Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vastus miks vanem mees ja noorem naine
 
vanem mees 42 13. detsember 2014, kl 19.10
Välimuselt härrasmees võib olla ka 80 aastaselt (vaadake näiteks Arnold Rüütlit) aga 40 aastane naine on juba vanamutt
 
Täitsa Shrek 13. detsember 2014, kl 19.28
Siin nurgakeses pole sellest mõtet rääkida. Kõik on nôus, et mees ja naine on kaks ise asja. Aga et nad ka vananevad erinevalt, sellest ei saa mittekeegi aru. Kui siis niipalju ehk, et naised muutuvad selles aina ahvatlevamaks:-)
 
targutav punapea 13. detsember 2014, kl 20.10
ei ole. mina olen väga ilus - igavesti 35:DD
ja olles nüüd päris aus, siis välimus mehel ikka kukub kolinal peale neljakümmet /ma ju käin ringi lahtiste silmadega ja näen neid neljakümpiseid oi kui palju!:D/, seda ükski mees tunnistada endale muidugi ei taha:P nooruslikkus jääb, aga välimus... mehed, vaadake peeglisse!:P
 
johhaidii 13. detsember 2014, kl 20.14
Vaatasin ja sul on õigus- vaatabki vastu neljakümpine mees.
 
Mida 13. detsember 2014, kl 20.25
Votame heli ja Enn veskimägi. Vanusevahe 10 aga mees oleks nagu 90a. See ikka oleneb inimesest, moni 60 a näeb ka parem välja kui 30. Voi katrin viirpalu ja grete lõbu vanusevahe pea 12a aga vahe suur vanema kasuks.
 
targutav punapea 13. detsember 2014, kl 20.31
armastus tõesti ei küsi vanust ja pole kellegi asi, kes kellega kokku sobib ja kuidas nad koos välja näevad - reeglina paarid peale pikka kooselu muutuvad sarnaseks. nii võib ka juhtuda et vanem mees nooreneb ja noor naine vananeb kiiremini. aga lõpuks on ta ikkagi neljakümpine üksildane kassipidaja, kellel mehepuudusest pea huugab:DD

Mida, need näited ei ole üldse adekvaatsed - minu meelest on see vanem ikka väga kulunud kriipssuu, nooreb aga elujõudu täis särava silmaga naeratav õnnelik naine:P
 
Täitsa Shrek 13. detsember 2014, kl 20.33
Lihtsam oleks mehele tõesti vist tunnistada, et jah, 4-5 kümbised naised, neil pole viga. Seetõttu muidugi, et nad on kusagil, kus nad mehe ellu ei puutu:-)
Muudel juhtudel see ilmselt naljakas poleks.
mansion ghost 13. detsember 2014, kl 20.46
"nii võib ka juhtuda et vanem mees nooreneb ja noor naine vananeb kiiremini. aga lõpuks on ta ikkagi neljakümpine üksildane kassipidaja, kellel mehepuudusest pea huugab:DD"

´targutav punapea´, kümme punkti!
Eks see lõppvaatus sinnakanti kisub. Natuke kahjugi neist. Aga mida peale hakata neljakümpise kassipidajaga? Kui vastust teaks, poleks enam üksik ;)
 
Sid 13. detsember 2014, kl 20.58
Käisin täna poes ja kõrval jalutas paarike, mees kuskil 55+, naine umbes 40+. Mees selline suurem, ülekalus, taarus käies küljelt küljele, et omi haigeid liigeseid hoida. Naine oli kunagi ilus olnud. Koos olid nad aga väga kurb paar, eriti naine. Mehe olemuses paistis vaev liikumisest, naise ilmes aga tüdimus. Ei olnud küll seda suurt armastust vanema mehe suhtes kuskilt näha. Ilmselt polnud ka koos elatud aastad just vähesed. Igatahes ei kadestaks seda siiski veel kena naist, kes peab seda ätti hooldama, toetama, mis siis, et majanduslikult paistsid nad heal järjel olevat.
 
Just 13. detsember 2014, kl 21.08
Seda on siin koguaeg räägitud, raha on, siis võite kõik Jaan tootsi mängida. Saage aru sellest mehed ûkskord juba.
 
bio 13. detsember 2014, kl 21.29
lihtne vastus on menopaus. mehed ei ole evolutsiooni käigus arenenud tundma seksuaalset huvi viljakast east väljas naiste vastu. need, kes tundsid, olid arusaadavalt oma geenide levitamises vähem edukad. need, kes jahtisid noori ja viljakaid, olid edukamad ja nende geenid levisid.
 
Telemaan 13. detsember 2014, kl 21.58
Grete Lõbu ja Katrin Viirpalu vanusevahe on 9 aastat ja mitte 12 :) Kenad daamid mõlemad. Mulle meeldib väga Monika Tamla, kes jääb vanuselt mõlema vahele. Tegelikult on kõik nad kolm heaks eeskujuks nii mõnelegi 20+ noorele daamile, kes on end totaalselt käest lasknud. 40+ Eesti naine võib olla väga kaunis, hoolitsetud ja heas vormis, 50+ Eesti mees kipub pahatihti nägema välja nagu 60-70.
 
kle bio 13. detsember 2014, kl 22.01
võta teatavaks, et ka meestel on menopaus.
Väga paljud mehed on juba peale 40-t eluaastat impotendid ja selliste meestega pole midagi peale hakata.
mansion ghost 13. detsember 2014, kl 22.11
Huvitav, veel aastakümneid tagasi olid mehed teovõimelised kõrge vanuseni, nüüd äkki puha impotendid. Miski on kusagil nihu läinud.

