Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naissoost tõsimeelset seltsilist
 
üksik hunt 01. oktoober 2014, kl 01.40
Tere.
Sooviks tutvuda naisterahvaga vanuses 30-50, ise olen üksik 35a mees.

Parem mainin kohe ära, et olen kergelt depressiivse meelelaadiga. Et siis ei pea paljud lugejad enda aega kulutama selle lõpuni lugemiseks.

Arvan et võiksin sobida kokku naisterahvaga, kes samuti on üksildane ja tõsimeelse meelelaadiga.

See on mu esimene tutvumiskuulutus.

Minust siis:
Olen 35a 170cm pikk kaalude tähemärgis mees.
20a-na pealinna tööle läinud. Elanud seal üürikates omaette. 2010a. lahkusin pealinnast kuna töö sai otsa. Sõpru selle 10 linnas oldud aasta vältel ei tekkinud. Ainult töökaaslased kellega sidus vaid töö. Peale linnast lahkumist katkesid ka suhted nendega kuna töö meid enam ei sidunud.
Praegusel töökohal on enamvähem sama seis - töökaaslastega suhtlen vaid tööl olles.
Nagu üksik hunt.
Hetkel elan maal, üksinda 3toalises korteris. Arvatavasti selline üksinda elamine võib olla üpriski igav. Jah, nii see ongi. Peale tööd elan internetis kuid internet ei asenda kunagi elusat suhtlemist.
Olen liiga kaua omaette elanud. Alles praegu olen jõudnud elus sinnamaale, kus tunnen et sooviksin enda kõrvale kedagi. Võibolla ma astun liiga suure sammu. Teise inimesega kooselu kogemust mul ei ole.

Kui kedagi peaks huvitama siis võiksin ära märkida et ma ei tarbi alkoholi peaaegu üldse. Alkohol mulle ei sobi sest väsin ruttu ära ja kuna olen vähese jutuga, siis õiget vestluskaaslast minust pole. Parem tegelen millegi muuga. Suitsetan küll, kuid väga vähe - paar sigaretti päevas ja mõnikord üldse mitte.

See et ma kirjutasin et olen kurvameelne, ei tähenda seda, et olen selline kogu aeg. Linnas elades sai ikka väljas ka käidud. Jalgrattaga linna äärealadel. Või siis kinos. Linnas on mugav - paljud vajalikud asjad on käeulatuses, see on väga hea, kuid siiski ei ole mina linnainimene. Pidude-klubide sõber pole kunagi olnud ja see aeg on nüüdseks ka möödas. Parem võtaks kätte ja läheks näiteks matkale. Ma ei ütleks et olen selline liialt tubane inimene - liigun ikka ringi ka, suvel enamasti jalgrattaga. Vähemalt füüsiline vorm on sellest hea. Mul on mõned oma hobid millega tegelen kui vaba aega on. Rohkem sellised nokitsemised elektroonikaga või metallitööd.
Muidu olen selline väga rahulik ja tasakaalukas. Enda arvates mõistliku ellusuhtumisega. Vahest ehk liialt pikaldane. Võibolla see ongi kaalude puhul nii.


Ma tean kuidas minu kohmakas postitus lugejatele paistab võrreldes paljude teiste samalaadsetega, mida siit alafoorumist leida võib. Lihtsalt lühidalt kirjutada, et "35a mees otsib naist" ei annaks midagi. Raiskaksin vaid teiste aega. Ja siit paistab hästi välja ka see, et mu suhtlemisoskus pole just see, mis võiks olla minuealisel mehel.
Soovingi leida justnimelt ainult sellist seltsilist kel seda lugedes huvi tekib. Võibolla selliseid üldse ei olegi või siis nad ei käi siin foorumis või siis lihtsalt ei satu selle postituse peale. Kui selliseid pole, eks siis olen omaette edasi ja otsin edasi. Sellepärast ei aegu ka see e-posti aadress yksikhunt9@gmail.com. See jääb ootele niikauaks, kuni leian kellegi kellega ma kokku sobin.
Aitäh aja eest.
 
