Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kadakajupp on raskelt haige või lasti hoopis haiglast välja
 
supp 07. detsember 2014, kl 14.46
loodame et ikka elus on. äkki oli jalg kipsis ja läpakas süles haiglas, sellepärast tõrjuski kõik lähenemiskatsed. kuidagi tark oli meditsiinis, mõni arst abistas teada seal...ei no kõik on loogiline.
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 14.56
pähh... kadakal on tegemist olnud viimasel ajal. ja siin hakkavad teemad korduma, ainult pealkiri muutub, sisu ikka sama.
 
supp 07. detsember 2014, kl 15.02
1, 2, 3....10

krt, kümneni jõudsingi lugeda.
tere armas!
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 15.08
armas? nunuh.. :D.

ma võin siin seni pläkutada, kui ahjuliha valmis saab. kuidas sul siis läheb ka kõrges vanaduses?
 
supp 07. detsember 2014, kl 15.16
ah ära küsi. hapu juba nädal aega, ja kui aus olla, ega siis enne sedagi keegi ei tahtnud. eks ma sigadele peale lähen.
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 15.18
ma ei pidanud küll ainult ühte valdkonda ehk siis tutvumist silmas, aga kurb kuulda, et sul sellega kuigi hästi ei lähe.

teinekord võib abiks olla mõne tingimuse muutmine või põhjalikum süüvimine oma soovidesse.
 
supp 07. detsember 2014, kl 15.22
nojah, viga sai varakult tehtud - supp on igavene lurr ka naistele. oleks pidand kohe lihaga välja tulema nii nagu sina - jätab mulje rohkest rahast, edust jne.
soovidega on mul enamvähem asi selge - lõpetan eesti õlle joomise ja lähen täielikult üle tsehhi omale.
see on otsustatud.
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 15.25
õlut on lihtsam valida, kui naist. ja supp võib vägagi lihakas olla.

kas ahjuliha on mingi edukuse määraja või? mu meelest rohkem laisa inimese toit, ei pea pliidi ääres seisma, viskan pruunistatud käntsaka ahju, valan mõningate möksidega üle ja edasi pole muud, kui aeg-ajalt kasta, et kuiv ei jääks.
 
supp 07. detsember 2014, kl 15.31
naist on lihtsam. naistel on suur vahe, õlledel ei ole.

supp on juba kõlalt selline äpu sõna, ja eriti veel nimena, täiesti lootusetu. no ma pingsalt hoian sellist äpu joont ka postitustes, et õige mina välja ei paistaks. siis läheks kohe trügimiseks. aga ma siin ei tutvu. mõtlesin endale kurja koera muretseda, et ligitikkujad naised reaalis ümber elamise laiali peletada.
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 15.45
kummalised probleemid sul - ma näen vastuolu su tekstis. kord ei saa tutvuda, sest tunned end viletsana ning siis on häda, et naised rebivad tükkideks.

mis õlledesse puutub, siis on neil väga suur vahe. võrdle näiteks tume-tummist ja kreemja tihke vahuga vürtsikat stouti ning värsket-kerget lagerit...oi kui suur vahe neil on.
 
supp 07. detsember 2014, kl 15.53
maski kandmisega ongi see jama, et ei õnnestu noh.
mis arvad, viskan maski eest? kord ma seda juba tegin, siis sina, jupats, olid kohe teise nimega kohal ja ...eks sa mäletad ise, sul ju hea pea. okei, ma enam lolli ei mängi.

ma õlut ei joo, ma ei näegi neid poes, see on madalama klassi rahva kaup. näen, et oled väga asjatundlik :D
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 15.59
supp - ma pole pärast nime regamist MITTE KUNAGI kommenteerinud teise nime alt või sisse logimata, seega pole su teemast aimugi.

ükski alkoholisort ei ole madalama rahva kaup, on olemas solki ning väga kvaliteetseid jooke, muu on juba maitse asi.

siin ühed kallimad (vist ka ülehinnatud õllesordid)
http://mentalfloss.com/article/30987/10-worlds-m...

samuti on viletsaid veine ja brändisid ning viinasorte.
 
