Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
noor naine, vanem mees
 
naine 12. detsember 2014, kl 22.58
tingituna artiklist, mis naistekas on, tekkis küsimus, miks teie siin otsite nooremaid naisi ja vanemaid mehi?
 
vana mees 12. detsember 2014, kl 23.06
20a nooremat naist
 
selle artikli 12. detsember 2014, kl 23.11
ainuüksi tausta pilti oli halb vaadata, ei kujuta üldse ette et paljud noored naised tahavad selliste taatidega suhtes olla. Uhhh
 
kipsipoiss 12. detsember 2014, kl 23.11
Reaalne on 10 aastat noorem kõik ülejäänu on halastusseks ja enesepett
 
Kaunitar 12. detsember 2014, kl 23.17
Kõik mehed, ka vanemad soovivad enda kõrval kaunist ja hoolitsetud naist näha. Noorem naine soovib, vanem-mees: Temal on ju kõik väärtused paigas. Kõigile pole seks nr 1, kuid kõigile leidub midagi. Ruumi jääb veel ülegi!
 
Koletis 12. detsember 2014, kl 23.19
Mulle on küll seks nr 1.
 
kk 12. detsember 2014, kl 23.28
Meeste puhul saab määravaks kogemus:
oskus hoiduda tühjast huilgamisest ja ulumisest,
oskus olla mehine toetav-kaitsev-turvaline kuju ennast peale surumata,
oskus lasta ka naisel olla see, kes ta on,
oskus hoida ja hoolida, olla mees.
Said aru?
 
Kaunitar 12. detsember 2014, kl 23.29
Siis sobib sinule kaaslane, kellele on ka nr 1!

Peale nr 1 on veel palju vaja, et elu toimiks!
 
olen 58 12. detsember 2014, kl 23.44
ja mulle palun mees aastates 42 . . . :(
 
Kaunitar 12. detsember 2014, kl 23.49
kk-le!

Seda suurte kogemustega ei lase maja uksest ka sisse. Eelistan meest, kes oskab hoida " KODU ", igas tähenduses 100%!
Neid, kes aiataguseid mööda käivad on kohe punasel vaibal!
mansion ghost 12. detsember 2014, kl 23.59
Kaunitar on nakatunud idealismi pisikust :) Vähe on neid idealiste järele jäänud või saabub see peale marulist noorusaega, kui kõik järeleproovitud-kogetud.
Irooniline aga kummitus põeb sama tõbe ja ootaks sama naispoolelt.

Aga "punane vaip" on üldiselt teise tähendusega ja seal käivad "kuulsused". Aga "Suguelu Suurkujud" on kah mingitpidi kuulsad ;)
 
Kaunitar 13. detsember 2014, kl 00.13
Tänan märkuse eest!

Sellepärast ei saagi neid " Suguelu Suurkujusid" uksest sisse lasta, et lapsed ei peaks koolis häbi tundma oma vanemate tegudest/ pärast!

Minu hea poiss teisest linnast, kolis kodust välja. Kodus ju puhta "Litsimaja" ja häbi öelda, " Kes on sinu ema"!

Mehed tehke ikka tegusid teises valdkonnas, mitte " Seksivaldkonnas"!

Tahtmine on taevariik aga saamine iseasi- jõua eesmärgini õiget rada mööda!

Kõik ei peagi minu järgi elama, kuid mõned inimesed jäävad reaalis lihtsalt võõraks!
 
babe 13. detsember 2014, kl 00.23
Kogemus ei tähenda tingimata kvantitatiivset mõõdet. Mõni mees võib lõputult "mööda aiataguseid käia" aga ei omanda kunagi Kk nimetatud oskusi.
 
Kaunitar 13. detsember 2014, kl 00.40
Haritud mehel on need oskused juba olemas ning võetakse kandikul vastu!

Mõni mees käib 10 aastat TÜ - s , kuid ikka meheks ei saa!

Mõne mehega on hea klapp voodis, kuid puuduvad teised oskused eluks!

10:1 - Kes sobib!
 
Wana-toi 13. detsember 2014, kl 00.48
A mis siin keerulist? Vanamehel on rublad rullis taskus, noorel mehel pole peale kepitamise miskit oskust. Eks võib vanatoi rublade nimel kehva suksutamist või selle puudumist ära kannatada. Ühes Eesti raamatus kirjeldati sellise paari pulmaööd - Jõuetu ätt üritas küll, aga midagi ei tulnud välja. Maara käratas:"Krõbistada sa ometi jõuad?" ja tõstis vanamehe oma rinnale. Naise soojal rinnal oli hea olla, tukk hakkas vaikselt peale tulema :D Umbes nii see oli, vabandan tsitaadi ebatäpsuse pärast.
 
Kaunitar 13. detsember 2014, kl 01.04
Oleneb mehe tervisest, mõni 50+ seksib veel paremini ning saab taaskord isaks. Naiste hinnang ilusale( peetakse silmas välimust) mehele on järgmine: Kellel vähegi välimust, see on voodis lahja. Ei paku midagi ja polegi enam nr 1!

Noorel mehel - 30 puudub paljugi. Kellel väärtused on nr 1 siis miks ei tohi piiluda vanemat härrasmeest? On meiegi riigis kõrges eas veel mees saanud isaks ja väga õnnelik. Kui soov hoida on ikka mõlemapoolne siis ainult tuld!
 
Kaunitar 13. detsember 2014, kl 01.11
Head ööd kõigile!
 
