Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pere loomiseks sobiliku naise otsingul
 
Iru mees 30. november 2014, kl 23.19
Soovin leida naist pere loomiseks. Võiksid olla traditsiooniliste väärtustega, vaimsete huvidega, enese eest hoolitsev, mõelda tulevikule, majanduslikult hakkamasaav, kodule pühenduv, hea toiduvalmistaja (mina olen ka), mittesuitsetav ning aus ja truu naine. Kasuks tuleb kui oled ühiskonnast hooliv, naiskaitseliitlane sobiks hästi. :) Sulle võiks meeldida loodus ja Sul võiks olla aega mehe jaoks. Hariduse olemasolu tuleb kandideerimisel kasuks. Vanus võiks Sul olla 22-35.

Minu meil on iru.mees@mail.ee

Teemasolkijatele panen needuse peale.
 
wtf 01. detsember 2014, kl 00.35
Delfi peldikuseinalt otsid naist?!? No peab ikka perversne pere olema... :(
 
Tauno 01. detsember 2014, kl 08.59
Küsiks kohe ära, et kas meestega ka tutvud?
Kas vemmal on töökorras?
 
Hipster Hellu 01. detsember 2014, kl 09.39
Kas sul kraana ikka on? Enamus naisi siin on nii paksud, et neid peab kraanaga ühest kohast teise liigutama. Sinu soovitud vanusevahemikus naisi siin ka pole. See, kes väidab, et on 22, oli seda 30 aastat tagasi.
Kuid teinekord võib ka pelleriseinalt pärleid leida, kes teab..
 
Humpelpumpel 01. detsember 2014, kl 09.55
Jaa, mina arvan, ka et iha.eest leiad kindlasti omale sobiliku naise, mitte siit.
 
Hipster Hellu 01. detsember 2014, kl 10.08
Jap, iha.ee paljaste suguelundipiltide ja prostide vahel on kindlasti peidus mõni ontlik ja malbe printsess. Muhaha:)
 
Et nagu? 01. detsember 2014, kl 21.07
to Iru Mees
mis sind teistest meestest peale püstikusemise veel eristab?
 
Mhafalda-Chätrüyn 01. detsember 2014, kl 21.14
Mis autoga sõidad, Iru mees?
 
Ja ikka 02. detsember 2014, kl 13.27
Sa oled unustanud mainida kõige olulisema- kui palju raha sul hetkeseisuga kontol istub?
 
Oss: 02. detsember 2014, kl 13.59
Iru`s on vanadekodu ja seal sõidetakse ratastoolidega.
 
Hea mõte 02. detsember 2014, kl 14.17
Tibid, võtke see mees vanadekodust ära. Saate varsti päranduse kätte.
 
Jahhhh 02. detsember 2014, kl 16.01
Kui on väga kõbi, siis küllap kooleb varsti ära. Iseasi on see, kas tal ka mingit varandust on või jäävad ainult võlad :)
 
Irus on ju 03. detsember 2014, kl 03.01
vanadekodu?
 
Kena naine 03. detsember 2014, kl 08.57
Teemaalgataja, üks oluline asi on puudu - enesetutvustus. Miks peaks keegi "kandideerima"?
 
Irus on ka 03. detsember 2014, kl 09.45
elektrijaam. Ilmselt köetakse seda vanuritega...
 
Soovitus iru mehele 04. detsember 2014, kl 22.26
Vaata, et sa suures tutvumishoos pihu Pillet unarusse ei jäta. Ta võib muidu solvuda.
 
Nalja koht 05. detsember 2014, kl 10.42
Kuna olen ise kaitseliidus siis tean mis naised siin on ja sinu "ustav" ja "truu" küll kellegi kohta ei käi :D Siin käib päevast päeva üks nu*ss ja tagaajamine :D Imelik, et inimesed seda veel ei tea...suht avalik ju kõik see :)
 
Elutark 05. detsember 2014, kl 10.54
Enamus vaimseid õpetusi ja meditatsioone rõhutab,et oluline on elada praeguses hetkes, just siin ja kohe. Homset ei pruugi tulla. Pole mõtet oma elu edasi lükata.
Inimesel pole homset ega eilset. On ainult see hetk siin.
 
Huuh 05. detsember 2014, kl 16.32
Mulle tundub teemaalgataja keelekasutuse põhjal, et ta on endine vang, kes kirja teel toob naisele kuu ja tähed taevast alla. Tegelikkuses hakkab naine õige pea kolakat saama.
 
Iru mees 10. detsember 2014, kl 17.28
Kadri, ma kirjutasin Sulle vastuse. Loodetavasti pole Sa vahepeal abiellunud ja lapsi saanud. :)
 
Kadri. 10. detsember 2014, kl 18.20
Jep, just k.ppisin ühe mehise isasega.
 
Iru mees 10. detsember 2014, kl 18.28
Kadri, hoiatan, et mu pilti nähes võid ära ehmatada.
Siiski on mul korralik varustus ja pangakonto. See peaks kompenseerima.
 
Liisi 10. detsember 2014, kl 18.55
Iru mees võiks natuke täpsustada, näiteks oma vanust, pikkust, hobisid ja mida oleks Tal naisele pakkuda?
 
arg albiina 10. detsember 2014, kl 19.34
eeeeeei, pole vaja! ta just seal kusagil hoiaas, et pildi nägemine võtab oimetuks. üldse ei taha enam teada, mida ta naistele pakub, vaevalt, et seal midagi ilusamat on.
 
Iru mees 10. detsember 2014, kl 21.24
Ma arvan, et pere loomiseks pole välimus oluline. Mind nähes on mõni naine kohe ümber pöörand ja minema kõndinud, aga see selleks. Seetõttu peab olema asi tasakaalus ehk ootan kirjutama kenasid naisi.
 
Iru mees 10. detsember 2014, kl 23.06
Kõik 17:28-st hiljem tehtud postitused minu nime alt on võltsitud ja kahjuks tabab nende tegijaid needus nii, et nad surevad peagi.
 
ah 10. detsember 2014, kl 23.13
ära pane tähele, siin on üks hüperaktiivne multikategelane, kes igas pulmas nii pruut kui peig ja igal matusel kadunuke.
 
vau 10. detsember 2014, kl 23.15
kui needus peale pandud, siis võib loota, et välk tabab shrekki otse vastu ta lolli lagipead.
 
nublu 10. detsember 2014, kl 23.17
võta, jah, rahulikult - varsti tuleb pede-aadu oma monoloogi pidama.
 
no 10. detsember 2014, kl 23.22
andku mölal minna, äkki saab ka needuse peale, siis on nädalaga napakad vanamehed siit läinud ja kuna loodus tühja kohta ei salli, siis tekivad siia uued ja huvitavad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!