Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pean vist taas hakkama uut naist otsima.
 
yxikmees 09. jaanuar 2017, kl 19.19
Tundub sedamoodi, et erimeelsused paljudes asjades on kasvanud nii suureks, et ees ootamas lahkuminek. Seega taas otsimas elukaaslast, kellega luua pere. Kriteeriumid. Kuni 38a, mittesuitsetav, ülekaaluta ja autojuhiluba omav, ning kellele sobib elu maal.
Ise olen alko-suitsuvaba, õllekõhuta 48a mees.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 09.01.2017 19.21.
 
meelsus 09. jaanuar 2017, kl 19.31
kas erimeelsuseks kujunes see, et naine sai 39
 
yxikmees 09. jaanuar 2017, kl 19.33
meelsus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas erimeelsuseks kujunes see, et naine sai 39
Ei, abikaasa on 34aastane. Erimeelsus raha-asjades jms. tundub, et ületamatu.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 09.01.2017 19.34.
 
sorry 09. jaanuar 2017, kl 19.33
otsisid ju aastaid - ja nüüd siis jälle seda sobivat . . . ?
 
yxikmees 09. jaanuar 2017, kl 19.35
sorry Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> otsisid ju aastaid - ja nüüd siis jälle seda sobiv
> at . . . ?
Pea-aegu 9 aastat otsisin. Nüüd olin 3 aastat koos, kuni praeguseni.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati yxikmees 09.01.2017 19.38.
 
kurb 09. jaanuar 2017, kl 19.48
Mida aasta edasi, seda raskem on endast vähemalt 10 aastat nooremat naist leida. Arvan, et selles eas tuleks latt juba madalamale lasta, muidu võibki otsima jääda.

Miks peaks üks 30-38 aastane naine nii vana meest tahtma?
 
Kord 09. jaanuar 2017, kl 19.49
Olen ka nende varasemate otsingutega kursis, minu arust ei peaks sul küll mingeid probleeme tekkima naise leidmisel.
 
yxikmees 09. jaanuar 2017, kl 19.54
kurb Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida aasta edasi, seda raskem on endast vähemalt 1
> 0 aastat nooremat naist leida. Arvan, et selles ea
> s tuleks latt juba madalamale lasta, muidu võibki
> otsima jääda.
>
> Miks peaks üks 30-38 aastane
> naine nii vana meest tahtma?
Näiteks keegi, kes tahaks lahkuda joodiku juurest ja/või vägivaldsest suhtest. Võib sellest pakutud vahemikust noorem ka olla.
 
OO MAI GAAAD 09. jaanuar 2017, kl 20.11
Ja hakkab jälle see trall pihta, mida paljud sulle ammu-ammu on ette ennustanud, aga sa kohe teps mitte ei tahtnud kuulda võtta. Ausalt öeldes on mul sinust kahju. Loodan, et seekord sügavasse depressiooni ja masendusse ei lange, kus rääkisid siin kõigile oma suitsiidsest plaanist. Oled selline, nagu oled, kuid enesetapp ei ole lahendus.
Räägid, et erimeelsused rahaasjus naisega? Mille krdi pärast sa ei õpi, et selle pärast need naised su juures mingi aja vegeteerivadki, et sind "lüpsta" ja ära palun tule ütlema, et see pole nii!!!
 
mõtlik naine 09. jaanuar 2017, kl 20.19
Erimeelsused raha-asjades....! Tehke eraldi rahakotid, siis otsustab igaüks ise, mida oma rahaga teeb. Yksikmees, kuidas sa nii kergelt küll alla annad?
 
