Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
suhted
 
mees 42, Tln 20. veebruar 2015, kl 23.57
Lahutatud mees sooviks natukene vaheldust ärgipäevaellu ühe huvitava ja kena Tallinna naise näol.
Ei sea mingeid suuri plaane sellele uuele tutvusele nagu ka mitte kindlaid kriteeriume ega ka nõudmisi naisele, kellel võiks selline huvi olla.
 
põh 21. veebruar 2015, kl 00.02
Vajad lahutusest ülesaamiseks lohutusnaist, nii kirjutagi.
 
mees 42, Tln 21. veebruar 2015, kl 00.10
Minevik on möödanik ja selles ma liiga kinni ei ole, pigem tutvun ühise meeldiva ajaveetmise eesmärgil.
 
tänan ei 21. veebruar 2015, kl 00.16
Miks peaks keegi tahtma meest, kel pool sissetulekutest läheb eksile ja teine pool pangale?
 
mees 42, Tln 21. veebruar 2015, kl 00.25
Pangalaenud puuduvad ja eksile ka ei maksa. Kui lahku läksime, siis jätsin talle mitu maja ja korterit, lisaks autod jms nänni.
 
Täitsa Blond 21. veebruar 2015, kl 00.38
...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 08.04.2015 01.53.
 
mees 42, Tln 21. veebruar 2015, kl 00.47
Mul ei ole mingit materiaalset rikkust, kui seda silmas pidasid.
See ei ole minu jaoks enam tähtis, vaid hindan teisi hoopis kõrgemaid väärtusi siin maailmas. Olulisemateks pean inimsuhteid, üksteise mõistmist kõrgemal tasandil, rahu ja harmooniat hinges ja meid ümbritsevas looduses ja tasakaalu leidmist kõiges, ma ei pea silmas religiooni, kuna olen ateist.
 
huvitav ja kena naine 21. veebruar 2015, kl 07.13
Muidugi ei ole sul materiaalset rikkust kui kogu nänn jäi ex-ile. Mida sul peale ilusa hinge uuele kaaslasele pakkuda on?
 
mitte nii ilus naine 21. veebruar 2015, kl 08.23
Aga kas ilus hing pole siis kõige alus? Raha tuleb ja läheb.
 
:) 21. veebruar 2015, kl 08.50
Ja kus asub see postkast, kuhu kirju saata?
 
aadress 21. veebruar 2015, kl 09.21
moi adres nje dom y nje uulitsa, moi adres sovetskii sojuss..
 
jajah 21. veebruar 2015, kl 11.41
Kõrgemaid väärtusi hakatakse hindama siis, kui endal on taskud tagurpidi ja oodatakse, et keegi need kõrgemad väärtused nüüd kinni maksaks.
 
mitte nii ilus naine 21. veebruar 2015, kl 13.44
Nagu Sõõrumaa siis?
 
teema autorile 21. veebruar 2015, kl 14.04
Ära siinsete naistega parem tegemist tee!
 
haahaa 21. veebruar 2015, kl 14.32
Mitu maja andsid ja mitu autot kõik armsale eksile aga nüüd otsid naist kes sulle annaks vähemalt peaaluse. Kuisa nii rumal MEES OLED, ET ÄRA ANDSID KÕIK MAJAD JA AUTOD, MIS TARKUST ON SUL VEEL JÄRGI MDIA UUELE NAISELE PAKKUDA.Nüüd on kõrgemad väärtused teisele naisele anda aga kus olid sul endal need kõrgemad väärtused kui niisama ära andsid majad ja autod või vajas su eks naine kõiki maju ja autosid, et siis kõikide majade ja autode pealt makse maksta ja neid üleval pidada on tal sellised summad olemas või annad sina talle need summad igakuiselt lisaks sellele et sa need kõik talle ära andsid? Ja mida teeb uus naine sinuga kui sa annad poole sissetulekust naisele ja teise poole pangale kelle abiga sa need majad ja autod naise nõudmise peale ostsid, et siis mida on sul üldse peale rumala stressis närvilise pea ja haige kere uuele naisele pakkuda, töll.
 
käi 21. veebruar 2015, kl 14.38
haahaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mitu maja andsid ja mitu autot kõik armsale eksile
> aga nüüd otsid naist kes sulle annaks vähemalt pe
> aaluse. Kuisa nii rumal MEES OLED, ET ÄRA ANDSID K
> ÕIK MAJAD JA AUTOD, MIS TARKUST ON SUL VEEL JÄRGI
> MDIA UUELE NAISELE PAKKUDA.Nüüd on kõrgemad väärtu
> sed teisele naisele anda aga kus olid sul endal ne
> ed kõrgemad väärtused kui niisama ära andsid majad
> ja autod või vajas su eks naine kõiki maju ja aut
> osid, et siis kõikide majade ja autode pealt makse
> maksta ja neid üleval pidada on tal sellised summ
> ad olemas või annad sina talle need summad igakuis
> elt lisaks sellele et sa need kõik talle ära andsi
> d? Ja mida teeb uus naine sinuga kui sa annad pool
> e sissetulekust naisele ja teise poole pangale kel
> le abiga sa need majad ja autod naise nõudmise pea
> le ostsid, et siis mida on sul üldse peale rumala
> stressis närvilise pea ja haige kere uuele naisele
> pakkuda, töll.

perse, harakas!
 
hmmm 21. veebruar 2015, kl 16.03
Delfis kaunishingi naljalt ei kohta. Või ehmuvad nad selliste postituste peale nagu eelnev (14:38) on, lihtsalt ära.