DEPRESSIIVSE MEELELAADIGA 01. oktoober 2014, kl 08.27
Depressiivne luul on mõtlemishäire, mille puhul haigel on veendumuslikud negatiivse sisuga mõtted. Haige on ekslikult veendunud, et ta on tühine, tähtsusetu . . . : "Sõpru selle 10 linnas oldud aasta vältel ei tekkinud . . .","Kui kedagi peaks huvitama . . . ma ei tarbi alkoholi peaaegu üldse. Alkohol mulle ei sobi sest väsin ruttu ära ...","Soovingi leida justnimelt ainult sellist seltsilist kel seda lugedes huvi tekib . . .","võiksin sobida kokku naisterahvaga, kes samuti on TÕSIMEELSE meelelaadiga . . ." SORRY,depressiivne pole ju sugugi sama,mis tõsimeelne ja oma pika jutuga ning end sedavõrd mannetuks tehes hirmutad küll kõik naised eemale . . . :(( oled 35 ja pole suhet olnud?!
 
luula 01. oktoober 2014, kl 08.33
luula (Naine, 30a)


E-mail: tibi2@hot.ee
Telefon: 53987232
Elukoht: tapa

Kuulutus: tsau otsin meest,normaaalset meest, kes on sama yksik hunt nagu mina .
ei ole tähtis sinu välimus,kui oled hindelt hea inimene .
Olen aasta juba üksik olnud , juba siiber sellest . Mul on 2 last , poeg ja tytar,eitaha enam üksik olla,v2ga raske on yksik hakama saada,ilmahingesugulaseta ,kui oled hea südamlik,ja lahke inimene,eitee lastel vahet ja eitee välimusel vahet ning m6istad mind,siis tea et olen olemas ! Sms-idele ei vasta ,vajan kiirelt lahkelt mehelt abi ,olen hetkel t66tu.. Mul oleks vaja 200 euri,kui t6esti leidub yks mees kes saab ylekande vabatahtlikult teha,ehk oled minujaoks see 6ige .Rahvuses olen pool venelane ja pool armenlane ,ma loodan et see ei häiri teid :/ olen iseendaga v2ga häsdas , vot see onsee kui meest pole k6rval, kui pakun sulle huvi siis hella,vahet pole mis välimus sul on !ma ei taha meest välimuse j2rgi,tahan mehe hea iseloomu j2rgi,ja lastele head eeskuju : 53 98 72 32
 
eelmisele luulale 01. oktoober 2014, kl 09.45
Mis sa tühja luulutad.Sul pole tõesti tähtis mis mehega tegu, tähtis vaid raha.On naisi, kes elavad ka 5 ja enama lapsega üksi ja saavad hakkama.
 
luula 01. oktoober 2014, kl 11.49
Aga me mõlemad oleme ju yksikud hundid ja see seob meid . . .
 
L 01. oktoober 2014, kl 12.02
Luula, kuidas sa kaks last said üksinda?
 
luula 01. oktoober 2014, kl 12.06
ikka raha eest
 
L 01. oktoober 2014, kl 12.09
Kas küsitavad 200 lähevad järgmise lapse jaoks.
 
vim 01. oktoober 2014, kl 14.12
hunt ja luula, te sobite vist tõesti hästi, kumbki ei julge esimesena kirjutada, või vahemalt luula. hunt andis aadressi, mida sa enam siin kuulutad!? kui siit ka ei suuda kohtumist välja võluda.
 
sorry 01. oktoober 2014, kl 14.19
aga luulal ju lausa tel.nr. antud,milleks veel kirjutada ja aega raisata?
 
üksik hunt 01. oktoober 2014, kl 21.27
Aitäh neile kes viitsisid trükkida.
Käin tööl ja päeva ajal ma netti kasutada ei saa.

