Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
äriplaan
 
kaasosaline 06. jaanuar 2017, kl 11.35
suhtlesin ühe mehega (50+), kirglik suhe kestis mõni aasta, siis minu tunded jahtusid ja läksime oma teed. Nüüd sel mehel uus "armastus", üks mahajäetud naine (50+), kelle keha ihkab rahuldust ja hing kaaslast enda kõrvale, kuna on vaja käia üritustel ja väljanäitustel ikka koos saatjaga. Naisel kõrge sissetulek ja hea " teeninduse" eest teeb mehele kingitusi, ostab riideid ja viib reisile jne. Mees kingib vastu lilli ja tilli, juba palus kätt ka.
Üllatus -üllatus, kohtusin selle mehega juhuslikult pool aastat tagasi. Kirg meie vahel hakkas taas möllama. Ja nüüd mängib see mees kahel laual- käib salaja minu juures, aga uut pruuti maha ka ei jäta- kaotada on liiga palju- reisid, kallid riided, valitud seltskond.
Selle mehe ettepanek mulle- las see teine naine jääda nagu on, aga tegelikult tema ilma minuta ei suuda olla.
Minule teeb asi pigem nalja- mina saan olla vaba naine edasi, ei pea enam luuserit poputama ja minule ta ju ei pea ka valetama. Mina tean, et tal on uus naine.
 
eemalt 06. jaanuar 2017, kl 11.55
jõle si.talt arvad endast, kui raiskad väärtuslikku aega salaja naisi panevale luuserile.
noh mis äriplaan see kah, rohkem nagu sinupoolne vabatahtlik haletsushobi.
 
mees 50- 06. jaanuar 2017, kl 11.57
kaasosaline, pakun end sulle veel üheks osaliseks selles sasipuntras, et sul rohkem lõbu ja nalja oleks. Ise ka suhtes.
 
kaasosaline 06. jaanuar 2017, kl 12.08
Mina suhet kui sellist ei vaja, pidevalt ninapidi koos olemine on mulle väsitav ja pealegi liigun palju ringi-mehe jaoks aega pole.
Kuna mina paarilist ei otsi, pole ka oma aja raiskamisega tegemist.
Ma raiskaks oma aega selle luuseri peale siis , kui ta oleks mina oma kodune luuser, aga nüüd plekib tema heaolu kinni keegi teine, mulle jääb vaid mäng.
Äriplaan ongi selle mehe idee- saab käia reisimas, ilusad ja kallid asjad sinna juurde, aga naine ei pakkuvat talle kehalist naudingut piisaval määral.
 
Mees50 06. jaanuar 2017, kl 12.09
Tahan ka autoriga vallatusi teha. Jäta adre.
 
Raivo Kohalik 06. jaanuar 2017, kl 12.44
Mees50 06. jaanuar 2017, kl 12.09
Tahan ka autoriga vallatusi teha. Jäta adre.

,,,,,,,,,,,,,,,,,

adre tuleb enampakkumisele - kõik tahavad !
 
Alu® 06. jaanuar 2017, kl 12.45
Sry aga ses loos paistad ise luuser olema. Mehel on elu kenasti korraldatud ja kirede möllamise peale oled talle olnud kõhuõeks. Muidugi võib mees taolisele pakkuda, et ole aga edasi, kui ilma olla ei oska.
 
Raivo Kohalik 06. jaanuar 2017, kl 13.48
Alu® 06. jaanuar 2017, kl 12.45
Sry aga ses loos paistad ise luuser olema. Mehel on elu kenasti korraldatud ja kirede möllamise peale oled talle olnud kõhuõeks. Muidugi võib mees taolisele pakkuda, et ole aga edasi, kui ilma olla ei oska.

,,,,,,,,,,,,,,,,
lisaks veel Alu stiilis : naine on parem madrats kui Dormee madrats - vetrubki paremini.. kui liialt kondine pole
 
That fat cat 06. jaanuar 2017, kl 14.04
Arvatavasti ei hakka keegi vaidlema, et seks on üks mõnusamaid ajaviiteid, mida võib üldse välja mõelda. Just selle tõttu ongi nii palju inimesi, kes otsivad üha uusi väljakutseid selles, kuna ajaga võib ka kõige põnevam asi muutuda rutiiniks. Antud kategooria on mõeldud neile naistele ja meestele, kes juba harrastavad või tahaksid proovida grupiseksi. Siinkohal on mõeldud just seksi mitmekesi, mitte paaris, ehk siis inimesi peab olema vähemalt kolm, olgu selleks siis kaks naist ja üks mees, kaks meest ja üks naine, jne. Inglise keeles on 2+1 situatsioonide kirjeldamiseks olemas termin threesome, rohkemate partnerite korral on aga nimeks juba gangbang. Enamasti kasutatakse seda siis, kui on üks või kaks naist ning mehi on üle kolme. Seega, kui tahad proovida, mida see endast kujutab - uuri kuulutusi käesolevas kategoorias. Kui soovid olla grupiseksi algatajaks, jäta oma kuulutus vastavale nupule vajutades ning oota teiste soovijate kõnesid. Äkki just sinu tutvumiskuulutus paneb inimesed liikuma.
 
