aga eelistan ikka nooremaid.
 
delfi naine 18. september 2014, kl 10.30
On kesksoost rott ja nii vaene, et tal pole isegi aadressi tutvumiseks:-)
 
Kenake 18. september 2014, kl 10.58
4000 eurot on suur palk kuus? Lubage naerda.
 
ahaaaa 18. september 2014, kl 11.04
Kas matkavarustus või oled varustaja, turustaja ja laomees ka kui aega üle jääb? Katusepanija Lääneriigis saab tõesti 4000 eurot kuus aga need ka lihtsamat sorti katused.Kas jalgratas ikka on?

Oehhhh, noormees,selle kuulutuse peale sa naist küll omale ei leia, võib olla mõne tüseda litushki aga no ega sellest ausat naist ei tule.
 
Täitsa Bond 18. september 2014, kl 11.38
Naljamees. Mida sa jamad eesti või euroopa naistega? Erandid välja jättes teenivad kohalikud primadonnad keskmiselt alla 1000eur kuus bruto. Ja nende esimene hirm ärgates on kaotada seegi orjapõli, sest uued ja värskemad tegijad koputavad uksele:-)
Nagu näed, on siingi see kehast väljakäimise fenomen, kus soovimatuses peeglisse vaadata kujutatakse end kuuluvat vähemalt kuninglikku suguvõssa:-)
Ahjaa-naine vali omale thailannade hulgast või kusagilt vietnamist, koreast. Tema austab sind, temaga saad rõõmustada omale tuleviku ja mitte muretseda ta argipäeva kapriiside üle:-)
 
just 18. september 2014, kl 11.57
..,ja siis sünnib siia ilma palju palju neid pisikesi pilusilmadega Täitsa Bonde:D
 
Täitsa Bond 18. september 2014, kl 12.04
Aga miks mitte-looduses ka tugevam jääb ellu. Kui eesti naine osutub nõrgemaks ega suuda tagada niiskete hirvesilmadega rahaahne rassi jatku, siis..:-)
 
piripiiga 18. september 2014, kl 12.09
mitte et ma tahaks nüüd kalkidele eestlannadele jõuga niiskeid hirvesilmi külge pookida :P. aasias asiaatidega elanud mehed ise kirjeldavad raamatutes ja blogides olukordanii, et just see on rass, kes rõõmsat tulevikku loob koos seni kuni on raha.
 
Taimaa 18. september 2014, kl 12.37
Kallis Bond, elan juba 10 aasta Tais, ei soovita sealset naist kellelegi, sest vot nendel naistel on raha nr 1....Nende ideaaliks on mees, kes neid 100% rahastab, ehk siis, mida suuremad summad, seda armsam naisuke sul kodus. Raha eest teevad tõesti kõike-, peaks sul aga krõbisev otsa saama leitakse koheselt uus pangaautomaat.Huvitav skeem on neil veel see, et rahaka jõmmi leidmisel rasestutakse imeruttu, nii, et kavalad on nad ka...
 
Täitsa Bond 18. september 2014, kl 12.39
Piripiiga,
Selge see, et hea õnne ja suure armastusega pelgalt loo midagi peale illusioonide, aga olgem ausad, eesti naise ja nende naiste "nõudmistel" on vahe sees, kui kohalike omal juba mõte sünnitamisest peab olema kinni makstud:-)
 
Täitsa Bond 18. september 2014, kl 12.45
Taimaa,

Kui su kirjutis peaks olema midagi, mille alusel eelistada neile naistele eesti omi, siis on see hale haipimine teiste mahategemise arvelt.
Teisalt, kui see ongi nii...siis miks 4ei võiks omale nii mõndagi lubada võiv mees proovida vahelduseks pilusilmsete armastust-eesti naiste, heade ja ilusate oma seejuures, respect, on juba nähtud, kuuldud, tuntud:-)
 
piripiiga 18. september 2014, kl 12.55
jah muidugi. kui eesmärk on pelgalt tarbida, siis sealt kandist saab sama raha eest palju vingema vidina pikemaks ajaks. no kuivõrd olenemata rassist või rahvusest on naissugu aastasadu näinud erinevaid vahendeid kaasates suurt vaeva saagi sulgu ajamisega, siis polegi ju lõppeks vahet kas sulle teeb "rahvateatrit igavesest armastusest" eesti naine või pilukas. hoolduskulud panevad lõpuks asja paika.
 
