Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Puhas äri
 
kuu aega imedemaal 03. jaanuar 2015, kl 12.49
Pidasin huvi pärast kuu aega kontot ühes rahvusvahelises tutvumisportaalis, mille bännerit üsna juhuslikult märkasin ja klikkasin. Kuna üldiselt nende saitide kohta on liikvel palju hoiatavat infot, siis loomulikult ei pannud sinna algul üles enda kohta muid andmeid peale soo, vanuse ja asukoha. Aga oh imet, piisas sellestki, et iga päev saada postkasti mõni message tutvudasoovijalt. Loomulikult ei oleks saanud neid lugeda ilma krediitkaarti tuulutamata. Portaalirobot nägi hullu vaeva, et meelitada seda tegema: küll tuli sooduspakkumisi "ainult täna poole hinnaga täisliikmeks!", "Lae oma foto üles ja loe sõnumeid kuu aega tasuta!". Ilmselt ei maksnud talle ka midagi ignoreerida "kirjasõprade" profiilides selgelt väljendatud vanusevahemiku-soove, ja saata nende nimel kirju ebasobivale suvalisele tüübile (siis mulle ;-)). Sõnumite sisu jäi küll nägemata, kuna arusaadavatel põhjustel ei kiirustanud ma sinna oma krediitkaardi andmeid sisestama, aga küllap need oleks olnud stiilis "Hi, I would like to get to know more about You" jms automaat-tekst. Ilmselt äri-idee ongi sellele rajatud, et uudishimu sunnib mingil hetkel ikka vaatama, mida tundmatu Tartumaalt või tutvuja Salacgrivast siis ikkagi kirjutab, ja ongi jälle portaalipidaja kontole kopikas kukkunud... Edu neile, mulle sai täna eksperimendist küllalt ja kustutasin konto :-)
 
jajah 03. jaanuar 2015, kl 13.26
hmhm, sa arvad, et kustutamisega saad rahu? Mul oli paar aastat tagasi samasugune juhus, et tegin mingisse välismaisesse portaali konto. Noh, rahakoti raudu ei kippunud minagi avama, hoolimata hunnikust teadetest saabunud kirjade kohta ja igasugu sooduspakkumistest. Aga uba on selles, et peale konto lõpetamist saan ma neid teateid lugemata kirjade kohta aegajalt siiani. Kas nad tõesti loodavad, et mul läheb süda haledaks ja ma maksma hakkan? Vat ei saa sellele loogikale pihta. Mitte, et mul keeruline oleks need teated koheselt kustutada, aga ikkagi kummaline.
 
Sid 03. jaanuar 2015, kl 13.38
Ausalt öeldes tuleks vältida selliseid tutvussaite, kus tutvumise eest raha küsitakse. Mõistlikumad on need, kus tutvumine, kui selline on tasuta, aga igasugu lisateenused ja vidinad on tasulised (n.ö. komplimentide jagamine). Mul küll kogemus puudub, aga mu meelest on see DelfiDate (elik Flirtic) ka üks selline, kus tutvuda ilma rahata ei saa.
Seepärast oligi mu lemmik love.mail.ru ja ausalt öeldes ei kahetse sekunditki, et sinna kunagi kord kolisin. :D
 
to Sid 03. jaanuar 2015, kl 14.38
loodetavasti tutvud seal mõne Vassilissaga, kes enne oli mees aga siis lahutad temast ja lähed lõplikult kappi tagasi, seal kus sinu tegelik koht
 
Arvata võib 03. jaanuar 2015, kl 14.38
vene näkid on ulga konkr.mad kui siinsed keskealised "süütukesed"..
 
ooberg 03. jaanuar 2015, kl 14.42
Delfi Date ehk Flirtic on TASUTA leht. Kõikide fotode vaatamine, kirjade saatmine ja vastuvõtmine on tasuta- ehk kõik, mida tutvumiseks vaja. Ainult üksikutele eriti populaarsetele naistele kirjutamiseks peaks olema tasuline VIP-konto, aga see populaarsus möödub kiiresti ja paari nädala pärast saad juba niisama kirjutada samale naisele.

Twoo.com ja Suhted24 on tasulised.
 
aga mina 03. jaanuar 2015, kl 16.04
Eks isegi oldud kusagil sellises kohas konto omanik, aga ma lihtsalt eirasin neid sõnumeid, mis postkasti potsatasid. Kustutasin konto, kuid millegipärast ei jätnud see portaal mind rahule, aga ma ikka eirasin ja nüüd on juba pikemalt aega vaikus.
 
:DDD 03. jaanuar 2015, kl 16.06
Mu mehele tuli hiljuti postkasti kiri, kus üks vene vassilssa tahtis temaga kohe chattida mingis portaalis...mis on arvatavasti tasuline ja kaldub vähe kõrvalistele jahimaadele....
 
Annabell18 04. jaanuar 2015, kl 12.50
Ma tegin iha.ee lehele konto kuu aega tagasi konto. Kirju tuleb lademetes. Olen mingi 6 mehega kokku saanud aga suht koledad mehed olid ja ei teinud kellegagi midagi. Aga lahe ikka...saab kohvi juua ja ringi sõita mõnega ja niisama uusi tuttavaid :) Raha ei pea ka maksma tolle konto eest. Koledad pildid on ka roosaks tehtud ja ei ole rõve :)
 
nurjatu Nelli 04. jaanuar 2015, kl 13.59
annabell, sa oled muhe loomake. saab kohvi juua ja ringi sõita. toreniitore. : )))))
aga räägi lähemalt oma muljetest, et mispoolest need mehed siis koledad olid. vaata, mulle just sellised koledad meeldivad, selles on asi.
 
:)) 04. jaanuar 2015, kl 17.21
nurjatu Nelli on ise üks neist koledadest meestest, kes Annabellisuguseid kohvile viib kerge kepi lootuses:))
 
nurjatu Nelli 04. jaanuar 2015, kl 17.38
eksid, sõbrake. aga ega keegi ei keela ju midagi mõelda, mida ise tõeks pead või selleks arvad.
 
ru. vanad süütud naised 04. jaanuar 2015, kl 18.35
Arvata võib 03. jaanuar 2015, kl 14.38
vene näkid on ulga konkr.mad kui siinsed keskealised "süütukesed".
---------
no küsi tomilt,palju see tema venelane enn skandinaaviamma avarustes ilma min gi tulemuseta keppis, kuni nüüd Eestist kinnisvaraga mehe otsa kukkus, ja unistus saigi teoks.
arvestades, et eesti inimestel 85% omavad mingisuguste kinnisvara. Euroopas ju kõige kõrgem protsent. ja pensinärina pole vahet, kus seda pensioniraha tuulutada. aga aed ja maja aia sees omab väärtust küll, kui tutvusi sobitada.
 
Sid 04. jaanuar 2015, kl 18.48
Õnnetu ja loll pead sa ikka olema, kui sul kõik vaid seksile taandub ja ainuke töö, mille eest makstakse, on seks.
Vähe asjalikumad naised suudavad ka tavatööga omale kinnisvara osta. :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!