Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Ehk oled sa siin?
 
Õhtu 26. detsember 2014, kl 16.12
Istun laua taga ja kuulan Mahleri 5ndat sümfooniat... adagietto on kui muusikaline vorm hetkel silmapiiril paistvast päikeseloojangust...
Veel mõned momendid ja saabub tänane pimeduse aeg. Tunnen, et keegi võiks olla minuga siin seda nägemas. Aastaid üksi olemist mõjub sel jõuluperioodil kuidagi tugevalt. Ei, ma pole väga õnnetu, kuid tunnistan endale, et üks osa minu elust on puudu ja pean selle osa endale leidma.
Kas tunneb siin mõni kolmekümnenda eluaasta läheduses olev intelligente noor vaba naisterahvas, et ta tahaks tutvuda 30 aastase mehega? Tahaksin leida endale tutvuse meeldiva noore naisega, kes ei suitseta ega tarbi liigselt alkohoolseid jooke, kes hoolitseks oma keha ja tervise eest (ka vaimse) ja kel poleks varasemast elust lapsi. Saa oma elukorraldusega hakkama, ole oma loomult lõbus ja avatud võimalustele, mis elu sulle pakub. Need on minu ootused naispoolele ja täidan neid ka ise.
Ilusat ja rahulikku õhtut :)
 
ma ei suuda 26. detsember 2014, kl 16.14
ooo...kui armas...kahju, et ei vasta tingimustele.
 
jurakas 26. detsember 2014, kl 16.18
kas 45a mees sobiks?
tahaks isast proovida
 
No aga 26. detsember 2014, kl 16.36
Toksi seent, nohik!
 
mats 26. detsember 2014, kl 16.41
Keda sa nohikuks tembeldad, krdi rsk!
 
Maalt ja hobusega 26. detsember 2014, kl 19.06
Ma olen mats ja pooleldi maakas ega taipa peenematest kunstidest midagi. Mulle meenub hägusalt, et Mahlerit armastas üks venelaste kultusfilmi "Bumer" ("Bemari") peategelasi.

Igatahes soovin Sulle edu ja loodan, et leiad selle, keda otsid :)
 
neiu 26. detsember 2014, kl 19.58
väga huvitav ja omapärane kuulutus :)
kirjutan kindlasti aga ei julge lubada, et seda täna teha jõuan.
 
Õhtu 26. detsember 2014, kl 21.20
Aitäh positiivsete kommentaaride eest.
Tahan siin teha ka ühe täpsustuse. Nimelt unustasin oma esimeses postituses määrata tutvumispiirkonnana pealinna ja selle lähiümbruse.
:)
 
Merli 29. detsember 2014, kl 14.34
:)
Ilus kuulutus, vastasin.
 
Liisi21 29. detsember 2014, kl 18.54
Olen Võru tüdruk ja kahjuks siin enamus mehi joodikud või elavad vanematega. Pole lasknud veel ühelgi mehel end lörtsida aga päris vanatüdrukuks ka jääda ei taha. Ehk on siin kandis ka norm mehi?
 
viiu 29. detsember 2014, kl 19.58
Vahest on suur tahtmine hakata kosjamooriks. Kuidas küll ilusad, targad ja noored mehed ja naised üksteist ei leia?
 
kas mulle ka leidub naist 29. detsember 2014, kl 21.34
kuulan onu bellat, väljas on juba pime. teine kahene walter on mu põhjatusse lähkrisse juba peaaegu sisse läind. kiman suitsu vanal päevi näind diivanil mille vedrud on väsind. olen endaga hakkama saanud, ka karjääri on tehtud, olin kunagi kopajuht. nüüd oleks aeg otsida naist, sest olen küpse juba küll. kaua sa seda makaroni hakklihaga ikka mälud. vaja oleks väga naist kes süüa teha oskab ja nõusid pesta viitsiks. olen pisut üle keskmise kaalu aga sada kilo pole minu ühe koma kuuekümne viie meetrise pikkuse juures midagi hullu, uuel aastal võtan end käsile. hakkan kepikõndi ja kätekõverdusi tegema , peaasi et naine mind toetaks ja minu vaimsust erksana hoiaks ja minule iga päev tervisliku toitu teeks. elan üürikorteris, väga hea oleks kui naine omaks enda elamist ja oskaks koristada, siiani käib mul ema kord nädalas külas ja tõmbab suurema sodi kokku. mulle meeldiks tutvuda blondi naisega, endal mul juukseid enam ammu pole, pesin kunagi ähmasena torusiiliga pead ja nii see läks. see-eest hoian raha nüüd juuksuri ja šampooni arvelt kokku. muidu olin punapea ja vähemalt kenad punased kulmud ja ripsmekarvad on säilunud, mõnele naisele on need väga seksid tundunud. minu puhul on tutvumisel probleemiks saanud minu hambad või täpsemalt hambutus, samas olen siiani hakkama saanud, peale minu naeratamist on reeglina kõigil naistel kuskile kiire hakanud. ei saagi aru mis seal nii hullu on? kui mõni kena piiga viitsiks mind vana aasta õhtul enda juurde võtta ja mind pisut turgutada võib minust veel parem mees saada. raketid on uueks aastaks minu poolt.
 
HaukuvPeni 29. detsember 2014, kl 21.41
to:kas mulle ka leidub naist
Kui sellise ausa ülestunnistuse peale delfi mutid kiima ei lähe, siis on vist nendega midagi väga, väga halba juhtunud. Näiteks mutid on mehele läinud või midagi sama jubedat...

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
eelviimasele 29. detsember 2014, kl 22.47
12 points, pole ammu nii naernud :)
 
Õhtu 31. detsember 2014, kl 12.10
Soovin omalt poolt lõbusat aastavahetust ja toredat saabuvat uut aastat kõikidele siinse tutvumisrubriigi külastajatele!
 
n55 31. detsember 2014, kl 13.40
Mul tuli mõte, et keegi võiks ikkagi avaldada Eesti rahvastikupüramiidi, kui see loodetavasti salastatud pole. Siis näeksid ka siinsed külastajad, millised on kellegi shansid. Soovitan, et kui muidu sobiva ja meeldiva leiad, tee laste osas mööndus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!