supp 07. detsember 2014, kl 16.06
ära va-le-ta. see on lootusetu ettevõtmine. luba endale kasvõi natukenegi võimalust, et keegi manipuleerib sinuga, et asjad ei olegi sinu kontrolli all. nii see on kadakas.
õlu on solge, mis ei vääri alkoholisordiks nimetamist, vaese rahva rõõm - kaanid 2l sisse ja oled kõva tegelane, aitab irduda oma rumalusest, saamatusest, mittekellelegi vajalikkusest, valmis mölakas, kes rusikatega rindu taob...põletab maksa ära ja viib hauda. ja raha riigi kassasse. eksole?
viletsaid inimesi on ka, kõike on.
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 16.11
ma ei valeta, aga kuna sa oled pähe võtnud, et ma seda teen - siis olgu nii, sinu probleem.

ja mis vahe on kallist konjakit kaaninud kodanikul, kes samuti end ülal pidada ei oska? kummalised arusaamad sul. muide, igasugune etanool üle doseerides kahjustab maksa ja närvisüsteemi ning kõiki organeid - ka kallis kristallpudelis jook.
 
supp 07. detsember 2014, kl 16.17
sa oled pähe võtnud, et sa pole valetanud, vahet pole, aga mäkk reedab, seda tasuks teada.
õlu tapab paremini, see on kõvasti rohkem saasta täis. ja kui tarbitavaid koguseid vaadata siis...järelda ise.
 
õllesommeljee 07. detsember 2014, kl 16.22
Iga õlu pole saast ja iga saast pole õlu(paljugi, mis sildi peale kirjutet on).
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 16.39
oehh... mis "saast" seal õlles siis on ka peale etanooli? alkoholivaba õlu ja kali ei tapa ju.

ahjaa, mis asi on "mäkk"?
 
supp 07. detsember 2014, kl 16.41
leitud - kadakas ei tea ühte asja. ühte!
kes seletaks talle? siis teab kadakas KÕIKE :D
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 16.45
kui sa pidasid silmas mac-identifitseerijat, siis seda ma tean küll. aga jään endiselt oma väite juurde - mäkkige palju tahate :D.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 07.12.2014 16.45.
 
tarkur eedi 07. detsember 2014, kl 16.48
"Mäkk" võib tähendada nii McDonaldsit või Apple arvutit.
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 16.57
no neid ilmselgelt antud kontekstis silmas ei peetud - ja mul on lenovo ning mäkis ei käi, pole saastasõber.
 
supp, viimast korda supp 07. detsember 2014, kl 17.49
muidugi, sa sööd liha. ma sõin ära pool forelli ja jõin ära terve pudeli veini. õlut ei ole mu maja seinad näinudki...ee kui välja arvata ehitustropid kes siin kõike kulistasid :D
nüüd siruan end teleka ees ja vaatan autode kimamist. peaks vist jõulumeeleolu looma hakkama, veaks õige kuuse sisse, ehiks ära.
võidusõitu naised vist ei vaata, seda peab üksinda tegema.
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 17.57
ma ei vaata pea üldse tv-d, aga see selleks. forelli soolasin üleeile ja sõin hommikusöögiks, ahjus olev kraam on lapsele hoopis. ja ma hakkan kohe tolmuimejaga mässama :).
 
raskused nime valikul(endine supp) 07. detsember 2014, kl 18.04
no sul on ikka jurakas laps, ahjutäie liha pistab nahka :D
ma siin mõtlesin, et kuuse toomine võiks olla jõle romantiline. näiteks nii - kuskilt pärapõrgust, kuusemetsa servalt, kirjutab siia kena ja armas, aga täiesti vastupandamatult kauni hingega naine ja kutsub enda juurde metsast kuuske valima. kolame siis seal koos, saen selle kuuse maha, ja maksan sajalise...siis kutsub ta mind talutuppa kohvi jooma, me sõbruneme ja linna sõidame juba koos. koos ehime kuuse, panema kaminale tule otsa ja võtame ümbert kinni ja istume seal põrandal...ma parem edasi ei mõtle, liiga heaks läheb, et olla tõsi.
aga kindlasti peaks midagi olema teistmoodi kui muidu.
 
kadakajupp 07. detsember 2014, kl 18.46
kus ma kirjutasin, et ahjutäie? armastatakse siin ikka eeldada.:D

aga sa kirjuta siia vastav kuulutus, äkki vastabki keegi metsamaad ja talumaja omav naine, kes sobib kuuse otsimiseks.
 
mügri mätta alt 09. detsember 2014, kl 22.50
supp (endine supp), tee kõike, mis teed aga ära sa kaminale küll tuld otsa pane. nagu vähe oleks veel neid põlenguid, kus vanamehed pärast kõlbmatud suitsusingid. tee parem tuli kaminasse ja ära siibrit kinni unusta.
 
kas kadakas ongi 09. detsember 2014, kl 23.02
Printsess?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!