Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
valimised
 
saar-poll talinast 01. märts 2015, kl 20.20
Tutvun ausa naisega Tln-st.
Saada CV ja motivatsiooni kiri.
 
?. 01. märts 2015, kl 20.21
singeril rohud võtmata?
 
saar-poll talinast 01. märts 2015, kl 20.27
Kui on kena arstitädi, siis tutvuksin küll.
 
tuhkavaim 01. märts 2015, kl 20.29
Singer hakkas perutama ja pööras ära ning nõuab nüüd CV-d ja motivatsioonikirja.

Kõik kenaksed blondid ja rõõsa juméga piigad, laduge aga oma parameetrid letti, vaadake oma õmbluskambrikeses Singer üle ja tuletage meelde kõik suvise heinamaaga seonduv ning läkitage oma suurepärane kaaskiri lootusetule Talina mehele.:)
 
saar-poll, talinast 01. märts 2015, kl 20.40
kle tuhkavaim,
miks nii pateetiliselt ega tegu pole riigieksamiga?
Tänapäeval ei nõua keegi enam singerit, kuid hinnatakse ikka seda, kui naine oskab tiritamme teha ja peapeal seista.
 
tuhkavavaim 01. märts 2015, kl 21.14
Tänapäeval oskavad tiritamme ja peapealseisu kõik. Elu nõuab - muidu ellu ei jää.:)
 
saar-poll, talinast 01. märts 2015, kl 21.23
tuhkavavaim,
kas sa mingi Nõia-Ella oled vä, või kust sul selline nimi muidu, kas sa vabal ajal tegeled posimisega ja paned kaarte?
Mina nõidu kardan natukene.
Võibolla sa seetõttu vallaline oledki, et Nõia-Ella oled?
 
tuhkavaim 01. märts 2015, kl 21.28
Spekuleeri edasi minu perekonnaseisu, välimuse ja vaba aja veetmise vormidega. Päris huvitav, mis seos on tuhkavaimul ja Nõia-Ellal. Mina neid kaht küll kuidagi ei seostaks.
 
saar-poll, talinast 01. märts 2015, kl 21.41
Minu arvuti ütleb, et su vanus jääb 28 kuni 42 aasta vahele, juuksed on sul midagi kartulipruunika ja tuhkjashalli vahepealset, perekonnaseisult oled arvatavasti lahutatud, igatahes ilma kaaslaseta, arvatavasti 1 laps, 6 kuni 12 aastane, vaba aega veedad televiisori ees, külastad ka spordiklubi aegajalt arvatavasti, hula-pula rõngaga teed ringliigutusi, käid kinos vaatamas hollywoody filme ja hääle andsid eelvalmistel arvatavasti sotsidele.
 
kadakajupp 01. märts 2015, kl 21.44
oo, selline delfi oraakel :D. paluks kah su arvuti arvamust.
 
tuhkavaim 01. märts 2015, kl 21.46
:):):)
Kuidagiviisi üks nimetatud omadus mahub tõesti äärepealt ja napilt kirjeldusse. Ülejäänuga panid puusse mis puusse. Äkki pead arvutit vahetama? Näikse teine sul kuidagi liiga palju lollusi produtseerivat.:)
 
saar-poll, talinast 01. märts 2015, kl 21.58
to kadakajupp,
energilained ütlevad, et su vanus on üle 30-ne, sa ei ela linnas, pigem kuskil külas, sulle meeldib vahel kokata nii ainult endale, kui ka oma tuttavatele, tervislik toitumine ei ole sulle võõras, porgandeid tood oma maja lähedalt, usu poolest ei ole sa kinlasti budist ega ka mitte mormoon, pigem ateist, sa oled suhteliselt rahuliku ja sõbraliku loomuga.
 
Sheba 01. märts 2015, kl 22.01
Palun mulle ka ennustust. Millal rikkaks saan ja millal unistuste mehe saan?
 
tuhkavaim 01. märts 2015, kl 22.05
Sheba, sinuga läheb lihtsalt. Võta kõrvalteemast kontakti mansioni või selle teisega, kes end seal pakub ja õnn õitseb su õuel igavesti.:)
 
tuhkavaim 01. märts 2015, kl 22.08
Muidugi võib õnnestuda ka see tlna kassiarmastaja ja singerifoobik hoovi tõmmata kui osavalt talle oma CV sokutad ja kiidad oma erakordseis andeid peapeal seismises ja tiritammide tegemises.:)
 
saar-poll, talinast 01. märts 2015, kl 22.20
to Sheba,
Sinu elutõed pärinevad paljuski klassikalistest armastusromaanidest, seetõttu elad ka pisut roosas ebareaalsuses, mis on ka mõistetav, sest tead hästi enda väärtust, kena välimus, isegi veidi ekstravagantne, pehme iseloom, unistaja, kuigi otsid uusi suhteid, ei soovi sa end liiga kergekäeliselt siduda ja isegi mehele, kes sulle põhimõtteliselt meeldib võid korvi anda, kui tema käitumine pole sulle meeltmööda, vanust on sul üle 46 aasta, unistad suhtest, kus sul poleks vaja millegi pärast muretseda ja sooviksid, et kõik laabuks iseenesest mõistetavalt.
Rikkaks saad siis, kui oled 13-ndal ja reedel ostnud lotopileti, võidad euro jackpoti 48,5 miljonit umbes 3,5 aasta jooksul.
 
Sheba 01. märts 2015, kl 22.35
saar polli, ma olen sõnatu.
Palun ütle seda ka, millal mu ellu suur armastus ja vastuarmastus tuleb selle unistuste mehega?
 
saar-poll talinast 01. märts 2015, kl 22.46
to Sheba,
Kui saabuvad rändlinnud, siis tuleb ka armastus aga pead selleks ka ise valmis olema.
Pead võimlema ja sööma iga päev 1 kuni 2 apelsini.
 
Sheba 01. märts 2015, kl 22.53
Kallistan sind, saar polli, teen seda:)
 
saar-poll, talinast 01. märts 2015, kl 23.03
Mina nüüd magama.
Ja enam ei ennusta.
Tshau-pakaa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!