Siia koguneb vist suuremalt jaolt elus pettunud ja vastaspoolelt petta saanud katkisi hingi, kes end suurima heameelega teiste peal välja elavad, kirjutades kommentaare, mis panevad head juhul oma sisu tõttu pead vangutama.

Mida kauem siin aega veedetakse, seda enam muututakse määrdunumaks ja sarnasemaks nendega, kes kõikjal sappi sülgavad. Seetõttu on parem teha Delfi kommentaariumitest pikki puhkepause.
 
Naiselik n 21. veebruar 2015, kl 16.32
Mis selles halba on, et mees soovib endas tasakaalu leida ja on aru saanud, et elus on suuremaid väärtusi, kui rahaga mõõdetavad. Kui sa, mees, ikka materiaalselt veel iseendaga toime tuled, siis ilmuta enda aadress, ma kirjutan sulle.
 
Shrečk 21. veebruar 2015, kl 16.36
Hmmm,

Kas 14.32 on sinu arust kirjutatud normaalse naise või tänitava kullakaevuri poolt? On muidugi võimalus, et selle on kirjutanud mõni kaunishing, kellel on elus au olnud kohtuda vaid meestega, kes on juba eelnevalt naiste poolt rentslisse aetud. Ahastus ja meeleheide, et jälle üks mees, kes kõigest ilma jäänud:-)
 
Tipskin 21. veebruar 2015, kl 16.52
See teemaalgataja jutt läheb sinnakanti, et üht naist kantakse kätel ja antakse kõik hinge tagant ära, aga teist naist, kes võib olla palju toetavam, mõstvam ja südamlikum, kasutataks lihtsalt ära.
Miks see nii on, ei tea...
 
Shrečk 21. veebruar 2015, kl 16.58
Tipskin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See teemaalgataja jutt läheb sinnakanti, et üht na
> ist kantakse kätel ja antakse kõik hinge tagant är
> a, aga teist naist, kes võib olla palju toetavam,
> mõstvam ja südamlikum, kasutataks lihtsalt ära.
>
> Miks see nii on, ei tea...
Kas see pole ainult mitte oletuslik, et teine naine on toetavam, mõistlik ja südamlik? Selline vast ei hakkaks jaurama, et töll oled ja andsid köik teisele naisele:-)
 
hmmm 21. veebruar 2015, kl 17.04
Shrečk, 14.32 kommentaar on minu meelest kirjutatud inimese poolt, kes ilmselgelt pole tasakaalus ega tasakaalukas.

Samas ei saa ma õigustada ka 14:38 kommentaatori keelekasutust.
Proovigem olla vahel kasvõi ühe päeva viisakas ning vaadata suvaliste haukujate kommidele läbi sõrmede ning mitte alluda täiesti läbinähtavale provokatsioonile.

Sa ilmselt ei tõlgendanud minu kommentaari nii nagu ma seda mõtlesin. Aga see on loomulik - kõik ei saagi asjadest üheti aru.
 
hmmm 21. veebruar 2015, kl 17.08
Tipskin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See teemaalgataja jutt läheb sinnakanti, et üht na
> ist kantakse kätel ja antakse kõik hinge tagant är
> a, aga teist naist, kes võib olla palju toetavam,
> mõstvam ja südamlikum, kasutataks lihtsalt ära.
>
> Miks see nii on, ei tea...

Tegelikult ei tea mitte keegi teemaalgataja lahutuse üksikasju ja olusid, seega selle koha pealt võiks igasugused spekulatsioonid tegemata jätta. Elus võib igasuguseid olukordi ette tulla ja vahel on parem anda ära kõik materiaalne, et vaid vabaneda mõne inimese lähedalolekust või ükskõik millisest kokkupuutest temaga.
 
mitte nii ilus naine 21. veebruar 2015, kl 19.04
Vahest antakse exile kõik materiaalne, ning sellegipoolest ei põletata sildu. Ma taas kordan end - raha tuleb ja läheb, kuid kui säilib eneseväärikus, siis on hing rahul. Ja seda hinge rahuolu me ju kõik erinevail meetodeil saavutada üritame. Või on kellegi elu eesmärk oma emotsionaalset seisundit pidevalt destabiliseerida?
See, et välja kukub nagu alati on paratamatus, me oleme siiski kõik esimest korda selles elus.
 
ha-haa 21. veebruar 2015, kl 19.19
Ex'ile jäi väheks ja nüüd tuleb kellegi näol veel juurde teenida.
 
m45Prn 21. veebruar 2015, kl 19.26
Minul sama lugu, kasutan võõrast teemat ja vabandan teemaalgataja ees. Ei pea mõtekaks uut analoogset teemat teha. Vahetaks mõtteid sobilikus vanuses naisega, eelduseks võiks olla siiski hoolitsetud ja saledam väljanägemine. Ise olen 188/88.
 
naine 21. veebruar 2015, kl 20.27
prn? pärnu?
 
naine50 21. veebruar 2015, kl 20.32
Milline see sobilik vanus oleks??
 
m45Prn 21. veebruar 2015, kl 20.32
just nii.
 
m45Prn 21. veebruar 2015, kl 20.34
Vanuselt näen noorem välja, rääkida võin kõigiga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!