Alu® 06. jaanuar 2017, kl 14.08
Järgnevalt hakkab madrats tõenäoliselt paukuma, et ise oled miniviiner ja temal on yleyldse armastus. Ehk siis taolistes teemades ei saa ega peagi meestel naistel olema sama arvamust. Kuna esimestel on pulk ja teistel ainult auk, milles pulka pole.
 
` 06. jaanuar 2017, kl 14.14
Ühel on pulk ja teisel pragu, pimes passitakse kogu... irw
 
maniila 06. jaanuar 2017, kl 15.13
:) kuhu jääb jalgpall?
 
Alu® 06. jaanuar 2017, kl 16.24
Lugu võiks veel vaadelda yhest kyljest, millest autor on nagu teadlikult eemale hiilinud. Ja see on, et 50+ eas pole ju tegelt enam vahet kes kellega käib ja et ta teistega ei käiks. Väljend "minu mees, naine' peaks olema devalveerunud, sest järeltylijaid enam vist ei planeerita, vähemasti naised mitte. Samas ei tea, mõned siin järjekindlalt teises poolsajas õhkavad enda tytarlapselikkust ja parimma naise omadusi. Noh, ega hullumajast võib ka postitusi saata samas.
Yldiselt aga sugu ja seltsielu evijad võiks juba käia kasvõi nagu koerad karjas või elada yldse mingis kommuunis, kus kõik on orienteeeitud endast viimase võtmisele, välja näitamisele ja reklaamimisele. Kunagi ei või ju teada, kas naisel järgmisel hommikul on viimane iluraas alles või on tolmulestad selle nahka pannud. Meestel on lihtsam, mõne noorema naise peale tulevad ikka riukalikud mõtted pähe, elu sisse ja pähe loll mõte pere loomisest:)
Seega autorile, et olgu optimistlikum, parem pool muna, kui tyhi koor.
 
küsimus 06. jaanuar 2017, kl 17.03
kas see on tõsi, et 50+ seksivad?

ei taha uskuda
 
kuulda on 06. jaanuar 2017, kl 17.11
et ainult 50+ naised seksivad. Noorte täkkudega. Mehed enam ei seksi, sest on miniviiner, ripp- ja kärbatanud till.
 
naistel 06. jaanuar 2017, kl 17.22
naistel pole vahet, kasvõi 60

tõusma ei pea seal midagi, lükkad näpuga tee ette ja muudkui uhad palju tahad
 
Naer saalist 07. jaanuar 2017, kl 01.05
Alu® Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Järgnevalt hakkab madrats tõenäoliselt paukuma, et
> ise oled miniviiner ja temal on yleyldse armastus
> . Ehk siis taolistes teemades ei saa ega peagi mee
> stel naistel olema sama arvamust. Kuna esimestel o
> n pulk ja teistel ainult auk, milles pulka pole.

permanentselt pehmenenud pulgaga pässid näivad miskipärast lootvat, et ilma nende pehmikuta jäävad kõik maailma augud ja praod täitmata.
 
eelmisele 07. jaanuar 2017, kl 14.04
Kas siin on terve saali täis kibestunud vanu naisi?
 
kaasosaline 09. jaanuar 2017, kl 09.26
vallatu weekend selja taga :)
uus naine käis teises linnas laste juures.
Mina pole perekonnainimene, koos ma enam kellegagi elada (olla mehe pesunaine ja kokatädi) ei kavatse, aga ma ei saa lasta head riista rooste minna ja miks mitte kasutada turvalist võimalust.
Pealegi, me mõlemad saame mis me tahame, mina ennast kaotajana ei tunne. Ja kui see mees mind ära tüütab, läheb oma naise juurde või otsib järgmise.
Kui vahele jääb- tema probleem.
 
kult 09. jaanuar 2017, kl 12.21
kaasosaline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vallatu weekend selja taga :)
> uus naine käis te
> ises linnas laste juures.
> Mina pole perekonnain
> imene, koos ma enam kellegagi elada (olla mehe pes
> unaine ja kokatädi) ei kavatse, aga ma ei saa last
> a head riista rooste minna ja miks mitte kasutada
> turvalist võimalust.
> Pealegi, me mõlemad saame
> mis me tahame, mina ennast kaotajana ei tunne. Ja
> kui see mees mind ära tüütab, läheb oma naise juu
> rde või otsib järgmise.
> Kui vahele jääb- tema
> probleem.

pigem on tõenäoline, et sina tüütad selle äriplaaniga vennikese ära ja lohiseb tagasi oma naise juurde või otsib mõne uue lõdvakummilise moori, kelle sisse vahelduse mõttes toru tühjendada.
 
herbert vingu häälega 09. jaanuar 2017, kl 13.05
Oh, esimene pool jutust on mahajäetud naise hala, teine pool väljamõeldis.
 
LObster 15. jaanuar 2017, kl 00.35
eelmisele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas siin on terve saali täis kibestunud vanu naisi
> ?

Loomulikult. Sellepärast ju päevast päeva siin passidki, et paremaid ja nooremaid pole kuskilt võtta. Irw.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!