Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
olen naine ja tutvun püsisuhte eesmärgil mehega vanuses 30-35
 
Olen naine 30. detsember 2014, kl 03.21
Ise 32.Tallinnast. Tutvun püsisuhte ja pere loomise eesmärgil. Ootan võimalikult sisukat e-kirja. newlife82@inbox.ru
 
punkt ru? 30. detsember 2014, kl 04.02
ilmselt oled venekeelses keskkonnas tegev? see on kindlasti nii mõnegi mehe jaoks väga oluline, mina näiteks ka ei sooviks, et mu laste ema räägiks lastega emakeelena vene keelt. muidu ka on rahvustel ikka nii erinev kultuur, et peret looma hakates küll vene neiut ei vaataks :) muidu loomulikult ;)
 
* 30. detsember 2014, kl 04.07
Pane end mehe olukorda ja mõtle, kui sisukalt inspireerib vastama nii lakooniline kuulutus. Ei sõnagi enda ega otsitava kohta, sisuliselt?
 
Täitsa Shrek 30. detsember 2014, kl 10.21
Aga milleks sulle mees, tutvu lihtsalt numbritega 30-35:-)
 
*** 30. detsember 2014, kl 10.28
No miks peaks naine enda kohta midagi kirjutama. naine teab oma väärtust ju ise niigi.:)
 
eelmisele 30. detsember 2014, kl 11.30
sa oled vist naine. tutvuda soovitakse ju mehega. mis kasu sellest on, kui naine oma väärtust teab, totuke?
 
"Meitla'st" lugeda : 30. detsember 2014, kl 12.06
Познакомлюсь с заботливым, целеустремлённым, умным и т.д :) мужчиной 30-35 лет с целью создания серьёзных отношений. Мне можно писать не только по русски.

Kuulutus lisatud: 27.12.2014
 
normaalne mees 30. detsember 2014, kl 13.21
Mind hämmastab ikka enam ja enam see liigselt ühele poole kaldu suhtumine. Ja seda mitte ainult selle postituse najal öelduna vaid enamike naiste postituste järelkajana.

Miks mehed peavad kirjutama pikki ja sisukaid kirjatükke enda ja temaga seonduva kohta ja naised võivad piirduda vaid kahelauseliste ja/või üheülbaliste sõnumitega (nt olen naine vanuses see ja ise olen tubli, tark ja ilus ning otsin meest sellist ja sellist)? Ja isegi kui mees siis kirjutab sellise kirjatüki valmis, tuleb järgmine sama lühike kiri, mis nõuab järjekordset sama pikka jutustust juba uutel teemadel ja endiselt naised ise, midagi pikemat enda kohta kirjutada ei viitsi ning vabandavad välja sellega, et küll on kiire, küll ei ole hea kirjutaja, küll et silmast-silma hiljem küsivad või et vastavad siis, kui on .. bla bla bla. Nii need asjad ikka ei käi. Tahate, et head, toredad ja targad mehed teile kirjutaks ning teie kuulutustele vastaks siis NÄHKE KA ISE VAEVA!

Teiseks, miks on naistel, nii kuramuse raske oma parameetreid ja veel parem, ka pilt kuulutustele lisada? Miks mehed peavad alati olema need, kes peavad arua andma, kui pikad laiad ja välimuselt löövad nad on? Ja pole vaja ajada siin bläma selle kohta, et naist ei huvita kaaslase valikul tolle parameetrid sama palju, kui mehi. Huvitavad küll. Ka teie jaoks on välimus alati sama oluline (vahel olulisemgi) kui sisugi. Pealegi, see välistaks kõiki neid mõtetuid kirjavahetusi ja pimedaid tutvusi nendega, kes tegelikult üksteisele ei sobi ning jääb ära see hilisem foorumis kaagutamine sel teemal, et küll see mees oli kiilakas, küll paks, küll liiga lühike või kasimatu või liiga karvane või ühe silmaga ja vastupidi.

Ma isegi vb tutvuks teinekord toredate naistega, kuid seni kuniks te ka ise ei pinguta hea ksaalase leidmiseks, ei pinguta ka mina, et olla kellegile trofeeks ja jagada oma tähelepanu ning aega ja raha.
 
normaalne mees 30. detsember 2014, kl 13.25
Lisan juurde, et ka mehed, kes otsivad võiksid samamoodi käituda. Mis kuradi normaalset naist te loodate leida, kui ainus, mida te postituses öelda oskate on "Jou olen mees parimais aastais. Saame kokku ja tutvume. Kirjuta! Jou Jou".
 
Täitsa Blond 30. detsember 2014, kl 13.50
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 00.25.
 
kadakajupp 30. detsember 2014, kl 14.33
normaalsel mehel on iva, aga mul tulevad alati judinad peale, kui mõtlen mingite cv-formaadi juurde sobivate motivatsioonikirjade peale - jubedad.
 
johhaidii 30. detsember 2014, kl 14.41
Ma pole mingeid Blondi parameetreid näinud? Teed äkki lühikokkuvõtte? Nii tutvuse poolest, või kuda seda nüüd öeldagi.
 
kadakajupp 30. detsember 2014, kl 14.43
oi, blondil olid suure põhjalikkusega isegi sääreümbermõõdud kirjas :). teema ei meenu kohe, blond ilmselt teab.
 
johhaidii 30. detsember 2014, kl 14.46
Ila juba jookseb suu nurgast.;)
 
* 30. detsember 2014, kl 15.00
Tb mõõdud on suure, vormika naisega tutvumise teemas- kus siis veel :)
 
kadakajupp 30. detsember 2014, kl 15.07
keri sa tärn kah...puu taha. see suur ja vormikas pidi seal teemas ikka jõle tank olema :).
 
* 30. detsember 2014, kl 15.17
Näh, ma ei öelnud ju midagi pahasti. Tb enda valik, eksole..
 
tb-le 30. detsember 2014, kl 15.35
kui p... juured ikka arvutitoolist läbi kasvavad ega siis nagu öeldakse on juba viimane staadium reaalellu naasmiseks
 
Täitsa Blond 30. detsember 2014, kl 17.25
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 16.04.2015 00.28.
 
johhaidii 30. detsember 2014, kl 17.54
Normaalne ju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!