Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Hakkame delfi vaaladele kombeid õpetama, kui tuled rubriiki "Saame tuttavaks" siis käitu ka vastavalt.
 
Teoinimene. 10. oktoober 2014, kl 22.47
Kõigepealt varu omale meiliaadress millega saaksid meesterahvaga kirjavahetust pidada. Teise asjana hoia oma pilt ühe klahvivajutuse kaugusel, et saaksid selle mehele saata kui seda küsitakse. Iga teema, mille siia teed, peab olema tutvuskuulutus ja koos meiliaadressiga. Kui sa oled ülekaaluline, siis maini seda kohe kuulutuses, siis normaalsed mehed ei hakka klahve kulutama sinu peale. Kui seisad peegli eest ja pöörad ennast 180 kraadi, aga midagi ei muutu, siis oled tõenäoliselt näost ka pe-rse. See võiks ka kuidagi vihjatud olla:) Asjalikku tutvumist ja palun käituda viisakalt, iga koht kuhu sisened, seal kehtivad teatud reeglid, järgi neid:)
 
adios 10. oktoober 2014, kl 23.17
Just nii Napoleon!
 
tegija 10. oktoober 2014, kl 23.20
Kõigepealt õpi viisakalt suhtlema - kui sa oled keskharidusega mühakas, siis mine kooli ning selle tõenduseks paluks siia riputada koolist võetud tõend seal õppimise kohta. Edasi keri trenni, kui su sixpack pole juhtumisi nagu kulturistil. Pärast neid toiminguid vaata peeglisse ning kui sa juhtumisi ei näe välja nagu meesmodell või siis sitemal juhul B.Pitt (pole mu maitse), peaksid minema plastilise kirurgia kliinikusse korrigeerimaks seda rõvedust, mis eelmainitust erineb.

Nii, pärast seda võid tagasi siia tulla ja esitada kontoväljavõtte kõikidest pankadest, kus kontot omad. Lisaks vähemalt kahe a4-ja pikkuse kirjelduse, miks just sina sobid siia tagasi tulema. See oleks esialgu kõik, tänan tähelepanu eest!

:).
 
Hülgehall kuub 10. oktoober 2014, kl 23.26
Mina alustan tavaliselt Porsche ettenäitamisest, pärast seda ei tunne keegi välimuse ega hariduse vastu huvi, piisab kui poole sõnaga mainida, et olid skype arendusmeeskonnas ja otsid hetkel uusi väljakutseid ja vaatad niisama ringi..
 
dziis 10. oktoober 2014, kl 23.28
See on ju see reeglihull pildijuku. Ärge ärrituge :)
 
HH-le 10. oktoober 2014, kl 23.35
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina alustan tavaliselt Porsche ettenäitamisest, p
> ärast seda ei tunne keegi välimuse ega hariduse va
> stu huvi, piisab kui poole sõnaga mainida, et olid
> skype arendusmeeskonnas ja otsid hetkel uusi välj
> akutseid ja vaatad niisama ringi..

Kui panna rõhk sõnale o l i d, peaks halli ajurakke ja iseseisvust omavatel naistel sinust täiesti poogen olema. See on minevik. Loeb see, kes sa oled praegu - just oma loomult, mitte nende n-ö kunstlike riistapikendustega.
 
Hülgehall kuub 10. oktoober 2014, kl 23.44
Halle ajurakke ja iseseisvust omavad naised reeglina oskavad ka analüüsida ja küsimusi esitada, mitte ei lase arutul klassivihal oma mõistust tumestada..kui inimene asetab rõhu sõnale o l i, siis tähendab, et ta oli, on ning on suuteline ka edaspidi leidma uusi väljakutseid,
 
HH-le 10. oktoober 2014, kl 23.48
Ah, ära plära, HH. Õhku täis nagu kuumaõhupall.
 
Hülgehall kuub 10. oktoober 2014, kl 23.50
kas sõnad said otsa..?
 
HH-le 10. oktoober 2014, kl 23.52
Ei. Limiteeritud. Kogu aeg ei sooja auru suust välja lasta ja sellega ilma kütta.
 
Hülgehall kuub 11. oktoober 2014, kl 00.05
Selmet sõnu lugeda, võiks parem õppida nende eest raha küsima, siis võid kasvõi kosmose kuumaks kütta..
 
HH-le 11. oktoober 2014, kl 00.09
Eks elu olegi üks lõputu koolitund teise järel. Pole veel sellele tasemele jõudnud, et kosmose kuumakskütmise meeskonda pürgida, aga see sõnade eest raha küsimine on läbitud etapp.
 
