Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
milline on mees kes naistele meeldib?
 
küsimus 30. detsember 2016, kl 14.06
mul on küsimus

milline peab olema mees kes naistele meeldib ja ssab tasuta seksi?
 
10 a tagasi 30. detsember 2016, kl 14.17
10 a tagasi pidi olema mees oss kel on raha ja BMW

nüüd on dollar euroks muutunud ja auto teslaks
 
pähh 30. detsember 2016, kl 14.42
sa täpsusta, milliseid naisi sa silmas pead. Kui sa tõsimeeli mõtled, et kõigil naistel on lambist üks maitse, siis oled ikka küll väga piiratud mõtlemisega. Selline jobu ei meeldi küll ühelegi naisele ja ei saa tasuta mitte midagi.
 
ükskõik missugune 30. detsember 2016, kl 14.56
lihtsa aruga naisetaolisi olendeid on küllaga, kes lausa ise ronivad suva tondile voodisse ning kujutavad seejuures veel ette, et on armastuse jumalannad. sa võid ainult natuke teda jõllitada ja naeratada igaks juhuks.
 
Labasele matsile 30. detsember 2016, kl 16.22
ükskõik missugune Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> lihtsa aruga naisetaolisi olendeid on küllaga, kes
> lausa ise ronivad suva tondile voodisse ning kuju
> tavad seejuures veel ette, et on armastuse jumalan
> nad. sa võid ainult natuke teda jõllitada ja naera
> tada igaks juhuks.


Selliseid valetavaid peniraipeid on küllaga, kes kujutavad ette et kõik naised neid tahavad. Tunneb nad ära lolli irve ja tühja rahakoti järgi.
 
Miša 30. detsember 2016, kl 17.56
Kuidas sa sinna meeste rahakotti kohe näed?
 
Raivo Kohalik 30. detsember 2016, kl 18.16
Miša 30. detsember 2016, kl 17.56
Kuidas sa sinna meeste rahakotti kohe näed?

................
kohalikud (siin) naised leiutasidki röntgeni - sõnadega :
ma näen sind läbi !

parimad neist töötavad tollis "selgeltnägijatena".

mullegi täna juba öeldi et sellise riistaga ära noorte keskele tule ( juu siis teised kõik sellisele sensitiivile nähtud juba on - teada värk puha ). ehk on raamatupidaminegi tehtud lao puudu ja ülejäägiga kõik (värgid särgid) riiulitel reas suuruse järjekorras ?
 
naised 30. detsember 2016, kl 19.33
puhas, viisakas, rahulik, heatujuline
 
midgi vastuseks 30. detsember 2016, kl 20.33
Kombekas, haritud, tüübilt sale ja pikem kui 178cm. Kes oskab tantsida seltskonnatantse.Vanus 50-60.
 
VV (valikust väljas) 30. detsember 2016, kl 20.38
midgi vastuseks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kombekas, haritud, tüübilt sale ja pikem kui 178cm
> . Kes oskab tantsida seltskonnatantse.Vanus 50-60.

Ühesõnaga Sossi klubis käivad härrasmehed.
 
Ratsu 30. detsember 2016, kl 20.40
Ja vastavadki naised tõsimeeli, nagu oleks siia prints valgel hobusel sõitnud :D
 
lilleke 30. detsember 2016, kl 20.53
suhetest vaba, terava huumoriga, pikem ja toekam, lõbus ja mänguhimuline.
 
ükskõik missugune 30. detsember 2016, kl 20.59
no mis sa kostad, tõesti vastavad. OMG. ma räägin, selliseid on palju, lausa piinlik nende pärast. iuuu. aga mis teha, eks igaüks elab nagu oskab, vastavalt oma tasemele. ja saab ka vastavalt oma tasemele. need ongi siis töllidele peniraibetele parajad naised.
 
Alu® 30. detsember 2016, kl 21.35
Kui ma vajun kössi, siis ma lähen sossi. Ytlevad yhe laulu sõnad.
Vaadates seda taset siin, siis tahaks kõike teha, et mitte neile naistele meeldida. Äkki siis meeeldin mõnele, kes ka neile naistele ei meeldi. Vihje õblukesed õlad ja pikad peened käsivarred.
 
