Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Lootus
 
daam 02. november 2014, kl 14.51
Tutvuks.Vaba,kena,sportlik,toimetulev,humoorikas.Ainult latt korgel!Ehk siiski leidub 52-54 sportlikku,edukat ,haritud meest siin?
mansion ghost 02. november 2014, kl 14.56
 
m55 02. november 2014, kl 14.56
nojaa, aga miks mina siis sisse ei mahu? nalja teen, toime tulen, vaba olen, kena olen kohe kuhjaga, koolis käisin.
Miks ma ei kõlba?
 
m55 02. november 2014, kl 14.58
kuule cost, seleta, ma ei saanud aru.
 
m49 02. november 2014, kl 15.07
Milleks "daamile", kes ise pole koolis käinud, haritud mees?
 
kadakajupp 02. november 2014, kl 15.11
kas daam ei tohi siis valida? ja tol ajal veel tühikutest koolis ei räägitud..
 
jupile 02. november 2014, kl 15.14
sel juhul pärineb ta küll ajast, mil Eestis polnudki koole, ja otsib endale vist kasupojapojapoega
 
ujula admin. 02. november 2014, kl 15.18
sorri rahvas. see oli kõigest meie koristaja, kes kasutas minu eemalolekut delfi foorumisse kuulutuse sisestamiseks.
tädi on muideks 54.
mansion ghost 02. november 2014, kl 15.20
Tühja sellest kooliharidusest, on või pole. Aga prioriteedid on paigas. Selleks, et keegi olla peab mees olema sportlik, edukas, haritud ja elu veereb nagu hernes.
 
näh 02. november 2014, kl 15.21
ma arvasin, et kergejõustikuhalli koristaja otsib sportlikku meest, kes lati kõrgelt alla tooks, et see tolmust ja higist puhtaks pühkida. ujula oma pole huvitav
 
masionile 02. november 2014, kl 15.50
Kas sinu arvamuse kohaselt, piisab meheks olemisest ainult sugutunnusest? Kõik muu on puhas boonus ja pole üldse oluline või?
mansion ghost 02. november 2014, kl 17.35
´masionile´

"Kas sinu arvamuse kohaselt, piisab meheks olemisest ainult sugutunnusest? Kõik muu on puhas boonus ja pole üldse oluline või?"

Vaata nüüd pilti laiemalt. Valdavalt naistele endaarvates ju piisab vaid vastavate sootunnuste olemasolust, et olla väärt NAINE ja oodata eiteamisimemeest, kes nende elu sisustaks. Tavaliselt loetakse ette terve eepos, milline mees peab olema ja vastu pakutakse; kena, hooliv, seiklushimuline... Vaata kasvõi algusesse "Vaba,kena,sportlik,toimetulev,humoorikas" Isegi haridus on kõige selle juures kasinaks jäänud :(
 
:O 02. november 2014, kl 17.36
Ei saa aru, miks peaks üks kena, edukas ja haritud mees tahtma tutvuda ilmselgelt alaharitud naisega.:O
 
wii 02. november 2014, kl 17.42
See, kui mees/või siis ka naine, on haritud omastarust, ei tähenda see seda veel, et ta on haritud. On küll kokkupuuteid inimestega, kellel ülikoolipaber käes, kuid loll nagu lambajalg, et imesta end teab milleks.
 
hahaa 02. november 2014, kl 18.14
Miks on paljud mehed rangjalgsed?
Sest kõik ebaoluline on sulgudes.
 
vaata, ghost... 02. november 2014, kl 18.40
...pilti ka sügavamalt: seal laias laanes, kus pesitsed, võib ju tõesti keegi tare ümber tatsamas ja linki lõgistamas käia, aga silmanägemine - kõrvakuulmine pole ju enam need, mis vanasti. Loodad küll, et tegu on vähese haridusega naisterahvastega, kes trepile järjekorra moodustanud, et eepost esitama tulla, kuid kardetavasti on tegu siiski lihtsalt ringiuudistavate karude, huntide ja rebastega.
 
to m55 02. november 2014, kl 18.48
kõlbad ikka,,,keegi ei vaidle ju vastu:)
mansion ghost 02. november 2014, kl 19.13
´vaata, ghost...´, Sa õnnetu inimeseloom :D)
Huumorisoont Sul jätkub. Seda oli ikka päris lõbus lugeda. Aga kui see oli kaikaga pihtasaanu niutsatus, pole midagi parata, elu on karm. Ei oota see kummitus kedagi, eeposega või ilma. Kui leian kellegi, eks kutsun, seniks hoian asukoha omateada.
 
bambi 02. november 2014, kl 19.20
igaks juhuks säti maskeerimisoksakesed ümber pea ja kanna ainult laigulist. mine tea, millal meheleminekueas mutid sind jälitama asuvad. kamuflaažiga on mingigi võimalus sohu sulanduda.
mansion ghost 02. november 2014, kl 19.28
Oh ´babi´ ei need moorid/mutid asfaldilt kõrvale keera. Paljud ei tule üle linnapiirigi.
 
kadakajupp 02. november 2014, kl 19.31
kus ääremaal sa kummitus siis elad kah?
 
bambi 02. november 2014, kl 19.33
ära ole nii kindel. kui ikka siht silme ees, siis leiavad su heinakuhjast ka üles.
mansion ghost 02. november 2014, kl 19.43
Kas ´bambi´ tahab kummitust hirmutada ;)
Ei ole ma viimane mehelaadne toode maapeal ja kergemat saaki liigub külluses suuremates asustatud punktides. See jaht ei vääriks küünlaid :D)
 
bambi 02. november 2014, kl 19.57
no nii karmilt siis kohe. puht enesehinnangu huvides võiksid ikka öelda, et otsivad muudkui ja pööravad aganahunnikuid pahupidi, aga näed, ikka pole üles leidnud.
 
inimeseloom :D) @ghost 02. november 2014, kl 20.15
Ei inimeseloom pole mingi õnnetu, peris õnnelik hoopis ja laaneeluga tuttav :D, laanes looma kaikaga tabada - pole lootagi.
Aga bambiga nõus, valvsus pole liiast. Pealegi - "elu on karm", nagu öeldud.
 
Täitsa Blond 02. november 2014, kl 21.04
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oh ´babi´ ei need moorid/mutid asfaldilt kõrvale k
> eera. Paljud ei tule üle linnapiirigi.


Mina sain kiviga pihta:)
Kummitus, ma olen isegi Tartus käinud, aga sitikate-satikatega jms pudulojustega ma koos elama ei hakka.
mansion ghost 02. november 2014, kl 21.22
Oh Sind pepsi blondiini :D)
Kummitus on mitmel pool käinud ja alati muretsenud, et mõnd võõrast tarakani kaasa ei võtaks :) Milline kohutav kaotus omanikule.
 
bambi 02. november 2014, kl 22.21
õige, ghost. omanik elab ehk isegi üle, a eesti ökosüsteem võib raagritsikate ja hiidtarakanide näol korraliku põntsu saada.
 
lootus 03. november 2014, kl 16.42
Sorry,kuid daam on haritud:)Latt on lihtsalt korgel,pole vajadust ,et mees korval-midagi peab mehel ka korvade vahel ja hinges olema:)
 
Senza la Donna 03. november 2014, kl 16.46
lootus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sorry,kuid daam on haritud:)Latt on lihtsalt korge
> l,pole vajadust ,et mees korval-midagi peab mehel
> ka korvade vahel ja hinges olema:)

Pole küll eriline grammarnazi, aga teha kaherealise jutu peale ligi 10 ortograafiaviga, see erilist haritust küll ei näita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!