Ardile! 09. jaanuar 2017, kl 20.21
Tead aasta tagasi oleksin sulle leidnud Raplamaal ühe neiu, sinu vanusegrupis sees, kel polnud lapsi, ei suitsetanud, ega joonud, oli ülekaalutu ja näost keskmine, kuid ta leidis teise ja täna õnnelikus abielus endast ligi 20 aastat vanema mehega ja kolis mujale elama. Talle meeldis väga maaelu ja loomad. Aga mis nüüd sellest enam. Pigem annab see lootust sulle, et selliseid naisi on küll, kes suurest vanusevahest hoolimata sellise liidu sõlmivad. Iseasi, kas kokku jäädakse, kuna ÜHELEGI suhtele ei saa garantiid anda, ka sinu järgmisele ja järgmisele naisega olles, pea seda meeles Ardi!
Kuid edu siiski!
 
Noh naised 09. jaanuar 2017, kl 20.26
Võtke Ardi ära! Teeb teile ilusad tütreid vähemalt. Tal juba teine osaleb missivõistlustel Raplas.
Ardi räägi parem, kas su kenad tütred on ka vabad, tuleks kosja?
 
arvamuse avaldaja 09. jaanuar 2017, kl 20.28
Kas te mitte kiriklikult laulatud pole? Siis peaks lahutus olema ikka viimane ja vältimatu lahendus...sellised pisiasjad nagu rahaasjad ja muud taolised...no need peaks kasvõi perenõustaja abil proovima korda saama, mitte kohe esimese suhtekriisi puhul laiali jooksma.
 
huvitav... 09. jaanuar 2017, kl 20.30
kas proua ise teab, et abikaasa hakkas juba uut otsima?
 
yxikmees 09. jaanuar 2017, kl 20.32
arvamuse avaldaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas te mitte kiriklikult laulatud pole? Siis peaks
> lahutus olema ikka viimane ja vältimatu lahendus.
> ..sellised pisiasjad nagu rahaasjad ja muud taolis
> ed...no need peaks kasvõi perenõustaja abil proovi
> ma korda saama, mitte kohe esimese suhtekriisi puh
> ul laiali jooksma.
Kiriklikult laulatatud jah, aga mulle ei sobi visiitabielu, nii, et tema elab Tallinnas ja mina maal.
 
yxikmees 09. jaanuar 2017, kl 20.32
huvitav... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kas proua ise teab, et abikaasa hakkas juba uut ot
> sima?
Jep.
 
Kloostrinna 09. jaanuar 2017, kl 20.44
Kas sa Ardi oled kuskil suhteportaalides end ülesse ka juba seadnud või oled ainult siin?
 
yxikmees 09. jaanuar 2017, kl 20.50
Kloostrinna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa Ardi oled kuskil suhteportaalides end üless
> e ka juba seadnud või oled ainult siin?
Veel pole, mõne päeva veel ootan. Pole hetkel ka värskeid pilte. Küsisin tütrelt suvistest gümnaasiumilõpupiltidest midagi sobivat, aga kusagilt ei anna välja lõigata, ta ise ei soovi tutvumisportaalides figureerida ja koos naisega pilte pole ka kohane panna. Vanu pilte ka ei paneks. Ja selfisid mul pole ja hetkel pole ma ka ,,kaubandusliku välimusega,, talvine aeg, olen suht karvane. Aga eks tuleb selle asjaga lähipäevil tegeleda.
 
Ära muretse! 09. jaanuar 2017, kl 21.01
Üks õige maa mees peabki karvane olema. Need lakutud lõua ja soenguga mehed pole mingid mehed, vaid edvistavad sukkpükstes p3d3d, kes ei oska lambipirni ka vahetada oma kuntsküüntega!
 
OI, mis ime! 09. jaanuar 2017, kl 21.25
Ardi tagasi siin! Ei nüüd küll foorum viimseid elupäevi loe. Kui yksikmees tuleb, siis aastateks :))))
ja päevast päeva kordab oma kuulutust.
Tegelt tunneme kaasa, et seadusliku abikaasaga sedasi läks. Eks need laenud viisid teid lahku.
 
nn 09. jaanuar 2017, kl 21.49
Sellest teemast saab ilmselt jälle lehekülgede kaupa mõnitamist, parastamist, näpuga näitamist ja haletsemist olema.
Ise luban, et midagi sellist Ardile kirjutama ei hakka, mis kuidagi riivaks Ardi tundeid, kuid pealtvaatajana võtan koha ettepoole mugavalt sisse, kätte krõpsud ja coca, et jälgida ilmselt aastateks kiskuvat "komöödiat", mille pärast ma üldse siin foorumis figureerin.

