Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
miks tahavad osad mehed pisikesi naisi
 
kas 12. jaanuar 2017, kl 22.58
naise ümbermööt on nagu ämber või nagu mehe kabja mööt?
 
KES on loll? 12. jaanuar 2017, kl 23.11
maniila Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Ideaalne modell on 176 cm pikkune.




Alu® 12. jaanuar 2017, kl 22.27

Palun maniila, ära räägi sellest, millest sul endal vajaka jääb!



maniilale 12. jaanuar 2017, kl 22.22

Ja sa oled seda ja modell, siresäär, näost nunnu ja pepult pandav, rinnad ei ripu???



Küsin: KES siin tõesti ohmakas on? Kellele vastavad AluR ja maniilale? On eestlaste ajud pehmenenud?
 
miks? 12. jaanuar 2017, kl 23.20
sellesama pärast miks naised pikkasid eelisatavad. ühe õige mehe pikkus on 190 ja kaal 100 ümber. kes sinna ei kuulu on mingid könnjunnid.
 
pervonen 12. jaanuar 2017, kl 23.48
Mulle meeldivad suure ahtriga naised. Kui selline ikka puusadega tööle hakkab, siis hõljud pikalt kaaluta olekus.
 
peeter pervotväää 13. jaanuar 2017, kl 01.53
40-50kg what? mingi lasteahisstaja oled või?
 
peeteri kalduvused 13. jaanuar 2017, kl 03.32
ega sa ikka ise ka mees pole ju.
 
Troll 13. jaanuar 2017, kl 03.40
Mina olen M pikkusega 193 ja kaaluga 107, võrdselt sale igalpool, mul ei ole nii et ainult ülakeha on musklis, aga teised osad ka. Naised vaatavad mind alt üles sellise pilguga...:-)
 
to Peeter 13. jaanuar 2017, kl 07.47
Selge, pead naisi kinni hoidma, et ära ei jookseks.
 
pisike 13. jaanuar 2017, kl 08.51
Väikese riistaga meestele on pisike naine hea.
 
Alu 13. jaanuar 2017, kl 08.54
Mina olen peenema kondiga, pikkus 169 cm ja kaal 57 kg.

Kui naine on üle 50 kg, siis ma põgenen nii kiiresti nagu jalad võtavad. Selline vaal võib muu lömastada.
 
maniila 13. jaanuar 2017, kl 12.04
Aluke! Ma ei räägi endast, vaid modelli ideaalpikkusest. Mina ei ole iial modell olnud, aga keegi pole näpuga ka näidanud, et vaata kui jube ja kole sa oled. vastupidi. ja mis vanadusse puutub, siis noorus on kingitus, vanadus saavutus. igaüks ei saagi vanaks. on sul veel midagi öelda?
 
kuhu 13. jaanuar 2017, kl 12.36
Kui ka mees on 170 cm pikk, pole tal probleeme naise leidmisega, ainult pikaks ja suure kondiga naised arvustavad meeste pikkust, see pole kena. Loodus on andnud nagu ta on andnud ja siin pole vaja näägutada meeste pikkuse üle.
 
Alu® 13. jaanuar 2017, kl 12.53
Maniila, kysi seda mõne napaka vananaise käest, kes minu nime all siia vaimukusi toksib.
 
tequila 13. jaanuar 2017, kl 13.15
mehe proportsioonid võiks sobituda naise omaga. loomulikult otsib kondilt õbluke ja pikkuselt tagasihoidlik mees pisemat naist. nad sobivad paremini.
seda ei saa neile pahaks panna.
ülekaal ja rasvumine ei ole aga kindlasti alus otsida suurt ja tugevat meest. rasvunud naisi ei vaata keegi.
naine, kes on proportsionaalselt ilus, normaalkaalus ja pikem, otsib ikka endasugust, pikemat ja tugevamat meest. nii nagu pisike mees otsib pisikest naist.
 
Matsidele 13. jaanuar 2017, kl 13.37
Eesti "mehed" ehk könnmehe kompleksides vaevlevad jupatsid ainult omasuguseid liliputte valivadki, paremaks pole nad lihtsalt võimalised. Labased m-nnihaisuse suuga ühiskasutatavad madratsid kellel p-rse lohiseb mööda maad, läbisõit on 300+ ja p-rse all on armukeste ostetud bemm ja londiimemise eest saadud raha eest ostetud autojuhiload, selliste labaste matside järel siin riigis elavad "mehed" jooksevad, täielik lotovõit ju.
 
to Matsidele 13. jaanuar 2017, kl 13.43
kas sinu teadmised piirduvad eesti meestega? pagulased on ja muud tsurkad on eesti meestest palju lühemad
 
eelmisele 13. jaanuar 2017, kl 13.47
Mina ei käi väljamaal oma vulvat lehvitamas, erinevalt sinust, seega ei oska öelda. Selle asemel et mind tüüdata mine küüri oma rõvedat m-nnihaisust suud, mats.
 
lotomiljonär 14. jaanuar 2017, kl 22.46
Matsidele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eesti "mehed" ehk könnmehe kompleksides vaevlevad
> jupatsid ainult omasuguseid liliputte valivadki, p
> aremaks pole nad lihtsalt võimalised. Labased m-nn
> ihaisuse suuga ühiskasutatavad madratsid kellel p-
> rse lohiseb mööda maad, läbisõit on 300+ ja p-rse
> all on armukeste ostetud bemm ja londiimemise eest
> saadud raha eest ostetud autojuhiload, selliste l
> abaste matside järel siin riigis elavad "mehed" jo
> oksevad, täielik lotovõit ju.

milles su probla on? pole bemmi, mehest rääkimata, ainult see maas lohisev p-rse?
 
LOL 14. jaanuar 2017, kl 22.50
irw to vaene kannataja Alu. Kohalik Raivo peksti ikka lõpuks minema. Liiga vaimukas tekst oli, mõne foorumiklouni ego ei pidanud pingele vastu. irw.
 
rootsi kunnilingus 15. jaanuar 2017, kl 01.00
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen peenema kondiga, pikkus 169 cm ja kaal 5
> 7 kg.
>
> Kui naine on üle 50 kg, siis ma põgen
> en nii kiiresti nagu jalad võtavad. Selline vaal v
> õib muu lömastada.

paras m-nni vurr oled siis. jutt ka nagu hambutul eidel, pole otsa ega äärt.
 
ahvile 15. jaanuar 2017, kl 01.19
lotomiljonär Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Matsidele Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > Eesti "mehed" eh
> k könnmehe kompleksides vaevlevad
> > jupatsid a
> inult omasuguseid liliputte valivadki, p
> > arem
> aks pole nad lihtsalt võimalised. Labased m-nn
>
> > ihaisuse suuga ühiskasutatavad madratsid kellel
> p-
> > rse lohiseb mööda maad, läbisõit on 300+ j
> a p-rse
> > all on armukeste ostetud bemm ja lon
> diimemise eest
> > saadud raha eest ostetud auto
> juhiload, selliste l
> > abaste matside järel sii
> n riigis elavad "mehed" jo
> > oksevad, täielik l
> otovõit ju.
>
> milles su probla on? pole bemmi
> , mehest rääkimata, ainult see maas lohisev p-rse?

Mis kiunud siin, ahv? On keegi kysinud sinu arvamust ? Vota oma paks laudalehm kaasa ja kasi minema siit riigist, teie l6ustad ajavad sydame pahaks igal normaalsel inimesel. R6ve laudast p6genenud lehm l8disevate piimamannergutega ja loll haisva kyrvaga kodutu ahv. Hale vaatepilt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!