Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, unustage ära härrasmehed, dzentelmenid, kui te oska tutvuda.
 
fuck 20. november 2014, kl 20.42
Ainult paks, rõve, lolli näoga seelikukandja kujutab endale ette, et ta ei pea mehele oma pilti saatma, et ta saab kuidagi ilma pilti saatmata läbi. Korralik mees hindab välimust ja ei hakka üldse kõnetamagi rõvedat delfi mutti. Ta isegi ei mõtle selle peale. Kõigepealt peavad olema tingimused täidetud, meiliaadress, foto, siis räägime edasi.
 
ptsi 20. november 2014, kl 20.50
Ainult paks, rõve, lolli näoga tillikandja kujutab endale ette, et ta ei pea naisele oma kontoväljavõtet saatma, et ta saab kuidagi ilma kontoväljavõtet saatmata läbi. Korralik naine hindab autot ja kontoseisu ja ei hakka üldse kõnetamagi rõvedat delfi jorssi. Ta isegi ei mõtle selle peale. Kõigepealt peavad olema tingimused täidetud, meiliaadress, foto autost, kontoväljavõte, siis räägime edasi.
 
kadakajupp 20. november 2014, kl 20.51
irw...sina oled see "pildijuku" või?

muidugi delfimuttide kõnetamine on ka vabatahtlik ning tagajärgede eest vastutad ise. võid vabalt mujal ka tutvuda, eksole.
 
Siiralt kahju 20. november 2014, kl 21.14
Et sina autor ise ei kuulu härrasmeeste kat-sse. Ükski härrasmees ei tule siia päriseks endale kaaslast otsima. Mõni mees saadab oma sõbra pildi naisele ja mõtleb? Vot kui kõva tegija ma olen? Haige rahvas tõesõna. Need, kellel püksilukk kinni ei pea, sobivad siia aastateks elama!
Nii ka sina!
 
HaukuvPeni 20. november 2014, kl 21.18
:-D Saaks aga üksteisele "ära panna" ja ennast välja elada. Huvitav kas sellest on abi kahh. Hakkab kergem või?
Huumoriga asjast rääkides:
Mehed armastavad silmadega, naised kõrvadega. Mehe nähes lükka tiss kikki ja vänderda taguotsaga. Naist võlu suust mullikeste välja ajamisega ehk siis räägi mesijuttu. Mõlemad pooled rahul ja õnnelikud :-p
 
tissitu 20. november 2014, kl 21.21
mida tissitu ja taguotsata naine tegema peab?
 
HaukuvPeni 20. november 2014, kl 21.23
to:tissitu
Delfis sõimama :-D :-D
 
tissiga ja taguotsaga 20. november 2014, kl 21.26
kas mul on rohkem šansse kui tissitul?
 
HaukuvPeni 20. november 2014, kl 21.33
Iga ühe jaoks on kuskil keegi või miski. Ainult üles tuleb leida. Tissitu ja tissiga, mõlemad otsivad Delfist aga üks ainult leiab. Huvitav mida ja kumb?
 
tissiga ja taguotsaga 20. november 2014, kl 21.35
ma ei tea, mida tissitu teeb, aga mina tahan oma tisside ja taguotsaga mehele rõõmu teha.
 
Hipster Hellu 20. november 2014, kl 22.23
Teemaalgataja tundub olevat intellektipuudega.
 
chillik 20. november 2014, kl 22.28
Kui leiad, et soov on olla mehele emme eest, kes püüab ümber suunata ja pidevalt kasvatada, siis võid ju proovida. Aga tulemusteta, siis lootes, et mees maha rahuneks, kuna on ju harjunud, et naine ikka teda välja kannatab ja saab piire katsetada, olles "emme" eest koguaeg. Saad ükspäev veel ise seda rusikat omal nahal tunda! Sest õpetad, tänitad, kasvatad jne.
Kas kõik need pingutused on seda väärt? Oodates-lootes mehe vanaäti eani, mil käsi väriseb ja jalg nii kiirelt enam liigu või mõistus pehme? Selle üle saad küll ise otsustada, mida ootad mehelt elus ja sind tegelikult õnnelikuks teeb. Mida ootad sina teiselt ja kas teine selleks suuteline ja loomulikult ka ise võimeline samaga vastama!
 