Kui teemast asja ei saa, siis usu mind Ardi, sa oled sadu inimesi selle "komöödiaga" naerutanud ja end ajalukku kirjutanud. Kas see on päris see, mida sa oled tahtnud, kuid teadmine, et sul on kuskil teises Eesti otsas "fänn", kes pelgalt ootab, millal sa mõne "killu" puistad, peaks ka midagi ehk tähendama ja ehk lootust andma, et pole ma midagi nii hull, kui räägitakse, eks Ardi!
 
to nn 09. jaanuar 2017, kl 21.52
kas see on tõesti naljakas madala IQ-ga inimese üle naerda ja krõpsusid ja kokat kõrvale tarbida?

oled ise järelikult Ardi vääriline, kui sellise asjaga haakud
 
Fänni 09. jaanuar 2017, kl 21.58
Mina ka Ardi fänn. Olin juba lahkunud siit, kuna midagi huvitavat ei toimunud. Enamus on lahkunud, paar mingit makaaki omavahel kirjutavad, ise ka ei tea mida.
Ardi vähemalt teab mida tahab ja tema konkreetsus ja avameelsus on ka miskit, mis ei jää tähelepanuta.
 
Ma 09. jaanuar 2017, kl 22.00
Olen ka üksik ja sellega võib juba vaikselt harjuda. Iga lahkuminek ei traumeeri ka enam, täiesti apaatseks muutunud. Tänapäeval üldse suhted kokku-lahku moes. Enam ei teagi, kes on kelle lapsed ja kes kelle kaasa, kõik panevad kõiki. Varsti olemegi omavahel kõik sugulased ja samas k--ime üksteist. Oh seda elukest!
 
delhvi lugeja 09. jaanuar 2017, kl 22.03
ühes oma rahateemalises kirjutises ütlesid, et naine saab 15000 raha kompensatsiooniks liiklusõnnetuses saadud ´vigastuse pärast. Kas see ongi erimeelsuse allikas?
vöi on hoopis põhjuseks noore naise tervis, et sa ta maha jätad? eelmisel korral noort naist otsides sa mainisid seda, et kui naisel peaks tervisehäda tulema, siis saadad sa ta pikalt ja otsid uue. Sa oled julm, kui see nii on!
 
nn 09. jaanuar 2017, kl 22.09
To nn.

Naljakas ei ole mitte pelgalt Ardi üle naerda, vaid teie kõigi, kes te selle teemaga kaasa lähete ja iga tema ütlusi ja sõnavõtte "komöödiaks" pöörate, mõikad? Aga laske eesriie valla ja las tsirkus alaku. Peaesineja on lavale tulnud. Jälgin huviga. Mille eest ma krt. netti maksan!
 
eelmisele 09. jaanuar 2017, kl 22.09
kui inimene valib naist nagu letilt kaupa, siis pole midagi imestada. üks vaas läks katki, ostame uue!
 
Tsirkus tuli tagasi 09. jaanuar 2017, kl 22.17
Ardi tõeline artist, kohe delfi foorum elavnes. Muidu mingi Alu-nimeline ja veel üks kohalik penskar 50+ foorumist ajavad mingit möla, mis kedagi ei tõmba.
 
maniila 09. jaanuar 2017, kl 22.19
Kas siin on mingi Mehhiko seebikas või? ma üsna uustulnuk, ei jaga pooli asju ega pudrunõusidki:)
 
to eelmisele 09. jaanuar 2017, kl 22.19
Ega keegi ei imestagi seda, et nad lahku lähevad, kuna Ardi enda avameelsuses ei jäta selleks ruumigi
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.