Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Soovitage kuhu võiks ligi neljakümnene naine minna Tallinnas õhtul üksi välja
 
muksi 02. jaanuar 2015, kl 17.24
Selline naljakas mure: tahaks minna minna kuhugi välja, aga pole kellega. Kuna pole ka ammu kuskil väljas käinud, ei oska õieti kuhugi minna. Soovitage ööklubi või kontserdipaika, kus oleks ka minu vanuseid ja kuhu poleks naljakas üksi minna. Palun ka mingit orienteeruvat kellaaega kui klubi nö rahvast täis saab, et ma ennast tühjas saalis väga kummaliselt ei tunneks. Tänan.
 
mees 02. jaanuar 2015, kl 17.34
üksi ei või, igasugused kaagid on ümberringi. Üksi on üldse naljakas minna, mina istun parem kodus.
 
kadakajupp 02. jaanuar 2015, kl 17.40
miks üksinda on naljakas minna? ma vist ise ka ei läheks, igav oleks, aga kedagi üksinda istumas nähes küll midagi ebatavalist ei arva või siis õigupoolest ei arvakski midagi - ilmselt ei märkaks, et keegi üldse üksinda on.
 
mees 02. jaanuar 2015, kl 17.44
kuna keegi ei märkaks, mis paganat ma seal siis üksinda istun-raisatud aeg.
 
* 02. jaanuar 2015, kl 17.59
Nt Clazz vanalinnas.
 
PD 02. jaanuar 2015, kl 18.21
Uus klubi W ootab sind
 
mees 02. jaanuar 2015, kl 18.27
Muksi lähme teeme õhtusöögi ja pärast võib ju minna ka edasi klubitama
 
mees 02. jaanuar 2015, kl 18.29
Olen hirmus häbelik, kus on see koht, kus minusugused võiks koos istuda.
 
Kira N 02. jaanuar 2015, kl 18.30
Mina küll käin üksi paljudes kohtades, üldse ei ole imelik. Käin kinos ja teatris. Restoranides käin üksi nii päeval kui ka õhtul. Baarides-pubides käin ka, aga siiski ainult päeval - varasel õhtu ajal. Päris öösel pole üksi pubis käinud. Aga jah, kui sa tantsida tahad, seda ma ei oska soovitada. Mina läheksin ikka klubisse, kes seal aru saab, kes kellega on.
 
rahulikkk 02. jaanuar 2015, kl 18.34
amigo näiteks, tund enne või keskööst on seal juba rahvast küll, tihti seal ka mingi esineja.

arumaei taipa mõnede suhtumist et üksi on imelik välja minna? kui vaikse halli hiirekesena nurgas konutada on ka kaaslastega minnes klubi ilmselt sama igavmõttetu paik. kes suhelda julgeb sellel võib lõbus olla igal pool, vahet pole kas seltskonnaga või omapead. suhtlemisjulgust peab muidugi olema vähemalt niipalju et ei vaata punastades põrandale vaid julged pilgule naeratusega vastata ja suudad ka veidi suhelda.

Löö pea püsti, naerata ja tunne ennast hästi!
 
abielumees 02. jaanuar 2015, kl 18.39
muksi, oleks hea, kui leiaksid aasta esimestel päevadel siit mõne normaalse mehe ja läheksite näiteks Chicagosse ja kui jutt klapib, siis võite ju kuskile klubisse edasi minna. Ise ma ei kandideeri seekord.
 
riks 02. jaanuar 2015, kl 18.41
miks kluppi kui võib kohe voodisse tormata.
 
n55 02. jaanuar 2015, kl 18.49
asjalik jutt
 
n55 02. jaanuar 2015, kl 18.55
tunnistan oma nõrkust kõigi rikside vastu, sest üks mind siin kunagi uitama õpetas. Niipalju tänaseks, kõigile uut, head ja parimat
 
riks 02. jaanuar 2015, kl 18.56
klubi on ainult ettekääne:)
 
O_o 02. jaanuar 2015, kl 19.50
See on nii veider kriteerium "kuhu pole naljakas üksi minna,"
et ei oska midagi soovitada.
Ise käin kuulamas muusikat, mis mulle meeldib ja klubis, kus on mulle sobiv õhkkond. Hästi ei kujuta seda vanusegrupi järgi valimist ette, et suva kas mängib džäss, hiphop või 90-ndate disko, peaasi, et keegi viltu ei vaataks.
 
olen 02. jaanuar 2015, kl 20.03
kord üksi klubis käinud ja paremat õhtut-ööd pole kunagi olnud.
 
seda et 03. jaanuar 2015, kl 00.21
Soovitan Amigot, seal on alati rahvast igas vanuses.
 
Kannu 05. jaanuar 2015, kl 09.19
Kõrtsi:)
 
london 05. jaanuar 2015, kl 10.41
Kannu, Amiigo, Sossi, vanalinna baarid nagu Chicago, Clazz, Beerhouse jt elava muusikaga kohad.

Tallinn on küllalt väike linn, tuleb leppida vähesema valikuga. Aga suuremadl innad nagu London jne, seal juba on tõesti raskem otsustada, et kuhu siis minna.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!