Täitsa Blond 11. oktoober 2014, kl 00.18
tegija
10. oktoober 2014, kl 23.20

Minu lugupidamine ja sügav kummardus....:)
 
Teoinimene. 11. oktoober 2014, kl 01.28
Nii, on puudu veel selle värdi kommentaar, kes saab hommikukohvi kõrvale kõhutäie naerda:) Ah ja, hommik pole veel käes:) Pildijukukus pidaja juba jõudis kommenteerida, siin ongi ainult mõned ükskikud naisvärd-jad kes istuvad päeval ja öösel siin. Pildijukuks pidaja tundis vist ennast ära, pööra niipalju kui tahad, ikka vaatab peeglist üks per-se:)
 
dziis 11. oktoober 2014, kl 01.35
Ei arvan'd, et mu kommike sulle nii südamesse läheb, lol :D
 
Magnus 11. oktoober 2014, kl 02.10
Ma olen ilus, tark ja hästiteeniv vallaline mees, aga siit ei võtaks küll ühegi naisega kunagi ühendust. Rõve!
 
magnus tutvub 11. oktoober 2014, kl 02.36
no magnus naistega ei tutvu, tema võtab ühendust ju meestega.
-----
kus seda oederastist tutvujat meesilusdust siis nagu näha saaks? piuldid mehest, tema esimestest ja tagumistest põskedest?
 
eelmisele 11. oktoober 2014, kl 05.51
miks sind pederastid huvitavad? oled ise ka londilutsutaja vist...
 
mõte 11. oktoober 2014, kl 09.13
kehtestatagu tutvumisreegleid palju tahes, otsijad jäävad otsijateks.
 
lisan juurde 11. oktoober 2014, kl 12.47
Ja mehel pole vaja ennast kirjeldada kui jalgratturit, et vabal ajal sõidan jalgrattaga,see näitab mingit hädist mühakat keset soid ja rabasid, kes pole iialgi Tallinnas käinud. Viimati küll neljaaastaselt emaga Keskturul ja siis ka söödi bussijaamas viinerit kartulisalatiga. Ja auto olemasolu on elementaarne mehe puhul, mitte luksus.Ja sellised väljendid nagu "kõhutäie naerda" viitab ülipikale naisele,kes on sama pikk kui lai ja istub siin juba aastast 2000.Igal juhul pole mõttekas ka nimetada, et sõidan rullidega või kutsuda Kadriorgu, seal on laupäeviti pool tutvuskuulutajatest jalutamas esimest ja viimast korda uue kaaslasega, kes omavahel juba tutvunud, piidlevad läbi heki,et kellega too jälle jalutab mööda kiviklibu teed ümarkatusest võrestiku alt läbi...Kui tuleb veel mõtteid kirjutan õhtul edasi.
 
Mann 11. oktoober 2014, kl 13.25
Magnus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen ilus, tark ja hästiteeniv vallaline mees,
> aga siit ei võtaks küll ühegi naisega kunagi ühend
> ust. Rõve!

Ma olen ka ilus ja tark, aga miks sa minuga tutuda ei taha?
 
Täitsa Bond 11. oktoober 2014, kl 13.31
Reeglid reegliteks, aga karistused neist üle astumise eest? Kui mõni tössakas mutt kirjutab end saledaks n26'ks, siis midagi peaks taolisega ilmselt ette võtma?
 
to Bond 11. oktoober 2014, kl 13.49
Kes see sihuke üleannetu küll on?;)
 
Täitsa Bond 11. oktoober 2014, kl 13.58
Kadakajupp tuleks taolistele püksi pista!
 
mh 11. oktoober 2014, kl 14.49
Pildijuku tavaliselt nimetab naisi veel pasapüttideks ja väidab, et neil on peas kännuämbliku soeng.

Nii et polegi imestada, miks pildijuku ikka veel siin delfis tiksub ja jätkuvalt vabaabielus on oma kämblaga.
 
Täitsa Blond 11. oktoober 2014, kl 15.00
Täitsa Bond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kadakajupp tuleks taolistele püksi pista!


Eii, tuttipidi tuleks sihukesed petised rahva ette tirida...kohutav ju, julgesid end meie ilueedidele pakkuda. Häbi!
Ja mehed, kes end siin vastupandamatuteks rikasteks Alfonsodeks valetavad, tuleks emmipidi häbiposti tõmmata.
Mina arvn niii...
 
tegudemees 11. oktoober 2014, kl 15.58
ühele armukesele tegin tite, teist rautan täie rauaga, naisele panen ka ülepäeviti taha.

tegutege, ärge targutage. sel ajal kui te siin nokitsete, teen ma su naisele kõhu ette.

igatahes, tegudele, seltsimehed!
 
Magnusele 11. oktoober 2014, kl 16.07
Magnus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma olen ilus, tark ja hästiteeniv vallaline mees,
> aga siit ei võtaks küll ühegi naisega kunagi ühend
> ust. Rõve!

HH leiab siit pidevalt tarku noori kaunitare, võib iga paari kuu järel neid vahetada, sina nüüd ei leia? :P
 
elu 11. oktoober 2014, kl 16.20
oh sind, egas siin pole ainuke tutvumiskoht... siin lobisetakse, mujalt leitakse.
 
kadakajupp 11. oktoober 2014, kl 16.26
oot-oot, millega ma selle olen ära teeninud, et kellegile sanktsioonide kohaldamiseks mind kasutatakse? (kellegi püksi, uhh...)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!