Täitsa Bond 18. september 2014, kl 13.26
Noo, kibestumust täis loobumist viidates hoolduskuludele elik kõrgematele, põhjendamatult kõrgetele nõudmistele poleks nagu ikka lootnud oodata:-)
Ehk siis rolli mängib ikka kaaslase võlu ja armastuse ilu, mil oma rahvuslasel on siiski vaieldamatu edumaa. Tõelise eeti mehe südames.

Aga-milles võib ja on eesti naine ses osas parem? Paluks SWOT analüüsi:-)
 
piripiiga 18. september 2014, kl 13.45
loobusin? millest? nüüd läks vist küll miskit rukkisse. kas ei saanud mina sinu või sina minu või siis me kumbki üksteise postituse mõttele pihta.
a üks võimalus on veel :D. selle jätan ma enda teada.
 
Täitsa Bond 18. september 2014, kl 13.50
Eks see ole äärmiselt erutav, kui avalikus foorumis midagi enda teada jäetakse:-)
 
Täitsa Bond 18. september 2014, kl 14.14
Või siis võiks antud teema kokku vòtta või ümber nimetada, et eesti naine ei otsi mittemidagi.
Sest peamiselt-on juba hilja:-)
 
Bondil huvid 18. september 2014, kl 18.15
Bond siis pede vä? et meestega tutvuda tahab? jah, kui testosteroon kolinal ajudest välja voolab, peab mõnele mehele kpitavaks hakkama.. kurb saatus neil 50-stel vanameestel..
 
To Bond 18. september 2014, kl 20.59
Rahune nüüd maha eksole!!! :)
Keegi ei keela sind proovimast ega reklaami Eesti naisi, lihtsalt elades ise Tais näed, millised siinsed naised tegelikult on, mitte armsatel fotodel.Tailannade jaoks oled sina " faranga" ehk siis valge turist, turist aga on raha aga no, mis ma seletan sa ju meil ise nii tark, mine uuri aga järgi :D
 
Hernando 18. september 2014, kl 21.11
Elan ja töötan Eestis juba mitu aastat, kuid käin tihti oma kodumaal. Kui kellegil on huvi tutvuda, siis antke teada. Mõtetuid kommentaare Tai naiste kohta palun postitage sobivas foorumis.
 
Mauno 18. september 2014, kl 21.22
minul on tõsine huvi. antsin teada seda nüüd siis ;)
 
gabrieela 18. september 2014, kl 22.33
Hernando
ainus kirjaviga on "antke":))
niimoodi ei kirjuta mitte välismaalane, vaid loll eestlane. seda, et sa opski oled, näitab kogu su kuulutus - pikk, tõmmu, hea varustuse ja palgaga.
kui inimesel on 4000ndene palk, siis ei saa ta kohe kuidagi nii naiivselt valetada, nagu sina. ha veel hea varustus?
ükski normaalne mees ei teeks isegi nalja mõttes sellist kuulutust. kusjuures asjalikud mehed ei käigi siin naisi otsimas.
 
ilus naine 18. september 2014, kl 22.52
Ja oledki Hernando vä? No kui sina oled Hernando, siis mina olen Mei Lin, :D.
 
Pekka 19. september 2014, kl 11.29
Hei naised, tervetuloa Suomeen.
 
liia 19. september 2014, kl 22.45
mina eelistan eesti meest, mitte mingisuguseid välismaa tshurkasid.
 
Õlukas 20. september 2014, kl 07.51
liia, eesti kartulit huvitab vaid töö, õlu ja telekas (tihti nüüd arvuti). Kui tahad tõelist kirge tunda, siis osta endale pilet Hispaaniasse.
 
Naine 21. september 2014, kl 06.24
Pekka, anna oma skype.
 
Pekka 21. september 2014, kl 10.28
Ma ei saa siin Skypet avaldada, sest muidu saab mu Tatjana teada mida plaanid mul on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!