Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
muusikast
 
valge 26. detsember 2014, kl 12.30
Ütle kes on su sõbrad ja ma ütlen kes oled Sina ehk ütle milline on su lemmiklugu ja ma ...

Andke tagasi maa, et ma teaksin, kus algan kus lõpen
andke tagasi maa, et ma tunneks, et elan ja käin
olla korraga pühak ja saatan ei ole ju mõtet
kuid nõnda ma tõepoolest mitte ei ole vaid näin ...
 
n55 26. detsember 2014, kl 12.39
ei julge ainsat lemmikut välja pakkuda, neid on mitmest nurgast ja kandist. Aga lööge sisse nt:
Willie Nelson, On the road again...
 
Täitsa Blond 26. detsember 2014, kl 12.44
Ma kardaksin sellist inimest, kellel on vaid üks lemmiklugu, vaid üks lemmiksöök, vaid üks lemmikvärv jne...nagu seisev vesi.
 
Sid 26. detsember 2014, kl 12.46
Enamusel minu lemmiklugudest sõnad üldse puuduvad. Ma olen sõnatu!? :)
 
n55 26. detsember 2014, kl 12.47
eks nii sõbrad kui lemmiklood katavad mingi osa inimese spektrist, aga mitte tervikut.
 
mees 26. detsember 2014, kl 12.47
Kes elab metsa sees ja mingi mutimetroo meenuvad.
 
hei 26. detsember 2014, kl 13.27
valge, kuhu jäi antud ridade autori nimi? oled näppaja...või kuidas?
 
valge 26. detsember 2014, kl 13.31
Hei, kui ära tunned, anna teada
 
hei 26. detsember 2014, kl 13.33
 
hei 26. detsember 2014, kl 13.37
Andke tagasi maa,
et ma teaksin, kust algan, kus lõpen.
Andke tagasi maa,
et ma tunneks, et elan, et käin.
Olla korraga pühak ja saatan
ei ole ju mõtet,
aga nõnda ma tõepoolest
mitte ei ole, vaid näin.
Alavainu.
 
valge 26. detsember 2014, kl 13.43
Bonzo viisi saatel kõlab nii Bonzo Andke tagasi maa: http://youtu.be/Zs75MjjB4mc
 
targutav punapea 26. detsember 2014, kl 16.07
esiteks varastab kelleltki lulla /ei pane originaalautorit/ ja siis hakkab muusikat lahkama et ei tea mida see kõik kellegi kohta öelda võib. muusika on muusika, kuulamisek . kes kuulab sõnu, kes helide imelist mõju kuulmismeelele. see lahkamine on sama mis lahata et mis see armastus ikka on, ääää... - see nagu hakkad elava ahvi aju sööma - delikatess milline, kas pole!:DD
 
sa 26. detsember 2014, kl 16.12
punapea, ää rohkem peale võta, jutt nagu seasöök
 
valge 26. detsember 2014, kl 16.22
MOTT. Halva kogemuse nurgakeses ei saanud piisavalt sappi välja lasta? Kust inimestes on sellises koguses õelust ja vingu? Tõsiselt imetlust vääriv omadus selles foorumi nurgakeses kaasa rääkimiseks.
 
targutav punapea 26. detsember 2014, kl 16.37
sappi pritsitakse siis kui lahmitakse. kui konkreetselt ära seletatakse, siis oled ise sappi täis kui jutust aru ei saa ja sappi enda peegelpildis näed:P
/ok, rohkem ei sega õrnahingelisi kaunishingi/:D
 
