Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tänapäeva "käimine"
 
Triin 25. september 2014, kl 19.29
Kas tõesti tänapäeva "käimine" baseerub ainult sms-idele ja FB-i, meilide jutuvadal?
Või kuidas seda mõista?
Kas interneti ajastu on inimesed nii ära muutnud, et reaalset suhtlemist jääb aina vähemaks.
 
Siim 25. september 2014, kl 19.33
Ei.
Aga on näha, et Triin on kuival, mehed ei võta vedu?
 
mina 25. september 2014, kl 20.01
Mina tulen sinuga kohtama,kui soovid,anna meil suhtleme ja siis saame kokku,pime kohtingut ei tee!Jään ootama neiu Triin!:)
 
....... 25. september 2014, kl 20.05
Helista 900 44 44 ja võid kindel olla, et järgmine kuu oled vaesem kui täna.
 
Jope Kolla 25. september 2014, kl 20.06
Triin pole mingi neiu, vananev eesti naine on, keda mehed, no tee või tina, ei taha. Katsumas käivad ja kaugemale ei lähe.
 
mida 25. september 2014, kl 20.18
tänapäeva käimine on maha ja taha.
 
Siim 25. september 2014, kl 20.19
Kui kokku ei saa siis tavaliselt on naine kole voi paks.:{
 
peedi eedi 25. september 2014, kl 20.22
vana kurvidega naine läheb kindlalt peale. ossa kuidas katsuks ja otsakesega puuriks.
autor ehk pesulaud, miks muidu sihuke hala.
 
ei 25. september 2014, kl 20.24
Helista ma kuhugi,aga Triinu vaataks üle küll nii,et Triin meili palun!:)
 
to ei 25. september 2014, kl 20.25
Ainult vaataks?
 
Triin 25. september 2014, kl 20.33
See pole tutvumiskuulutus. Tegin lihtsalt aruteluks.
Kuidas teil?
Mind näiteks häirib liigne interneti ajastu.
 
Triinule 25. september 2014, kl 20.44
Mine kohtu ka reaalselt meestega ja arutle pärast kohtinguid, oleks huvitavam.
 
piripiiga 25. september 2014, kl 20.46
ma avaldan ka arvamust. kui mehele naine ikka meeldib ja tal on võimalust teda näha (ei elata 100km kaugusel ntx), siis ei ole "käimine" internetipõhine. kas mees ei ole kindel, mida ta selle tutvusega üleüldse peale tahaks hakata. sebib mitut naist korraga ja sina pole esimene eelistus. on abielus või püsisuhtes tegelikult ja ta ei suuda oma käimisi kodus ärapõhjendada.
 
Triin 25. september 2014, kl 20.46
On kohtutud, aga mitte siit.
Mehed tegelikult ei tea mida tahavad.
Kõige suurem puudus pole neil lähedus, vaid vahelduse saamine.
Paljud naised kurdavad, et peavad olema Printsess Ajutine:)
 
punapea 25. september 2014, kl 20.51
Triin, ära üldista. teavad mehed ikka küll, ka naised. kui ollakse kindel, ei käi elu mitte internetis, vaid ollaksegi koos. kui võimalused koosolemiseks on kasinad, leitakse need kasvõi läbi seina minnes:D
pealegi pole see mingi käimine, kui suheldakse ainult Triinu poolt mäinitud kohtades. suheldakse, veedetakse aega, vahetatakse kiirelt infot jne. selles küll internet süüdi ei saa olla, et reaalis midagi ei toimu:P
 
see sellepärast 25. september 2014, kl 20.51
et omad naised ei paku ei vaheldust ega tavalistki seksi
 
valevorst 25. september 2014, kl 21.16
Triin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> On kohtutud, aga mitte siit.

Nonononooo, mina olin ju siit :D
 
noh 25. september 2014, kl 21.26
Triin tutvume siis jäta meil!:)
 
Triin 25. september 2014, kl 21.30
Noh on norimissõna.
Kahjuks ma ei taha lähiajal kellegiga tutvuda.
Pole tuju.
 
piripiiga 25. september 2014, kl 21.42
see on see üks "presidendikandidaat korraga" poliitika. kahjuks.
 
et siis 25. september 2014, kl 21.49
no need, kes kohtuda ei taha, on ikka tegelikult juba hõivatud kehed, pole aega ja koju ju ei saa viia, hotelli jaoks raha pole jne. normaalne mees, kes vaba ja naine meeldib, tahab ikka väga kohtuda. ja siis tahab kohtuda veel ja veel. kui on sobivaus. kui pole, no siis pole midagi teha.

aga kedagi pesulauaks sõimata on ikka väga labane, kas need, kel loodus andnud väikese rinna, kas need ei tohigi suhelda? ei ole ka kõik mehed mitte looduse poolt helde käega varustatud, kas nemad peaks üksikud olema? olge tolerantsemad, igaühele oma, kellel vanem, kellel noorem, kellel paksuke ja kelle kõhna, kellele hiigelrinnad ja kellele lamedarinnaline. laske inimestel olla nagu nad on :)
 
MrX 25. september 2014, kl 21.56
Seni kuni oled keskmine stereotüüp, leiad ka samalaadseid. Maailma muutmine algab endast!
 
mh 25. september 2014, kl 22.10
Triin, oled lihtsalt mingi tüüpilise interneti jutulinnu ja onanisti otsa sattunud. Unusta need internetimehed ja mine välja reaalsete meeste juurde. Netis võib muidugi esimese kontakti tekitada, aga edasi jätkugu tegevus reaalis, muidu raiskad aega mõttetult mingile internetifantoomile. Et mees on imelik või probleemidega, nii et netist välja tulla ei julge / ei saa / ei taha, pole sinu süü.
 
:(:(:(:( 25. september 2014, kl 23.12
Triinu tutvume ikka,ma viiks sind kinno,sööma,ilusal sügisõhtul mereranda jalutama tähtede ja kuuvalgel kas sa tõwsti ei soovi,romantikat??:)
 
Triin 26. september 2014, kl 11.36
Tutvumise juures on primaarne esmapilk.Ma olen nii kogenud, et tean kohe täpselt, kas siit tuleb suhe või ühe öö sexi ralli.Sekundaarne on juba huvid.Mina käin jõusaalis, ujumas ja tahan seda teha koos partneriga.
 
Ohoo 26. september 2014, kl 12.41
Sexi ralli?
 
Triin 26. september 2014, kl 13.38
Nagu alati, on taaskord libad platsis.
Aga kas meestel ükskord ei saa isu täis sellest ringiaelemisest?
Kas tõesti usaldussuhet enam ei taheta?
Kas sellist maailma me tõesti tahtsime?
 
:) 26. september 2014, kl 19.25
Kang kukkus jõusaalis pähe või?:-)
 
Triin 26. september 2014, kl 19.57
Naerusuud mulle meeldivad:)
 
Triin 26. september 2014, kl 20.05
:) - ühes teises teemas ütlesid Sa kuldsed sõnad- tõsiselt. Kui oled mees, siis tõsti tark mees.
Kniks...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!