Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Hei Alu
 
Pesupäev 12. detsember 2016, kl 22.11
Tõesti ei tea mitu soliidset ja edukat Alut siin naisi sõimamas käib, aga üks Alu tegi koos Agenesega delfist korraliku pesumaja.
 
psühhiaater 12. detsember 2016, kl 22.31
Pesupäev Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tõesti ei tea mitu soliidset ja edukat Alut siin n
> aisi sõimamas käib, aga üks Alu tegi koos Ageneseg
> a delfist korraliku pesumaja.

nimetagem asju õigete nimedega. mitte pesumaja vaid sitàmaja. haisu jagub siiani veel foorumis, kui vahel Alu eriti haiglasi postitusi lugeda. patoloogiline juhtum.
 
Alu 12. detsember 2016, kl 22.42
Ilus lugemine. Ja yleskutse, et tõesta nyyd ennast mees , vaidle vastu, tunnista yles, lykka tagasi. Ei, milleks. Minu eraelu on minu asi. Ja vist ka mõne koleda moori asi, kes erinevate meetoditega pyyab elevust tekitada. Aga kõik on varem loetud ja käekiri sama.
Väljaheideteni juba jõuti, aga pärakas?
 
gladiaator2 12. detsember 2016, kl 22.49
Mis krdi eraelu, mees? Naisteka foorum on su ainus eraelu ja tead seda väga hästi. Võõraste inimeste välimus, sünniaasta ja kehakaal on aastaid millegipärast sinu asi olnud, Alu. Tõesti natuke patoloogiline tundub. Oma kibestunud lõugamisega oled juba end ammu ära tõestanud, nüüd aitaks heal juhul madalama profiili hoidmine.
 
Alu 12. detsember 2016, kl 22.59
Gladiaator, või muidu?
 
sperminaator 12. detsember 2016, kl 23.41
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Gladiaator, või muidu?

kolm varianti, vali ise.
a) ...või muidu läheb nagu pepumakaagil, pistetakse kummiseintega tuppa, netti iga kell räuskama ei lasta.

b) ....läheb nagu kenderil, tehakse psühhoanalüüs, pistetakse pokri pdereerima, et ei saaks enam teiste ajusid pdereerida.

c) ...või muidu paistad loll nagu lauajalg:D

viimane variant on vast kõige tõenäolisem. irw.
 
Alu 13. detsember 2016, kl 00.02
Kõigest? Mille nimel selline vaev ära tasub, hull?
 
Huumorinurgale 13. detsember 2016, kl 00.08
10 points sperminaatorile nädala nalja eest:DDDDDDDDD
 
lausa 13. detsember 2016, kl 00.21
nõmeduse nurgake
 
kaastundlik 13. detsember 2016, kl 11.31
naljakas, Alu jäi vist uskuma, et keegi tõsimeeli tahtis temaga tutvuda. vanad mehed on ikka kergeusklikud nagu imikud:DDDD

täitsa veider, kuidas Alukesel vesi ahjus on, kui tema kulul nalja visatakse. ise käib oma sõnul aastakümneid siin ainult teiste üle irwitamise eesmärgil. kahju hakkab kohe vanast mehest.
 
sigma5 13. detsember 2016, kl 11.47
vana on ta tõesti. 50+ nurgakeses peaks juba kobistama-kabistama kenasid lilleneiusid:D
 
naine Tallinnast 13. detsember 2016, kl 14.29
Nagu ma maininis eelpool,on alu nimega siin ennegi solki ja sodi kirja pandud aga see pole päris Alu nimeline.
 
Lihtsalt Naine 13. detsember 2016, kl 21.10
Mäletan, aastaid tagasi, kui see olid ikka Sina(mitte keegi teine ise hakanud"Alu"), olid lihtsalt üks õnnetu petetud mees. Puntras elu ja endaga. Peale kaklust naistekas, kallasid klaasi kallist konjakit ja ning selle tühjendamise järel saabus ehk ka mingil hetkel uni-või teadvuse kaotus, see ei ole enam täna oluline. Õnneks on tänaseks see aeg möödanik ja enesehaletsus on asendunud ellujääja teraskilbiga.
Dedoftšinalik kättemaks kõigile, valimatult, ebaõiglase valu eest, see ei ole iuls.
Sorry. Juba tookrd oli mul Sinust kahju, aga täna?
Tubli oled, et toime tulid ja hakkama said, aga ära muutu kalgiks. Selline kogemus peaks arendama empaatia võimet.
Samas on meil kõigil Jõulud tulekul.
Soovin, Sullegi: valgeid pühi. Hinge valgust, rõõmu, rahu ja lastele rikkaid vanemaid.
 
Moderaator 13. detsember 2016, kl 21.18
Rahune maha, Sinu Alu ei ole siin. Võta mõni suva, kui nii väga tahad.
 
to lihtne naine 13. detsember 2016, kl 21.48
Aga miks lihtnenaine elukestvalt pikki aastaid siin saidil tiksub? Kas Delfi naisteka foorum on elu aseaine
 
tõeliselt hurmava... vana khm-khmi laul 13. detsember 2016, kl 22.05
Alu tegi peegelpõranda peal kükke,
jalas polnud pükse, jalas pükse. ::
Nähes oma krimpsus karvakasvand auku,
onkel tegi pauku, onkel tegi pauku... ::
Kirja pandud sai ka juhmakas novell:
"Kakaaugus seiklev pehmost Vandersell"
 
alutorbikule 13. detsember 2016, kl 23.36
Moderaator Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rahune maha, Sinu Alu ei ole siin. Võta mõni suva,
> kui nii väga tahad.

muidugi ei ole sind siin, torbik. su vaim on see, kes pläriseb naistekas juba üle 10 aasta. kui midagi tarka enam pähe ei tule, siis "moderaatori" nime all. irw.
 
mammi 14. detsember 2016, kl 10.58
Mutid, rahu! Marss trenni!
 