Wana-toi 13. detsember 2014, kl 01.15
Kaunitarile -

Osaliselt olen Sinu jutuga nõus. Ma ei kiitle, aga mitmedki on mind selliseks pealt keskmise välimusega kodanikuks pidanud. On olnud elus sellinegi juhtum, et voodis kõik tipp-topp ja kestvad kiiduavaldused, püsisuhet aga ei julgetud luua ("Ilusad mehed pole truud, ilusad mehed on ohtlikud" jne). Ega ma ei hakka sellepärast siis roosiks löödud pudelipõhjaga oma sihverplaati kraapima ega tünnide viisi seapekki matsutama, et paksemaks saada :D
 
Kaunitar 13. detsember 2014, kl 01.38
Sina ei peagi seda tegema, oled rahul välimusega - mis sinule kaasa antud on!

Tean suhet:

Mehe välimus on väga hea( ilus mees, tume)!
Armastus, tunded olemas ( kahepoolsed)!
Mine või armastusest lolliks/ pööraseks!
Seks mehega 5+!

Aga suhe ei jäänud kestma, sest korralik tüdruk leidis: Ma ei vaja pereloomiseks meest, kellel püksid jalas ei püsi!

Saatus on meil karm õpetaja ja kõik ei sobi kõigile!
Sellepärast öeldakse, et " AINULT ARMASTUSEST EI PIISA"!
 
kk 13. detsember 2014, kl 07.40
Aia taha panid mehe ise, minu jaoks ei tähenda sõna kogemus seksuaalseid "vägitegusid" ega erinevate partnerite arvu. Loetut mõistetakse vastavalt isiklikule maailmanägemusele.

"Punasel vaibal" olemine on otsene kutse saabumiseks, austustväärivale seltskonnale.
"Vaibale kutsumine" on teine lugu.

Saatuse kaela on eriti mugav oma vigu ajada. Keegi/miski peab süüdi olema ja "ise" ei saa see olla.

Soovitan algatuseks armastust kogeda. Tõelist armastust. Ja seejärel sel teemal sõna võtta.
 
uugu 13. detsember 2014, kl 09.05
see vanemas eas isaks saamine on ka omaette teema. ühest küljest stabiilne, teisest küljest lokkab
 
joulumees 13. detsember 2014, kl 09.22
Kuulsin, et siin palju noori (35-40) särasilmi:)No nii lumehelbekesed, kes tuleb põlvepeale ja soojendab vanamehe südant.
 
silmäpuoli 13. detsember 2014, kl 09.39
masseeri ise oma radikuliidi ja podagrahaigeid kintse. puudub veel, et ma mingile infarkti saanud vanale peerule südamemassaaži ja suustsuhu hingamist teeksin.
 
uugu 13. detsember 2014, kl 09.50
tegelikult peaksid ikka omaealised koos olema, mitte see isa-tütre, ema-poja suhted, veel hullem kui on mees naise kõrval nagu vanaisa või naine mehe kõrval nagu vanaema. 40ndates mehed vaadake 40 aastates naisi ja üldse on +-5a selline ok vanusevahe, ülejäänu kaldub juba kõrgemas aeas liiga ekstreemsusesse. Kummaline on see 40ndates või vanem mees titekäruga ringi rallimas, noorem naine kõrval, nagu teine tütar. ja se epilt on tõesti rõve seal artiklis pandud,s ee peaks nii mõnegi paika loksutama, kes vanemat meest vaadanud on.
 
uiui 13. detsember 2014, kl 09.58
seda pildi peal olevat meest ei vaata isegi temaealised naised. ehk vikatimees kiikab. vähemalt keegigi.
 
raketiteadus 13. detsember 2014, kl 10.21
Sest nooremad neiud on ilusamad ja vanemad mehed rikkamad:)
 
kadakatupp 13. detsember 2014, kl 12.29
küllalt nähtud noori põrsanägusid-pekimagusid ja senteveeretavaid vanamehi. ainult unenägudes on kõik pubekad missivälimusega ja vanatoid miljonärid. jäägem ikka realistideks.
 
Suitsupääsuke 13. detsember 2014, kl 13.44
Eelkõige meeldib mulle inimene, mitte tema vanus. Välja on kukkunud nii, et endast vanemate meestega leian ühise keele kiiremini, kui endavanustega.
 
normaalne mees 13. detsember 2014, kl 14.34
Minul jälle tuleb noortemate neidude/naistega suhtlus paremini välja. Vb aastatega tulnud kogemuste pelt või siis suudan lihtsalt neid mõista paremini kui nad ise. Samas ma ei taha ega viitsi enam lihtsalt suhtlemise pärast ringi joosta. Tahan kedagi kelle jaoks kodu luua, keda oma maapealse elu jooksul armastada ja kelle eest hoolitseda ning talle sellist tähelepanu jagada mida ta igati väärt on.

Kahjuks senini pole sellise isendi otsa komistanud, sest lihtsalt kaaslast leida, kes minu mammona pärast mulle naeratavad või kellel pole selliseid omadusi, mis minu silmis olulised on, ma ei soovi.
 
päevapäike 13. detsember 2014, kl 14.58
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tingituna artiklist, mis naistekas on, tekkis küsi
> mus, miks teie siin otsite nooremaid naisi ja vane
> maid mehi?


Vanem mees on üldjuhul kodukesksem ja maharahunenum, hindab ehk püsiväärtusi ja oskab naist kenasti kohelda. Oleneb muidugi, milline kellegi elukogemus on olnud - mõni muutub vananedes naisetarbimise masinaks ega tea hingelistest väärtustest midagi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!