Või taaskord tuleb prantslaslikult tõdeda "Otsi naist"
 
kadakajupp 13. detsember 2014, kl 22.15
menopaus... see võib alata erinevas vanuses ning lõppeda 65 a., reeglina, alati on erandeid. millegipärast tundub, et mehed ei tunne siin huvi ka 40+ naiste vastu, kellest ilmselt väike vähemus on mainitud pausis.

ahjaa... minu vanaema sünnitas oma viimase lapse 46-aasta vanuselt. muidugi ei muuda see fakti, kes on kelle jaoks seksuaalselt atraktiivne.
 
piripiiiga 13. detsember 2014, kl 22.23
siin keskkonnas on ainult kaks meest, kelle jaoks naisest saab mutt 40-ne aastaseks saades. liiga väike valim, et närviminna. klassikuid tsiteerides - mul on jumala lumi sellest :P.
 
kadakajupp 13. detsember 2014, kl 22.28
ohh, neid on rohkem, piiga. kõik lihtsalt ei kirjuta siin. närvi see mind kah ei aja - eelistuste ja mõttemaailma küsimus.
mansion ghost 13. detsember 2014, kl 22.32
´kadakajupp´, 40+ on kahtlaselt hilja pesapunumise peale mõtlema hakata. Seksinukuks, põetajaks, kokaks, koristajaks, kuni lootusetult "rikki" läheb ja silt "PEMOHT" igapäevaseks muutub. Võibolla.
Kunagi, kui üksikuid nelja- viiekümneseid naisi vähem oli levis teamine niivanade naiste üldisest sugukülmusest. Nüüd on nihukesed kiimased kiisud, et hoia alt :D) Aga mille muuga meest püüda kui üksi ei taha passida?
 
johhaidii 13. detsember 2014, kl 22.36
Huvitav, palju neid on, kelle jaoks viiekümbine mees juba ühe jalaga hauas on? Siin keskkonnas vist enamus.
 
piripiiiga 13. detsember 2014, kl 23.14
kadakajupp - räägingi neist, kes siin kirjutavad. reaalis on asi niikuinii selge.

johhaidii - need, kes on millegi vastu, kisavad tavaliselt kõvema häälega. enamus pole see kindlasti. kasvõi juba selle pärast, et pooled naised siin tunduvad samas vanuses olevat :D
 
kadakajupp 13. detsember 2014, kl 23.19
inimese seksuaalsus on individuaalne, on olemas mingisugused trendid, aga need pole reegliks. ma võin ausalt öelda, et kahekümnendates ei osanud ma seksist pooltki nii palju arvata, kui praegu.
ja meenub üks eluaegne nn vanatüdruk seitsmekümnendates!, kel sama vana papi külas käis... alumised naabrid kaebasid voodi kriuksumise üle. noh, vahetasid siis voodi välja.

mis ma alati olen öelda tahtnud (ja öelnud kah), et kõik on suhteline, üldistamine on rumalate pärusmaa. samuti pole ühtegi määrustikku ega reglementi, mis sunniks kellelegi piire valimaks kaaslast. seepärast on vahest kummaline seda sõjatantsu siin vaadata.
no ei meeldi x vanus või x kaal - ära siis vali neid, milleks see kisma?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kadakajupp 13.12.2014 23.19.
 
tea 13. detsember 2014, kl 23.29
siia delfisse vist on sattunud nii kibestunud naised kui ka mehed vastastikku sõimlema. pajad sõimavad katlaid ühed vanad ja väsinud mõlemad.

mina olen ligi 50, mees mõned aastad vanem ja pole me tigedad ega väsinud ja seks pakub mõnu. võin sama öelda oma eakaaslastest sõprade kohta, et ei paista tüdimust teineteise vastu.

võtke elu mõnuga :-)
 
Mina 14. detsember 2014, kl 02.00
johhaidii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Huvitav, palju neid on, kelle jaoks viiekümbine me
> es juba ühe jalaga hauas on? Siin keskkonnas vist
> enamus.


Mina olen armunud 51a mehesse, kes on nii ilus, nii sile ja...
 
kadakatupp 14. detsember 2014, kl 02.05
ole ettevaatlik. 51-se pealt sileda pükste sisu võib juba kurvalt kortsus olla.
 
Mina 14. detsember 2014, kl 02.08
Ei ole kortsus:)
 
kadakatupp 14. detsember 2014, kl 02.16
ära muretse, küll paari aasta pärast vajub lössi nagu tühi õhupall. seegi ei aita, et ätid enda arust igavesti noormeesteks jäävad.
 
Sid 14. detsember 2014, kl 12.15
Kadakatupe probleem paistabki olevat lössivajunud riistaga mees, kes parema meelega askeldab garaažis, kui oma abikaasa juures. Sellest see kibestumine ja sapp üle viiekümneste meeste suhtes. Muidu võiks öösel ju lõõgastavat seksi nautida, selmet delfis sappi pritsida.
 
kle 14. detsember 2014, kl 12.21
tegelikult on asi väga lihtne - vanemad naised on endid rasvaseks õginud ja on väga konservatiivsed ehk teisisõnu voodis väga igavad ja seepärast vaadataksegi noori naisi kes painduvad hästi ja on voodis igati valmis kõike tegema ehk siis nendega on huvitav.
 
mees 14. detsember 2014, kl 12.26
Vale jutt, noored naised on voodis nagu puunukud, aga vanemad oskavad ise nautida ja mehele ka naudingut pakkuda.
 
Täitsa Shrek 14. detsember 2014, kl 12.40
Seda on siin koguaeg räägitud, raha on, siis võite kõik Jaan tootsi mängida. Saage aru sellest mehed ûkskord juba.

.....

Ja kui pole? Siis tuleb tänulikult nahka pista mõne üksidase proua praekartulid, kuulata ta ära ja vangutada kaasa pead, et noorus, noored naised on hukas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!