Varvara 30. detsember 2016, kl 22.38
Alu® Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui ma vajun kössi, siis ma lähen sossi. Ytlevad y
> he laulu sõnad.
> Vaadates seda taset siin, siis
> tahaks kõike teha, et mitte neile naistele meeldi
> da. Äkki siis meeeldin mõnele, kes ka neile naiste
> le ei meeldi. Vihje õblukesed õlad ja pikad peened
> käsivarred.

arvasingi kogu aeg, et Alul on kondised luukere õlad ja käte asemel maani ulatuvad kombitsad, millega hea klahvide tagumise ajal onada nii et vats väriseb.
 
jaajaa 30. detsember 2016, kl 22.57
ja ulatub im...ma ka.
 
naistele 08. jaanuar 2017, kl 12.29
naistele meeldib mees kes suudab pikalt seksida, nii et naine saab mitu orgasmi ja karjub mõnust
 
ja kellele 08. jaanuar 2017, kl 13.44
no kellele sa seda ütled siinses keskkonnas:D
 
seda et 08. jaanuar 2017, kl 18.26
Naised vastavad ehk selleparast, et vaest mehikest aidata. Vaevalt, et keegi sellise kysimuse esitajas printsi naeb, hobusega voi hobuseta:)
 
m28 10. jaanuar 2017, kl 14.41
Aga milline pean ma olema et keegi naine istuks minu fiatti et tagaistmel panna tatti?
 
teada on 10. jaanuar 2017, kl 18.56
küsimus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul on küsimus
>
> milline peab olema mees kes
> naistele meeldib ja ssab tasuta seksi?
Et suurte rahadega ärimees saab eestimaal tasuta - kõike! Valik on suur, raha on ,kui naist tahad
 
maniila 11. jaanuar 2017, kl 15.26
pikk, brünett ja sihvakas.
tugev, tark ja rikas!
Muahh:)
 
Alu® 11. jaanuar 2017, kl 16.12
Maniila kirjeldab meest lihtsalt ja ilusti. Samas sellised mehed kipuvad eelistama naisi, kes on kah sihvakad, nõgusa selja, pikkade käte ja tagumikuni juustega:)
 
vana mees ju mängust väljas 11. jaanuar 2017, kl 16.40
alu ju ammu mängust väljas. alu on ju endast kõik andnud, et mitte vana mehena vähematki huvi tekitada. nii palju vaeva juba 11 aastat, on kuhjaga end ära tasunud. vanus muidugi annab ka ima osa
 
rikkus ja brünett 11. jaanuar 2017, kl 16.42
kas mehe rikkus ja brünett olemine, liskaks sihvakas, muudab kuidagi ka naiste juuksed tagumikuni ja seljad nõgusakas?
 
eelmistele 11. jaanuar 2017, kl 17.27
makaak, sa kvalifitseerud hästi tupeseene alla. pole nagu vahet mehe rikkusel.
 
TB 11. jaanuar 2017, kl 18.07
Ükskord nägin Alu krimpsus vemba, rohkem näha ei taha enam.
 
tupeseen 11. jaanuar 2017, kl 18.20
kas tupeseen paneb naisel juuksed vööni kasvama ja teeb ka seljad nõgusaks? palju alupaid seda tupeseent siis ka nagu levitanud on?
ju seegi ära kuivas alu tillikeselt 11 aastaga. pruukimata olekus.
 
tupeseene edasikandjad 11. jaanuar 2017, kl 18.27
vanad mehed seda tupeseent ju edasi kannavadki kuna hügieen jätab soovida pluss kaitsevahendite kasutamise hirm. Preskud ju penskarile kallid kah harjutamiseks, naisi pole ju nagunii.
igal endast lugupidaval 40- 50-sel naisel 10 aastat noorem mees..
 
niiiiii 11. jaanuar 2017, kl 19.37
maniila on vanamutt, mida teab tänapäeva meestest?

eelmisele, 40-50 naisel 10 a noorem mees, kas sa oled vasta pead saanud millegagi? sama hea jutt, nagu prügikasti onklil oleks uus S klassi mersu

ja kondoom on neile kes alaealistele kes veel tablette ei saa, täiskasvanutel on tabletid ja naistel sterliliseerimine, et mehed saaks täiega ilma kummita sisse paugutada nii, et pärast sperma voolab mööda jalgu alla
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!