Esimesele postitajale vastuseks ütleksin, et jah, no nii on. Parem kirjutan kohe välja selle mis aja jooksul niikuinii välja tuleb. Selline ma praegu olen. Ma ei tea, kas ma üldse kunagi suudangi mõnest seltskondlikust koosolemisest mingit naudingut tunda. Mõtlen just naudingut suhtlemisest. Inimestele ju meeldib suhelda. Suhtlemine tõstab meeleolu. Võiksin näiteks tuua näiteks seriaali Gilmore'i tüdrukud. Seal toimuvad vestlused nii tempokalt, et mõnikord ei jõua tiitreidki lugeda. Inimesed suhtlevad seal kogu aeg ja teevad seda kiirelt. Enamus meist kindlasti tunneb suhtlusest, infovahetusest naudingut. Ka mulle meeldiks kuulata kellegi käest midagi huvitavat mida ma varem ei teadnud. Kahjuks olen ise vähese jutu ja kogemustega. Sellepärast vist ei tunnegi ma end seltskondades hästi. Ei suuda ka kogu aeg sunnitult naerda, teeseldud naer pole kerge. Võibolla suudan kunagi tulevikus seltskondlikul koosviibimisel samuti midagi enda poolt pakkuda, jututeemat arendada, võibolla mitte, ma ei tea seda praegusel momendil. Eks ma püüan sinnapoole.


Et siis, nagu öeldud, minu kesine suhtlusoskus tuleks niikuinii avalikuks mingil ajal. Sellepärast tõingi selle kohe välja, et vastajad ei peaks enda aega trükkimisele raiskama. Ma pole kunagi lootnudki et leian kellegi sobiva naisterahva nüüd ja kohe. Ise mõtlesin et leian kellegi kevadeks ehk.

Ma alustasin seda teemat ausalt, ei hakanud midagi liiga ilusat välja mõtlema. Kahjuks olen selline nagu olen. Praegu.

35 eluaasta vältel olid mul mõned suhted siis kui veel koolis käisin. Neid ei saa pidada tõsisteks suheteks, olime ju alles lapsed. 20 aastasena linna tööle minemise järel kadusid aegamööda kõik suhted mis olid tekkinud kodukohas. Ja uusi suhteid luua ei osanud.

Võibolla võiksin siis lisada mõned positiivsed isikuomadused, mis mul endaarvates vist on.
Ausus, töökus, lubadustest kinnipidamine ja nende täitmine (mõnikord võib lubaduse täitmine võtta aega ligi pool aastat, näiteks vanast wc-st uue duširuumi ehitamine, mis nüüdseks tehtud on)
Nii. Mis veel..
Endas positiivsete isikuomaduste leidmine on hoopis raskem kui negatiivsete leidmine (ütles vist keegi vana ja tark filosoof).


Ülejäänud postitused ajasid mõnusalt naerma.

Selle teema link on mul tallele pandud ja kindlasti külastan seda veel ka aasta pärast. See ei tähenda seda, et ma nüüd kuhugile ära kaon ja ootama jään. Eiei. Edasi läheb nii, et mingi aja jooksul külastan seda teemat igal võimalikul tööst vabal ajal. Siis aga järjest harvemini, kuna postitusi ei tule. Lõpuks kaob see teema teiste teemade taha ära ja leian selle vaid oma tallelepandud lingi abil üles. Eks katsun siis midagi juurde lisada et see teema jälle ülespoole kerkiks.
Mu eesmärgiks on üksiku tõsimeelse naisterahva leidmine kellega ma võiksin kokku sobida. Tunda et mul on keegi kõrval ja ma pole üksi.
Usun et selliseid inimesi on väga vähe, seepärast arvestangi sellega et otsin nõela heinakuhjast.
 
üksik hunt 01. oktoober 2014, kl 21.33
Logisin lõpuks ka enda postkasti sisse ja avastasin et seal on 3 kirja!
Asun nüüd neile vastama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!