Täitsa Shrek 26. detsember 2014, kl 16.55
Aga mida oodata sellises nurgakeses inimestelt, kel vist kõigil heliseb midagi südames ja heliseks ka huultel, kuid pole kellele. Jõulud oma üksildase hingega veedetud, sugulastele soovitud ja head nägu tehtud, üle söödud, raha raisatud. Et nüüd imetletakse oma veel jämedamat kere ja kellegi imekaunist muusikamaitset? Hallo, me oleme ju eestis, omade keskel, kus hea sõna napib ja sappi pritsib paljudel pilgust, rääkimata anonüümse foorumi võludest.
Mulle meeldib ka nt Inese üks uus lugu, mis räägib tuhaks põlemisest kellegi ees. Ja tõenäoliselt saan ma nüüd sõimu nii Inese, kui tema loo eest, sest ei kiida sellega kuidagi mutte, kel pole ei keskkohta ega sarnast häält:-)
 
valge 26. detsember 2014, kl 17.06
Kõigi ja kõige suhtes pidevalt ja alalõpmata rahulolematu olla, nii on vist jube raske elada. Õnneks on inimesi erinevaid ja meie endi valik kellega neist suhelda ja kellega mitte.
 
hahh 26. detsember 2014, kl 17.45
Pisut vale koht sellise teema jaoks. Siin lüüakse hambad peppu kõigile, kes koos huntidega ei ulu ja kui kehvasti läheb, siis rebitakse lõhki ka veel.:)
 
valge 26. detsember 2014, kl 17.53
Tore teada, kahju, et siia eksisin. Lugedes erinevaid teemasid, kui mitte kolmanda siis hiljemalt viienda postitusega s&::#$&kse see igal juhul ära. Mis teil inimestel viga on?
 
Täitsa Shrek 26. detsember 2014, kl 17.54
Tubli algatus teemaalgatajalt. Tuli avalikku foorumi valitutega suhtlema, aga oh õnnetust, kui mõni hakkas veel suhtlema ja mitte taktikepi järgi:-)
 
hahhh 26. detsember 2014, kl 17.55
Karjamentaliteet.
 
valge 26. detsember 2014, kl 18.03
To täitsa Shrek
justnimelt, oleks eeldanud suhtlemist, mitte tatipritsimist. Ja seda, et valitutega - sorry, sellega tõesti ei osanud arvestada.
 
XO 26. detsember 2014, kl 21.59
Valge, kallistame parem - siin mõtestatud teemadel arutlemine kaunis mõttetu ettevõtmine... ;)
 
must 26. detsember 2014, kl 22.12
muusikateemaliste vestluste jaoks on eraldi rubriik täiesti olemas. paluks lõpetada tutvusmisfoorumi risustamine kõrvaliste teemadega ja lõputu lingip..aga.
 
XO 26. detsember 2014, kl 22.29
must läheb nüüd ja võtab rohud ära ning seejärel hakkab "roosaks" eksole! ;)
 
must 26. detsember 2014, kl 22.34
dream on, sarikallistaja. muusikast jahvatamiseks on tegelikult ka spetsiaalne rubriik olemas.
hakka tutvuma
tõmba uttu
või kao tuttu.

valik on sinu!
 
XO 26. detsember 2014, kl 22.48
Ohoh, must, ja mis on siis sarikallistajal viga? Ning mis sul sellega pistmist, kes XO on?
Olgem nüüd ausad: ei ole sina siin kellelegi kohanäitaja ega interneti uksehoidja! ;)
Seega: mine krõbista tablasid ja hakka "roosaks".
Peale seda teeme siis kõik koos ühe suure sõbrakalli (sarikalli) ;))
 
valge 26. detsember 2014, kl 22.58
Tõesti, kui mõtlematu minust oli sellise pealkirja all teha postitus lootmaks, et inimesed end ehk läbi lemmikmuusika tutvustada sooviksid. Julgen kergemat mürki võtta, et selle postitusega muusika nurgas oleksin kiiremini peksa saanud. Aga vahet ju pole siin foorumis saad peksa igal juhul, tore seltskond, läbilõige keskmisest eestlasest (üksikud erandid välja arvata).
 
XO 26. detsember 2014, kl 23.05
valge, ärgem nüüd liiga härdaks ka mingem - ei ole viga, mille vastu üks (sari) kalli ei aitaks! ;)

Sadangi siis siit ühe ka sinupoole teele! :)
 
valge 26. detsember 2014, kl 23.14
Härdusega pole siin midagi pistmist. Olen ikka lootusetu naiivitar imestades siiani, kust krt inimestes nii palju õelust on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!