Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kui tihti seksite?
 
Miia-mariia 16. november 2014, kl 12.53
Mina olen 24, mees on 35. Seksi on suhtes liiga vähe. Tavaliselt kord nädalas. Minu jaoks on seda vähe. 3 korda oleks hea.
Enamus siin tutvujatest on nagunii suhtes, seega sooviks teada, kui palju te oma elukaaslasega/abikaasaga seksi teete nädalas? Kas on piisav? Kas võtate kõrvalt juurde, kui väheks jääb?
 
Sid 16. november 2014, kl 12.59
Abielus olles oli keskmine 4-6 korda aastas. Loomulikult polnud see normaalne ja eks seepärast saigi see abielu lahutatud. Seega, kui puudu jääb, siis lahuta ja otsi omale sobiv kaaslane. Praegu olen koos inimesega, kellega seksi soovid väga sarnased ja seepärast ka elu palju ilusam ja stressivabam (kordade arvu ei hakka igaks juhuks mainima ;)).
 
oma kuus aastat 16. november 2014, kl 13.11
juba nii kaua ilma ja hullunud.
 
babe 16. november 2014, kl 13.17
Sinu suhte seisukohalt ei oma tegelt mingit tähtsust, kui tihti meie seksime. Inimeste vajadused, võimalused jm tegurid on ju erinevad.
 
nümfomaan 16. november 2014, kl 13.24
ega ma enne meest rahule ei jäta kui ta oma kohuse ära täidab. ja nii igal õhtul...
 
to nümfomaan 16. november 2014, kl 13.25
mis teed siis ,hakkad teda vägistama või? Ma saaks kohe tohlaka kirja ,kui peaks talle liginema.
 
nümfomaan 16. november 2014, kl 13.29
mis vägistamisest sa räägid? naistel on palju mõjusamaid/mõnusamaid vahendeid oma tahtmise saavutamiseks.;)
 
Gunilla 16. november 2014, kl 14.37
Kui sellises vanuses mees pakub vaid kord nädalas sexi, siis on sul valida, kas minna laiali ja leida endale teine, kellele sex on oluline kooselu osa või elada (näiteks viie aasta pärast) täielikus tsölibaadis.
 
Endine püsikas, 16. november 2014, kl 14.44
Juhtivad meestearstid soovitavad vähemalt kolm korda nädalas torud tühjaks lasta, profülaktika mõttes, terviseriskide (põletik, vähk jms.) vähendamiseks abielunaistele ka teadmiseks, et mehel on varustus siiski kasutamiseks, mitte lihtsalt kaasaskandmiseks ja kui tõesti ise ei taha/viici/oska, andku vähemalt vabavarana kasutusse..
 
ise kas 16. november 2014, kl 14.55
taga targemaks, abielunaine on mehele torude tühjendamise ämber?
kui mees ütleb naisele "mul on vaja toru tühjendada" selle asemel, et öelda "ma ihaldan sind", siis võtku ta endale, kes aga tahab ämber olla, palun väga!
 
Helen 16. november 2014, kl 15.33
Frigiidsed mehed on täitsa mõttetud. Soovitan maha jätta sellise.
See pole ju mees, kes ei seksi.
 
müts lõua alt kinni 16. november 2014, kl 17.19
Mu mees töötab teises linnas ja nädala sees elab seal. Selle eest nädalavahetustel on meil seksimaraton. Esmaspäeva hommikul ütleb ta, et on kurnatud ja ei taha nüüd kuni reedeni. Usun ma jee...
 
m50 16. november 2014, kl 18.09
sellist asja ei tee enam.
 
Keskealine 16. november 2014, kl 18.18
Me oleme mehega läbi elu kord-paar nädalas seksinud, rohkem ei taha kumbki ja siis läheks asi juba ka liiga tavapäraseks. No kunagi noorena suhte alguses oli jah seda krõpsutamist rohkem, aga paika loksus asi kusagil aastaga. Ja on nüüd nii olnud oma 25 aastat. Mulle sobib hästi ja tundub, et mehele ka.
 
Täitsa Blond 16. november 2014, kl 18.18
Ma ei julge kohe meenutadagi, aga teemaalgataja vanusus täitis seks igat vaba momenti....no vähemalt 1-2x ööpäevas ja seda o m a m e h e g a!!!
Vanus annab juba tunda, seega praegu oleks normaalne vähemalt 2 x nädalas. Tähtis on kvaliteet, mitte kvantiteet, seega võib ka vähem.
Muide...ma ei pea seksiks mingit suhuvõttu kellegi jeebis.
Vabandan, kui kellegi õrnu tundeid jälle riivasin:)
 
Inri 16. november 2014, kl 18.33
Nu korra päevas , aga kehvemal ajal kolm korda nädalas. Muidugi vahest ka kolm korda päevas.
 
ilmatüdruk 16. november 2014, kl 18.39
On siis ilus näljase ees leivast rääkida või? Ja mitte ainult, mõnel ju lausa gurmee.
 
Inri 16. november 2014, kl 18.48
Ära nälgi.
 
Naine 47 16. november 2014, kl 19.41
Siis saan meest kui kellegi hoovi tõmban võis siis tõmmatakase mind hoovi.Saeda juhtub harva aga 4-5 x aastas.
 
mees 16. november 2014, kl 19.46
no milleks mulle kergemeelsed naised.
 
Naine 47 16. november 2014, kl 19.50
Kuradi palju kirjavigasid tuleb sisse kui ikka eelmine päev oled pidu pannud ja seda teinud, aga ikka 4-5x aastas on hea näitaja.
 
kirevase päralt 16. november 2014, kl 19.59
Blond, mis see krdi jeep sul söögi alla ja peale kogu aja käib? On siin mõni teema, kus Blond pole jeepi maininud? Üks vist oli, aga kauaks.;) Takso tagaiste ei sobi?
 
Inri 16. november 2014, kl 20.00
4-5 korda aastas? Jeerum ma ei suuda seda hetkel isegi ette kujutada mitte, aga kes teab mis tulevik toob. Seega naudime oleviku.
 
Mikro orgasm 16. november 2014, kl 20.53
No viimased 7 aastat pole üldse seksinud - ainult käsikiimlus
 
Täitsa Blond 16. november 2014, kl 21.00
kirevase päralt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blond, mis see krdi jeep sul söögi alla ja peale k
> ogu aja käib? On siin mõni teema, kus Blond pole j
> eepi maininud? Üks vist oli, aga kauaks.;) Takso t
> agaiste ei sobi?

Jeepi mainin sinusuguste õrritamiseks. Pole vist mingi saladus, et ma olen tegelikult tissidega madu, mitte mingi ingel:)
 
Inri 16. november 2014, kl 21.10
Blond´ike , kui mõelda sellele, et maod on ülimalt nõtked ja ´´voolavad´´ siis see võib vägagist äge kooslus (tissidega madu= olla. :D
 
Täitsa Blond 16. november 2014, kl 21.13
Inri, ma olen püüton. See võrdlus peaks rahuldama ka kõige nõudlikuma delfimehe irisemisejanu:)
 
Inri 16. november 2014, kl 21.16
Mina eiole irisenud ja minumeelest on maod ülimad.
 
Täitsa Blond 16. november 2014, kl 21.47
Inri Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina eiole irisenud ja minumeelest on maod ülimad.


Vabandust, inri...minu viga, ma üldistasin.
 
johhaidii 16. november 2014, kl 22.03
Blondi märjad unenäod.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!