Alu 14. detsember 2016, kl 13.56
Lihtsalt Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mäletan, aastaid tagasi, kui see olid ikka Sina(mi
> tte keegi teine ise hakanud"Alu"), olid lihtsalt ü
> ks õnnetu petetud mees. Puntras elu ja endaga. Pea
> le kaklust naistekas, kallasid klaasi kallist konj
> akit ja ning selle tühjendamise järel saabus ehk k
> a mingil hetkel uni-või teadvuse kaotus, see ei ol
> e enam täna oluline. Õnneks on tänaseks see aeg mö
> ödanik ja enesehaletsus on asendunud ellujääja ter
> askilbiga.
> Dedoftšinalik kättemaks kõigile, va
> limatult, ebaõiglase valu eest, see ei ole iuls.

> > Sorry. Juba tookrd oli mul Sinust kahju, aga tä
> na?
> Tubli oled, et toime tulid ja hakkama said,
> aga ära muutu kalgiks. Selline kogemus peaks aren
> dama empaatia võimet.
> Samas on meil kõigil Jõ
> ulud tulekul.
> Soovin, Sullegi: valgeid pühi. Hi
> nge valgust, rõõmu, rahu ja lastele rikkaid vanema
> id.

Omistad sa kõigile meestele alu või? Suht meeleheitlik lugu kyll, konjak pole minu jook.
 
Lihtsalt Naine 15. detsember 2016, kl 20.22
Vabandust, väike varvas sai haiget. Konjak vöi viski, minu jaoks ei ole neil vahet. Üks kange ja pruuni värvusega jook puha. Ainus tuttav tähekombinatsioon-Alu-on pärit siinsest keskonnast, kuhu vahel pilgu olen heitnud. Kumb siis meist on patoloogiline? Mina aastas korra-paar trehvan külastama teie saiti, aga Sina, oled kui siinne raudvara. Edu edaspidiseks.
 
Alu 15. detsember 2016, kl 20.29
See on juba rohkem minu jook, kuid kindlasti polnud see mina, kes seda ryybates löristab naise ees. Igasugu krdi klounid on ennast ka aluks hakanud pidama, k.a mingid makaagid, kel 10a ei õnnestu yhegi mehega tutvuda.
 
Lihtsalt Naine 15. detsember 2016, kl 21.11
Sa siiski ootasid vastukaja.
Ei, Sa, ei löristanud. Pigem saatsid kõik lihtsalt pikalt.
 
irwikkass 15. detsember 2016, kl 21.38
loomulikult pole see sina, Alu, kes siin aastakümneid kibestunult ägisenud. ainult et temaatika, kõnepruuk ja omadega peessekukkunud vanuri negativism püsivad muutumatuna. irw.
 
Alu 15. detsember 2016, kl 21.43
Ma ei tutvu inimesega, kes keeldub anaalseksist. Kes tahab minuga suhet arendada peab tegema anaalseksi. Naine peab nautima anaalseksi. Tutvun vaid imeilusate naistega, naistega kes jumaldavad anaalseksi.
 
Alu 15. detsember 2016, kl 21.50
Olen tutvunud paljude modellide ja mannekeenidega, missikandidaatide ja iluduskuningannadega - nad kõik tahtsid minuga anaalseksida. Mina olengi anaalseks. Vanamutid, koledad naised ja paksmaod ei taha anaalseksi. Klounid.
 
Alu 15. detsember 2016, kl 21.53
Anaalseksi hirm on loomulik, mina tean, kuidas seda hirmu ületada. Libesti on asja juures võluvahend, peegelpõrand ei teeks samuti paha.
 
Lihtsalt Naine 15. detsember 2016, kl 22.02
Nähtavasti oled sa tänaseks juba liiga kibestunud, et inimetega päriselt suhelda. Ka näiline tarbimis võimaluste kasutus valmidus on heaks kilbiks, peletamaks sissetungijaid.
Ainus häda on selles, et see ei parenda enesetunnet.
 
Alu 15. detsember 2016, kl 23.23
Lihtsalt Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa siiski ootasid vastukaja.
> Ei, Sa, ei lörist
> anud. Pigem saatsid kõik lihtsalt pikalt.

Jääks parem ikka selle juurde, mis siin eespool kusagil juba kirjas oli-minuga ei tahagi keegi tutvuda. Pole kunagi tahtnudki:)
Saavad igasugu irwikkassid ja eitea mitme kymne eri nime all vanad lehtsabad ka rahu ja omi mehi jalaga segada.
 
Lihtsalt Naine 16. detsember 2016, kl 11.07
Sinu valik ja Su soov saagu täidetud.
 
lihtsalt kaine 16. detsember 2016, kl 11.57
Lihtsalt Naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nähtavasti oled sa tänaseks juba liiga kibestunud,
> et inimetega päriselt suhelda. Ka näiline tarbimi
> s võimaluste kasutus valmidus on heaks kilbiks, pe
> letamaks sissetungijaid.
> Ainus häda on selles,
> et see ei parenda enesetunnet.

kumminaiste kasutusvalmidus on ju täitsa reaalne. päris naistel vaevalt et olekski huvi tutvuda sendiveeretajast kohvikuarvete üle põdejaga, kes elupäevi naistekas mulli puhudes koidiku poole veeretab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!