Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ei tutvu
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 08.49
Pikk ja sportlik mees, must king jalas, aga tutvuda ei viitsi.
Lobaks niisama?
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 09.54
Mis mees see veel, kes juba hommikul vara kõpsti delfi naistekas lobiseda tahab? Sportlik? Mis mõttes sportlik. Vehib siin mingi musta kingaga. Saaks veel aru, et räägib mustas värvi jookusjalatsitest, aga ei. Tugitoolisportlik mees tõenäoliselt.:-)
 
Pill 22. veebruar 2015, kl 10.58
Lobiseja jäi vist magama...
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 11.01
Ma vahepeal ei saanud lugeda, kael jäi kangeks.
 
räägiks 22. veebruar 2015, kl 11.06
aga võrastega ma ei vestle, ei viitsi. Enne kui tuttavaks pole saanud, ei räägi ka.
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 11.08
Ära siis räägi. Ütle mis su nimi on siis oleme tuttavad ja räägime. Ma panen vahepeal sigadele jahu.
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.09
Ma lähen keeran pannkoogi pannil teistpidi.
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.20
Nüüd ülejäänud ootavad hoolega kuni Madis oma seafarmist tagasi jõuab. Vähemalt pole vaja küsida, mitu siga toitmist vajavad, seda saab äraoldud aja järgi aimata.:-)

Aga sina "räägiks" ju ometi suhtlesid, kuigi arvasid end võõrastega mittesuhtlejaks. Räägi veel. Räägi või endaga, me kõik elame kaasa.:-)
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 11.22
Mul on ainult kaks siga. Naine õgis ka end paksuks ja laisaks, et siis tegelikult on neid kolm.
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.26
Ja käisid ning lükkasid naisele ka jahu ette? Ei tea, kes selles süüdi on, et naine paks. Ise nuumad teda pidevalt koos neljajalgsete ruigajatega.:-)
 
räägiks 22. veebruar 2015, kl 11.28
Mida imet sellisega suhelda kes oma naise nii unarusse jätnud on, et see end kurvastuseks paksuks söönud on. Armastama oleks pidanud teda kui ta juba endale võtsid. Oleks võinud oma sigadega jäädagi kui tegelikult naist ei taha.
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 11.28
Naisel on laiskus ja matsutamine geenides. Ma sain sellest hilja aru, enne treisin talle kaks titte. Nüüd siis tassin ühtedele jahu ja teisele praekartuleid ette.
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 11.31
Tegin koeraga pikema metsajooksu ja rõõm näha, et teema ilusti elus hoitud. Libale viis pihku;)
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.32
Aga sa Madis jäta üks päev kartulid naisele viimata ja teine päev ka. Vaata, kas veab ennast voodist kööki ja liigutab end niipaljukest, et ise endale midagi hamba alla saab. Soovitav oleks jätta käeulatusse peedid, porgandid, kapsad ja õunad, apelsinid vms kraam. :-)
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.35
Päris Madis, mis tõugu koer sul on?
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 11.36
Täpsustan siis, et metsajooksul põrkan läbi naabertalu perenaise juurest. Tema on sale ja hoolitsetud, tema mõtleb mulle ja igatseb.
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.36
Teisele Madisele soovitaks naisele ette anda iga päev ämbritäie vett. Küll ta siis sagedamini ennast WC vahetki käimiseks liigutama hakkab.
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 11.37
Hunt on, tegelt on neid siin mitu.
 
räägiks 22. veebruar 2015, kl 11.38
Teid on lausa duubeldatud. Madis teid võtaks, üks peab suuremas koguses sigu, teine lidub päevad läbi koeraga metsas. Räägi siis sellistega kultuurist ja suurtest ideedest, maailma globaliseerumisest ja energiakriisist.
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.38
Libale
Ja mine tea, sinu puudumist märgates hakkab niane sind varsti juba naabertalu ümbrusest otsima ning lõpuks jõuab isegi sulle järele joosta ning pudrunuia või kulbigagi virutada.:-)
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 11.41
Ega liba palju mööda ei pannudki, koertega pani natike puusse ja sigu on ka rohkem.
 
punapea 22. veebruar 2015, kl 11.41
ärge tutvuge jah. kirjutage aga jutte ja lobisege, tehke nägu et olete huvitavad ja siis kui keegi teist huvitub, lajatage labidaga pähe, et ei tutvu. muidugi käige iga enam-vähem sobiliku tutvuja teema läbi oma lobaga, seal teemas mittetutvumas ja kirjutage, kirjutage, kuidas te ei tutvu, sest foorum on ju jumala vale, mis siis et nimeks "saame tuttavaks"...

/ma ka ei tutvu, ja olen selleks sobilikus teemas:D/
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.41
Sa mõtled hundi all, et Saksa lambakoer? Oh, mul on neid ka paar tükki elu jooksul olnud. Ustavad seltsilised, aga jooksutada jõuavad noorematena nii, et tunned end jalutusrihma pikendusena.:-)
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 11.46
Punapea, tegelikult ma ju tutvun. Tõmbaksin siit hullarist kohe minema, oleks vaid kuhu.
Truu koera ja autod võtaksin kaasa. Riided ka.
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.47
Lehvitan suure plaguga, mille kirjas "Ei tutvu!". :-)
 
koer 22. veebruar 2015, kl 11.48
madisele - auh
punapeale -urrrauh
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.50
Koerale pai.:-)
 
räägiks 22. veebruar 2015, kl 11.52
Kas siin toimib nüüd see äraspidi psühholoogia, et ütleme ei, aga tegelikult kõik loodavad, et nüüd äkki... :D
 
mmmm 22. veebruar 2015, kl 11.55
Mina tõesti ei tutvu. Veetsin arvutis vaid aega. Aga nüüd suundun oma pannkookide juurde, muidu lähevad veel järjestikku kärssama.:-)
 
Madis 22. veebruar 2015, kl 11.58
Liba pani täiesti täppi- ongi tegelikult SLK, ehk sakslane.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!