Džoilyyn 20. november 2014, kl 22.31
fuckil raha ikka on?
 
chillik 20. november 2014, kl 22.44
Valesse teemasse postitus mul, kui tekib küs.
 
samahästi võiks 21. november 2014, kl 00.58
meestelt hakata nõudma kohe esimeses kirjas auto marki, mudelit ja väljalaskeaastat, panga viimase 6 aasta väljavõtet ja kinnisvara notaripabereid. vähe palju ei kujuta endale ette vä?
 
kle Hipster Hellu 21. november 2014, kl 00.59
kobi oma undrukuga oma Kalamaja puulogudikku tagasi kõtt!
 
aga kus mehed said? 21. november 2014, kl 02.28
no see tutvuja ja pildiküsija on ju tuntud juppmees, kelle ainuke tunnus meheks olemiseks on püsti kusemine.
natuke vähe nagu ühele jupp lapsmehele, et tutvumiseks lastad siin laiali ajada?
 
jeeman 21. november 2014, kl 04.02
mina olen dzentelmen, ei küsi naise kaalu, pikkus, vanust. Loeb vaid inimene!
 
Hipster Hellu 21. november 2014, kl 07.29
Haha, ainus mehetunnus on püsti kusemine....
Huumorikool.:)
 
tegelikult 21. november 2014, kl 10.44
selliste postituste eesmärk on naised nurka suruda, et nad ei julgeks enam ühelegi kuulutusele kirjutada ega ühtegi pilti saata. tundub et töötab, naised on nurka surutud:) väga kaval taktika, sellist kasutab Putin Venemaal ja töötab:) kaotajaks on aga naised ise, kes seeläbi ei jõuagi tutvuseni:)
 
päevapäike 21. november 2014, kl 10.52
tegelikult,

alati on võimalus, et siia postitatakse "pulli pärast" või elatakse oma esimene emotsioon välja. Pole mõtet solvuda ega lõplikke elumuutvaid otsuseid siinsete pärast teha :)

Valus on juhul, kui tead, kes on postituse autor ja ta mõnuga äsab... Praegusel juhul võiks küll huumoriga võtta ja õnne tänada, et sellisega ei pea tutvuma :)
 
punapea 21. november 2014, kl 11.03
nagu siit ühest teisest teemast selgub, on selliste postituste taga rahuldamata seksinälg mõlemil sugupoolel:D tekib küsimus, et miks nad üksteist ei leia, ja tahavad võtta sealt, kus näpud kõrvetada saavad:D
 
HaukuvPeni 21. november 2014, kl 16.16
to:punapea
Vanasõnagi ütleb, et "võta kui antakse ja jookse kui pekstakse." Mina küll võtan hea meelega kui pakutakse... Aga peni saab ikka rohkem nuuti kui maiust ;-)
 
to peni 21. november 2014, kl 16.37
Mis sul viga on, et ei pakuta?
 
HaukuvPeni 21. november 2014, kl 16.50
Oled sa näind tänaval mõnda suvalist naist kes astub ligi ja küsib. "Tahad vä?" Mulle pole veel trehvand sellist kogemust ;-)
 
kaastundlik 21. november 2014, kl 16.55
vaene pontu, pai sulle raske elu leevenduseks.:P
 
HaukuvPeni 21. november 2014, kl 16.57
Tuleb ontlik ja korralik mees tööle, mõlemad silmad paistes. Töökaaslased kohe pärima, et mis juhtus.
"Sõitsin mina trammis ja minu ees seisval naisel oli kleit kahe kannika vahele jäänud. No mõtlesin, et ei ole ilus ja tõmbasin kleidi kannikate vahelt välja. No ja siis ta äsas mulle ühe parem sirge vasakusse silma."
"Aga sul ju mõlemad silmad sinised?" Küsivad töökaaslased.
"Ma sain kohe aru, et tegin midagi valesti ja üritasin kleiti tagasi lükata sinna kus enne oli..."
 
HaukuvPeni 21. november 2014, kl 17.00
to:kaastundlik
Kui sõbralik sinust. :-) Ma kohe tõmban keelega üle su näo.
 
kaastundlik 21. november 2014, kl 17.05
Võin sind esimese lume õhtusse jalutama viia Pirita kanti, terveks tunniks, nii ilus õhtu.:)
 
HaukuvPeni 21. november 2014, kl 17.15
Peni on täna väga varakult ja pikalt patseerinud. Nüüd istub tooli peal. Veel parema meelega viskaks kuskile sooja ja mõnusasse kohta külitsi ;-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!